לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3203232,032 עוקבים אודות עסקים

פורום סדירים

זהו, התגייסתם. עכשיו גם אתם חלק מהמערכת הירוקה הזו, לפחות לשנתיים-שלוש הבאות.
אם חזרתם אחרי 21 מיוזעים בשטח, אם אחד המפקדים ממש עיצבן אתכם, אם הבסיס שלכם מעלה לכם ת'סעיף-
אתם מוזמנים אלינו בשביל לשאול, לשתף, להתעניין, לחפש ולפגוש עוד חבר'ה שנמצאים בדיוק במצב שלכם.

הנהלת פורום סדירים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סדירים

זהו, התגייסתם. עכשיו גם אתם חלק מהמערכת הירוקה הזו, לפחות לשנתיים-שלוש הבאות.
אם חזרתם אחרי 21 מיוזעים בשטח, אם אחד המפקדים ממש עיצבן אתכם, אם הבסיס שלכם מעלה לכם ת'סעיף-
אתם מוזמנים אלינו בשביל לשאול, לשתף, להתעניין, לחפש ולפגוש עוד חבר'ה שנמצאים בדיוק במצב שלכם.

הנהלת פורום סדירים
x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב! בקשת ו/או מתן מידע בנוגע למספרי יחידות, מיקומן או כל מידע מסווג אחר על גבי הפורום- אסור בהחלט.
פרסום חברות, מוצרים, שירותים וכו' על גבי הפורום- רק לאחר קבלת אישור מפורש מהנהלת הפורום.
ברועכים הבאים לפורום סדירים!
כאן בפורום תוכלו לדבר על כל מה שקשור לשירות הסדיר.
על מנת שכולנו נוכל להנות מייעודו של הפורום, ימו לב:
1. יש לשמור על בטחון מידע - אין לפרסם שמות, מספרי יחידות וכל מידע מסווג אחר.
2. אין לבצע פרסום על גבי הפורום אלא רק לאחר קבלת אישור מהנהלת הפורום
3. שימרו על אווירה נעימה ומכילה. החיילים שבאים לכאן להתייעץ זקוקים להבנה ועזרה ותפקידנו לסייע להם. הודעות שיעכירו את האווירה בפורום תימחקנה.

מאחלת הנאה בכתיבה.

אושי,
מנהלת הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-' הקפצת האירוח '
הקפצת האירוח
03/01/2011 | 12:24
38
13
לצפיה ב-'אירוח בפורום - רס"ן ליבון, סר"ע שירות רפואי'
אירוח בפורום - רס"ן ליבון, סר"ע שירות רפואי
<< ההודעה הנוכחית
30/12/2010 | 18:10
33
52
בתאריך ה-1 בינואר, 2011, עתיד להתחיל "פרוייקט אביב" שבמסגרתו יעברו חיילי וקציני הקרייה לקבל שירות רפואי מקופ"ח "מאוחדת", וחיילי וקציני תל השומר מקופ"ח "לאומית".
חיילים וקצינים המשרתים בבסיסים אלה מוזמנים להפנות שאלות בנושא המעבר והשירותים הרפואיים שינתנו להם במסגרת המעבר לקופות החולים.
על השאלות יענה סגן ראש ענף שירות רפואי, רס"ן איתן ליבון.

האירוח יתקיים בפורום ביום שני הקרוב, ה-3 בינואר, בשעה 17:00.
אתם מוזמנים לשרשר כל שאלה שיש לכם לכאן.

ערב טוב ושבת שלום
סדירים >>
לצפיה ב-'המעבר לקופ"ח וביקור רופא'
המעבר לקופ"ח וביקור רופא
29/12/2010 | 21:46
1
32
ב-1.1 אני עובר למאוחדת.

האם זה אומר שגם לביקור רופא אני לא מגיע יותר, ואם אני אצטרך טיפול בשעות הלילה אני אגש למוקדי הלילה של מאוחדת,
או שאני אוכל להמשיך ללכת לביקור רופא?
סדירים >>
לצפיה ב-'ביקור במוקדים לרפואה דחופה'
ביקור במוקדים לרפואה דחופה
03/01/2011 | 19:20
21
החיילים המטופלים במסגרת קופות החולים לאומית ומאוחדת, לא יוכלו עוד לפנות למרפאות "ביקורופא" המיועדות לחיילי צה"ל.
במידה וחייל חש ברע לאחר שעות פעילות מרפאות קופת החולים, עליו לפנות למוקד השירות של הקופה ולקבל מידע אודות מוקדי החירום של הקופה. לקופות מוקדי רפואה דחופה בפריסה רחבה. מידע נוסף ניתן לקבל גם דרך אתרי האינטרנט של הקופות.

