לוח הופעות (אחרון במקום זה)

fugitive

New member
לוח הופעות (אחרון במקום זה) ../images/Emo201.gif

טוב אז קיצר, סוגרים את הפורום עוד מעט, לא סיפקנו את הסחורה, ופרטים יבואו בהמשך. עוד מעט הפורום לא יהיה כאן, ואולי נהיה במקום אחר או שוב בקומונה פה בתפוז. עד אז, שתדעו לאן ללכת השבוע: (השבוע בלוח, בעז מתחבר לשורשיו העירקיים, בעז רוקד לצלילי "קריי אוף דה קלטס", ועוד) ~שישי~ * ארז סיפר על זה קצת השבוע: יש היום "פלאש-מוב" עם מארש דונדורמה בגן-העצמאות. מן אירוע כזה של ריקוד מתואם ומצולם או משהו. מי שרוצה להשתתף, היו כבר חזרות, סורי. האירוע עצמו בטח מתרחש עכשיו או משהו בגן-העצמאות. * אירוע שנראה מעצבן של "חזרה לילדות" בצוללת הצהובה, מ- 12:00. עם 123 דג מלוח, הופעה של "הקרטונז", להקה המבצעת שירים מהסוג של "מוש השור", ו"הכבש השישה-עשר", יש לי תחושה שיהודית רביץ ויוני רכטר לא יהיו שם, אבל אולי אני טועה. * "קובה-פאלוזה", פסטיבל קובה באוגנדה, עם די ג'יי פיקה וספארק או, מ- 13:00. * בלילה בצוללת: פאנקנשטיין יופיעו. * מסיבת דאב-אל-וואד נוספת בבאסס, עם המשתתפים הקבועים – האמסטר, גוביבוש, מופו, באני או-אסיד, 8-ביט, ו-ון דר וווה. * מסיבת השקה לגיליון השלישי של מגזין הכיס (המעולה) "אף" (בסימן עליזה או עליסה או אליס בארץ הפלאות). "דיסקופארטי" של אנשי המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, בתקליט. ~שבת~ * מאד בליס יופיעו בבלייז (אני די מבסוט מזה, אבל לא נראה לי שאני אספיק להגיע). * עמיר לב יופיע בצוללת הצהובה. * ערב מעניין של הופעות גם באוגנדה: הופעות של רותם אור, וגם תומר בן-אפרים, שהשבוע קיבלנו את אלבומו החדש לרדיו. * מיכאל גוטליב, עמרי כתב כאן אודותיו בפעם האחרונה, יופיע שוב בתקליט. * "איחו ושאלטר" (?) להקה מאילת (!) מארחת את רבל סאן (~) בבאסס (!!!), עם תקלוטים של גוביבוש (*) לפני ואחרי. * תודות לדודו, איש הפייסבוק של העירייה, אנחנו יודעים מה יתרחש בפסטיבל ירושלים לאמניות. יהיו כל יום מופעי חינם באכסדרת תיאטרון ירושלים, והיום יהיה זה הרכב הביג בנד של יבגני קליימן. * יגאל בשן יופיע בבית-שמואל. * מופע מחווה לביטלס (וואו! איזה רעיון מקורי) בתיאטרון ירושלים – Let it Beer. * לא קשור למוזיקה, אבל זה הלוח האחרון פה, אז בואו נעודד קצת פעילות