לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78197,819 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'לקראת עליית העונה החדשה - מה חסר?'
לקראת עליית העונה החדשה - מה חסר?
30/06/2014 | 06:09
14
89
לקראת התאריך המיוחל ותחילתה של עלילה חדשה ומסעירה, אני רוצה לשאול: מה לא היה לנו?

לאילו כיוונים ייקחו את הדוקטור הפעם, מה עוד נסתר מעינינו (הרבה, אני יודעת) שיש לגלות, מה עוד לא שאלנו?

בקיצור, מה חייב להיות בעונה החדשה שעוד לא היה?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'להבין את קלרה יותר '
להבין את קלרה יותר
30/06/2014 | 11:16
70
יש כל כך הרבה שאלות על כל מה שקורה איתה ..
אני הייתי שמחה לתשובות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני ממש סקרנית לגבי העונה הזו'
אני ממש סקרנית לגבי העונה הזו
30/06/2014 | 11:27
7
70
א) יחזירו את גאליפריי? נראה עוד טיים לורדס? איך הדוקטור יגיב לטיים לורדס נוספים אחרי כ"כ הרבה שנים לבד? האם הוא יתחיל לציית לחוקי הזמן שהוכתבו על ידם? האם הוא יצטרך לתת להם דין וחשבון?

ב) דוקטור מבוגר יותר ממה שהורגלנו אליו בסדרה המחודשת - צעד מבורך בעיניי. אני מתגעגעת לימי אקלסטון, בהם אמנם היו פלירטוטים עם נשים, אך הם היו הרבה יותר עדינים ובטעם טוב ממה שאחרי זה היה עם טננט וסמית'. מקווה שינצלו את הגיל של קפאלדי כדי להפסיק עם הנשים הנופלות שדודות לרגלי הדוקטור. (אל תבינו אותי לא נכון, סיפור ריבר-דוקטור הוא נהדר בעיני, אבל זה סיפור יוצא דופן, ופה זה צריך להיפסק)

ג) קפאלדי - יסבירו לנו את הקשר לפומפיי? הדוקטור יזרוק משהו על כך שאלו פנים שהוא ראה בעבר?

ד) הדוקטור. כבר כתבתי פה בעבר שזה מקסים איך סמית', בתור השחקן הצעיר ביותר ששיחק את הדוקטור, עשה טרנספורמציה נהדרת והפך לדוקטור הזקן ביותר שראינו בסדרה. אני לא חושבת שקפאלדי ימשיך את הקו הזה, במיוחד אם יוטל ממנו נטל ה"טיים לורד האחרון שסיים את המלחמה והרג את כל בני מינו". מסקרן לראות לאיזה כיוון הוא והכותבים יקחו את הדמות.

ה) איך קלרה תגיב להתחדשות? מאז רוז, היא המלווה הראשונה שחווה את זה ביחד עם הדוקטור. ראינו בטיזר ששוחרר שהיא אומרת שהיא לא חושבת שהיא עדיין מכירה אותו - איך יישבר הקרח ביניהם? איך הוא "יקנה" את אמונה מחדש?

ו) מלווים. בעקבות הצפייה בסדרה הקלאסית, אני חושבת שבהחלט הגיע הזמן להביא מלווה שהוא לא מאנגליה מהמאה ה21. חייזר, בנאדם מהעתיד, בנאדם מהעבר - משהו. אני מבינה את הבחירה של הכותבים להביא מלווה שיהיה שקול לצופים, אבל חסר לי קצת תיבול במתכון הזה.

זה הכל עד עכשיו לא הרבה דרישות בסה"כ
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני לא חושבת שיתייחסו לקאפלדי '
אני לא חושבת שיתייחסו לקאפלדי
30/06/2014 | 13:26
3
63
בתור ההוא שהיה בפומפיי
זה כמו שלא דיברו על זה עם איימי .. גם היא הייתה שם הרי ..
נראה לי שזה לא משהו שיקבל יחס.
ובאמת יהיה מעניין לראות את היחס של קלרה להתחדשות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בניגוד לאיימי, הוא גם אמר מילה או שתיים בפרק'
בניגוד לאיימי, הוא גם אמר מילה או שתיים בפרק
30/06/2014 | 13:42
1
60

עם מרתה דווקא כן הסבירו את הופעת האורח הקודמת שלה (אמרה שבת דודה שלה עבדה בטורצ'ווד ומתה). גם עם גוון מטורצ'ווד עשו את זה יפה (פגשנו הרי את השחקנית בפרק עם צ'ארלס דיקנס, הדוקטור ורוז ישר מסתכלים עליה ושואלים אם היא ממשפחה סקוטית). אפילו את ההופעה של טוש לחצי שנייה הסבירו בטורצ'ווד (בפרק עם הסלית'ין, היא הרופאה שמנתחת את החזיר ה"חייזרי". באחד הפרקים הסבירו שהיא חיפתה על אואן, כי הוא הרופא מביניהם). (סלחו לי אם אני מעוותת שמות מטורצ'ווד, שנים עברו מאז שראיתי את זה)

והרי תמיד יש התייחסויות של הדוקטור למראה של עצמו אחרי התחדשות, קשה לי להאמין שהוא לא יזהה את הפנים (בטח יזרקו משהו סטייל "לקחתי פנים ממאגר הזכרונות שלי" או משהו כסת"חי אחר)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יהיה מעניין אם כן תהיה התייחסות'
יהיה מעניין אם כן תהיה התייחסות
30/06/2014 | 22:56
50
בעבר באחד הפרקים של הדוקטור החמישי הופיע השחקן קולין בייקר שזמן מה לאחר מכן לוהק לשחק את הדוקטור ה6. כנ"ל אגב לרומנה המלווה של הדוקטור ה4 שבאופן אישי בחרה להראות כמו דמות שהיא והדוקטור פגשנו פרק קודם לכן (אחרי שהיא "מדדה" כמה אפשרויות אחרות).

