לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78767,876 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'The Day of The Doctor'
The Day of The Doctor
23/11/2013 | 16:45
102
4061
היום לו חיכינו כולנו הגיע. יומו של הדוקטור. :)

תקציר:

The Doctors embark on their greatest adventure in this 50th anniversary special. In 2013, something terrible is awakening in London's National Gallery; in 1562, a murderous plot is afoot in Elizabethan England; and somewhere in space an ancient battle reaches its devastating conclusion. All of reality is at stake as the Doctor's own dangerous past comes back to haunt him.  

שעת שידור (שעון ישראל): 21:50

שעת שידור לפי לוח השידורים של yes: 21:45

טריילר ראשון

טריילר שני

טריילר שלישי

פריקוויל ראשון: http://www.youtube.com/watch?v=-U3jrS-uhuo

פריקוויל שני: http://www.youtube.com/watch?v=Zn9Ss9rZMcU

Introducing The Day of The Doctor:
http://www.youtube.com/watch?v=I7st6umXRRE

מזכירה לכולם
לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה. לא לרשום פרטים מספיילרים בכותרות. לא לבקש או לתת לינקים לא חוקיים לפרק - הודעות שכאלו ימחקו לאלתר.

לאור העובדה ש - yes משדרים את הפרק בשידור חי, חלקנו נזכה לראות אותו כך. אבל צריך לזכור שלא כולנו. לכן - למרות שהפרק משודר בארץ הוא עדיין בגדר
מבקשת להקפיד על זה.

צפייה מהנה לכולם!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני כלכך מתרגש!'
אני כלכך מתרגש!
23/11/2013 | 19:09
26
לצפיה ב-'שעת שידור (שעון ישראל): 21:50 באיזה תאריך??'
שעת שידור (שעון ישראל): 21:50 באיזה תאריך??
23/11/2013 | 19:40
8
42
לצפיה ב-'למקרה שאת רצינית - זה היום!! עוד שעתיים בדיוק'
למקרה שאת רצינית - זה היום!! עוד שעתיים בדיוק
23/11/2013 | 19:46
7
37
לצפיה ב-'אני רצינית מאד, לא כולם היסטרים :)'
אני רצינית מאד, לא כולם היסטרים :)
23/11/2013 | 20:00
6
150
לצפיה ב-'טוב, מצאתי, 13, תודה.'
טוב, מצאתי, 13, תודה.
23/11/2013 | 20:05
4
160
אני מבינה שמדובר בפרק ספיישל חגיגי.
מתי אמורה להתחיל העונה הבאה?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה עוד לא ידוע. היא עוד לא צולמה אפילו.'
זה עוד לא ידוע. היא עוד לא צולמה אפילו.
23/11/2013 | 20:07
3
41
לצפיה ב-'אה, אוקיי, אז אני לא עד כדי כך בהלם :)'
אה, אוקיי, אז אני לא עד כדי כך בהלם :)
23/11/2013 | 20:17
25
לצפיה ב-'עוד לא צולמה?!?! לא!!!! '
עוד לא צולמה?!?! לא!!!!
27/11/2013 | 17:39
1
41
מנסיון שלכם, כמה זמן ייקח לצלם+לערוך+להפיק+להוציא לפועל ועד השידור?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לפי ויקיפדיה, כרגע זה צפוי לאוגוסט 2014.'
לפי ויקיפדיה, כרגע זה צפוי לאוגוסט 2014.
27/11/2013 | 19:58
7
לצפיה ב-''
23/11/2013 | 23:06
19
324

.
.
.
.
.
.
ראיתם את קפלדי לשניה וחצי? או יותר נכון את העיניים שלו?
ראיתם את בייקר אומר: who knows שבעצם אפשר להגיד גם who nose - הוא מצביע לאף, ו-who זה גם השם של הדוקטור, אז מה זה אומר? מה הקשר לאף?

היו כמה דברים שלא מצאו חן בעיני אבל פתאום הכל מסתדר לי... ככל שאני חושבת על זה.

הדבר היחיד שמפריע לי בספיישל הזה, הוא שאין מספיק אקשן אלא רק קשירת קצוות ויצירת מצע מעניין יותר לדוקטור הבא.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ייפ'
ייפ
23/11/2013 | 23:11
225
שתי הופעות שלגמרי עשו לי את הפרק וחיפו על המעאפניות של בילי פייפר (לא המשחק שלה, אלא פשוט הדמות).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
23/11/2013 | 23:14
11
241
בהחלט שמתי לב, אבל דבר נוסף ששמתי לב הוא שבסוף הראו את כל הפנים של הדוקטור (בכתוביות הסיום) ודילגו על כריסטופר אקסלטון, ז"א הראו את ג'ון הארט ואח"כ את טננט ולא היה אקסלטון, די מוזר בהתחשב שכן הופיע בקטע שכל הדוקטורים סובבו סביב גאליפריי וגם בסוף בסוף אז ראו את הפנים שלו.

גם התאכזבתי שלא ראיתי את ההתחדשות לאקסלטון אבל כנראה שזאת החתיכה החסרה, כי לא ראינו את אקסלטון נוצר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'את כנראה פיספסת '
את כנראה פיספסת
23/11/2013 | 23:17
9
239
אני צפיתי גם בכתוביות עד הסוף וראו בהחלט את אקלסטון.

את ההתחדשות אליו אכן לא הראו, אבל הייתה קריצה לאלקלסטון בדבריו של הדוקטור של הארט רגע לפני שהוא מתחדש, "אני מקווה שהפעם האוזניים לא יהיו בולטות".
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא חושבת שפספסתי'
לא חושבת שפספסתי
23/11/2013 | 23:51
2
187
גם לא נורא אם כן, בכל מקרה תמיד אפשר לבדוק, כי הקלטתי את הפרק.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הראו'
הראו
23/11/2013 | 23:54
1
44
לצפיה ב-'צודקים בהחלט'
צודקים בהחלט
25/11/2013 | 18:57
69
אתמול שוב ראיתי את הפרק (היה עדיין גדול, לעולם לא אשבע ממנו, אני חייבת לקנות DVD שלו) ואכן הראו אותו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'חסר לי פרט '
חסר לי פרט
24/11/2013 | 09:31
5
160
אקלסטון זה הדוקטור הבא??? הוא חוזר??
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' מה פתאום'
מה פתאום
24/11/2013 | 11:10
4
144
קפלדי הוא הבא
אני חושבת שהכוונה לכך שאקלסטון בא אחרי ג'ון הרט.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אה חבל'
אה חבל
24/11/2013 | 11:21
3
131
די אהבתי את אקלסטון
וקפלדי קצת מבוגר לא?

בכל מקרה אני באקסטזה מאתמול, והולכת לראות את הסדרה המקורית עד לספיישל ה50 לפי הסדר כולל מיני פרקטים וספיישלים (שלא ראיתי! לא ברור לי איך לא ראיתי את הספיישלים והמיני עד עכשיו!!!)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הערצה עמוקה יש לי לאקלסטון'
הערצה עמוקה יש לי לאקלסטון
24/11/2013 | 11:26
2
125
ובעניין הגיל, אם ראית את הספיישל 50 אז את אמורה לזכור למה האחרונים נראים צעירים ולמה מגיע קפלדי
את בטח יודעת שהדוקטורים הראשונים _החל משנת 1963) היו מבוגרים במראה שלהם.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ראיתי בסטרימינג בלי תרגום אז פיספסתי קצת'
ראיתי בסטרימינג בלי תרגום אז פיספסתי קצת
24/11/2013 | 11:38
1
122
אני אשלים ביום בטח בצפייה חוזרת, עם האופציה לחזור אחורה,
אבל תשלימי לי - למה הם צעירים ועכשיו חוזרים להיות מבוגרים?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם אני ראיתי בלי תרגום ולמרות שהאנגלית שלי'
גם אני ראיתי בלי תרגום ולמרות שהאנגלית שלי
27/11/2013 | 20:03
41
טובה אין לי מושג על מה את מדברת. כמובן שאני יודע שהראשונים היו זקנים והאחרונים היו צעירים(הכי אהבתי את הצעירים, את הילדותיות של מאט וטנט) אבל אני לא מבין את הסיבה...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ראו אותו גם'
ראו אותו גם
26/11/2013 | 01:20
71
בהתחדשות...
הוא לא שיתף פעולה עם הביביסי שזה ממש לא לעניין (למרות שאני מאוד אוהב אותו כשחקן והוא הדוקטור שלי).
אבל אם תסתכלו על העיניים, הגבות והמצח.
נראה לי שלקחו קטע מהמעבר בינו לטננט ושילבו אותו בהתחדשות של ג'ון הרט.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' לגבי פייפר'
לגבי פייפר
23/11/2013 | 23:23
222
דווקא אהבתי, מאד אהבתי שהיא לא הייתה רוז טיילור, אבל מצד שני גם לא בדיוק bad wolf. מה היא באמת היה לגמרי בסדר מבחינתי כי רוז היא אחת הדמויות הפחות אהובות עליי.

