לוח הופעות

fugitive

New member
לוח הופעות

לכל שבת יש מוצאי שבת. לוח הופעות, בפתחו של שבוע מוצלח מאד (נראה לי). ~שבת~ * נעם רותם ינסה שירים חדשים על הקהל בבאסס, במופע "ניסוי כלים". מופע פותח: אורי דרור. * אחרי שהופיעה שלשום פעמיים בקמפוס וגם הייתה אצלנו באולפן, דניאלה ספקטור שוב פה, בהופעה בבית אבי חי. * פסנתרן הג'אז ריצ'רד גוד, יגיע לרסיטל בתיאטרון ירושלים. * "כריכה רכה" (זה הזה של דויד פרץ?) יופיעו בקצה. * יונתן רזאל במופע פסנתר במעבדה. * יובל מנש והפורינרז ב"בלייז". * האחיות ג'משיד (ג'מצ'י?) בסופט-רוק אקוסטי, באברם. מה שחסר בישראל באמת זה קצת סופט-רוק. * עדינה פלדמן במופע (לא לצחוק) "קולאז' של אישה" במוזיאון ארצות המקרא. * חדשות רעות: מירי מסיקה מגיעה עם "חדשות טובות" לתיאטרון ירושלים. * ועוד חדשות רעות: גלעד שגב יופיע בצוללת הצהובה. * האמסטר יתקלט בסירה. * באוגנדה: פטר נגד המחסל. * די ג'יי אריאלה בלה, תתקלט בסטארדאסט. ~ראשון~ * אחרי שאתמול הופיעה אליסון מויה במסגרת "פסטיבל אישה" בחולון, שבוע האייטיז נמשך עם הופעה של אלן פרסונס בהיכל התרבות בת"א. אפילו בני דודקביץ' נרגש. ~שני~ * הופעה שנייה של אלן פרסונס בהיכל התרבות בת"א. * להקת סילאן תופיע בכנען בר. * שלי צראפי תופיע בבירמן. ~שלישי~ * את הפרסום לאירוע הבא אבצע בסדר המתאים: רוקפור יופיעו היום במעבדה, במסגרת סיבוב ההופעות בו הם כנראה מבצעים את כל "האיש שראה הכל" ועוד שירים מהאלבום החדש. לא ברור למה הופעה אקוסטית, אבל בסדר (האמת שזה לא בסדר ויש לי הרגשה שזה יעקר הכל, אבל מה לעשות). קשה קצת להגיע למסקנה הזאת, כי יש כל כך הרבה נותני חסות שמתפארים בכל מיני דברים לפני שמגיעים לאירוע עצמו, שכבר אין חשק ללכת. אז בסדר, הנה, תודה למעבדה, ל"התעוררות", ל"רוח חדשה", תודה לרשת ג', תודה לליין ערבי "גימל", תודה ל"אלטר-ביט" (שזה ליין ההופעות האקוסטיות של המעבדה) ול"מלומיינדס רקורדס". אתם מחיי התרבות בישראל ובירושלים, תודה (הלוואי שיתמקדו בהופעה פשוט, עם פחות פוקוס על מאתיים נותני החסות). * אשכרה מתים יופיעו בבאסס. * יהודית רביץ במסגרת "יום הסטודנטית" (עוד המצאה ממוחם הקודח של אנשי האגודה) באולם העצמאות בקמפוס הר-הצופים. כתוב שתהיה הופעה "נשית". תארו לכם שדווקא בשבוע האישה הבינ"ל, יהודית רביץ תיתן הופעה "גברית"... מה נעשה אז? * השקת המגזין "תו פלוס" באוגנדה. יופיעו: 220V, רן סלווין ויניב קוריס. * מאיה פנינגטון במופע ג'אז בחדר וחצי. * ומאיה איזקוביץ' תופיע בקצה. * אסף בוכמן יופיע בינקיז. * פרוייקט קדמה מבצע "מוזיקה עתיקה חדשה", ויופיע באברם. * די ג'יי גאריב ודי ג'יי גוטל יתקלטו שירים שקטים בסירה. ~רביעי~ * אז קודם כל, יוזמה שיוצאת מתוך רדיו הר-הצופים, דבר המפרסם: כמה רגעים לפני שהפיקסיז מגיעים לארץ, טחונים במערכת, רדיו הר הצופים והקצה החליטו לאסוף כמה חברים ולארגן לכם ערב חימום לדבר האמיתי. שני האחרון של אוקטובר, דייוויד בלאו, אבישי אפרת ויוני אפרתי, דן-יה (שוורץ בר אל) וטל זובלסקי (מדפנה והעוגיות) ומד בליס יתרמו את נוכחותם המלבבת. תגיעו בהמוניכם, עם נשותיכם ועם טפכם. העלות: 20 שקלים חדשים או קים דיל אחת, מה שיותר נוח לכם. אה כן, לפני אחרי ותוך כדי דיג'יי יניב ג'י בפאנק-גראנג'-רוק-אלקטרו גראנג'. כן ירבו יוזמות כאלה מתוך רדיו הר-הצופים. אולי דודו ואני נארגן מופע מחווה לדה-ווקמן. וגם נשיר בעצמנו את השירים. נראה מי יבוא אז. * הידד! אנטיביוטיקה יופיעו באוגנדה. * וגם: (תאשרו בבקשה שזה לא בוטל) יהודה לדג'לי אמור להופיע בבלייז. * ה"קווירלה גירלז" יופיעו בבאסס. נשמע כמו מופע דראג, אבל אין לדעת. * קובי אוז מביא את "מזמורי נבוכים" החדש שלו, לבית אבי חי. * "המקור" יופיעו ב"כנען בר". * המופע המשותף של ריטה וכנסיית השכל בתיאטרון ירושלים. * מופע שירי לאונרד כהן המשותף לעופר גולני ונטע אמיר, מגיע לווייב קפה (זה המקום של הנוצרים בתלפיות?). * אילן קינן ב"רוק שורשי" באברם. * דניאל שוורצוולד בבירמן. * לא בדיוק קשור למוזיקה, אבל אחרי שצופים בדוקיומנטרי החדש על מונטי פייתון, אולי בעצם כן: הועד החוגי של החוגים ההיסטוריים באוניברסיטה העברית מקיים ערב עיון וצפייה בפרקים נבחרים מתוך הסדרה "הקרקס המעופף של מונטי פייטון", לרגל 40 שנה לעלייתה לשידור. בתכנית ישולבו הרצאות הנוגעות במונטי פייטון בצפייה בפרקים נבחרים מתוך הסדרה. מושב ראשון יתקיים בין השעות 16:30 ל-18:15 בהשתתפות מיטב המרצים, ומטרתו להאיר את הסדרה ואת תופעת מונטי פייטון מזוויות שונות. לאחר מכן יתקיים מושב שני שיעסוק בצפייה וניתוחי תוכן של פרקים נבחרים מתוך הסדרה עד השעה 20:00. חלקו השלישי של הערב יהיה מרתון צפייה בפרקי הסדרה אל תוך הלילה.האירוע יתקיים בכיתה 2717 (רוח) בהר הצופים והוא פתוח לכלל הסטודנטים והציבור. ~חמישי~ * ברי סחרוף – מופע חשמלי בצוללת הצהובה. * בבאסס יתקיים אירוע בשם "אמביוולנ-טק". יופיעו: ון-פצנובסקי, דה מודלז (זה לא קרה הרבה זמן...), ו"ניזר רוהנה" (?) ויהיו תקלוטים של אנה פאקטוק ומוסא. * טריו עופר גנור ינגן ג'אז באברם. * מארקי Fאנק יתקלט בסירה. * בר יתקלט באוגנדה. זהו, שבוע טוב, חבל שכל כך הרבה דברים טובים מתרכזים תמיד באותם ימים בירושלים, אבל רוב הזמן אין תלונות.