להלן דרכי התקשורת :
לאומית :
• בטלפון – מוקד "לאומית פון" – 1-700-507-507 או * לאומית מכל טלפון נייד.
•  בדואר אלקטרוני- דרך אתר האינטרנט בכתובת  WWW.LEUMIT.CO.IL
מאוחדת :
www.neuhedet.co.il
לרשות החיילים עומד מרכז מידע טלפוני במענה אנושי 24 שעות ביממה, בטלפון: *3833

סדירים >>
לצפיה ב-'שאלה בקשר למאוחדת...'
שאלה בקשר למאוחדת...
30/12/2010 | 13:57
1
17
אני יודעת שזה לא כולל רפואת שיניים.
מה לגבי רופא נשים?
סדירים >>
לצפיה ב-'רפואת מומחים בקופות'
רפואת מומחים בקופות
03/01/2011 | 19:27
8
המסגרת ההסכם עם קופות החולים, תינתן לחיילים, הזכאים לטיפול, מעטפת רחבה של שירותי רפואה : רפואת משפחה, רפואת מומחים, ניתוחים ופעולות רפואיות, תרופות ואביזרים רפואיים.
במסגרת ההסכם תוכלי לפנות לרופא נשים במרפאה בה תבחרי. בנוסף, למרבית המקצועות ברפואת המומחים, ניתן לפנות בפנייה ישירה באמצעות זימון תור במוקד שירות הלקוחות של הקופות או דרך אתר האינטרנט לאחר קבלת סיסמה.

