דניאלה ספקטור הלילה בfpm

fugitive

New member
דניאלה ספקטור הלילה בfpm

דניאלה ספקטור, שהוציאה לא מזמן את אלבום הבכורה שלה, וככבה (פחות או יותר) ב"מי תהום", המצעד שלנו, התארחה היום אצל בר ב"פנטסטיק פלסטיק מאשין". את התוצאה תוכלו לשמוע הלילה ב-1, או מאוחר יותר באייקאסט.

ר"ש- צפרדע לילה 3.3.10- געגועי למשינה

במסגרת גל הנוסטלגיה שלי, תכנית המוקדשת לשירים הנשכחים, היפים, והטפשיים-אך-חמודים של משינה 1. אבל אין- מתוך-"משינה [1]", 1985 2. אניגודין- מתוך-"משינה [1]", 1985 3. מדברים עלייך- מתוך-"משינה [2]", 1987 4. שט אלייך- מתוך-"משינה [2]", 1987 5. הו סלסלאת- מתוך-"משינה [2]", 1987 6. ד"ר קליני- מתוך-"משינה [3]", 1988 7. פולארויד- מתוך-"משינה [3]", 1988 8. על פני השטח- מתוך-"העמותה לחקר התמותה", 1990 9. אכזבה- מתוך-"העמותה לחקר התמותה", 1990 10. סוף הזמנים- מתוך-"מפלצות התהילה", 1992 11. זה לא יכול להיות ישן- מתוך-"מפלצות התהילה", 1992 12. הארי קריש דם- מתוך-"מפלצות התהילה", 1992 13. מה אני עושה למעני- מתוך-"שיא הרגש", 1993 14. נובל- מתוך-"שיא הרגש", 1993 15. רכבות- מתוך-"להתראות נעורים שלום אהבה", 1995 16. מחמיץ- מתוך- "צ'אפלין צ'ארלי" [שלומי ברכה], 2003 העתקתי את התכנית מ"מדנס"...

fugitive

New member
מעתיקן

"אניגודין" ו"נובל", גם מהשירים האהובים עלי של משינה. אני מבין שזה המשך להתכתבות בפורום ישראלית של וואי-נט?

למי קראת מעתיקן?...

הפלייליסט הזה שכב אצלי במגירה כבר הרבה זמן הדיון בוויאנט רק זירז את שחרורו

ענבל מ

New member
פלייליסט תיבת נח 3.3, בסימן צרידות

מורחת לאקום- משהו קשה המכשפות- זמנים מוזרים Pits- Closure Pixies- Tame יהודה לדג'לי- A.P.B Dead Meadow- Seven Seers John Frusciante- With No One פג אדיר- ילד מתמטיקה His Name Is Alive- Write My Name In The Groove טאבו פלוס- העיר פורטת הפה והטלפיים- שיר סיום The Eels- Novocaine For The Soul Primal Scream- Movin' On Up Evangelicals- Skeleton Man REM- It's The End of The World As We Know It אני לא אוהבת את דניאלה ספקטור. ומאז שהיא היתה ברדיו השיר הנורא שלה תקוע לי במח ולא יוצא :(

fugitive

New member
His Name is Alive

מאיפה הבאת את זה? בזמנו, כשיצא, זה היה אלבום שממש אהבתי. לא חושב שאי פעם חזרתי לזה מאז, אבל זה שיר מצויין. כנראה שזה גם די נעלם בתוך כל סיכומי העשור, לא?

ענבל מ

New member
האמת? אין לי מושג

ראיתי את האלבום הזה על המחשב שלי כשערכתי את התכנית, בדיוק כשקיוויתי למשהו "שחור" יחסית שלא טחנתי יותר מדי בתיבה. גם אני חושבת שהוא קצת נשמט בסיכומי העשור, הוא לא ממש אחד המצטיינים, ויכול לשעמם בהאזנות חוזרות ונשנות, אבל בסה"כ אחלה אלבום.

למעלה