ראיתי את קפלדי וצווחתי מעט. אבל התעצבנתי גם כשהדוקטור של הארט נכנס להשתנות וזה נעצר באמצע ועבר לחלק הבא של הפרק, בחייאת! אני מאד אוהבת את הדוקטור ה-9 וגם את השחקן, אבל זה ממש עצבן אותי שבשביל הרבע דקה הזו הוא לא הסכים להופיע. אני מניחה שהם השתמשו בתמונת ארכיון מההשתנות בין ה-9 ל-10.

ואהבתי שהפרק לא היה מלא באקשן, זה היה באמת כמו שמופט הבטיח, בניית בסיס לשנים הבאות. עם ב-30 ומשהו שנה הראשונות הד"ר ברח בשביל כיף, ובעשור האחרון הוא ברח מאשמה, וואל עכשיו הוא בורח בשביל לחזור הביתה.
וזו גם דרך נהדרת להחזיר טיים לורדס אחרים לתוכנית, כולל כאלו שהם רעים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בתשובה לשאלתך'
בתשובה לשאלתך
26/11/2013 | 09:24
4
95

פעם השנייה כשהוא אמר "הו נואוז" הוא בעצם אמר: "אני יודע!"  ("הו"= דוקטור, "נואוז"= יודע, נוגע באף שלו= מצביע על עצמו)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'פירוש יפה'
פירוש יפה
26/11/2013 | 10:32
69
אני אראה שוב את הקטע הזה.
אבל נגיד שהכוונה לכך שהדוקטור יודע, איך משתלב כאן טום בייקר? האם נפגוש שוב את האוצר של המוזיאון?
עוד נחיה ונראה זה כבר סודי ביותר וכמוס במוחו של מופאט.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נגיעה באף מרמזת על סוד'
נגיעה באף מרמזת על סוד
26/11/2013 | 11:00
2
85
לא על עצמו.
זו מחווה בריטית כזו
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' לא ידעתי '
לא ידעתי
26/11/2013 | 13:06
71
לצפיה ב-'לאו דווקא בריטי'
לאו דווקא בריטי
26/11/2013 | 19:16
17
לצפיה ב-' תגובה לפרק '
תגובה לפרק
23/11/2013 | 23:14
6
258
פרק מ-ב-ר-י-ק!!!!

אני חושבת שהם התעלו על כל הציפיות!

מתוחכם, מלא הומור עצמי וקריצות, גם קיטשי אבל הולם את המעמד, והכל עם פתרון הולם ויפה ושלם.

אני חייבת לומר שבהתחלה לא אהבתי את הרעיון שהם מבטלים את המעשה הכבד של הדוקטור ופוטרים אותו מהמשא הזה, שעיצב באופן משמעותי את דמות הדוקטורים שבאו אחריו.
נראה לי יותר מידי קיטשי ו-happy end-י, כאילו לא רוצים יותר להתמודד עם הצד האפל של הדמות. לא מתאים לבריטים כיוון כזה.
אבל כן אהבתי שעשו מזה פתח לסיפור חדש ומרתק - הדוקטור שינסה לחזור הביתה לגאלייפריי, למצוא את הדרך להחזיר אותה לחיים.

ו... לא הייתה התחדשות עדיין!

העיניים של 13 הפציעו לרגע - רגע מבריק! אבל זהו בינתיים...

אז עוד נראה את מאט אני מניחה, או בפרק הראשון של העונה הבאה או במיניזוד של התחדשות. ייאיי.

ומיותר להגיד שכל הסצינות של 3 הדוקטורים ביחד היו פרייסלס לגמרי

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שכחת משהו '
שכחת משהו
23/11/2013 | 23:17
2
223
לצפיה ב-'מה??? יהיה גם פרק חג המולד?'
מה??? יהיה גם פרק חג המולד?
23/11/2013 | 23:18
1
191
חשבתי שהפעם הספיישל הוא במקום זה.
מעולה!!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא במקום, בנוסף.'
לא במקום, בנוסף.
23/11/2013 | 23:19
44
לצפיה ב-'ותודה גדולה ל-YES'
ותודה גדולה ל-YES
23/11/2013 | 23:42
2
192
היה כיף אמיתי לקבל את הפרק בזמן אמת, על מסך הטלויזיה ועם תרגום

אמנם נראה לי שזה קרה רק בעקבות זה שביקשו (ביקשנו) מהם, אבל מה שחשוב זה שבסופו של דבר הם סיפקו את הסחורה!

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זו יותר דרישה של ה - BBC'
זו יותר דרישה של ה - BBC
24/11/2013 | 00:33
1
161
(מעריץ חדש - ישן, פשוט לא נכנס הרבה לפורום)

הם דרשו שישדרו את הפרק בו זמנית בכל העולם על מנת שלא יהיו ספוילרים, ועכשיו גם ברור למה...

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא ממש '
לא ממש
24/11/2013 | 00:39
153
BBC כתבו באתר שלהם שהם מאפשרים לכל מפיץ מקומי לשדר את הפרק בו זמנית, אבל שזו החלטה של המפיצים עצמם אם ומתי לשדרו (למשל מפיצים מקומיים שלא שידרו עדיין את עונה 7, הגיוני שלא שידרו עכשיו את הספיישל כי זה היה הורס לצופים שלהם).

ישראל לא הופיעה ברשימת המדינות המשדרות את הפרק בזמן אמת, ו-YES לא הודיעו באופן רשמי שהם משדרים אותו עד לפני שבוע וחצי בערך. (כשהם נשאלו על כך לפני כן התשובה היתה שהם בודקים את זה)

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' אל תשאלו איך נראיתי כשהפרק התחיל '
אל תשאלו איך נראיתי כשהפרק התחיל
23/11/2013 | 23:23
3
237
אז קודם כל - פתיחה ישנה. כבר חיוך ענקי על הפנים.

רוז היא בעצם הממשק. הממשק הוא רוז. יצאה להם דמות אדירה. החוכמה, החוצפה, הרגישות.. היא והדוקטור של הארט היו אדירים ביחד.

הדוקטור של דיוויד - הוא לא היה כמו שאני זוכרת אותו. הוא היה קצת יותר חלבי. אבל עדיין הדוקטור אולי זה בגלל שהם היו שלושתם ביחד.. ואפרופו זה - הם היו אדירים ביחד

כל העלילה עם אליזבת הייתה מאוד משעשעת. כל פעם שהדוקטור ניסה לתפוס אותה על חם הוא זה שבסופו של דבר הסמיק חח

קלרה - אוי קלרה.. אני לא רוצה להגיד מושלמת אבל היא מאוד מאוד קרובה לזה. אני פשוט שמחה שהיא עם הדוקטור.

הנפילה של גאליפריי. או בעצם ההקפאה של גאליפריי. כל הסיפור הזה נותן מימד אחר לדוקטור שראינו כל הזמן. האשמה שהוא מרגיש, הזעם, הכעס העצמי.
כשהדוקטור שאל את עצמו "לקח לך רק 400 שנה כדי לשכוח?" רגע מאוד עוצמתי. הדוקטור מתעמת עם עצמו. עם הדחפים, והרצונות והצרכים. הוא צריך לשכוח כדי להמשיך הלאה אבל הוא לא יוכל אף פעם.

כששלושתם עמדו מעל היהלום האדום, מעל הרגע, כשהם אמרו לו שהפעם הוא לא צריך לעשות את זה לבד. זה מדהים איך המשמעות של בדידות משתנה.

וכל הדוקטורים ביחד, מצילים את גאליפריי. כל ה- 13 (!) אני באופן אישי לא הפסקתי לחייך כמו ילדה שנתנו לה חבילת ממתקים. עשו את זה בצורה מדהימה.

ובסוף כשהדוקטור של דיוויד אומר "עכשיו כשאני יודע לאן אנחנו פונים - אני לא רוצה ללכת" ואז הדוקטור של מאט אומר "הוא אומר את זה הרבה" זה סוג של Bittersweet...

ובסוף כשקלרה אמרה שאיש זקן רצה לדבר איתו ושהיא חושבת שהוא האוצר של הגלריה הייתי בטוחה שזה יהיה הדוקטור ה - 13. ואז כשהדוקטור מדבר לעצמו ואומר שהוא יכול להיות אוצר מצוין הייתי עוד יותר בטוחה כי אליזבת כתבה שהיא ממנה אותו לאוצר הגלריה.
לגלות שזה בכלל הדוקטור הרביעי.. בגרסה מבוגרת.. אני לא בטוחה איך זה עובד... אם מישהו הבין, הסבר יתקבל בברכה :)

אני עדיין בהתרגשות ומערבולת רגשות וכנראה צריכה ללכת לישון.. חח
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני הייתי עם חיוך דבילי רוב הפרק'
אני הייתי עם חיוך דבילי רוב הפרק
23/11/2013 | 23:25
1
74
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
27/11/2013 | 17:25
41
רקעתי ברגליים וצעקתי על המסך בלי קול (היו עוד אנשים שם) והחזקתי את האצבעות ככה על הפה בציפיה ואחרי הפרק נשארתי לשבת עם חיוך ענקי...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
24/11/2013 | 00:03
175
פחות חיבבתי את הקטעים עם אליזבת, אבל לפחות זה נתן עוד קריצה לפרק קודם - בפרק השני בעונה החמישית (המחודשת), ליז 10 זורקת משפט על "המלכה הבתולה", בדיחה שטננט חזר עליה גם בפרק הזה.
קריצה נחמדה, כייף שחזרו לזה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' "יווווו!"'
"יווווו!"
23/11/2013 | 23:53
5
201
כן, זאת הייתה מילת המפתח שלי לאורך כל הפרק הזה.
היה שווה להימנע מספויילרים בחצי שנה האחרונה - היה פשוט מבריק, מלא בהפתעות ובפנינים ובקריצות לעבר, כמו שמתאים לאנגלים.
אני לא אשקר, לרגע באמצע הייתי טיפה מאוכזבת - נתנו יותר מדי במה לבייזון, אם ככה קוראים להם, לרגע חששתי שמלחמת הזמן נשכחה וזה יהיה העיקר. אבל אז התאפסנו וחזרנו לעצמנו, ונזכרנו לשם מה התכנסנו כאן היום.