כפי שכתבת, רפואת שיניים ובריאות הנפש אינם כלולים בהסכם עם הקופות. תחומים אלו ימשיכו להינתן על ידי חיל הרפואה, כפי שהיה עד כה.
סדירים >>
לצפיה ב-'קופ"ח מאוחדת ושחרור'
קופ"ח מאוחדת ושחרור
30/12/2010 | 13:33
1
13
אני משתחררת עוד שבוע וחצי ואתמול קיבלתי את הכרטיס בדואר. מישהו יודע אם אני אמורה להחזיר את הכרטיס לסניף של מאוחדת בעיר מגוריי או ללשכה במרפאה בקירייה?
סדירים >>
לצפיה ב-'החזרת כרטיס לקופת החולים'
החזרת כרטיס לקופת החולים
03/01/2011 | 19:29
13
תוכלי להחזיר את הכרטיס לסניף קופת החולים סמוך לביתך או למוקד השירות של הקופה בבסיס הקריה.
חייל המשוייך לקופת חולים לאומית יוכל להחזיר את הכרטיס לסניף לאומית או למוקד השירות של הקופה בבסיס תל השומר.
סדירים >>
לצפיה ב-'אפליית לוחמים'
אפליית לוחמים
30/12/2010 | 19:37
15
18
למה לוחמים שקורעים את עצמם בשביל המדינה בשמירות\מבצעים\מסעות\אימונים לא צריכים לקבל שירותי רפואה ממרפאות אזרחיות ומש"קי ממטרות בקרייה כן? למה אני צריך לחכות במסדר חולים 5 שעות במרפאה שמטפלת ב2500 חיילים בשביל לראות רופא בשביל כדורים מסכנים לשיעול ופקידות שמסיימות את היום ב2 לא? למה אני צריך לעבור שבעת מדורי גיהנום בשביל ללכת לרופא עור בגלל יבלת מסכנה אחרי מסעות עם פק"לים כשהסמרטוטים מהש"ג בתל השומר יקבלו טיפול והפניה לרופא מומחה בתוך חצי יום במקרה הגרוע?
בבקשה אל תתן לי את התירוץ המטומטם ש"הרפואה בצה"ל צריכה להתמקד ברפואת שדה". אחוז הביקורים במרפאה מקרב הלוחמים בגלל פציעה בשטח היא אפסית מול הביקורים שלהם בגלל מחלות ופציעות "רגילות". כנ"ל לגבי התירוץ של חוסר ברופאים-אל תעליב את האינטלגנציה שלי. יש גבול לביזיון שלוחמים יכולים לסבול מצה"ל וחבל שזאת הגישה מלמעלה.
סדירים >>
לצפיה ב-'קבל לייק מטורף.'
קבל לייק מטורף.
30/12/2010 | 21:30
11
הייתי מצטרף עם העצבים אבל אני בחפש"ש.
סדירים >>
לצפיה ב-''
30/12/2010 | 22:25
6
לצפיה ב-'נראה לך שזה ישרוד את הפיילוט? '
נראה לך שזה ישרוד את הפיילוט?
30/12/2010 | 22:52
3
11
הקריה תתרוקן מהחיילים הסדירים
זה לא יעבור את הפיילוט ככה שאין מה לבכות
סדירים >>
לצפיה ב-'לא משנה אם זה פיילוט, משנה העיקרון'
לא משנה אם זה פיילוט, משנה העיקרון
30/12/2010 | 23:33
1
13
במספרים האלה זה ממש לא נראה כמו פיילוט:
"תהליך ההיערכות - החל בוועדת היגוי משותפת עם צה"ל, הדרכת רופאי מאוחדת, הדרכת גורמי המנהלה, התאמות ייעודיות לחיילים במערכות המידע, הדרכות לחיילים במסגרת מתחם מאוחדת בקריה בו ביקרו למעלה מ-9000 חיילים. "
http://www.news1.co.il/Archive/001-D-257656-00.htm...
כשאני אקבל זימון תורים ותוצאות מעבדה באינטרנט אני אפסיק לבכות, עד אז האפליה תמשיך לחגוג. ולא, אני לוחם אז אין לי גישה ב99% מהזמן לצהלנ"ט בשביל ללכת ולקבוע תור או לראות תוצאות של בדיקת דם כשכל מה שחייל בקריה יצטרך לעשות עכשיו זה שתי לחיצות באייפון.
סדירים >>
לצפיה ב-'ללא ספק נפתחה קופסאת פנדורה במהלך הזה'
ללא ספק נפתחה קופסאת פנדורה במהלך הזה
31/12/2010 | 01:11
8
זה יוצר תקדים נורא וחסר אחריות שאלה שלרוב לא עושים כלום מתוגמלים יותר
אבל זה לא ישרוד,כי כולם יעוטו על זה. הבעיה מה יקרה אחרי שיפסיקו את זה עקב ניצול.
סדירים >>
לצפיה ב-'זה לא פיילוט'
זה לא פיילוט
31/12/2010 | 19:32
11
הפיילוט היה לפני 6-7 שנים (לאנשי קבע בלבד...)
סדירים >>
לצפיה ב-'חבל לי להתחיל OFF'
חבל לי להתחיל OFF
31/12/2010 | 03:17
4
9
אבל אתה לא מרגיש שהתהליך הזה קיים כבר שנים? לדוגמה עם נושא הקייטרינג ואנשי התחזוקה והניקיון האזרחיים, נושא הרפואה איננו החולייה הראשונה.
סדירים >>
לצפיה ב-'הקייטרינג זה זוועה מהלכת'
הקייטרינג זה זוועה מהלכת
31/12/2010 | 10:58
1
10
מיליון אחוז מעדיפה את האוכל של הטבחים .

ומה זה תחזוקה וניקיון אזרחיים ? לא מכירה את זה . מנקה לבד את המשרד ואת המחלקה בה אני יושבת .

ככה שזה לא -לגמרי- נכון הטענות הללו .
סדירים >>
לצפיה ב-'טעם וריח זה נושא אישי'
טעם וריח זה נושא אישי
31/12/2010 | 16:07
7
התורנות מטבחים שזה חוסך כבר פחות אישית ;-P
בכל מקרה, אני מכיר שבבסיסים מסויימים בצריפין, בשלישות ובקרייה ישנה חברת ניקיון אזרחית האחראית על איזורים כללים (לובי ושרותים ציבוריים וכו')I, נקיון המשרד הוא באמת בד"כ עצמאי.
סדירים >>
לצפיה ב-'לא חבל בכלל להתחיל OFF'
לא חבל בכלל להתחיל OFF
31/12/2010 | 12:04
1
5
בכל זאת העוף של הקייטרינג יותר טעים :) קייטרינג בצבא משמש נטו לחיסכון. כמו שאמרו האוכל בד"כ פחות טעים והכמות מוקצבת. יש אפילו יחידות לוחמות שמשתמשות בקייטרינג בשגרה בגלל צרכים מבצעיים ובעיות לוגיסטיות כמו הצוללות (כמובן כשהם לא מפליגים....). רפואה אזרחית לא תחסוך כסף, היא רק תבזבז אותו. במקום ללכת לרופא מומחה בלי תוספת שכר לרופא בחר"פ\בי"ח צבאי הצבא ישרוף כסף על מאוחדת וכללית.