אז בהחלט יהיה מעניין מה משפיע על המראה של הדוקטור? אולי יש איזה מאגר גנטי או משהו?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני אומרת שיהיה לזה רפרנס בתור קריצה/בדיחה'
אני אומרת שיהיה לזה רפרנס בתור קריצה/בדיחה
05/07/2014 | 13:52
29
באחד הפרקים... וזהו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ואני אשמח למלווה גבר לשם שינוי'
ואני אשמח למלווה גבר לשם שינוי
05/07/2014 | 13:55
2
14
לצפיה ב-'כוונתך רק גבר '
כוונתך רק גבר
05/07/2014 | 16:53
1
32
כי גברים בנוסף לאשה מלווה, היו לא מעט לאורך כל הסדרה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כן, וראיתי רק את הסדרה החדשה'
כן, וראיתי רק את הסדרה החדשה
<< ההודעה הנוכחית
05/07/2014 | 23:50
31
לא יכולה להחשיב את רורי כי הוא לא היה המלווה העיקרי אלא יותר נספח לאיימי
וקפטן ג'ק לא היה ממש מלווה, והיה את קרייג אבל רק לשני פרקים
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'סוזן'
סוזן
30/06/2014 | 16:30
3
68

הייתי רוצה לראות את סוזן, יותר נכון התחדשות שלה.
הייתי רוצה מלווה בעל חיים - כלב, קוף, חתול, נחש!!! אפילו תרנגולת
יש לי המון רעיונות, אסתפק בשני אלה לעת עתה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על סוזן'
גם אני חשבתי על סוזן
30/06/2014 | 16:39
1
56
אבל אם לא החזירו אותה בחמישים שנה האחרונות, למה שיעשו את זה עכשיו? (לא מדוייק, אני יודעת שהיא חזרה לאיזה ספיישל מתישהו, אבל הבנת את הכוונה)

אבל כן, זה לגמרי מעניין שהיא טיים לורד שנשארה סתם ככה על כדוה"א (למרות שייאמר לזכות הכותבים שבזמן הדוקטור הראשון לא מזכירים שיש שום דבר "מיוחד" בטיים לורדס, ואין שום נגיעה לעניין האם סוזן יכולה להביא ילדים, למשל)

יהיה מעניין אם יסגרו את הסיפור שלה, אבל אני יכולה להבין אם יבחרו שלא לענות על שאלות שצופים שואלים את עצמם כבר חמישים שנה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'סוזן היתה מעצבנת והשחקנית עדיין חיה'
סוזן היתה מעצבנת והשחקנית עדיין חיה
30/06/2014 | 16:47
56
אבל היא כבר בוגרת היום (מבחינת שנים, ולאו דווקא מראה) לכן לא חייבת להיות מעצבנת, להיפך.
כשעשו את "חמשת הדוקטורים" בו היא הופיעה אחרי שנים, השחקנית עדיין יכלה לשחק וההופעה שלה ריגשה אנשים, אבל היום לא חייבים לקחת את אותה השחקנית מן הסתם.
פשוט זה נראה לי כמו אוצר חבוי בכדור הארץ. טיים לורד(ליידי) שחיה בכדור הארץ כל הזמן הזה.
אם היא תחזור, היא לא תהיה אמא לילדים. יגידו שבחרו שלא להביא ילדים, או סיפור אחר, נגיד דיויד נהרג.
מה היא יכולה לתרום לסיפור? אני חושבת שגליפריי תחזור לסיפור, והיא תשתלב מצוין במקרה כזה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' בנוגע לסוזן'
בנוגע לסוזן
01/07/2014 | 21:01
43
אני פחות מסכימה בנוגע למלווה בעל חיים, אבל גם הייתי רוצה לראות מלווה ששונה מהמלווים שאני מכירה (מהסדרה החדשה. בקושי צפיתי בסדרה הישנה, למרות שאני מתכננת להמשיך לצפות בה).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'משהו שאני רוצה שיתייחסו אליו'
משהו שאני רוצה שיתייחסו אליו
01/07/2014 | 20:59
51
הקטע מסוף הספיישל האחרון שהיה של חג המולד, שרואים את קלרה "המקורית" בקבר של קלרה אוזווין, אומרת שהיא לא מאמינה ברוחות. זה יכול להיות סתם קטע שנועד להראות לנו אותה אז, אבל כשניסיתי לפתח תיאוריות על קלרה חזרתי הרבה לקטע הזה, וזה יצר אצלי ציפיות. הייתי רוצה לדעת לפחות איפה הרגע הזה נמצא ב-timeline שלה, איזה קטע שרומז לזה שהיא הולכת לשם... משהו כזה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