סגרו קצוות בצורה נהדרת, ובעיקר בעיקר בעיקר, חבל לי על הדוקטור התשיעי (שמהיום ייקרא עשירי?!). הדוקטור שנושא עימו את הצלקות של המלחמה, הדוקטור הכי מצולק שראינו, וכל זה מבלי לדעת שבעתיד/בעבר שלו הוא מונע מזה מלקרות. אז נכון שהוא לא ידע מה קרה, ונכון שמבחינתו הוא עדיין "נולד במלחמה" ועשה את ההחלטה הקשה, אבל חבל שהוא צריך להסתובב עם זה, גם אם זה אומר שהצלקות הללו הן מה שגורמות לו בעתיד לשנות את העבר (איף, נכנסתי לפרדוקס משל עצמי. יופי מופאט).

היה נהדר, היה מבריק, כולם בלי יוצא מן הכלל הפתיעו והבריקו. מסתבר שלא התגעגעתי לטננט (מצטערת...), אקלסטון חסר לי *מאוד* (באמת לא יכלתם לפברק הדמייה שלו בשביל ההתחדשות?! לפחות זרקתם בדיחה על האוזניים). טום בייקר היה *ה*הפתעה של הפרק (וויבלי וובלי, לא אכפת לי איך תסבירו את זה, זה עדיין היה סופר משמח לראות אותו). היה נהדר לראות את רוז (ועוד יותר נהדר שהראו אותה לא בתפקיד עצמה), הדוקטור של ג'ון הארט הפתיע בענק (דמיינתי אותו יותר כלוחם חסר רגשות, לא ציפיתי שהוא יהיה יותר מפוכח מכולם). האינטרקציה בין השלושה הייתה מעולה. בקיצור - מבריק, כבר אמרתי?
דווקא מקלרה פחות התלהבתי בפרק הזה. נכון שהיא תוספת מעולה לסדרה, אבל חסר לי משהו בקשר שלה ושל הדוקטור. קשה להסביר.

וזהו. אולי אני אצליח לכתוב משהו יותר מגובש אחרי צפייה שנייה ושלישית.
ומילה נוספת לסיום - יס שיחקו אותה. סחטיין
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אה, ועוד משהו '
אה, ועוד משהו
24/11/2013 | 02:01
4
184
בעקבות שיחה עם ידיד שהתאכזב מהפרק (מה?!?!) -

במהלך השיחה איתו התברר לי שגם אם הפרק לא הגיוני בעליל, וגם אם הוא אוף-קאנון לחלוטין, כפרק ספיישל 50, שבא נטו לחגוג את הסדרה, הוא פשוט נהדר. הוא פרק דוקטורי במהותו, הוא פרק הלל לסדרה ולשחקני העבר, וככזה - הוא ממש רחוק מלאכזב.

וזהו. עכשיו אני יכולה ללכת לישון בשקט.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זו הייתה המטרה שלו!'
זו הייתה המטרה שלו!
24/11/2013 | 10:08
139
חיבוק גדול למעריצים. מופאט אמר את זה בראיון איפשהו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אבל למה הוא כזה לא הגיוני ואוף-קאנון?'
אבל למה הוא כזה לא הגיוני ואוף-קאנון?
24/11/2013 | 20:03
2
35
לצפיה ב-'הוא לא, לא כתבתי "גם אם"?'
הוא לא, לא כתבתי "גם אם"?
<< ההודעה הנוכחית
24/11/2013 | 21:52
1
33
לצפיה ב-'מ"גם אם" השתמע שהוא כזה. שמחה שלא '
מ"גם אם" השתמע שהוא כזה. שמחה שלא
24/11/2013 | 22:50
94
חשבתי כבר שהידיד שהתאכזב מצא מלא חורים בעלילה או משהו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני צווח כמו ילדה'
אני צווח כמו ילדה
24/11/2013 | 00:00
3
232
בשבילי ה-הפתעה של הפרק הייתה
"כל ה12 פה!"
"לא, כל ה13!"
*פיטר קאפאלדי*

אני מתתי. מתתי. לא יכלתי. זה היה השיא. כל כך טוב. כל כך טוב!! ודיוויד טננט וסטייסי מגאווין וסטייסי (לעד תהיה זאתי) וקלרה פשוט נהיית מהממת מיום ליום וג'ון הרט ובילי פייפר לא בתפקיד רוז פשוט הכל היה כזה טוב והסוף וכל הקריצות לעבר ו"באד וולף גירל איי קוד קיס יו!" "איי בט יו קוד" פשוט הכל היה טוב!! אני ממש במערבולת אני לא חושב הגיוני אפילו אז רק אסכם ואגיד שזה היה פנטסטי ובריליאנט ואלונזי וג'רונימו וגאליפריי סטאנדס.

ומאוד אשמח להסבר על הדוקטור הרביעי בסוף כי עם כמה שזה היה מפתיע ומשמח ומרגש לא באמת הבנתי אם הוא הדוקטור או.. מה הלך שם קיצר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
24/11/2013 | 00:13
2
204
אני לא חושב שיש משמעות מיוחדת או הסבר מדעי, לדעתי זו קריצה לצופים (ויפה ששתלו את הצעיף כרמז) הותיקים שכן בייקר אולי חוץ מטננט או לצידו של טננט - הוא הדוקטור הכי פופולארי. וכבר שנים מדברים על זה שיהיה מוזר מדי אם הוא יחזור כדוקטור בגלל שמכל האחרים שנותרו הוא זה שנראה הכי פחות דומה לעצמו, אז אני מניח שזו היתה דרך נחמדה של מופט לשלב אותו מבלי באמת להכביד עם המיתולוגיה של איך ומה ולמה הוא התבגר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' אני גם חושבת ככה.'
אני גם חושבת ככה.
24/11/2013 | 00:16
50
לצפיה ב-'כנראה שלא ראית איך נראה הבייקר ה-6'
כנראה שלא ראית איך נראה הבייקר ה-6
24/11/2013 | 05:38
137
אם כבר הוא באמת נראה הכי שונה ממה שראיתי שהוא היה נראה במהלך התוכנית.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
24/11/2013 | 01:16
153
פאקקקק זה היה אדיררר
אני לא מסוגל לספור את כמות הגיחוכים הדפוקים שהיו לי בפרק וכל הפרק הזה הייתי עם חיוך מפגר שמרוח לי על הפנים!!!
בילי פייפר היא המומנט בסוף! לא שני דוקטורים, לא שלושה, שלושה עשר דוקטורים!!!!!!!
הקטע עם "נמחק את הכוכב ואז הדאלקים ירו על עצמם חיחיחייייי" היה קצת מטופש, אבל למי אכפתתתתתת הפרק הכי אדיר בעולם!
ועוד דבר שלא הבנתי - בספיישל סוף הזמן ראסילון היה הנשיא של הטיים לורדס, ופה היה קירח כלשהו. זה לא קצת סותר את ספיישל סוף הזמן?
טוב לא יודע מחשבות מחר, עכשיו לעכל ולישון!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'איך הולכים לישון עכשיו?'
איך הולכים לישון עכשיו?
24/11/2013 | 01:29
3
164
למרות הבאסה הקלה על זה שאני נטולת יס ולא רואה את הפרק כשמיליוני אנשים בכל העולם רואים אותו, זה היה בסדר. נתן לי עוד זמן להתרגש

וואו. זה היה אפי.
היו קטעים שעברו קצת לאט, כאלה שבטוח אני אעביר בצפיה חוזרת מחר, אבל וואו
האינטרקציה בין הדוקטורים הייתה מעולה. גם הקטעים הקומיים (המשקפיים והמברגים) בין 10 ל11, וגם הקטעים של כל ה3.
רוז הלא רוז הייתה נפלאה.
קלרה הייתה נפלאה. אבל היא תמיד נפלאה. איכשהו למרות שהיא המלווה שמרגישה כזו שהכי קצת זמן איתו, היא הכי מפוכחת ומחוברת אליו ומכירה אותו הכי טוב, ויודעת בדיוק מה לומר ואיך לגרום לו למצוא את עצמו.
ומסתבר שיודעת איך לסגור את הדלתות של הטארדיס בדרך שרק הדוקטור יודע

כששלושת הדוקטורים עמדו להשמיד את גליפריי יש מצב שבכיתי קצת. ואז לא הייתי בטוחה מה חשבתי על זה שהצילו אותה. אני עדיין לא בטוחה. כי נכון שזה מזעזע ובליוני הילדים וכל זה, אבל זה מה שהפך את הדוקטור לדוקטור. למרות שזה מעשה ממש לא דוקטורי. אז לא יודעת.

