לשתף במצגות, קטעים, ושרשור

salt of earth

New member
../images/Emo17.gifסיפורים עם תוכן../images/Emo221.gifמצגות../images/Emo57.gifועוד

כולנו מקבלים למיילים שלנו סיפורים יפים עם מסר נוצרי יפה, או מצגת יפה שאהבתם ואתם רוצים לשתף את החבר'ה בפורום
בואו נעשיר את השרשור הזה בתוכן רוחני

salt of earth

New member
התפילה../images/Emo189.gifמהי? ואיך מתפללים?

ما هي الصلاة؟ كيف أصلي؟الصلاة هي الحديث مع الله عن أي شيء، وفي أي مكان، وفي أي وقت. فهي للمؤمن مثل التنفس للجسم البشري. لماذا الصلاة؟بالصلاة تعمق صداقتك بالرب يسوع، فالصلاة ليست مجرد طلب أشياء. بل الصلاة هي أن تكون مع الرب يسوع، في شركة معه. فالله قادر على كل شيء، ويعلم كل شيء، وهو يسيطر تماماً على كل شيء، وهو يحبك ويهتم بك كل الاهتمام. وكما يحب الأب البشري أن يسمع عن كل ما فعله أولاده أثناء النهار، هكذا يحب أبونا السماوي أن يسمع كل ما نفعل.. كل آمالنا، وأفراحنا، ومخاوفنا، ومتاعبنا. عندما كان الرب يسوع على الأرض، صلى لأبيه. فإذا كان هو قد شعر بحاجته للصلاة، فكم يجب علينا نحن أتباعه أن نصلي؟ وأنت بحاجة إلى معرفة المزيد عنه بقراءة الكتاب المقدس وتفسيره، وهكذا تنمو وتتقوى في الإيمان. كيف أصلي؟يجب أن تكون الصلاة نتيجة لقراءة الكتاب المقدس. فأبحث عن مكان هادئ، وإذ أمكنك، صل وحدك في خلوة: اذكر إلى من أنت تتقدم بالصلاة؟ وقد يساعدك أن تقرأ ترنيمة حمد أو مزمور مثل مزمور 95، 98، 100، 147، 150. استمتع بوجودك في محضر الله، فهو يحبك أن تأتي إليه بهذه الطريقة. اعترففنحن نأتي إلى الله دائماً كأناس بحاجة إلى غفران. فأطلب منه أن يكشف لك آثامك وتقصيراتك. والتمس منه أن يغفر لك ويعينك للغلبة عليها في المستقبل.

salt of earth

New member
סוף ../images/Emo9.gif

أشكر اصرف بضعة دقائق متفكراً في كل ما يجب أن تشكر لأجله: غفران خطاياك.. محبته لك.. الرب يسوع.. الكتاب المقدس.. الروح القدس.. أصدقائك.. عائلتك.. صحتك.. ومهاراتك.. ثم الصلوات التي استجيبت. صلِّ من أجل الآخرين: احتفظ بمذكرة بأسماء الأشخاص الذين يجب أن تصلي لأجلهم: أفراد عائلتك.. وأصدقائك.. وجيرانك.. والقادة في عملك.. وفي الدولة.. كن محدَّداً في صلواتك، ولا تقدم لله طلبات غامضة ملتمساً بركته. استخدم خيالك وأنت تصلي. تصوَّر الشخص الذي تصلي لأجله وظروفه. صل من أجل نفسك صل من أجل كل جانب من جوانب حياتك، واليوم المقبل، وأي مشاكل أو واجبات أو مخاوف. اطلب مشيئة الله لحياتك. تكلم بصورة طبيعية وكأنك تخاطب صديقاً حميماً ولكن اذكر أيضاً أنك في محضر الله نفسه. صل مع مؤمنين آخرين فالرب يسوع يعطينا وعداً خاصاً باستجابة الصلاة عندما يجتمع اثنان أو ثلاثة باسمه للصلاة. كما أن ذلك يقربك إلى الأعضاء الآخرين في عائلة الله. صل في كل حين فالخطوط بينك وبين الله مفتوحة على الدوام، وتستطيع أن تتحدث معه في أي وقت من النهار أو الليل

lion 7

New member
התפילה היא כלי תקשורתי חשוב

גם ישוע בגוף בן האדם היה זקוק לתקשורת כזאת.. מי מאיתנו לא נהנה מתקשרת.. אז אני כתבתי כאן על השיחות גוביינא עם ישוע אהבתי מאוד את הקטע הזה . صل في كل حين فالخطوط بينك وبين الله مفتوحة على الدوام، وتستطيع أن تتحدث معه في أي وقت من النهار أو الليل