אגב, איפה ראית ניקיון אזרחי? פעם אחרונה שאני ראיתי זה היה בלשכת גיוס. אם יש בעוד מקומות תאיר את עיניי.
סדירים >>
לצפיה ב-'מכיר כמה בסיסים שיש בהם ניקיון אזרחי'
מכיר כמה בסיסים שיש בהם ניקיון אזרחי
31/12/2010 | 12:57
8
דווקא הלשכת גיוס זו לא דוגמא טובה, לפחות מתי שאני הייתי הולך ללשכה בתל השומר (2004-5 כזה...) הניקיון לא היה שכור ע"י הצבא אלא היה מאורגן ע"י האגודה למען החייל.
סדירים >>
לצפיה ב-'אז מה אתה מציע שיקרה?'
אז מה אתה מציע שיקרה?
31/12/2010 | 12:51
5
הרי רופא בגדוד גם ככה צריך להשאיר, אז מעבר לרפואה אזרחית לא יחסוך כלום, פשוט יהיו 2 סמכויות רפואיות שאחראיות על אותו לוחם.
במקום זה, עושים משהו אחר: מנתבים את המקומות שבהם אין באמת הכרח שהרופא יהיה רופא צבאי, קרי, בסיסים עורפיים.
בעקיפין, המהלך מועיל לכל האוכלוסיות, גם ללוחמים.
למה? כי עכשיו כל החיילים בקירייה במקום לקבוע תור לחר"פ בשביל הפניות הם יקבעו לקופ"ח מאוחדת.
ולמי ישארו יותר תורים בחר"פ? למי שלא משרת בקירייה.
והרופאים של הקירייה? לאן הם ילכו? אני מניח שחלק ישוחררו, אבל חלק ינותבו למרפאות אחרות ויחזקו אותן בעוד רופאים צבאיים. במקום שיהיו גדודים שיש בהם פראמדיק ולא רופא, יהיה לך בוודאות רופא צמוד איתך בשטח (שאולי לך היה, אבל לא לכולם...). לא תרגיש יותר בטוח?
סדירים >>
לצפיה ב-'במקום לצעוק 'אפלייה' כדאי לחשוב קצת'
במקום לצעוק 'אפלייה' כדאי לחשוב קצת
31/12/2010 | 20:33
5
מה אתה רוצה, שלא יהיו רופאים בבסיסים סגורים? שחייל בבסיס סגור יצטרך לחכות שבועיים לראות רופא?
אוי ואבוי אם המערך הלוחם יעבור לקופות חולים- זה יהיה בזיון.
סדירים >>
לצפיה ב-'שוני בין רפואת עורף לרפואת לוחמים'
שוני בין רפואת עורף לרפואת לוחמים
03/01/2011 | 19:38
11
צר לי שאתה חש את שכתבת. אכן, הרפואה בצה"ל צריכה להתמקד ברפואת השדה ולכן אחת ממטרות הפרויקט היא הסטת משאבים לטובת הרפואה לדרג הלוחם ושיפור השירות הרפואי לחייל הלוחם.
סדירים >>
לצפיה ב-' אני נאלץ לחלוק...'
אני נאלץ לחלוק...
03/01/2011 | 20:06
9
אמנם אני כבר משוחרר, אך הנושא הזה עלה עוד כשהייתי חייל...