וכשכל 13 הדוקטורים היו שם, וראינו את העיניים של 12, צרחתי ממש בקול
והייתה לי עוד צרחת התלהבות קטנה כשעברו בחדר עם כל הדברים החשובים האלה והנעליים של ריבר מפרק המלאכים הראשון בעונה 5 היו שם
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אגב ריבר'
אגב ריבר
24/11/2013 | 09:44
2
133
היא לא הייתה חסרה לכם?
אחת הדמויות הכי מקסימות בסידרה הזאת - לאן היא נעלמה?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'האמת שבכלל לא'
האמת שבכלל לא
24/11/2013 | 10:07
1
131
אפילו לא חשבתי עליה וקיוויתי שהיא תהיה בספיישל.
היא דמות טובה מדי בשביל שהקאמבק שלה "יתבזבז" על פרק עם כ"כ הרבה הופעות אורח עצומות אחרות.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'דווקא כן'
דווקא כן
25/11/2013 | 19:02
69
משום מה רציתי שנראה את ריבר סונג כי דיוויד ראה את הסוף שלה ומאט ראה את הכל והיא בעצם אהובתו.

עוד דברים שחסרו הוא ג'ק אבל גם לא הייתה התייחסות לטארדיס, במיוחד אחרי "אישתו של הדוקטור" וגם העובדה שהיא לא אהבה את קלרה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'איזה פרק מטורף!!!!!'
איזה פרק מטורף!!!!!
24/11/2013 | 01:41
2
200
אני ארשום הודעה יותר מפורטת כשיהיה לי זמן.
ראיתי אותו בקולנוע בתלת מימד והיה מעולה!
אני מחכה לקרוא את התגובות אבל כמו שאמרתי- אין לי הרבה זמן...
מחא צריך לקום מוקדם וללכת לכנס הרשמי :)
מסכן שכמוני

בינתיים הנה קישור של מאט מגיב לone direction...
מלך!!!
https://vine.co/v/hUBPFPLgb5i
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מישהו מתכוון להתיחס'
מישהו מתכוון להתיחס
24/11/2013 | 11:09
1
165

ל-nose?

מה הטריק פה? לדעתי זה גם יתן תשובה לשילוב של טום בייקר בסרט.

אתם בטח זוכרים שבסוף הסרט טום בייקר אומר who knows ונוגע לעצמו באף - who nose.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'חייבת להיות לזה משמעות '
חייבת להיות לזה משמעות
24/11/2013 | 16:07
136
אם זו הייתה רק בדיחה הפנים של בייקר לא היו כל כך רציניות.
אבל אני לא מצליחה לחשוב על שום דבר שמתקשר או הגיוני.... אני צריכה צפייה נוספת בפרק. או עוד שבע ;)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
24/11/2013 | 01:52
1
166
אני די התאכזבתי מאיך שפטרו אותו מהסיפור הזה. הבחירה שלו הייתה מאוד משמעותית בעיצוב הדמות של הדוקטור ב-8 השנים האחרונות. זה שאפשר לסדר את זה מבחינת ההיגיון של התכנית זה בסדר, אבל מפריע לי שהם יכלו לבטל דבר כל כך כבד ומרכזי בסיפור.

וגם, קצת קשה לי להבין מה יהיה עכשיו. נניח שהוא יחליט שהוא רוצה להחזיר את גליפריי, הם עדיין תקועים במלחמה הרסנית. מה הוא מתכנן? להנהיג להסכם שלום עם הדאלקים? XP

מצד שני, הפרק היה מעולה והיה כיף לצפות. אני מקווה שיתעלו את זה טוב.  אבל... התבאסתי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יש בזה משהו '
יש בזה משהו
24/11/2013 | 11:13
126
נראה מה יבוא בהמשך.
גם לי מפריע שקטעו חלק חשוב זה בחיי הדוקטור, אבל תכלס, אדם שיכול לחזור אחורנית בזמן אחרי שחשב על זה 400 שנה, סביר שזה מה שיעשה.
אני הייתי עושה זאת.
בטח הייתי מפשלת בגדול זו הסיבה שאינני הדוקטור.

ג'ון הרט היה נ-ה-ד-ר
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'פאקקקקקקקקקקקקק '
פאקקקקקקקקקקקקק
24/11/2013 | 02:26
188
אמלה, אני לא יודעת לתאר איך אני מרגישה עכשיו. מערבולת של מיליון רגשות ומחשבות. כרגע סיימתי לצפות בפרק ואמל'ההה

-זה היה פרק מדהים! הקטע בסוף שהוא אומר שהוא חוזר הביתה, והוא עומד ביחד עם כל ה12 הדוקטורים האחרים-פאקפאקפאק.
-"I dont wanna go" לאלאלאלא! לא עושים את זה שוב!. פעם אחת הייתה מספיקה, שברה לי את הלב. הפעם הזאת הרגה אותי.
-העיניים של קפלדי!! נראה לי זה היה רמז לזה שהיו שם יותר מ13 דוקטורים. שגם כל אלו מהעתיד הגיעו. אומייגד אקלסטון
-המשאף שלי סלב! סתם, התלהבתי כל הפרק.
-הקטע שנכנסים לציור שהפצצה עומדת להחריב את לונדון, ורואים את שלושתם עומדים-וואו.
-קלרה בדיוק לפני הפרק חשבתי לעצמי כמה אני לא הכי מתחברת אליה, ו-וואו, חוזרת בי לחלוטין.
-דיווידדדד אהובי, אהובי, אהובי. נכון שהוא היה קצת "חלבי" אבל עדיין אדיר. בכל זאת, הפוקוס היה על מאט. אבל עדיין הוא היה נפלא, והקטעים שלו ושל מאט
-אני חייבת לציין שהפרק הפתיע אותי לגמרי. חשבתי שהדוקטור של הארט יהיה איזה יצור אכזר ושפל שהם מנסים לעצור, ואני אוהבת את הטוויסט. למרות שמעכשיו זה אומר שמאט הוא הדוקטור ה12, דיוויד הוא ה11 והלאה והלאה (ועכשיו אני מסכימה עם קלרה, פרק 11 הוא הכי טוב^^).
-ווואוווו תחשבו על זה. הדוקטור חוזר הביתה. סוף סוף הזדמנות למעריצים החדשים להכיר את גאליפריי, ועוד אדוני זמן. זה נפלא. אחרי שבע עונות שבהם היה לנו דוקטור בודד ועצוב, הם מחדשים את הסדרה לגמרי. רק סדרה כמו דוקטור הו יכולה לעשות דבר כזה ולצאת מיזה בחייםD:
-נכון שהסוף קצת "Just for today, everybody lives!" אבל אהבתי את זה. למרות הפער העצום שנפער בעלילה- האם אקלסטון הוא הדוקטור שלחץ על הכפתור או הדוקטור שחושב שהוא לחץ על הכפתור? הכל משתנה פתאום. לצפות בעונות הישנות של הסדרה החדשה כבר לא יהיה אותו דבר.
-אויש, איזה אדיר. נכון שלא היה הרבה אקשן-אבל אהבתי את זה כי הם פיצו בהרבה עם דברים אחרים. כל הקטעים של השלישייה ובילי! הרגע שהיא ודיוויד היו אחד ליד השני, וכל רגע אחר שלה. ממש אהבתי שהיא לא חזרה כ"רוז" וגם לא ממש כ"באד וולף".
-הייתה מאוד חסרה לי נוכחות של עוד מלווה מהעבר. משהו שייאזן את קלרה מול השלישייה.
- נשבעת שהיו לי דמעות. אני לא בוכה בקלות, אז הן לא ממש ייצאו, אבל הפרק הזה ריגש אותי ברמה אחרת- שכל הדוקטורים באו להציל את גאליפריי, הקטע בסוף שהם עמדו בשורה (ושמו את הראשון מאחורה, נכון שאולי לא היה להם מקום בפריים, אבל זה מקום של כבוד, רבותיי). הקטע שמאט אומר "אני חוזר הביתה". אוי
-אני לא עדיין לא מעכלת את הפרק הזה. וזה ממש רשומות ראשוניות מלאות אקסטזה והתרגשות. ראיתי את הפרק בחושך ושקמתי הדלקתי את האור והייתי במן "מהההה!!?" אבל רבאק, זה היה נפלא, זה היה יותר טוב מהמצופה, לגמרי עומד בסטנדרטים לספיישל 50, אם תשאלו אותי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
24/11/2013 | 15:12
2
116
ספיילרו לי את קפלדי, אז כשאמרו 12 ישר ניחשתי שהוא גם שם...

אבל אהבתי את זה שהוא היה שם. וכל הדוקטורים. בכיתי.
אהבתי את כולם שם. אהבתי בערך את הכל.

אציין גם את:
ההתחלה.
מחאתי כפיים בכתוביות (אבל בשקט, הייתי בספרייה).

