לוח הופעות

fugitive

New member
לוח הופעות ../images/Emo105.gif

בלי בלבולי מוח. ~שישי~ * גילי דה קיד יתקלט נקרופיליה באוגנדה. * אלון אבנת יתקלט בסירה. * מסיבת שישי בחצות של התקליט מארחת את בנות ה"פוס-פאוור" ב"אלקטרו של פוקימונים". * ועד שבתקליט גאלו אותנו ממסיבות ההיטמן, הן נודדות לקצה. הלילה. ~שבת~ * שייקינג רקורדס מביאים לארץ את "שובו" הצרפתים, והם יגיעו גם לירושלים להופעה באוגנדה בערב. אשכרה מתים, אחרי שינויים פרסונאליים מסויימים (אני מבין), יחממו. * אביב גדג' יופיע בצוללת הצהובה. * דאבל פיצ'ר בקצה: "כל החתיכים אצלי" וגם אדיר והילדות. * "רן מאיה רן" ונתי חסיד בערב היפ-הופ בבאסס. מארקי Fאנק יתקלט. * צ'נו ופול ניר (או משהו כזה) יופיעו בבלייז. * אדם וינוגרד יופיע באברם. ~ראשון~ * יהודה לדג'לי (פשוט לא מפסיק להופיע) בתקליט. * אהל ארי (?) בקצה. ~שני~ * רועי בר-טור במופע הפולק המחאתי שלו בקסטה. * מורי חסן באברם. * הפרוייקט של עידן רייכל בבנייני האומה. * אנסמבל אריאל לזרוס בבית אבי חי. ~שלישי~ * איזה כיף, הופעות בסירה: "רוצי בובה" וגם "דו יו לייק מיי שוז". * עופר שכטר, פעם שדרננו, יופיע בחדר וחצי. * "Dana Lies", בהופעה אקוסטית בינקיז. * הליין "לא סטנדרטים" של הצוללת הצהובה יארח הפעם את היידן צ'יזהולם (?). * די ג'יי גוטל יתקלט בקסטה. ~רביעי~ * "שובו" הצרפתים יופיעו גם בת"א, בלבונטין, עם חימום של צ'ארלי מגירה (נדמה לי). * כתוב שיש "שירה ז. כרמל מארחת" (כמו דן שילון מארח ורדיו הר-הצופים מארח) בקצה, אבל לא כתוב את מי. * רגאייסטן יופיעו בבאסס. * הדר נויברג במופע ג'אז בצוללת הצהובה. * "אמחייה גרופ" יופיעו באברם. * באוגנדה: מארקי Fאנק, עם סרטו של ראלף בקשי “Coonskin” וסט בלקספלויייייטייייישן. ~חמישי~ * "אמאדו ומרים" הם צמד מפורסם בסצנת "מוזיקת עולם", והיום הם יגיעו לארץ להופעה בזאפה בת"א. * לפני כמה שבועות הייתה מילת השבוע כאן "אקספירמנטלי". אז הנה, הערב בצוללת הצהובה יעלה המופע החדש של מרינה מקסימיליאן בלומין "אקספירמנטל". * יהודה פוליקר במופע "שירים שכתבתי לאחרים" בתיאטרון ירושלים. * ואם כבר העלנו את ניחוחות הבוזוקי והסופלאקי באפנו, "פרח אדום" ינגנו מוזיקה יוונית באברם. ועם הגגות של פיראוס, המתגלים מחלון המשקיף לים התיכון, לקראת שבוע של מוזיקת עולם, ניפרד לשלום ונאחל סופ"ש יווני ושבוע אפרו-צרפתי לכולם.

davecom

New member
אתמול קיבלתי לפחות

3 הודעות / שיחות שתמהות האם יש או אין הופעה של לדג'לי בתקליט. משמע - אנשים לא מתעדכנים מספיק בפייסבוק ועדיין מסתמכים על תקשורת בין-אישית, כמו שנאמר. יש תקווה. מוסיקת עולם זה איכס.

למעלה