בתור חייל קרבי לשעבר ואחראי מרפאה אני יכול להגיד שזה רק יעזור ליחידות השדה.
תחשוב שבמרפאת הקרייה יש X רופאים שקיבלו את התפקיד בגלל עדיפות שהייתה לחיל הרפואה בגלל כמות החיילים המתלוננים שיש שם (עדיפות גרועה אבל עם סדרי העדיפויות של הצבא אי אפשר להתווכח כל כך) ובגדוד יש פראמדיק שמתפקד כרופא היחידה ויש רופא אחד לכל החטיבה שמסתובב בין כל הגדודים כל השבוע. אין מענה רציני ושמין 24 שעות והרופא עצמו לא באמת זוכר את כל החיילים וכל המקרים חוץ מאלה שבאמת חמורים.
עכשיו, בעקבות הרפורמה הזו, X הרופאים שהיו בקרייה וכלל הרופאים שיתגייסו מעכשיו יגיעו ליחידות השדה (חי"ר, שריון, תותחנים, הנדסה וכו') וחיילים קרביים יקבלו את היחס שמגיע להם, אדם קבוע שיטפל בהם ולא יתחלף כל חודש ומישהו שמבין ברפואת שגרה טיפה יותר מפראמדיק (שההתמחות שלו היא רפואת חירום ולרוב יותר טוב מרופא) והפראמדיקים יוכלו להתפנות לתפקידם המקורי- כוננות נטו.
חיל הרפואה גם יוכל סוף-סוף להתמקד בפיתוח השירותים שניתנים לחיילים ולא רק באלפי גימליסטים ושאר ירקות...

אמנם, המצב שאמור להתקיים נשמע מופרך אבל ימים יגידו. השינוי ייקח לדעתי שנתיים-שלוש אבל בסוף, ב"ה, הקרביים באמת יזכו לשירות שמגיע להם.
סדירים >>
לצפיה ב-'שאלות חשובות לגבי המעבר'
שאלות חשובות לגבי המעבר
30/12/2010 | 22:38
2
11
1.האם תהיה אפשרות לעבור מלאומית או מאוחדת?
2.האם הרופא יחידה יעלם כליל? כלומר עדיין יהיה צריך את הרופא היחידה הפלוגתי כדי לקבל הפניות למרפאות מומחים?
3.האם הדבר אומר שהמידע הרפואי מהחרפים הצבאיים יעבור בשלמותו למרפאות האזרחיות במהלך השירות ואחרי השחרור?
4. האם הדבר אומר שאוכל ללכת למרפאת לאומית או מאוחדת שבעיר שלי?
5.אינך חושש מהפוטנציאל לניצול של חיילים? הרי רופא אזרחי לא ממש בעל אינטרס לשמור על סדכ ועל שאר אינטרסים צבאים וייתן בקלות רבה יותר לחייל את מבוקשו. איך אתם מתכננים לעמוד בכך?
6.אם חייל צריך לעבור ניתוח, נגיד הרניה בקע, והשירותים הרפואים ניתנים לו על ידי המרפאה האזרחית, וקורה משהו ונוצרת נכות תמידית. האם החייל אינו רשאי לתבוע את משרד הבטחון? הרי הוא לא קיבל טיפול מהצבא...
סדירים >>
לצפיה ב-'עוד משהו'
עוד משהו
31/12/2010 | 04:55
6
לכמה זמן הפיילוט יימשך?
מה יגרום לכם לבטל אותו?
מה יקרה כאשר חיילים רבים יעמיסו על המערכת העמוסה גם ככה האזרחית?
סדירים >>
לצפיה ב-'שאלות חשובות'
שאלות חשובות
03/01/2011 | 19:53
10
1. בשנת ההפעלה הראשונה של הפרויקט לא יתאפשר מעבר בין קופות החולים. ייתכן שבשלבים הבאים של הפרויקט תינתן אפשרות להחליף קופה.
2. למרבית המומחים ניתן לקבוע תור באופן ישיר.
3. בשלב זה עברה תמצית התיק הרפואי הממוחשב והוטמעה במערכות הרשומה הרפואית של הקופות.
4. חייל המטופל בקופת חולים יוכל לבחור את המרפאה המטפלת בו ובמקרים רבים גם את הרופא המטפל. ניתן יהיה לבחור מרפאה סמוך לבית או סמוך למקום השירות.
5. הרופאים המטפלים בכם בקופות החולים יטפלו לפי שיקול רפואי מקצועי, כפי שהם עושים כאשר הם מטפלים באזרחים. לרופאי הקופה ניתנו סמכויות מוגבלות בלבד לעסוק בסוגיות הקשורות בכשירות וימי מחלה. לצורך הטיפול בנושאים אלו, הוקמה מרפאה ייעודית בחיל הרפואה - מית"ר (מרכז ייעוץ תעסוקתי רפואי).
6. השירותים הניתנים לחיילים בקופות החולים ניתנים מטעם חיל הרפואה, כלומר, חיל הרפואה וצה"ל ממשיכים לשאת באחריות הכוללת לבריאות החייל. חייל אשר נפגע חס וחלילה במהלך טיפול רפואי יהיה רשאי לתבוע את משרד הביטחון.
סדירים >>
לצפיה ב-'מספר שאלות בנושא'
מספר שאלות בנושא
31/12/2010 | 09:51
1
12
1. אני משרת בקריה, אבל יחידת האם שלי בגלילות. קיבלתי הביתה את המכתב וגם את הכרטיס המגנטי, אבל הבנתי שייתכן ובגלל
שהיחידת אם בגלילות אנחנו לא עוברים ולכרטיס אין משמעות. מול מי אני יכול לברר את הנושא?