קצת קיוויתי לרוז, למרות שחשדתי שהיא באד וולף ואולי בקושי רוז אם בכלל- אבל עד שהתחלתי לחשוד בזה, וגם אחרי- קיוויתי שהיא תהיה. אבל מצד שני תהיתי אם יסגרו את הסיפור שלה יותר טוב לדעתי ממה שהיה בעבר. אהבתי את הסוף שלה בעונה 2, אחרי זה ב-4 ואחרי זה בthe end of time,  אבל תהיתי איך אפשר לסגור את זה פעם אחת נוספת שלא תהרוס לדעתי. אז אני שמחה שעשו משהו שקשור אליה, אבל רק סוג של, למרות שאני מתגעגעת אליה.

כן תהיתי בנוגע לריבר, אבל אני מסכימה שהיא דמות חשובה שתתפספס פה.

טום בייקר- גם סופלר לי, אבל התלהבתי בכל זאת.
הוא כאן בתור דוקטור אחר, לא 4, אלא מהעתיד, נכון?

קודם היה לי קשה לקבל את הדוקטור של ג'ון הארט, למרות שכיוון העלילה הזה סיקרן אותי. אני חושבת שביחד עם זה שהדוקטורים של מאט סמית' ודיוויד טננט קיבלו אותו- גם אני קיבלתי אותו. מצד שני, קודם היה לי קל לעשות את ההבחנה של "הוא לא דוקטור שנספר כי הוא אותה היישות כמו הדוקטור, אבל לא הדוקטור", ועכשיו מוזר לי שהוא לא בספירה.

בכיתי בעיקר בקטעים הדרמטיים, אבל בכללי בכיתי...

הפרצוף של הדוקטורים של מאט סמית' ודיוויד טננט כשהדוקטור של ג'ון הארט אמר bad wolf girl. . בחזרה למה שאמרתי על רוז- חבל לי שהיא לא הייתה רוז, ועל האינטראקציה שקיוויתי בין רוז לדוקטורים ולקלרה (אני ממש אוהבת את הקונספט של אינטראקציה בין דוקטורים וcompanions מצירופים שונים), אבל אני גם שמחה שלא פותחים וסוגרים את הסיפור שלה מחדש (גם אם היא הייתה מגיעה מהתקופה בה היא הייתה הcompanion, אני חושבת שזה כן היה משנה את הסוף שלה מבחינתי, כי מנקודת המבט שלי, זה היה הקטע האחרון איתה מבחינה כרונולוגית), והיה את הרגע הקטן בו הם שמעו את הביטוי bad wolf ואהבתי את זה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'למה ג'ון הארט '
למה ג'ון הארט
24/11/2013 | 17:05
1
113
הוא לא דוקטור שנספר כי הוא אותה היישות כמו הדוקטור, אבל לא הדוקטור?
הוא לא שיחק את אחד הדוקטורים בעבר?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
24/11/2013 | 22:27
89
הוא שיחק את הדוקטור לראשונה בסוף עונה 7, כשהם היו בטיים סטרים שלו, ואז הדוקטור ה-11 אמר שהוא הוא, אבל לא "הדוקטור", כי את מה שהוא עשה הוא לא עשה בשם של הדוקטור. אבל עכשיו הוא כן קיבל על עצמו את היותו הדוקטור.

היה לי גם מוזר שבספירת הדוקטורים הוא לגמרי נכלל, אבל זה כי עוד לא לגמרי התרגלתי כנראה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'עלתה בראשי מחשבה מדאיגה '
עלתה בראשי מחשבה מדאיגה
24/11/2013 | 20:01
4
168
עכשיו סמית הוא בעצם דוקטור 12 וקאפאלדי 13 - שלפי הידוע אמור להיות האחרון, לא?

אני יודעת וכבר אמרנו שהם תמיד יכולים להמציא איזה תירוץ למה יהיו לו עוד התחדשויות, אבל זה שהם הניחו עכשיו את הקרקע לכך שהסיפור של 13 יהיה חזרה לגאליפריי וסגירת מעגל, מעלה בי חשד שאולי הם כן מתכנננים לחתום איתו את הסדרה...

מישהו רוצה להרגיע אותי שאין מצב?

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אין מצב :)'
אין מצב :)
24/11/2013 | 20:19
2
144
בפרק בסדרה הרפתקאותיה של שרה ג'יין סמית', בו הדוקטור הופיע (הדוקטור של מאט) הוא אומר שיש לו 507 התחדשויות.
אבל זה גם יכול להיות סתם משהו שהוא המציא כדי לא לפתח דיון באמצע הסיטואציה שהם היו בה.
בנוסף, אם הדוקטור באמת חוזר לגאליפריי ולאדוני הזמן, יש מצב שזה "יתבטל"
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני דווקא חששתי שההיפך '
אני דווקא חששתי שההיפך
24/11/2013 | 22:00
118
קראתי פה מתישהו בפורום (כי לא ראיתי את הסדרה הישנה) שזה לא מדוייק שלטיים לורדס יש 12-13 התחדשויות, זו פשוט דרך של הטיים לורדס להגביל את עצמם.
כשטיים לורד מגיע להתחדשות אחרונה, הוא מגיע לישיבת מועצה ושם מחליטים אם לתת לו את האופציה להתחדש שוב או לא.
מכיוון שעד כה לא היו יותר טיים לורדס ולא הייתה מועצה, הנחתי שהמגבלה הזו נעלמת, אבל עכשיו כשהם כן בתמונה, מספר ההתחדשויות שוב משחק תפקיד.

(אגב, אני קצת כועסת על מופאט. לפני הפרק הוא אמר שהדוקטור של הארט "לא נספר" כדוקטור, והמיספור נשאר כמו שהיה - אקלסטון תשיעי, טננט עשירי... הוא אומר שהארט לא מכיר את עצמו כדוקטור אלא, במילותיו של מופאט, 'לוחם במלחמה', לכן זה לא משפיע על הספירה מכאן והלאה. בסוף הפרק, לעומת זאת, הארט ועוד איך מתייחס לעצמו כדוקטור, ולא מתקן יותר את סמית' וטננט שפונים אליו ככה. בגאליפריי מתייחסים אל 13 דוקטורים, והפרצוף של הארט מרחף גם הוא בכתוביות, מכאן שהוא כן נחשב. מופאט!)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' מופט'
מופט
24/11/2013 | 22:26
111
אמר חד משמעית שהמיספור נשאר כפי שהיה, סמית הוא 11 קאפאלדי יהיה ה-12. הדוטור של הארט הוא "דוקטור המלחמה", ויישאר ככה. הוא לא רואה את עצמו כדוקטור בגלל המעשים שעשה.

לגבי כך שה-10 וה-11 פונים אליו כדוקטור בסוף הפרק, זה לדעתי יותר בשביל לתת לגיטמציה למעשה שקרה, הם בילו מאות שנים במחשבה שהוא(הם) עשו את המעשה הנורא הזה והתעלמו מהדוקטור הזה, כשבעצם זה לא מה שקרה, אבל גם אם לא הדוקטור מלחמה עדיין ביצע מעשי הרג, מה שנוגד לאידואולוגיה של הדוקטור. הוא נוצר ונולד במיוחד בשביל מלחמת הזמן ולכן הוא לא נחשב כדוקטור כמו האחרים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שאלה שמציקה לי גם אחרי צפייה שניה '
שאלה שמציקה לי גם אחרי צפייה שניה
24/11/2013 | 21:55
2
162
פעמיים או שלוש הם מזכירים בפרק את העובדה שלזייגון יש בלוטות רעל (ארס?) בלשון, ומתי סמית' מזכיר את זה? אחרי ששתי האליזבטיות מנשקות את טננט (כלומר, אחת מהן היא בטוח זייגון).
איך ולמה לא חזרו לעניין הזה? ריבר כבר הרעילה את הדוקטור בנשיקה, והנה מרימים לנו להנחתה פעם נוספת.
גם בצפייה ראשונה הייתי בטוחה שמשהו יקרה לטננט בעקבות זה (שיחטוף שבץ או משהו במהלך הפרק, ברגע הכי לא מתאים כמובן) וגם בצפייה שנייה זה מוזר לי.

רעיונות, מישהו?

(כן, אני יודעת לא לצפות ליותר מדי הגיון, אבל בכל זאת זה הוזכר יותר מפעם אחת בתזמון מושלם)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לגמרי. גם לי זה הפריע...'
לגמרי. גם לי זה הפריע...
25/11/2013 | 06:16
42
לצפיה ב-'הרעל רק נמצא בלשון'
הרעל רק נמצא בלשון
29/11/2013 | 10:15
39
לא בהכרח שהם הרעילו את הדוקטור- ככה אני הבנתי את זה, כמו בלוטת ארס שאפשר לבחור אם להתשמש בה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'איזה פרק נפלא!'
איזה פרק נפלא!
23/11/2013 | 23:04
1
203
איזה יופי של סיום לספיישל הזה, כאשר תום בייקר, הדוקטור הרביעי, צץ לפתע כאוצר הנשיונל גאלרי בלונדון. איזה יופי, השוט האחרון, כל הדוקטורים זה בצד זה. איזה יופי של פרק, נקודה.
ועכשיו, נחכה לפיטר קפאלדי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' לספיישל החמישים מעליי'
לספיישל החמישים מעליי
23/11/2013 | 23:33
142
ובפעם הבאה מומלץ לשרשר לשרשור הפרק :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'עוד מישהו שם לב '
עוד מישהו שם לב
25/11/2013 | 06:20
124
למוסיקה הנהדרת שהייתה בפרק?

