מפגש פורום

../images/Emo26.gifמפגש פורום

יאללה אחרי חצי שנה מפתיחת הפורום הגיע הזמן למפגש פורום יאללה שכל אחד ירשום אם הוא מוכן להשתתף במפגש כזה ואם תהיה היענות אז ננסה להריץ מפגש כזה. בגלל שיש רוב צפוניים בפורום אז כנראה מיקום המפגש יהיה באזור הצפון, והיום המועדף הוא שבת שבה רוב החברים בחופש, אך הנושא של היום והמיקום נתון להתדיינות והוא לא סופי.

SON OF JESUS

New member
בעד ביקור גם במיסה

ובמקומות קדושים שיהיה לנו מן המשותף ביחד ביום כזה יפה

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifהיי נושא כלבבי../images/Emo9.gif גם יום א' אפשרי?

כי אם מדברים על מיסה..אז זה הכי כדאי בימי האדון

לצערי לא אוכל ביום ראשון../images/Emo10.gif

נכון שהיום שהכי מתאים הוא יום ראשון אבל יש הרבה שעובדים או לומדים ביום הזה, לכן עדיף יום שבת שבו הרוב בחופש
, אפשר לעשות מין טיול בכנסיות ובמקומות קדושים.

איזו באסה:(

אלה הם ימים שאני לא יכולה להגיע. אצלי רק יום שלישי או חמישי בצהריים פנויים...ואני זו שהצעתי את זה מזמן:( אוף..

rotemfiji

New member
לי הכי נוח ימי שישי ושבת- ימי חופש...

אבל אם יהיה יום אחר שנוח לכולם, אז אני בוודאי אפנה לי אותו. איפה חשבתם לטייל- מדריך או משהו ? כי אם צריך מדריך אני מנדבת את אבא שלי
אני חושבת שאיזור הכינרת מדהים, יש כל כך הרבה מקומות מדהימים לטייל בהם ויש לי גם לא מעט מסעדות באיזור שיש לי בהן הנחות משמעותיות.

salt of earth

New member
ממממ זוכרים שיש מבחנים אוטוטו ../images/Emo4.gif

מיסה בחיפה סבבה
דווקא מתאים כמפגש ראשון.
שפרד אין בחיפה מיסות ביום שישי או שבת? אפשר גם ללכת מסביב לחיפה, נגיד ללמוחרקה או סטלה מאריס
ולבקר שמה. כי טיול ארוך בכנסיות בצפון קצת קשה לארגן כך במפגש הראשון וגם זמן קצר לפני שמתחילים המבחנים שלי (שלא לדבר על עבודות להגשה
) אז עדיף שאת הטיול להשאיר לאחר המבחנים. אבל זוהי רק דעתי

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifממ יש מיסות בבוקר..בימי ראשון..

לא ידוע לי על כאלה בשבת.. ואפשר לעשות סיבוב כמה שעות בכמה כנסיות..ובשש אזמין אותכם למיסה בכניסייה שלנו
שתכירו כמה אנשים שהיו פה וירטואלית..פנים אל מול פנים גם
ואם תרצו אפשר לקפוץ לבקר את סאם גם

salt of earth

New member
זה נחמד דווקא

ביום ראשון בשש אני לא יכולה כי זש לי בפר"ח (מסיימת בשבע). וזה לא בסדר שאגיע באמצע המיסה
אצלנו בנצרת תמיד יש מיסות בשבת וגם בראשון, אולי אם תבררי עם אל ג'אליה אל חיפאוויה אם יש כאלה. אבל אפשר גם סתם לבקר קצת במוחרקה, או סטלה מאריס, וקצת ביקורי כנסיות

למעלה