ענבל מ

New member
גם אני, ביני לביני, תהיתי היום

איך זה שאין כלום (כמעט) בעיר הזו במשך הרבה זמן, ואז כל האירועים המעניינים מתרחשים באותו ערב. כמובן, אני מתכוונת ליום רביעי. אני מתכוונת להיות באוגנדה ולראות את אנטיביוטיקה, ואלמלא כן (אנטיביוטיקה ושיעורים חופפים, שלא לדבר על התכנית שלי), ערב ההסטוריה/ מונטי פייתון בגוש 7 רוח נשמע כמו אלטרנטיבה די ראויה (אני רצינית, לא בציניות).

G4rfi3ld

New member
פששש, סחטיין על...

הועד החוגי של החוגים ההיסטוריים באוניברסיטה העברית הופעה של סחרוף לא מרגשת יותר?

fugitive

New member
מרגש, בטח מרגש

אבל גם מרגש את הארנק קצת יותר מדי... בכל זאת, בנסיבות חברתיות, יכול להיות שאני דווקא אהיה שם (בסחרוף). בכלל, אני התכוונתי שהשבוע בכלל קורים פה הרבה דברים מעניינים. נכון שביום רביעי, גם תוכנית רדיו משלנו מרימה חתיכת אירוע, וזה במקביל להופעות של שניים מיקרי התחנה (אנטיביוטיקה ולדג'לי), ועוד לא הזכרנו את המונטי פייתון, אבל גם חמישי ושלישי - יש כמה ארועים שהייתי שמח להיות בהם. בסוף אני בטח לא אלך לכלום. תזה ארורה.

juvburst

New member
דה-ווקמן

בביצוע barbershop quartet חסרים לכם רק עוד שניים. יהיה מטורף!

למעלה