פוליטית: מול בית רוה"מ תתקיים הערב הפגנה נגד קווי המהדרין. ואני אוסיף, בהקשר זה, לבעלי ערוץ 8 או אי-מיול או מנוי בסינמטק, על צפייה בסרט התעודה "סוררת" שקשור (בין השאר) לנושא. מה יעשו לנו, יסגרו את הפורום? ~ראשון~ * הופעה של "מוסוליני קוס" בתקליט, הופעה ראשונה לסופר-גרופ של בלייני העיר: אמיר, קיריל, ערן המפחלץ, דניאל ומיכאל. בכיוון Pאנק. דודו אולי יספר על זה עוד קצת. * דאבל פיצ'ר באר-שבעי שכזה באברם: יוחנן קרסל ואיתי בלטר יופיעו. * במסגרת מופעי החינם באכסדרת התיאטרון – הרכב הדיקסי של המרכז העירוני למוזיקה. ~שני~ * צחי פודור ברוק אקוסטי מקורי באברם. * דני גריסט יבצע מחווה להרבי הנקוק במרכז ז'ראר בכר. * דודו פישר במופע "שירת הכלייזמר" בתיאטרון ירושלים. ~שלישי~ * מ- 18:00 בערב, בבארתון קמפוס הר-הצופים: בסדרת "דן תורן מארח", יתארח דניאל סלומון (בעעעעע). * ערב נחמד מאד באוגנדה: דאבל פיצ'ר של יאיר יונה וזואי פולנסקי. * סיוון יחיה תופיע בחדר וחצי. * טריו סטיב פסקוב באברם. * ב"גלן" (שאני עדיין לא יודע איפה הוא), יש כבר הרבה זמן דיל של סרט ובירה בימי שלישי. השבוע יקרינו שם את "החומה" של אלן פארקר. אין לי מה להגיד על זה. ~רביעי~ * טריו יובל כהן ינגן ג'אז באברם. * הפסנתרן הקלאסי איוו פוגורוליץ' יגיע לישראל לרסיטלים בערים הגדולות, ואצלנו הוא יהיה היום בתיאטרון. * 8-ביט (זה ההוא מהדאב-אל-וואד) באוגנדה. * היום הוא גם סיינט פטריק'ס דיי. באופן אישי, מוזיקה אירית עושה לי חום, וכל הקרנבל המסחרי הזה של גינס ומרפי'ס עם הדיילות והכובעים, גם עושה לי חום. מצד שני, תנו לי ג'יימסון במבצע, ואני מוכן לרקוד לצלילי "זעקת הקלטים" (סתם, לא באמת, שונא את היום הזה). יש מבצעים על שתייה ברחבי העיר, קיצר. ~חמישי~ * "עירקנ'רול", המופע המשותף המסקרן (בעיני) של דודו טסה ויאיר דלאל, מגיע לבית שמואל. * אסתר עופרים בתיאטרון ירושלים. * אליל הנעורים עמיר בניון, יופיע בבנייני האומה. * כפי שקורה פעם בזמן מה, "פרח אדום" ינגנו מוזיקה יוונית באברם. זהו חברים, תודה למי שטרח והעלה פלייליסטים, תודה לאנשים שאמרו תמיד שהם מחכים כל יום שישי ללוח ההופעות, תודה למיזמז שעשה את החיים שלנו מעניינים, בקרוב הודעות על החיים החדשים. אני אשתדל להעלות מחר הודעת פרידה רשמית יותר. סופ"ש נעים ושבוע טוב.