הייתה מוסיקה מעונות קודמות (יוניט, ואם אני לא טועה גם ה - theme של הדוקטור) שעשתה אווירה חגיגית, שממש הדגישה את האיחוד בין העבר להווה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'פרק מדהים'
פרק מדהים
25/11/2013 | 17:04
1
97
אהבתי שהדוקטור החדש הופיע פתאום, לא ציפתי לזה
אך משהו שהפריע לי ולא ראיתי שהזכירו אותו
בתחילת הפרק כשקלרה נכנסה לטארדיס הדוקטור אומר שיש רוח ואז קלרה הקישה באצבעות שלהם והדלת נסגרה, ממתי קלרה יכולה לעשות את זה, חשבתי שזה משהו שרק הדוקטור יכול לעשות.
ובכלל לא הימשך לסיפור של קלרה מסוף העונה שנגמר באמצא כזה ולא ממש סגרו אותו
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ל-50 ולעונה (8 וואל לא בדיוק)'
ל-50 ולעונה (8 וואל לא בדיוק)
25/11/2013 | 17:30
91
צריך לזכור שזה ספיישל וככה יהיה גם רק חג המולד.
אני לא בטוחה איזה המשך סיפור של קלרה? ההוא שהיא קפצה לטיים סטרים של הדוקטור? וואל זה די נגמר וידוע.
בכל מקרה ג'נה נשארת גם לעונה השמינית ככה שאנחנו עוד נגלה עוד עליה ועל הדמות שלה ככה שם.

לגבי ההקשה.. אני חושבת שזה יותר קשור בטארדיס מכל דבר אחר, ובמערכת היחסים שיש לה עם אדם מסוים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מישהו אמר פרק מדהים?'
מישהו אמר פרק מדהים?
25/11/2013 | 17:38
103
אותי ריגש מאוד העובדה שהדוקטור סוף סוף השלים עם החלק בעצמו שהוא שנא מאות בשנים ותמך בו ,ו...הקטע של הקפאת גאליפריי זה ממש לא חדש..הראו את זה ב END OF TIME לא?
והדוקטור הרביעי... שניות לפני , הוא אומר "אולי יום אחד אפרוש  ואהיה האוצר כאן, ואז הוא מופיע...אז אולי הוא באמת פרש...השתנה לרביעי שוב וחי את חייו בלונדון...הממ...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ראיתי היום כי חיכיתי להורים'
ראיתי היום כי חיכיתי להורים
25/11/2013 | 21:27
5
103
אמא פרשה מהר כי לא היה הרבה טננט והיה משעמם, אבא נרדם מתישהו- שוב, כי היה משעמם.

ראיתי עד הסוף ולא עד כדי כך השתעממתי, אבל:
1. משגע אותי הקטע עם מלחמת הזמן: הסופניות שלה. לא ברור לי איך המלחמה אמורה להשפיע על כל היקום - אוקיי, הם אדוני זמן אבל לא ברור לי איך עובדת ההשפעה שלהם, מה זה בכלל אומר מלחמה בזמן.
אני לא מבינה איך לא ניתן להגיע לשום פיתרון אחר חוץ מלהקריב הרבה כדי לא להקריב המון. מי אמר שההמון ייפגע?

הרעיון של להסתיר את גאליפריי כדי שהדאלקים סביבה ישמידו זה את זה... הממ.. מאיפה זה מוכר לי?   BLINK  טוב, מותר להם, זה שלהם, אבל לפחות שיגיד "אני מכיר שיטה שעבדה פעם..."

משהו שלא ידוע לי:
איך ייתכן שהדוקטור חי יותר מ600 שנה עוד לפני שעזב את גאליפריי? או, שכן עזב את גאליפריי בעצם- איפה הדוקטור שהיה במלחמת הזמן נמצא ברצף של הדוקטורים שאחנו מכירים את עלילותיהם עם מלוות מכדור הארץ?

ברגע שאמרו שהם שלושה דוקטורים ב"רגע", זה נשמע כאילו כל הדוקטורים האחרים לא קיימים. אבל כולם כן. איך ההיסטוריה הפרטית לא השתנתה בכלל? כלומר, כי לא היה הבדל אמיתי וזה תמיד היה המצב, הוא פשוט לא זכר את זה. טוב נראה לי שהשאלה הזאת קיבלה תשובה עם סוף הפרק.

"האוצר" (טום בייקר, כן?) השאירו את זה מאוד מטושטש וללא הסבר איך ייתכן שהוא הדוקטור ובכל זאת לא.

אהבתי את הכימיה בין מאט לדייויד. ג'ון הארט היה לא קשור בעליל. את רוז לא ראינו יותר מדי. ברגע ש10 שמע "באד וולף" הייתי בטוחה שהוא יגיב ויגיד שזה בטוח רעיון רע... אה, בעצם גם זה קיבל תשובה עם סוף הפרק, כי הם אכן לא השתמשו ב"רגע".

חזרה לרוז: "לבשתי משהו מהעבר שלך. או העתיד, אני תמיד מתבלבלת"   שמענו דברים כאלה כבר הרבה פעמים.

המלכה אליזבת'- לדוקטור יש טעם די ברור בנשים.

ה"איש הרע" (זייגון?) היה יצור כל כך מכוער.

בקושי ראיתי את הפרקים בעונה האחרונה, כי לא נהניתי מהם - נראה שקלרה תמיד אומרת את הדבר הנכון ומלאת תושייה, ו-לא יודעת. היא נותנת לי הרבה השראה והיא מודל לחיקוי אבל היא גם משעממת אותי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תשובה או שתיים '
תשובה או שתיים
25/11/2013 | 22:31
2
83
"איך ייתכן שהדוקטור חי יותר מ600 שנה עוד לפני שעזב את גאליפריי? או, שכן עזב את גאליפריי בעצם- איפה הדוקטור שהיה במלחמת הזמן נמצא ברצף של הדוקטורים שאחנו מכירים את עלילותיהם עם מלוות מכדור הארץ?"

לפי חישובים שונים, הדוקטור "הראשון" היה בערך בן 230 כשהוא גנב טארדיס ויצא לטייל בעולם. מכאן - שלפני כן הוא היה כ230~ שנה בגאליפריי, לא בן 600 (מאיפה הבאת את המספר הזה?).
מבחינת ציר הזמן של הדוקטור, מלחמת הזמן התרחשה איפשהו בין ההתחדשות השמינית והתשיעית שלו. היא מוזכרת לראשונה בעונה הראשונה של העונה המחודשת, ובסדרה הראשונה לא הייתה מלחמה כזו (כלומר, היא עוד הייתה בעתיד, גם של היקום וגם של הדוקטור) והיו עוד טיים לורדס אחרים שהסתובבו להם בעולם.
ראסל טי דיוויס בחר לאפיין את הדוקטור החדש עם עוד מאפיין חשוב אחד - הוא האחרון מסוגו. כדי להסביר את זה וכדי להוסיף קצת אופי אפל לדמות, הוא המציא את מלחמת הזמן.
עד השבוע, לא היה ברור מי היה הדוקטור שהיה במלחמה (השמיני או התשיעי, אם התשיעי התחלף לפניה, במהלכה או אחריה), ועכשיו קיבלנו את התשובה - השמיני התחלף לג'ון הארט במהלך המלחמה (אך לפני שהוא "הצטרף" אליה), והוא זה שסיים אותה. לאחר מכן הוא התחלף לתשיעי, שהסתובב אכול רגשות אשם.

"משגע אותי הקטע עם מלחמת הזמן: הסופניות שלה. לא ברור לי איך המלחמה אמורה להשפיע על כל היקום - אוקיי, הם אדוני זמן אבל לא ברור לי איך עובדת ההשפעה שלהם, מה זה בכלל אומר מלחמה בזמן.
אני לא מבינה איך לא ניתן להגיע לשום פיתרון אחר חוץ מלהקריב הרבה כדי לא להקריב המון. מי אמר שההמון ייפגע?"