2. בנוגע לפטורים, כיצד התהליך יקרה? הרופא האזרחי ימליץ ואני אצטרך ללכת לראות רופא צבאי (בקריה? בצריפין?) כדי שיאשר את זה?
סדירים >>
לצפיה ב-'שיוך לקופת חולים ופטורים'
שיוך לקופת חולים ופטורים
03/01/2011 | 20:03
15
1. במידה והנך חייל המשרת ביחידה מפוצלת (חלק מהחיילים בקריה וחלק בבסיס אחר), תוכל לברר את זכאותך על ידי פניה למוקד השירות של הקופה או למזו"ר (מוקד המידע של חיל הרפואה) בטל' : מטכ"לי 03-339999 אזרחי 03-9489999.

2. לרופאי הקופה ניתנו סמכויות מוגבלות לתת פטורים. מדובר ברשימה מצומצמת של הגבלות בשירות היכולות להינתן למשך זמן קצר, לצורך מתן מענה לבעיות רפואיות חריפות (כגון נקע חדש ברגל, דלקת ריאות, מצב אחרי ניתוח ועוד). במידה ויש צורך בפטורים ממושכים, יועבר הדיון להחלטת רופא תעסוקתי צבאי במרפאת מית"ר (מרכז יעוץ תעסוקתי רפואי). הפניה למית"ר תוכל לקבל במקרה הצורך מרופא הקופה.

סדירים >>
לצפיה ב-'שאלה לגבי פטורים'
שאלה לגבי פטורים
31/12/2010 | 11:03
1
16
יש לי בעיה בגב בברכיים ובכפות הרגליים , בעיה שלא מוצהרת בפרופיל שלי , אך למרות זאת יש לי פטור לנעליים אזרחיות - כל פעם ל3 חודשים .
ב26 לחודש הקרוב יפוג תוקפו של הפטור הנוכחי .

איך אוכל להוציא פטור חדש ? אין שום סיכוי שבעולם שאני יכולה להכניס את המדרסים שלי לנעל הצבאית , או ללכת עם הנעל הצבאית ללא המדרסים .
סדירים >>
לצפיה ב-'פטורים ממושכים וקבועים'
פטורים ממושכים וקבועים
03/01/2011 | 20:09
25
כפי שכתבתי לעיל, תוכלי לקבל פטור קצר מועד מרופא קופת החולים, אולם במידה והנך זקוקה לפטור ממושך או קבוע עלייך לבקש מרופא המשפחה הפניה למרפאה התעסוקתית הצבאית (מית"ר).
בקשתך תידון בהתאם לחומר הרפואי שיועבר מהקופה, למידע המצוי בצה"ל ובמידת הצורך תתבקשי להמציא חוות דעת מומחה ואף להיבדק על ידי רופא תעסוקתי צבאי או רופא מומחה רלוונטי מטעם צה"ל.
לגבי הפרופיל, במקרים מסויימים ולפי הצורך, תפנה מרפאת מית"ר את החייל הפונה לועדה רפואית לצורך עדכון הפרופיל וסעיפי הליקוי.
סדירים >>
לצפיה ב-'פטורים ודברים מנהלתיים-מאיפה?'
פטורים ודברים מנהלתיים-מאיפה?
31/12/2010 | 16:02
134
לדוגמה, יש לי פטור נעליים קבוע חתום על ידי אורטופד מומחה כף רגל. נאמר לי שרופא היחידה שלי צריך לאשרר אותו ולהוציא לי את הפטור שבו אוכל להשתמש. האם אני עושה זאת במאוחדת, או שאני פונה למרפאה שתוקם בתה"ש?
האם אפשר לפנות ישירות למרפאה בתה"ש, או שחייבים הפניה ממאוחדת? אם כן, איך?
הקלות ופטורים לשמירות לפני אבט"שים-אותה שאלה. ממאוחדת או מתה"ש?

