אות מלחמת לבנון השנייה!!!

מחר מקבלים אצלנו אות מלחמה - חייבים לשים?

כי לא ממש בא לי לשים וזה, מקסימום במאחורה של הכומתה... מה אתם אומרים?

lala land

New member
../images/Emo27.gif סקר ../images/Emo37.gif אות מלחמת לבנון השניה !

טוב, אז קרוב לודאי, כמו רבים מכם, התחבטתי בשאלה האם לענוד את האות, שקיבלתי היום. אשמח לראות מה הדעה הרווחת !
היום אני (חייל בסדיר, בקבע, משוחרר)
בזמן המלחמה הייתי (לוחם -איפה?, תומך לחימה בצפון, תפקיד כלשהו אחר, וכו' )
האם אענוד את הסיכה ? (כן\לא)
ומדוע ?

שאלה בקשר לאות המלחמה

אני התגייסתי ב-10 באוגוסט 06' ומיד עם תחילת הטירונות, בכמה ימים הראשונים, רק ארזנו ציוד ומזון ללוחמים בחזית. לפי התאריכים, אני זכאי לסיכה?

nirkosti8

New member
מישהו מכיר מישהו שהתגייס ביום שהתחילה המלחמה?

ב-12/7/06 - והאם הוא זכאי לאות המלחמה?

lala land

New member
אני ראשון !

היום אני - ג'ובניק בקבע. בזמן המלחמה הייתי - מ"מ בפלוגה לוחמת באיו"ש (לא כזה רלוונטי מה בדיוק) האם לענוד את הסיכה? - החלטתי שלא מדוע ? - לדעתי זה שכל חייל, ולא משנה מה עשה בזמן המלחמה עונד את האות, מוריד את הערך מהסיכה, ומכבוד הענידה שלה של הלוחמים שבאמת השתתפו בלחימה בלבנון. בתפקידי נפל עלינו הרבה נטל בזמן המלחמה מכיוון ששלחנו סד"כ רב לצפון ובכל זאת, אינני מסכים שלכולם מגיעה האות בטענה שעל כולם נפל נטל כבד. * אם מישהו לא יודע... בכל מלחמות העבר - כל מי ששירת בזמן המלחמה היה זכאי לאות, בדיוק כמו עכשיו, אין פה אף חידוש (חוץ מזה שעכשיו הסיכה מניקל, ולא מבד !)

Junkhead20

New member
אני מכיר מישהו שהתגייס באמצע המלחמה

והוא זכאי, אז אני מניח שגם מי שהתגייס ביום שהתחילה המלחמה זכאי לאות.

ויכול להיות שיש הבדל בין חיל לחיל?

יכול להיות שבחיל אחד יהיו שיקבלו ובחיל אחר חיילים שלא יקבלו? (לפי קריטרניונים אלו?)

לין!!!!!! את לא יודעת איזה שבועות עוברים עלי

ואני לא מגיע לקטע החברתי (ז"א להירגע ולדבר עם אנשים, כאלה שאני באמת מכיר ואוהב!)! אני מבטיח שאספר לך הכל בהזדמנות!

ToWeR MaN

New member
אגב לגבי האות

היום חילקו את זה אצלנו ביחידה ונאמר לנו שזה חובה ללכת עם האות. מי שייתפס ע"י מ.צ ללא האות יקבל על זה דו"ח... כי הם יכולים לבדוק אצל אותו בנאדם אם מוזן אצלו או לא הזכאות

למעלה