אי שם, בעתיד/עבר לא ידוע, פרצה מלחמה בין הדאלקים לטיים לורדס. מלחמה שנמשכה הרבה זמן, וזרעה הרס בכל היקום. למה? כי שני הצדדים שלפו את התותחים הכבדים כדי להציל את היקום. לדאלקים אין רגשות, הם רוצים להשתלט על היקום, והם שוטטו להם בעולם והרסו הכל. גם לטיים לורדס לא פראיירים, והמטרה הבסיסית שלהם היא לשרוד את המלחמה, לא משנה באיזה מחיר. אז גם הם מצטרפים לחגיגה וגם להם לא ממש אכפת מה קורה ביקום. שני הצדדים זורעים הרס, עד שהדוקטור מתערב ומחליט לסיים את הסיפור. בגרסה ה"מקורית", הוא השמיד את כולם, גם דאלקים וגם טיים לורדס (עד השבוע לא היה ברור איך), ונעל את המלחמה בזמן, כדי ששום דבר לא יוכל להיכנס או לצאת (מלבד דאלקים שאיבדו את השפיות עקב כך, נעזוב את זה כרגע).
מכיוון שגם הטיים לורדס וגם הדאלקים יודעים לנסוע בזמן, כל עוד המלחמה התקיימה, שום מקום ביקום הוא לא בטוח - שני הצדדים יכולים להגיע לכל כוכב ולכל זמן שהם רוצים ולזרוע הרס. זה למה אנחנו יודעים שההמון נפגע.
במיניסוד ששוחרר לפני הפרק (Night of the Doctor), קאס מפחדת מהדוקטור כאילו הוא דאלק ומטיחה בו שהטיים לורדס לא יותר טובים מהם. שני גזעים שנמצאים במלחמה והורסים את הכל תוך כדי. אם הם היו ממשיכים, כל היקום היה פשוט קורס.
הדוקטור היה צריך לבחור - להילחם לצד הגזע שלו ולתת למלחמה להימשך לנצח, או לעצור את כולם, גם אם זה אומר להרוג את כולם.
(במיניסוד הזה גם רואים את השמיני מתחלף להארט)

בנוגע להסטוריה הפרטית שהזכרת - כאמור, רק התשיעי ואילך מושפעים מהשינוי הזה, וגם את זה פתרו (הוא לא זוכר מה הוא עשה ואם זה עבד, אז הוא מבחינתו סיים את המלחמה בכך שהוא הרג את כולם)

מקווה שעזרתי ולא בלבלתי יותר
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תיקונים קטנים'
תיקונים קטנים
25/11/2013 | 22:34
66
הסדרה הראשונה - הסדרה הישנה
"כי שני הצדדים שלפו את התותחים הכבדים כדי להציל את היקום"  - צ"ל כדי לנצח את המלחמה. הדאלקים לא ממש רוצים להציל את היקום
לטיים לורדס - הטיים לורדס

חושבת שזה הכל
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'עזרת גם לי, תודה רבה!'
עזרת גם לי, תודה רבה!
27/11/2013 | 21:48
9
לצפיה ב-' אני חושבת'
אני חושבת
26/11/2013 | 06:32
66
שהרעיון של להעלים את גאליפריי לא מתבסס על זה שהדאלקים יירו על עצמם, אלא על זה שגאליפריי תהיה מחוץ לטווח האש. שהם כבר לא יצטרכו להשתתף במלחמה. מלחמה של צד אחד לא מחזיקה הרבה זמן וכתוצאה מהמעשה הזה הדאלקים באמת יירו על עצמם ואז יבינו שזה חסר טעם.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'רק רוצה לציין'
רק רוצה לציין
27/11/2013 | 02:48
55
שהפתרון בהעלמת גלפריי לא נועד אך ורק בשביל לגרום לדאלקים לירות אחד על השני.
הוא נועד בשביל לא ליצור פרדוקס. אם המלחמה הייתה נגמרת ככה שגלפריי מנצחים ונשארים בחיים, בעצם כל העלילות של הסדרה המחודשות לא היו מעולם, כי הדוקטור לא הרג אותם.
אז הפתרון הזה מעלים את גלפריי יחד עם הדלקים שבאמת מתו, והדוקטור שחוזר לטארדיס אחרי האירועים האלו לא זוכר אותם בגלל כל שילוב קווי הזמן וחוזר עם המחשבה שהוא השמיד אותם.
אפשר לומר שמעולם הדוקטור לא באמת השמיד את גלפריי, הוא רק חי עם המחשבה הזו. זו לולאת זמן קבועה שבה גלפריי מועלמים והדוקטור משוכנע שהוא זה שרצח אותם עד אותו יום של הספיישל שבו שלושת הדוקטורים מסיימים את המלחמה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' דעתי ותשובות וחוויות'
דעתי ותשובות וחוויות
26/11/2013 | 02:19
7
122
טוב אני לא בטוח שאנשים יקראו את זה בכלל... עבר לא מעט זמן אבל עכשיו יש לי זמן אז אני ארשום כמה דברים.
התמזל מזלי לראות את הפרק בבית הקולנוע בתלת מימד עם המון מעריצים אחרים וביום ראשון ללכת לכנס הרשמי של הביביסי.
לגבי הפרק היה מדהים... אני לא רוצה לומר את כל הדברים שכבר נאמרו שוב אז אני אנסה למצוא דברים חדשים ואולי כמה תשובות לשאלות שאנשים העלו.
וחור בעלילה שטיפה מפריע לי... אבל שטויות- היה ענק!!!!!

טוב.
אני אנסה לעשות את זה מסודר בנקודות אבל אם אתם מצפים לסדר כרונולוגי... תשכחו מזה- המוח שלי מבולגן :)
1. שמתם לב שהכפתור האדום הוא בצורת ורד Rose
2. לגבי תום בייקר והנגיעה באף. לפי הבנתי הוא דוקטור מהעתיד הרחוק (שבמקרה מזכיר את הרביעי) שהולך לבקר את הדוקטורים האהובים עליו.
    הקטע עם האף- זו מחווה אנגלית שמייצגת סוד (אמורים להצביע על מי שהבין את הסוד ועם היד השניה על האף בקטע של He knows  שנשמע כמו He noseץ
    והוא כאילו אומר שהדוקטור יודע Who knows/ nose. זה מה שאני חושב.
3. בקשר להתחדשויות. מופאט הבהיר את זה בכנס עצמו. הדוקטור אף פעם לא קרא לעצמו הדוקטור העשירי או האחת עשרה (חוץ מפעם אחת שהוא הזכיר) מבחינתו הוא רק
    הדוקטור. הדוקטור המלחמתי של ג'ון הרט במהלך כל הגלגול שלו לא התנהג כדוקטור ולמרות שהם קיבלו אותו כדוקטור הוא לא רואה את כצמו ככזה אז מבחינתינו מאט הוא
    עדיין ה11. מופאט אמר שזה כדי שהרשימות שכולנו (וגם הוא) שומרים לא יתבלבלו.
    למרות זאת הוא ציין שאומנם הדוקטור של מאט הוא ה11 הוא ההתחדשות ה12 (בלי להחשיב את מה שהיה עם טננט שהתחדש לעצמו). הוא כן לוקח ברצינות את ההגבלה
    על מספר ההתחדשויות והוא אמר שהדוקטור יהיה במצב בעייתי בקרוב (אבל בטוח ימצאו פתרון- אולי עם אדוני הזמן שחזרו).
4. בהתחלה לא אהבתי את הרעיון של לפתור הכל אבל הם עשו את זה יפה.
5. האינטראקציה בין כולם היתה נהדרת כמו שציינו כולם. איך לא הזכרתם את זה שמאט אומר טיימי ווימי וג'ון הרט לא מבין ודיויד מתכחש לביטוי. :)
6. ציינתי באחת התגובות כאן. אקלסטון כן הופיע בהתחדשות (בטח השתמשו בקטע מההתחדשות שלו לטננט. מי שלא ראה שייבדוק שוב ויסתכל על איזור העיניים
    הגבות והמצח).
7. או "אתה לא יכול לדבר בלי להזיז את הידיים?"
    "כן.....לא".
8. מה שלא הסתדר לי מבחינת העלילה זה שאם אמורים לחשוב שגליפריי נהרס/ נעלם. אני מבין את זה שהם לא זוכרים מה קרה מאז שהם נפגשו אבל ג'ון הרט לא לחץ
    על הכפתור. הם לקחו אותו לפני ואז הוא התחדש בטארדיס שלו לאקלסטון. ההסבר היחיד שעולה לי זה שהוא זכר שהוא התכוון ללחוץ עליו אבל לא מה קרה אח"כ וייחס
    זה לשוק ממה שהוא עשה (אבל זה הסבר דיי חלש).  למישהו יש הסבר יותר טוב?
9. בקשר לבילי פייפר שלא מופיעה כרוז. מופאט אמר שהוא לא רצה לגעת בסיפור של רוז ולשנות אותו כי הוא נסגר בצורה טובה.
10. העיניים של קפלדי! כל אולם הקולנוע מחא כפיים (גם כשתום בייקר הגיע). רק מהעיניים שלו אני יודע שהוא יהיה דוקטור מצויין.
11. זה אמור היה להיות בהתחלה אבל שכחתי. לא ראיתי אף טריילר או סרטון מהפרק! הצלחתי! מלבד הטריילר/ טיזר מחווה המוקפא בזמן והמיני פרקים.