davecom

New member
יאללה בלאגן!

בואו נכתוב קצת על Pאנק ועל עיריית ירושלים. כי מה יעשו לנו באמת, יסגרו לנו את הפורום? (כן! סוגרים לנו את הפורום!) לפי ימים: שישי – חבל בעז שהזכרת רק את מופעי החינם בתיאטרון ירושלים אבל לא את האירוע שבטח אנשים פה פיספסו. קונצרטיול באיזור העיר והעתיקה וממילא בשישי בבוקר-צהריים. מכניס הרבה יותר כסף מאשר מופעי החינם. אני מתפלא שאתה לא תורם למאמץ המלחמתי. אף באמת מגאזין חביב. לא בדיוק "תיאוריה וביקורת" אבל יש שם כוונות טובות. בהצלחה. שבת – אני קצת חצוי בין מד-בליס לבין מה שיש באוגנדה. יש לי איזו חיבה לא ברורה לתומר בן-אפריים מאז שקיבלתי את הדיסק שלו לביקורת בכל-העיר בזמנו. יש עליו משהו, למרות שהוא לא לגמרי הסגנון שלי. הייתי אבל שמח לקפוץ. עירייה כבר אמרתי. כל הכבוד באמת לזה שהעלה פרסומים שלהם למסיבות בטחוניות. אני חושב שהוא צריך לקבל קידום. לגבי כל השאר, אני הייתי הולך ליגאל בשן. ראשון – תראו, אני לא אתיימר להיות Pאנקיסט כי אני ממש לא. אבל בעיר (בעצם שתיים. גם ת"א) עם תרבות כ"כ משמימה כל להקת Pאנק היא בעיני ברכה. האחרונים שאני זוכר היו הג'ינקס, שהסולן שלהם גנב לדעתי פעם מפרוזאק 2 דיסקים. אני אפילו לא בטוח עד כמה החבר'ה הנוכחיים הם Pאנק. אבל קיריל (לא אשכרה מתים) הוא בחור שמסתובב הרבה זמן בשטח והוא... לפחות היה רוב הזמן די Pאנקיסט. את השאר אני אולי מכיר גם. בכל אופן אני מתכוון ללכת. שני – אפשר למחוק את היום הזה מבחינתי. למה מה יעשו לנו? יסגרו אותנו? (כן!) שלישי – בעעע גם על האייטם הראשון (איפה גי'בה?! צריך לעשות מצעד חביבי הפורום לדורותיו). יונה vs. פולנסקי נשמע טוב. יש שמועות שאני עומד לקבל גם אוסף של XTC בסוף ההופעה. בכלל כדאי להיות שם. סיפרתי כבר שפעם ליוויתי את הבת של סטיב פסקוב באוטובוס מהצפון עד לירושלים? נראה לי שכבר שלוש-ארבע פעמים. אז כן. נזכיר את זה עוד פעם. לגבי The Wall... לא לזלזל. זה הסרט הראשון שהפך אותי רשמית למגניב. אחותי סחבה אותי לראות אותו בזמנו בסינמטק או בבית אגרון. זה לדעתי רגע ההטבלה של כל אדם הרוצה להחשב בר-דעת בקרב עדות ההיפים וגרורותיהם. אם לא הייתי רואה את זה לא יודע איך הייתי יכול לתקשר עם החבר'ה בנוער העובד בזמנו. מספיקה העובדה שלא ראיתי אז את The Song Remains the Same של זפלין כדי להחשב לאחד האאוטסיידרים ההזויים שם. רביעי – אין לי מושג מי כל האנשים האלה. אני גם שונא את אירועי אירלנד ברחבי העיר. למי אכפת. חמישי – עיראק זאת מדינה חשובה. הורים של הרבה בחורות שאני מכיר הגיעו משם. כל השאר סתם פארשים. בהזדמנות זו גם אני מודה. תודה לרדיו הר הצופים שניהל את הפורום כ"כ יפה לפניך בזי. תודה למי שכן פרסם פה דברים. האמת היא שקומונה זה לא רע. עכשיו אני כבר מכיר זפלין יותר ונוכל להמשיך שם את מה שבנוער העובד לא סיימנו.

G4rfi3ld

New member
כוסאמאמאמא של תפוז הבנישרמוטות

אתר כושל בן כושל. לא נורא, אולי לוח הופעות באתר יהיה רעיון עוד יותר טוב אפילו.

gilgamesh

New member
שיקומו ויתורו מי יטלטלם הנה הנה

חבל בעז, מה אתה אומר אגב על ההגעה של ארט ברוט, האם נרשמה תגטבה היסטרית?

davecom

New member
PUNK

הנה סריקה על ההרכב של יום ראשון בתקליט. שלא תגידו שאני מקשקש.

Janivgm

New member
אחות של קיפוד

שנאתי את האתר הזה עוד בימי חטיפת הדפדפנים שלו. בכל אופן, אם יבוא היום ונחליט ממש לפתוח לרדיו אתר מרשתת אמתי, יהיה אפשר להתקין עליו די בקלות מערכת פורום חופשית (כמו phpBB). לא ניסיתי בעצמי, אבל דרימהוסט (שאצלם אני מתאכסן) טוענים שיש להם התקנה אבטומטית של המערכת הזאת.