תודה מראש
סדירים >>
לצפיה ב-'מעבר קופות'
מעבר קופות
31/12/2010 | 19:32
2
24
שלום,
עד לא מזמן שירתתי בבסיס השייך לקריה,אולם בסוף דצמבר,עברתי לתל השומר. קיבלתי אתמול בדואר כרטיס של מאוחדת,על אף שכרגע אני אמורה להיות שייכת ללאומית. מה עושים במצב כזה? הכרטיס של מאוחדת תקף?והנתונים מתעדכנים אוטומטית?ז"א-לאומית אמורים לשלוח לי כרטיס בדואר בשלב כלשהו,או שמא אני צריכה ללכת ולעדכן את הקופ"ח בעצמי? ועד שזה יקרה,אני שייכת למאוחדת?

תודה!
סדירים >>
לצפיה ב-''
01/01/2011 | 16:53
4
אם עוברים מהקריה/תה"ש לבסיס "קדמי" (בניגוד ל"ערפי") האם השייכות לקופ"ח נמשכת? או שחוזרים לרופא יחידה?
סדירים >>
לצפיה ב-'שיוך לקופת חולים'
שיוך לקופת חולים
03/01/2011 | 20:24
49
רשימת החיילים לפי בוצע דיוור ישיר לבתי החיילים נגזרה במהלך חודש דצמבר. אולם הרשימה הסופית נגזרה סמוך ליום הפעלת הפרויקט וכעת מתעדכנת מדי יום לפי יחידת ההצבה.
ניתן לבדוק את הזכאות על ידי פניה למוקד הטלפוני של הקופות, לנציגת השירות בבסיסי הקריה ותל השומר או למוקד המידע של חיל הרפואה בטל' מטכ"לי 03-339999 אזרחי 03-9489999.

סדירים >>
לצפיה ב-'סניפים'
סניפים
03/01/2011 | 19:50
2
9
האם אני חייב לבחור רופא אחד וסניף אחד בו אני אקבל טיפול, או שאני אוכל ללכת גם לסניף שליד ביתי וגם לסניף שליד הבסיס?
סדירים >>
לצפיה ב-'בחירת רופא וסניף'
בחירת רופא וסניף
03/01/2011 | 20:29
1
7
במסגרת ההסכם רשאי חייל לבחור את המרפאה בה יטופל ובמרבית המקרים גם את הרופא המטפל. תוכל לבחור מרפאה סמוך לביתך או סמוך לבסיס.
לצורך שמירה על רציפות הטיפול אנו ממליצים לבחור רופא מטפל אחד שירכז את המעקב ואת הטיפול הרפואי.
ניתן יהיה לקבל טיפול רפואי ראשוני גם במרפאות אחרות, אולם אנו ממליצים לפנות לערוץ זה רק במקרים בהם אתה נזקק לבדיקה או טיפול ואינך יכול לפנות לרופא המשפחה (למשל, חייל המטופל במרפאה בכפר סבא סמוך לביתו ונמצא בחופשה או בפעילות בקרית שמונה)
סדירים >>
לצפיה ב-'יש לרופאים בלאומית מידע רפואי עלינו מהצבא?'
יש לרופאים בלאומית מידע רפואי עלינו מהצבא?
03/01/2011 | 21:07
9
הלכתי אתמול עם פתק מרופא צבאי אחר לרופאה בלאומית בפתק מבקשים מהרופאת היחידה להוקריד לי פרופיל ולבצע לי בדיקות דם,הרופאה בלאומית התסכלה על הפתק ואמרה לי שהיא תקבע לי תור להוריד פרופיל-לאחר שכבר הורדתי אותו כלומר לא היה לה את הפרופיל שלי ,אין להם את הפרופילם הוסעיפי ליקוי?

ואם כבר קבעתי את התור לרופאה עצמה אתמול בצהריים וקבעו לי תור לאתמול בערב,ומאתמול בערב קבעו לי בדיקות דם להיום בבוקר!!שיפור מבורך
סדירים >>
לצפיה ב-'למי אני פונה אם לא קיבלתי כרטיס של קופת חולים'
למי אני פונה אם לא קיבלתי כרטיס של קופת חולים
04/01/2011 | 13:13
15

הודעות אחרונות

21:36 | 14.11.19 אורחים בפורום
21:03 | 08.09.19 אורחים בפורום
13:52 | 01.09.19 kate100
13:44 | 01.09.19 kate100

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