קודם כל היי:)

קרמבה19

New member
קודם כל היי:)

אני מגיבה פה כבר זמן מה, ומשום מה לא יצא לי להציג את עצמי. אז אני סטודנטית לתיאטרון חברתי טיפולי באוניברסיטת חיפה, שנה ראשונה. אני עובדת עצות לגבי משהו שאני מקווה מאוד שפה אוכל למצוא את מנוחתי:) לעבודת גמר של קורס משחק אצלנו, אני צריכה להעלות קטע של כ-3 דקות. אני החלטתי לבנות דמות של אישה החולה בסכיזופרניה. עכשיו למה שנוגע לעבודה שלכם יקיר- הידוע לכם על מחזה מובהק של אישה החולה בסכיזופרניה? אני פשוט רוצה להשכיל ולהבין יותר את ההבעה של המחלה בלי לשחק אותה.(את המחלה) תודה על כל פנים, גם אם לא יניב אשכולות עסיסיים:) סופ"ש מהנה.. ותחילת שנה חדשה שמחה למי שחוגג. רותם.

הי קרמבה :)

שאלת הבהרה - כשאת כותבת "סכיזופרניה", את מתכוונת לחוסר יכולת להבחין בין דמיון למציאות או לפיצול אישיות?

המממ

זה יותר מדויק מבחינה פסיכולוגית, אבל יותר קשה...
אני מחפש לך.

ממצאי ביניים

לצערי (ובהמשך לשיחה שלנו מהשרשור הקודם) אני מוצא רק מחזות על גברים: הימים של עאדל\ אורי ניצן. רחביה\ יוסי יזראלי.

קרמבה19

New member
קודם כל- תודה על המאמץ!

שנית כל, אכן, גם אני מצאתי רק על גברים. ויש הבדל עצום בין סכיזופרניה גברית וסכיזופרניה נשית..... מה שכן- הימים של עדאל- מומךץ בחום!!!!! ושוב- תודה מקרב לב

תוצאות...

מצטער, לא מצאתי מחזות של נשים. אני יודע שזאת לא האופציה המועדפת, אבל מה לגבי להמיר את הדמויות במחזות הללו לדמויות של גברים.

קרמבה19

New member
אמממ האופציה לא אפשרית

פשוט כי הסכיזופרניה שונה אצל האחר. אבל אין לך מושג כמה אני מעריכה את המאמץ! בסוף בניתי דמות ךבד, חיברתי כמה דברים לבד. את הצפייה שלי עשיתי בסרטים, ישנים לרוב. אבלך שוב- תודה מקרב לב

בשמחה, עוד מחשבה

ראיתי אותו ממש מזמן, אבל יש את הסרט עם ג' ניקולסון - קן הקוקיה. אני לא זוכר את הדמויות, אבל יכול להיות שיש שם משהו שיעזור לך.

קרמבה19

New member
תודה רבה!!!

היום העיליתי את התרגיל סיום שלי. את הסכיזופרנית שלי. היה נהדר. בחיי שלא האמנתי שזה אפשרי מה שהלך לי בפנים כשהצגתי במזדרון האפל והאפרפר הזה. בכל אופן, רוב תודות

קרמבה19

New member
תודה רבה רבה!!!!

היום בשעה טובה העליתי את קטע הסיום שלי, בתור מרגרט הסכיזופרנית. הדמות שאני המצאתי. היה נהדר. תודה!

../images/Emo13.gif

אני שמח לשמוע שהיה מוצלח ושנהנת. איך זה לשחק סכיזופרנית? זו בטח חוויה יותר עמוקה כשאת כותבת את הטקסט בעצמך

קרמבה19

New member
וואו חוויה שפשוט אי אפשר להסביר במילים...

קודם כל, יש לפתוח בכך שאני מבסיסי בחורה פחדנית מאוד. אז להזות דברים היה עניין של מה בכך. אבל ה-"להיות" כאן ועכשיו, מכניס למצב שונה. מצב של תזזיות אל מול קיפאון... האמת שהמון טקסט לא היה. אני חושבת שלא יאה לפחד שיסבירו אותו במילים. אני אישית מעדיפה לדבר פחות ולהיות יותר. אבל שוב, זאת רק אני. חוויה מדהימה שמומלצת לכל שחקן בהתהוותו. תודה

למעלה