ענבל מ

New member
ובכן

אין לי יותר מדי מה לכתוב כדברי אבל על הפורום, אני מניחה שיהיה המשך במקום אחר. חשתי נוסטלגית קמעה להזכר שכתבתי בפורום הזה עוד לפני שהייתי שדרנית, ואפילו עוד לפני שבקרתי ברדיו. זהו, עבר. מחר אני במאד בליס. אם לא היה מאד בליס ו/או לא היה כל כך יקר, הייתי הולכת לעמיר לב בצוללת. בעז, חשבתי שאמרת שנדב זילברשטיין מופיע עם רותם אור באוגנדה, או שאני מבלבלת עם משהו אחר? שבת שלום וכו'.

הגרופי

New member
שילכו לעזאזל

כמה קשה לעשות אינדי-רדיו. אם רק היה תקציב לאיש יחסי ציבור שייצור באזז סביב התחנה. הפוסטים שלנו היו מגיעים לעמוד הבית של תפוז! ואני מחר אקפוץ לאוגנדה. אין לי המון ציפיות מההופעות, אבל בעמיר לב כבר הייתי לא מעט.

ממתי סוגרים פורומים בתפוז?

אנחנו מדברים על אותם אנשים שכל יומיים מעלים הודעות "אוהבים נעלי בית? בואו לנהל על זה פורום!!!1!"? ובעז - אל תיקח את לוח ההופעות שלי! איך אני אדע מה קורה בעולם? לא מספיק שסגרו לי את עין הדג, ועכשיו אני לא יודעת איזה סרטים אני מפספסת בזה שאני יושבת בבית, עכשיו אני גם לא אדע אילו אירועים מוסיקליים מתרחשים לי מתחת לאף? זה לא הוגן! ברצינות, אתה באמת תעלה אותו בבלוג של הרדיו או משהו, נכון?

juvburst

New member
אני דווקא שלם עם סגירת הפורום

כמו גם עם סגירת עין הדג. ככה אני לא יודע מה אני מפסיד וכמה אני לא שווה. מד בליס בשבילי, בכלל חשוב לבדוק את הבלייז הזה. כל החודשים ואולי שנים האחרונות מריחות מהדממת מוזות לטובת תותחים, אז אני אומר - הבה נתחרעה. אני בעד מלחמה כל כך גדולה והרסנית שהדור אחריה יהיה הדור הכי יצירתי ומגניב אי פעם! ומבקש סליחה מהדור שלי.

תפוז האלה,

הלוואי שיפלו להם כל השיניים חוץ משן אחת, כדי שלא ישכחו כאב שיניים מהו. הלוואי שיצאו מהבית עם ראש רטוב ויחטפו דלקת ראות. הלוואי שיעיפו את הבן שלהם מהטכניון, לא, בעצם - הלוואי שאף אחת לא תרצה להתחתן איתם! סליחה, היה לי סוף שבוע עמוס מדי בסבים וסבתות. ובאותו הקשר, מחר בתשע בבוקר יניב ואני משדרים את תכנית הבכורה של "אני כבר אנוח בקבר" - תכנית בוקר לפולנים, לנכדים של פולנים, לפולנים ברוחם ולכל מי שחש את עצמו ממורמר בבוקר יום ראשון: http://www.janivgm.com/rip אם לא תאזינו, אנחנו נורא ניעלב. נ.ב. - לגבי איחו ושלטר, אני לא יודעת איך המוזיקה שלהם, אבל בזמנו היה להם יחצ"ן שאיכשהו השיג את הטלפון שלי והיה מציק לי יומם וליל. מאוד לא מנומס.

fugitive

New member
בטח שברנו איזשהו שיא עם השרשור הזה

בקצרה - אני בטוח שהלוח ימשיך להתקיים בדרך כלשהי, וגם שיהיה לנו מקום להעלות אליו פלייליסטים. לא יודע אם הפורום יהיה פה מחר, אבל נחמד שסיימנו בשרשור ארוך כזה שהוכיח שאנחנו עדיין פה, פחות או יותר.

למעלה