אות מלחמת לבנון השנייה!!!

../images/Emo106.gifאות מלחמת לבנון השנייה!!!

עקב ההתרגשות הרבה לכבוד הענקת האות. כל השאלות/תהיות/כעסים/טענות/מענות נא לשרשר לפה

YUYOYU

New member
את לא חושבת שיש כבר מספיק שרשורים בנושא?

עם כל הכבוד והרצון הטוב... אבל מספיק כבר עם האות הזה.

YUYOYU

New member
אוקיי, מתנצל.

מס' דקות אחרי ששלחתי את ההודעה, התחלת לאחד את כל השרשורים בנושא לשרשור אחד. :) ישר כח.

מה הקטע הדפוק של החלוקה????

למה לא חילקו לכולם ביחד....??? התותחנים כבר כמה חודשים מסתובבים עם האות הזה וחלק מהיחידות אפילו לא קיבלו אותו.......

omer87

New member
כנראה שמדובר בגדוד אחד בודד

אשר קיבל את האות טרם זמן ההענקה... כל הצבא, בפקודה, מקבל את האות בתקופה בת שבועיים עד מחר. (הרמטכ"ל ואלופיו יקבלו בשבוע הבא)

omer87

New member
זה לא ממש בהתחלה,

זה הרבה לפני תחילת חלוקות האותות ליחידות הסדירות!

על איזה כבוד אתה מדבר??

MLRS כבוד...???? חוסר כבוד יותר מתאים.... מי מכיר אותם בכלל... ומה הם בכלל עושים..... כלום !!! רק במלחמה פעם ראשונה השתמשו בתותחים שלהם שגם הם לא פגעו במשהו משמעותי

ganooov

New member
אל תקשקש על נושאים שאתה לא מכיר (מסתבר)

ובמיוחד לא על נושאים מבצעיים.

ganooov

New member
שמענו, ראינו.

אתה כנראה פשוט לא מבין איך דברים עובדים ברמת המאקרו, אלא רק במיקרו, תוך השוואה למה שאתה עושה. אני יכול להסביר את זה גם מבחינה פסיכולוגית, אבל זה בקורס חפירות למקדמים 3. אתה רוצה שאני אספר לך על סיוע במסך אש מתגלגל שנפל ישר על כוחותינו..? (רמז: זה לא נעשה ב-MLRS) על סוללות שלמות שפשוט ירו רוב הזמן על כלום וזה פשוט לא היה יעיל? כולם עשו, ועשו הרבה. MLRS עשו אפילו יותר מדי, ולא נכנס לזה - מי שמכיר.. מכיר. לגבי אפסים - אני מסכים בהקשר של חלוקת האות, ולא מעבר.

בכל מקרה ....

גדוד נחמד... לא יותר מזה... רוב הזמן שומרים.... לפחות הגיע מג"ד חדש.... אולי ירענן קצת ת'חברה

ganooov

New member
מה הם יכולים לעשות?

לבזבז המון כסף בירי חי? ואחר כך עוד כסף על טיהור של השטח? תפסיקו כבר עם השטויות האלה.

חמוד ../images/Emo13.gif

כנראה עלה לך קצת השתן למוח מרוב מכות שחטפת בשלדג או 669 או איזה יחידה אחרת מובחרת בחיל האויר שלא תהיה... "בתותחים שלהם" "לא פגעו במשהו משמעותי" רואים כמה אתה מבין, פשוט הידע וההבנה נשפכים ממך והלאה... עדיף שתחזור לחיות בסרט שהכניסו אותך אליו ביחידה שלך... כמו שאמר נחמיה מתחתי ותרשה לי לצטט אותו..."אל תקשקש"!!!

היום קיבלתי תתג...

וזה היה בערךך הטקס הכי בזיוני בצהל שהיה... הרחבה היתה קטנה והביאו את כל החיילים ואנשי הקבע אליה.... כולם היו כגוד ולא כל כך היו שורות מסודרות...כל אחת עמד איך שבא לו....עם בלי כומתא.... וכל פעם באו עוד אנשים....היה מוזר... והדגל הצבעוני המוזר ניראה כמו דגל קרקס...מישו מבין מה הקטע של הדגל? או שזה היה סתם בקרקס אצלי ביחידה? אני אלך איתה...כי זאת סתם סיכה....וזה הנוהל והרסר יציק למי שלא ישים..

ganooov

New member
יש מצב שאתה מיא"א? ../images/Emo3.gif

כי הבנתי ששם היה הבוקר טקס מאוד בזיוני (בגלל זה ישנתי טוב לשם שינוי אההמ, בעצם, רק עד מאוחר, לא טוב)

למעלה