למי אתם דומים?

mikeys barking

New member
למי אתם דומים? ../images/Emo152.gif../images/Emo124.gif

משהו ששלחו לי לאמייל- גלה את הסלבריטאי שבך. מעלים תמונה, ועם כותבים למי אתם הכי דומים ובכמה אחוזים אתם דומים להם. יכול לצאת ממש דומה ומצחיק ^^ ממש פה D: תעלו את התמונה שלכם ושל הסלב' שאתם כביכול דומים לו אם בא לכם כדי שכולנו נראה, אם לא- ספרו לנו מה יצא ;] אה ושימו לב, יש בתוצאות חצים שתוכלו לראות למי עוד אתם דומים (נותנים כמה אופציות) תהנו

Hawkgirl

New member
פחחחחחחחחחח XDDDD אני לא מאמינה XDDDDDDD

וכמובן, נחשו למי התאימו אותי? XDDDDDDDDDDD לאישה יפנית! XDDDDDD בוני פינק! Bonnie Pink צירפתי את התמונה שאני העליתי לאתר הזה, ותראו את האישה שהתאימו אותי אליה: http://eco.goo.ne.jp/life/interview/bonniepink/img/top_pic.jpg גם מבין כל הבנות שהיו דומות לי(והיו גם בנים XDDDDDD ) הייתה גם עופרה חזה! D:

BambiBar

New member
חחחחחח זה אדיר!!

גם אותי התאימו לאישה יפנית... ובעוד תמונה התאימו אותי לשרה מישל גלר ועכשיו אני מנסה עוד כמה.. חח זה כייף!!! P:

BambiBar

New member
מחר שאת באה אלי נחרוש על זה..ותיראי

אין לי כוח לכתוב שמות...
אני גם לא זוכרת...

mikeys barking

New member
../images/Emo6.gif

תעשי על בן
או על מנחם XD או אמא שלך D: אני עשיתי על אמא שלי, אלמוג והראל. יצא ממש מצחיק ולאלמוג יצא לו עם בר רפאלי לול
גם עשיתי ליובל (בת דודה שלי המווותק) ויצא לה עם כלמני כוסיות ודוגמניות (ביונסה וכלמני
) וגם לבן דוד שלי רותם (אח של יובל) עשיתי ויצא לו הרבה יפנים ^^ (כי יש לו עיניים מתוחות כאלו והוא נראה תאילנדי קטן XD) אפילו על מיקה ניסינו לעשות. לא קיבלו את זה.. כמובן XD

BambiBar

New member
חחח

עשיתי ..ברור בן יצא לו שהוא דומה למרי קייט אולסן שהיא הייתה קטנה והם באמת דומים!! O:...LOL ועל אמא שלי ומנחם לא ניסיתי עוד.....אני אנסה מחר..^^

ellapr41

New member
../images/Emo6.gif איזה אדיר!!!

חה!!! אבל לא יצא לי אף פעם ממש קרוב.. ניסיתי 3 (כי ממש משעמם לי עכשיו, מה אתם רוצים?!?!
) בתמונה הראשונה יצא לי: 68 גודי פוסטר, 64 אנהסופיה רוב, 64 שאקירה, 63 לואיסיאנה לופילטו, 59 ריצל מקאדמס, בשניה יצא לי: כריסטינה הורמוסה 74, טורי אמוס 73, 72 דניאל רדקליף (
) קורטני קוקס 71, ריצל מקאדמס 70, דרו בארימור 67 ברביעית: דרו בארימור 80, אנהסופיה רוב 70, שירי אפלבי67 (זה באמת אומרים לי לפעמים) ,גיימי לין ספירס 66, הולי הנטר 63 מסקנות: אני נראית כמו (מי שהיה יותר מפעם אחת..) ריצל מקאדמס, דרו בארימור ואנהסופיה רוב.. ממש!!! חחחח...

ellapr41

New member
הנה הראשון שלי ../images/Emo13.gif

זה ממש מצחיק כי לקחתי תמונת קירוב והשתנו האחוזים!

ellapr41

New member
השני..

והתבלבלתי.. בתמונה הזאת שיניתי את המרחק והשתנו האנשים והאחוזים..

MorraniChan

New member
פחחח אמרו לך שאת דומה לאנה-סופיה רוב P:

זאת לזלי ממלכת טראביתיה XDDDD

ellapr41

New member
וגם הילדה בצארלי בממלכת השוקולד...

יש לה כבוד בפורום.. היא הגרסה האמריקאית של מיה! (ההפך, אבל עזבו שטויות)

miaBaby

New member
מגניב לך! היא כזו יפה!!!

הייתי רוצה שהיא תצא לי בתוצאות של דומה לי... לצערי, אני רק נשמעת כמוהה מסתבר P:

ellapr41

New member
../images/Emo6.gif

אומרים לי את זה הרבה!!!
יש לי ילד בשכבה שרץ בין כל האנשים ושאל: "נכון שהיא מייגן? נכון שהיא מייגן?"
מצחיק שעלית על זה!!

mikeys barking

New member
יצאתי דומה לאלו ../images/Emo26.gif

חח קודם כל אני לא מאמינה שיצאתי הכי דומה לאלק בלדווין
(שחקן). אחריו לדניאל הזה.. גם שחקן. ודיאנה רוס? XD אלוהים ישמור X___X למרות היותה דיווה בלתי מעורערת, אני מקווה שאני לא נראית כמוהה ): פאן וונג, לא מכירה אותה אבל היא יפייפיה ואני ללא ספק לא מזכירה אותה אפילו XD וולריה מאזה (דוגמנית), אני גם לא דומה לה בשיט. אבל היא באמת יפה O: ג'יי לנו!! אני לא מאמינה
אני לא חושבת שאי פעם אוכל לצמוח למימדים שלו או להיראות כמוהו. חס וחסה. למרות שהוא ממש מצחיק XD אשלי טיסדייל שמוכרת לכולנו מהיי סקול מיוזיקל והפקות דיסני אחרות. שוב, יפייפיה ואני לא דומה לה (לצערי XD) הממ טים רות'. מוכר לי ואני לא יודעת מאיפה (שחקן).. אני לא מזכירה אותו בגרוש O.ם והדובדבן שבקצפת D:!!!! ג'ים מוריסון
שחוץ מזה שהוא פשוט אמן מוכשר, אני גאה להיות 67% דומה לו
(למרות שאני לא. אבל נשתמש בדמיון שלנו ^^) עד כאן החפירה החמודה שלי. מקווה שקראתם P:

MorraniChan

New member
חעעעעעעעעעעעעעע XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

אין... זה פשוט גדול!!!!!!!!!! יצאתי דומה ל6 בנות שמסתבר שהן מפורסמות, מתוכן 3 הן יפניות! :O והיה גם איזה בן אחד שמסתבר שאני דומה לו XDDDDD נראה לי שהוא הבעלים של מקדונלס XDDD

למעלה