לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77957,795 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'למרות שלא כל כך מגיבים כאן, בכל זאת - '
למרות שלא כל כך מגיבים כאן, בכל זאת -
14/03/2015 | 23:45
15
203
הנה מה שאספתי מהדואר ביום חמישי. איזה כיף לי
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם החתולה התלהבה'
גם החתולה התלהבה
14/03/2015 | 23:48
3
108
לצפיה ב-'תתחדשו! '
תתחדשו!
<< ההודעה הנוכחית
24/03/2015 | 21:11
28
לצפיה ב-'זו לא התלהבות'
זו לא התלהבות
31/03/2015 | 09:46
1
67
היא רוצה להראות לך שהיא במקום ראשון ולא הקופסאות האלה שהיא לא יכולה להיכנס לתוכן
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'להיכנס לקופסאות לא'
להיכנס לקופסאות לא
01/04/2015 | 21:24
51
אבל להתחכך בהן ולהעיף אותן מהשולחן זה כן
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תתחדשי! לי בדיוק הגיע השבוע ספר מאיביי^^'
תתחדשי! לי בדיוק הגיע השבוע ספר מאיביי^^
16/03/2015 | 20:32
8
75
של הדוקטור ה11.. אפולו 23 מישהו קרא?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'עוד לא הגעתי לרמה שאני מכירה ספרים של הדוקטור'
עוד לא הגעתי לרמה שאני מכירה ספרים של הדוקטור
17/03/2015 | 10:25
6
62
את יכולה להסביר לי מה זה?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יש בעיקרון כמה סוגים של ספרים וגם אני לא בדיוק מכירה את כולם'
יש בעיקרון כמה סוגים של ספרים וגם אני לא בדיוק מכירה את כולם
18/03/2015 | 11:27
5
68
אבל בעיקרון אלו פשוט סיפורים (לא כאלה שהופיעו בסדרה עצמה) עם הדמויות של הסדרה.. והם לא קשורים ישירות לעלילה ספציפית שם או משהו אלא רק לדמויות. (שזה די בעיקרון כמו רוב הפרקים בסדרה )
הבאסה היא שאי אפשר בכלל להשיג אותם בארץ אלא רק דרך האינטרנט ומן הסתם רק באנגלית..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זו תמיד סיבה טובה'
זו תמיד סיבה טובה
31/03/2015 | 09:47
34
לעשות מאמצים לנסוע לחו"ל
(לא שיש לי כסף לזה, אבל זה מדברן מאד)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום על bookdepository'
ממליצה בחום על bookdepository
31/03/2015 | 09:51
1
43
עלה לי שם יותר זול מאשר בלונדון!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על bookdepository'
מצטרפת להמלצה על bookdepository
01/04/2015 | 21:27
25
יצא לי גם לקנות מ-abe books במחירים נוחים. בסך הכל היום זה כבר לא בעיה גדולה לקנות מחו"ל, ואפילו אין סיכון אם יש פייפאל או אפילו כרטיס נטען של הדואר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אה, מכירה את הסגנון'
אה, מכירה את הסגנון
01/04/2015 | 21:32
1
30
לא של הספרים של הדוקטור, אבל את ז'אנר ה-spin off הזה. מעניין, התחושה של הקריאה היא כמו לראות את הסדרה? את מדמיינת את הקולות בראש? בעיני חלק מהקסם של הסדרה זה המבטא הבריטי (אחד הדברים שחיבבו עליי את אקלסטון) וכל הביטויים שלהם, ומהבחינה הזו לא חושבת שהייתי רוצה לקרוא ספר מתורגם, כי מילא לא לשמוע את המבטא - גם לעברת את כל העסק? איך היו מתרגמים Allons-y, לדוגמה? סתם "בואו נלך" זה משעמם
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הספרים ממש סבבה'
הספרים ממש סבבה
01/04/2015 | 21:41
23
ברור שאין מה להשוות לסדרה עצמה.. אבל זה ככה בכל הסגנון הזה של הספרים גם בסדרות כמו מסע בין כוכבים וכו'.  פשוט באיזה שהוא שלב מגיעים לרמה של התמכרות שאת מחפשת כל דבר שקשור איכשהו לסדרה>< גם בתוך הספרים עצמם יש טובים יותר ופחות בהפרשים די משמעותיים בגלל שככל ספר כמעט נכתב ע"י אדם אחר.
מאד קשה להעביר את האווירה של הסדרה בטקסט, אבל מי שמכיר את הסדרה מספיק טוב זה די מתחבר לו אוטומטי ככה שסה"כ זה די סבבה.

והאמת שעדיף לא מתורגם מה גם שהאנגלית של הספרים די קלילה..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם לי יש ספרים, וסרטים מצוירים וקומיקס'
גם לי יש ספרים, וסרטים מצוירים וקומיקס
31/03/2015 | 09:49
29
אין לזה סוף
עדיין לא קראתי ספר אחד מכובד ביותר עם דוקטור המלחמה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
31/03/2015 | 09:45
28
תתחדשי ותהני מכל רגע.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מאיפה הזמנת ???'
מאיפה הזמנת ???
25/04/2015 | 14:44
16

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