בטח היו עוד דברים אבל לא עולה לי שום דבר לראש כרגע.
ראיתי את הפרק רק פעם אחת בקולנוע. מחר אני אוסף את המשקפיים שלי (פעם ראשונה מאז שאני ילד קטן שיהיו לי משקפיים... הורה?) אני אנסה לראות אותו שוב בהמשך השבוע עם המשקפיים- באיכות יותר גבוהה? :)

הכנס היה ממש מוצלח.
לא קניתי חתימות ותמונות על שחקנים כי אני מעדיף לפגוש אותם אחרי הצגות (עושה רושם, לדעתי,שהם מעריכים יותר וזה חינם אבל הם לא תמיד יוצאים).
כן היתה לי תמונה בתוך הטארדיס.
קניתי תוכניה (ממש מושקעת).
הביאו מלא אביזרים וחליפות...
דיברנו מעט עם הספר של טננט ובסוף חפשתי ומצאתי בפלאפון שלי תמונה של טננט עם שיער ארוך מההצגה ריצ'ארד השני (שאני אראה בינואר)- הוא לא ראה אותו ככה.
צחקנו עליו קצת ואז דיברנו עליו עוד קצת... ובסוף היום הוא עבר לידי במקרה בדרך החוצה מהמקום וזכר אותי ואמר לי שלום.. :) נחמד.
הפאנל של האפקטים היה חמוד.
הפאנל של הדוקטורים הישנים (פיטר דוידסון, קולין בייקר וסילבסטר מקקוי) היה מעולה! הם כל כך נחמדם וסילבסטר מקקוי הוא כזה חמוד ומצחיק!
והיה עוד פאנל קטן עם מאט, ג'נה ומופאט שהיה גם כן מעולה. הם יכלו סוף סוף לדבר על הפרק ועל מה שהיה בו. והתחילו להתגרות בנו ואחד בשני (בעיקר מאט ומופאט בג'נה) לגבי איזו סצנה מפרק חג המולד שצוחקת על ג'נה ושכנראה תישאר איתה לעוד הרבה זמן. והם לא אמרו על זה הרבה יותר ... ספויילרס
בסוף הפאנל הביאו נציג מגינס והוא העניק להם תעודה על שידור הדרמה הסימולטני הכי נצפה (94 מדינות). היה מאוד מרגש.
מופאט גם אמר על מאט שבפרק הבא הוא משחק הכי טוב בקריירה שלו והכי טוב מכל הדוקטורים (וראו שמאט מתרגש)
ומופאט גם הסביר בצורה ממש ממש מרגשת למה הוא חושב שהדוקטור שונה מגיבורים אחרים...
אני לא זוכר בדיוק אבל משהו כמו
שבזמן שגיבורים אחרים הם סופר הדוקטור הוא דוקטור (איש מדע וחינוך)
ולגיבורים אחרים נתנו רובים וכלי נשק שונים להרוס דברים ולהרוג אנשים ולדוקטור נתנו מברג כדי לתקן דברים
על זה שהדוקטור הוא גיבור של אהבה וקבלה
בגלל זה בזמן שלכל הגיבורים נתנו כוח על לדוקטור נתנו לב נוסף (בחיי אני מתרגש רק מלחשוב על זה שוב).
כוח העל שלו הוא שיש לו עוד לב!

עם זה אני אסיים את ההודעה!
היה סופ"ש נהדר.

וכמו שאחרי הפרק נתנו טיזר לפרק חג המולד אני נתתי טיזר קטן לעצמי לשנה הבאה כשהבוקר הצלחתי לקנות כרטיסים למופע האיחוד של מונטי פיית'ון.
לילה טוב והמון אהבה מלונדון
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'וואי'
וואי
26/11/2013 | 06:22
1
91
"בזמן שלכל הגיבורים נתנו כוח על לדוקטור נתנו לב נוסף" - זה משפט מדהים וכל כך נכון

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אהבתי את זה גם!'
אהבתי את זה גם!
26/11/2013 | 22:16
11
לצפיה ב-'בקשר '
בקשר
26/11/2013 | 19:29
1
71
לעיינים של קפלדי-היה לזה אפקט ממש חזק שאני חושבת על זה. בדיוק שכל הדוקטורים מגיעים להציל את המצב, כל ההיסטוריה של התוכנית ופתאום "הצצה" לעתיד ורמיזה שגם הוא כאן. זה ממש מרגש אותי עד עכשיו. בכלל, כל הרגעים עם כל הדוקטורים.
מעניין אותי אם תיהיה התייחסות לזה שקפלדי יגיע. איזושהו איזכור קטן שהוא הלך "להקפיא" את גאלפיריי (בפעם ה13).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תודה על סיכום הכנס! היה מעניין לקרוא.'
תודה על סיכום הכנס! היה מעניין לקרוא.
27/11/2013 | 22:09
1
39
ראיתי את השיער של טננט בראיון בגרהאם נורטון והזדעזעתי קצת
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה מקסים!'
זה מקסים!
29/11/2013 | 10:26
28
לדוקטור נתנו לב נוסף...זה כל כך עוצמתי וחזק.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' בסוף הפרק'
בסוף הפרק
26/11/2013 | 09:20
6
107
כשהאוצר של המוזיאון דיבר עם הדוקטור הוא בעצם דיבר על עצמו ועם עצמו...

כי הדוקטור העכשווי האמין לכל מילה שלו..

וגם כשהו אמר "הו נואוז" פעמיים...היה לזה משמעות..כי פעם השנייה כשהוא אמר "הו נואוז" הוא בעצם אמר: "אני יודע!"  ("הו"= דוקטור, "נואוז" יודע, נוגע באף שלו= מצביע על עצמו)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אגב '
אגב
26/11/2013 | 22:51
5
86
כל שלושת הדוקטורים שבפרק הלכו משם לקראת ה REGENERATION שלהם
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
27/11/2013 | 10:15
3
57
העובדה הזו ממש ריגשה אותי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם אותי '
גם אותי
27/11/2013 | 16:24
2
57
אבל לדעתי THE WAR DOCTOR מת (התחדש,נו) לפני שהו שכח...אז בשבילו זה היה סוג של פרס
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מסתבר שאבא שלי ראה את הספיישל '
מסתבר שאבא שלי ראה את הספיישל
27/11/2013 | 23:01
1
52
כי הוא רצה להבין ממה התלהבות.
הוא אמר שהיה נחמד.

הוא שאל אותי מה אלונזי. היה לי מוזר שהוא אני אומרת אלונזי וג'רונימו כל הזמן (פנטסטיק משום מה לא יוצא לי לומר, או שלא דבק בי כל כך).

הוא גם לא כל כך מיהר להגיד לי שהוא ראה. הוא רק סיפר לי שהוא השיג לי את זה, העיר שיש כאן 3 דוקטורים. אני הוספתי הערה בנוגע לזה, הוא הוסיף משהו- ומכאן קצת חשדתי, ומסתבר שהוא ראה.

לא חושבת שזה פרק טוב לראות בתור פרק ראשון, אבל זה עוד משעשע אותי. הייתי בטוחה שזה לא יקרה. חשבתי שזו סדרה ממש בשבילו, גם נעלבתי כשהוא אפילו לא בדק את זה (אחרי שדברים שאני ואחותי ממליצות לו הוא כן בודק, ודברים שרק אחותי ממליצה לו עליהם) אבל עכשיו זה היה לי מוזר. הוא גם ראה ברואדצ'רץ' לא מזמן וקרה לדיוויד טננט תמיד "הדוקטור". הוא גם התבלבל בשם הסדרה אז הוא אמר שהוא ראה "את הדוקטור" ואז חשבתי שהוא ראה דוקטור הו...

גם משעשע שכתבתי על זה פה בזמן האחרון, ופתאום הוא ראה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אופס, סליחה. זה היה אמור להיות משורשר'
אופס, סליחה. זה היה אמור להיות משורשר
28/11/2013 | 17:33
32
להודעה הראשית ולא לכאן. מצטערת...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'BTW - The Moment '
BTW - The Moment
26/11/2013 | 23:12
159
ראיתי עכשיו קטע מתוך פרקי הסיום של דיוויד - המועצה של גאליפריי דנה בדוקטור ובמלחמה, ואומרים שם ש
The Doctor still posses the moment

נחמד שמופאט חבר לרעיון שראסל דה T שתל בקטנה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' בהחלט היום של הדוקטור'
בהחלט היום של הדוקטור
29/11/2013 | 10:51
60
וואו!
איזה פרק מושלם!אין לי מה להוסיף על כל התגובות כאן.מאוד נהניתי לצפות בו-אקשן בהתחלה, המפגש של הדוקטורים-לא הפסקתי לצחוק,דרמה ,נקודת מפנה וסיום כל כך יפה.

דיברו כאן שהפי הנדינג ושמלחמת הזמן עיצבה את הדוקטור-אני חושבת שדווקא בגלל שהוא הדוקטור הוא היה רוצה לבטל את מה שהוא עשה וזה בהחלט הדבר הכי נכון לעשות.

הסצינה הכי חזקה בכל הפרק היתה ממש בהתחלה : הדאלקים מקיפים את המשפחה עם שני הילדים, הילדה משמיעה צליל של פחד ותלונה -זה השאיר לי כזו צביטה בלב.
היא לא מתחבאת מפחד מאחורי ההורים, היא לא בורחת- היא מתחילה לבכות ולהתיישב על הרצפה כמו ילד בסופר שרוצה ממתק ולא מקבל-זו ההתמודדות של הילד עם המציאות הלא רצויה. אני לא כותבת טוב-אבל זו סצינה כל כך חזקה כי הילדה פשוט מעבר לפחד, היא מול מציאות שהיא לא רוצה וצורת התתמודדות שלה של ילדה-לבכות על זה ולהתלונן.

זו הסצינה הכי חזקה בספיישל לדעתי .היא נותנת משמעות למעשה של הדוקטור, למחלמה של הדאלקים,לאימה, לפחד- ולכן התיקון ושינוי המציאות מתקבל בהבנה ובשמחה.

הרגישו בספיישל שהוא נעשה בשביל הצופים.לכן היה עוד יותר כיף לצפות בווצליל הטארדיס- באמת מביא תקווה לכ מקום,זה היה ממש יפה.

הלך לנו דוקטור? אם יש את הדוקטור המדהים של מלחמת הזמן-זה אומר שאנחנו בפועל בדוקטור ה13 והאחרון?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