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifסיפור ישן אך תמיד נחמד...../images/Emo13.gif

על רגעים של צער ורגעים של אושר ... עם היוולדו של האדם הפקיד בידיו האלוקים שתי קופסאות מרובעות אפורות ופשוטות מראה. שאל האדם את האלוקים לשם מה שתי הקופסאות? אמר אלוקים לאדם: "בקופסא אחת תניח את כל החוויות הטובות של חייך, את רגעי הנחת והשמחה, את שעות האושר והצחוק, כל דבר שגורם לך עונג, שממלא אותך באהבה תניח בקופסא הראשונה". "ומה אשים בקופסא השניה?" שאל האדם. את כל רגעי הכאב והצער " אמר לו האלוקים. "את כל אותם רגעים של בדידות, את הרגעים שמשאירים בך הרגשה של אי נוחות, תניח בקופסא את המועקה והכאבים, את הבכי והייסורים, את כל החוויות הלא נעימות של חייך". "ואיך אדע להבחין בין הקופסאות? שאל האדם. " שתיהן אפורות ופשוטות". "ברגע שתתחיל למלא אותן בתוכן תדע להבחין ביניהן" הבטיח לו האלוקים. החל האדם את חייו. את כל רגעי השמחה והאושר הניח בקופסא אחת, ובשניה הכניס את רגעי הכאב והצער. במהלך השנים החלה קופסת האושר להשתנות, היא לא הייתה עוד אפורה אלא צבעונית, ועם כל חוויה שמחה נוסף בה עוד צבע ועוד דוגמא עליזה. אך קופסת הצער לא השתנתה מעולם, צבעה נותר אפור רגיל ומשעמם. הגיע יומו של האדם לעמוד בפני בורא עולם. כשהגיע לשערי שמים התבקש האדם להציג בפני האלוקים את קופסאותיו. הרים האדם את קופסת האושר הצבעונית, והנה היא כבדה, אבל משקלה לא הכביד עליו והוא יכול היה לשאת אותה אל לפני כיסא הכבוד ולהניח אותה לרגלי האלוקים. גם קופסת הצער לא הייתה כבדה, משקלה כאילו לא השתנה במשך השנים. פתח אלוקים את קופסת האושר והחל מפזר רגעי שמחה בהיכל. פיזזו רגעי האושר סביב האדם, והזכירו לו כמה מאושרים וטובים היו חייו שמח האדם בזיכרונותיו החיוביים והודה לאלוקים שגרם לו לאסוף אותם כל חייו. הגיע רגע פתיחת קופסת הצער...... התכווץ האדם במקומו, הוא לא רצה שאלוקים יפזר בהיכל את שעות הכאב של חייו, הוא לא רצה להיזכר בבדידות ובייסורים, במועקה ובכאבים. "פתח את הקופסא" הורה לו האלוקים. פתח האדם את הקופסא והביט לתוכה והנה היא ריקה. בתחתיתה פעור חור גדול. "אני מצטער " אמר האדם לאלוקים. "כנראה פגמתי בקופסא במהלך השנים. יש בה חור ודרכו כנראה ברחו כל רגעי הצער, אין לי שום רגע עצוב להציג בפניך". חייך האלוקים אל האדם. "הקופסא שלך אינה פגומה. ככה נתתי לך אותה - עם החור". האדם לא הבין. "קופסא עם חור? לשם מה?" אמר האלוקים. "לאדם קשה להתנתק מהרגעים של חייו, בין אם אלה רגעים של אושר או רגעים של עצב. מאחר ולא רציתי שתאגור את רגעי הצער, נתתי לך קופסא עם חור שדרכה יכלו רגעי הצער לצאת ולהעלם מחייך. לא רציתי שתישא את משא הכאב לאורך כל החיים, מספיק שחווית את הצער פעם אחת, אינך צריך לשוב לחוות אותו בשנית". "אם כך לשם מה בכלל נתת לי את הקופסא?" שאל האדם. "אין האדם יכול להימנע מהזיכרונות", אמר האלוקים, "הזיכרון הוא חלק ממהות האדם. בעוד שאני רוצה שאדם יזכור כל רגע משמח בחייו, אינני רוצה שיזכור כל פרט ופרט של הכאב - לכן קופסת האושר נועדה לאגור וקופסת הצער נועדה לשחרר את הכאב". אכן - זה מה שראוי לאדם לעשות - לזכור את הרגעים הטובים של החיים, ולשכוח את הרעים - אין טעם להתמקד בכאב - הוא מכביד ומגביל, בעוד האושר והשמחה מצעידים את האדם קדימה ומקלים עליו את החיים.

SON OF JESUS

New member
מצגת וידאיו שמאוד אהבתי

המצגת הזו הבוקר ראיתי אותה באחת מערוצי הדת בצלחת וישר הקלטי , יש לי אפשרות הקלטה במחשב דרך הטי וי ואם מיהו ירצה תוכנית מיוחדת שאני אקליט לו בכייף ונעלה אותה לפורום ונדון בה שלא יתבייש לבקש במסר וכל הדברים על התוכנית אחד למען כולם , וכולם למען אחד אנחנו בפורום הזה לא? הנה המצגת ניתן לראות את המצגת וניתן להוריד אותה

salt of earth

New member
לשתף במצגות, קטעים, ושרשור ../images/Emo32.gif

סתם בא לי לרוקן את |מסר| שלי בפורום... הנה לכם המצגות שאני מקבלת שאהבתי נורא
הנה הראשונה יוצאת לדרך. JESUS MERICLE PHOTO

salt of earth

New member
עוד ../images/Emo30.gif מצגת על התג'אריב ואל דיקאת

نجتاز في أيام غربتنا على الأرض الكثير من التجارب والضيقات، ولا غرابة في ذلك، فنحن نعبر في وادي البكاء (مز 6:84) ونسير في وادي ظل الموت ( مز 4:23). فالضيقات والتجارب تروضنا على عمل الفضائل والصلاة والصراخ إليه كما يقول النبي : "يارب في الضيق طلبوك سكبوا مخافة عند تأديبك إياهم ” ( أش 16: 26) מצגת שווה ביותר, והתוכן שלה אדיר ומנחם

salt of earth

New member
מקום בלב של אל רב

مكان في قلب الله اذا ضعف نظرك، فانظر الى الكون ببصيرتك اذا ضعف سمعـك، فأنصت الى همس أعماقك اذا هرب منك النوم ، فاسهر مع المسيح اذا تباطأت خطواتك ، فاعلم أن المصلوب يمشي أمامك بخطى وئيدة اذا تخلى عنك الأصدقاء ، فان الله لن يتخلى عنك ابداً اذا نسوك وسخروا منك ، فلا تنسى أنهم سخروا من رب المجد قبلك اذا اختاطت أفكارك وتلعثم لسانك ، فاعلم أنه حان الوقت لتستمع الى كلام الرب اذا خانتك ذاكرتك ، فاترك الماضي لرحمة الله اذا ندرت مشاريعك ، فضع مستقبلك في يد الله اذا شعرت يوماًبالوحدة ، فكن على يقين بأن الرب معك اذا أحسست بأنك بلا فائدة ، فثق بأنه في حاجة اليك لتعمل في كرمه بصلاتك اذا أدركت يوماً بأنك منبوذ من الناس ، فتذكر بأن لك مكاناً في قلب الله

rotemfiji

New member
וואי יש לי סרטון אדיר על ישוע- אבל זה קומי..

לא יודעת, אולי זה ייפגע קצת באנשים בפורום, אז עדיף שאני אשלח למלח קודם למייל (מלח דברי איתי בפרטי). זה אבל ממש מצחיק וחמוד...!

rotemfiji

New member
ובאותו נושא- אתר חמוד שמלבישים את

ישוע, משהו מצוייר..אולי גם עדיף שאשלח קודם למלח או לשפרד. אני פשוט לא רוצה לפגוע ברגשות אנשים- למרות שזה לא אמור !! זה משהו ככה קליל ומצחיק... קיצר, מלח תכתבי לי כשאת פה.

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifאני פה..תשלחי לי למסר בבקשה..

לא נעלבים מכל פיפס אך אם מדמות ישוע מנסים להקרין משהו קומי או גורם לבידור אז זה בהחלט אינו מוסיף כבוד..
אחכה למסר

rotemfiji

New member
היי שפרד, כתבתי לך מסר פרטי

וצירפתי גם את הקבצים, אבל תפוז קצת טיפש ולא נותן לי לשלוח לך את הקבצים, אז בבקשה תשלחי לי מייל לכתובת האי מייל שלי : [email protected] ככה אני אוכל בקלות לשלוח לך אותם. העדפתי אחרי הכל שקודם את או מלח תאשרו אותם מאשר אני אעלה אותם ואולי זה ייפגע במישהו

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifאה לא הגיע מסר אבל שלחתי לך מייל../images/Emo9.gif

מהכרטיס שלי אגב את יכולה לשלוח לי מייל ישירות

למעלה