The Day of The Doctor

MonicaF

New member
מה פתאום

קפלדי הוא הבא

אני חושבת שהכוונה לכך שאקלסטון בא אחרי ג'ון הרט.

frizzly

New member
אה חבל

די אהבתי את אקלסטון
וקפלדי קצת מבוגר לא?

בכל מקרה אני באקסטזה מאתמול, והולכת לראות את הסדרה המקורית עד לספיישל ה50 לפי הסדר כולל מיני פרקטים וספיישלים (שלא ראיתי! לא ברור לי איך לא ראיתי את הספיישלים והמיני עד עכשיו!!!)

MonicaF

New member
הערצה עמוקה יש לי לאקלסטון

ובעניין הגיל, אם ראית את הספיישל 50 אז את אמורה לזכור למה האחרונים נראים צעירים ולמה מגיע קפלדי

את בטח יודעת שהדוקטורים הראשונים _החל משנת 1963) היו מבוגרים במראה שלהם.

frizzly

New member
ראיתי בסטרימינג בלי תרגום אז פיספסתי קצת

אני אשלים ביום בטח בצפייה חוזרת, עם האופציה לחזור אחורה,
אבל תשלימי לי - למה הם צעירים ועכשיו חוזרים להיות מבוגרים?

kinging123

New member
גם אני ראיתי בלי תרגום ולמרות שהאנגלית שלי

טובה אין לי מושג על מה את מדברת. כמובן שאני יודע שהראשונים היו זקנים והאחרונים היו צעירים(הכי אהבתי את הצעירים, את הילדותיות של מאט וטנט) אבל אני לא מבין את הסיבה...

jacobyd

New member
ראו אותו גם

בהתחדשות...
הוא לא שיתף פעולה עם הביביסי שזה ממש לא לעניין (למרות שאני מאוד אוהב אותו כשחקן והוא הדוקטור שלי).
אבל אם תסתכלו על העיניים, הגבות והמצח.
נראה לי שלקחו קטע מהמעבר בינו לטננט ושילבו אותו בהתחדשות של ג'ון הרט.

GeJuFan

New member
לגבי פייפר

דווקא אהבתי, מאד אהבתי שהיא לא הייתה רוז טיילור, אבל מצד שני גם לא בדיוק bad wolf. מה היא באמת היה לגמרי בסדר מבחינתי כי רוז היא אחת הדמויות הפחות אהובות עליי.

ראיתי את קפלדי וצווחתי מעט. אבל התעצבנתי גם כשהדוקטור של הארט נכנס להשתנות וזה נעצר באמצע ועבר לחלק הבא של הפרק, בחייאת! אני מאד אוהבת את הדוקטור ה-9 וגם את השחקן, אבל זה ממש עצבן אותי שבשביל הרבע דקה הזו הוא לא הסכים להופיע. אני מניחה שהם השתמשו בתמונת ארכיון מההשתנות בין ה-9 ל-10.

ואהבתי שהפרק לא היה מלא באקשן, זה היה באמת כמו שמופט הבטיח, בניית בסיס לשנים הבאות. עם ב-30 ומשהו שנה הראשונות הד"ר ברח בשביל כיף, ובעשור האחרון הוא ברח מאשמה, וואל עכשיו הוא בורח בשביל לחזור הביתה.
וזו גם דרך נהדרת להחזיר טיים לורדס אחרים לתוכנית, כולל כאלו שהם רעים.

בתשובה לשאלתך

פעם השנייה כשהוא אמר "הו נואוז" הוא בעצם אמר: "אני יודע!" ("הו"= דוקטור, "נואוז"= יודע, נוגע באף שלו= מצביע על עצמו)

MonicaF

New member
פירוש יפה

אני אראה שוב את הקטע הזה.
אבל נגיד שהכוונה לכך שהדוקטור יודע, איך משתלב כאן טום בייקר? האם נפגוש שוב את האוצר של המוזיאון?
עוד נחיה ונראה
זה כבר סודי ביותר וכמוס במוחו של מופאט.

jacobyd

New member
נגיעה באף מרמזת על סוד

לא על עצמו.
זו מחווה בריטית כזו

Lhuna1

New member
תגובה לפרק

פרק מ-ב-ר-י-ק!!!!

אני חושבת שהם התעלו על כל הציפיות!

מתוחכם, מלא הומור עצמי וקריצות, גם קיטשי אבל הולם את המעמד, והכל עם פתרון הולם ויפה ושלם.

אני חייבת לומר שבהתחלה לא אהבתי את הרעיון שהם מבטלים את המעשה הכבד של הדוקטור ופוטרים אותו מהמשא הזה, שעיצב באופן משמעותי את דמות הדוקטורים שבאו אחריו.
נראה לי יותר מידי קיטשי ו-happy end-י, כאילו לא רוצים יותר להתמודד עם הצד האפל של הדמות. לא מתאים לבריטים כיוון כזה.
אבל כן אהבתי שעשו מזה פתח לסיפור חדש ומרתק - הדוקטור שינסה לחזור הביתה לגאלייפריי, למצוא את הדרך להחזיר אותה לחיים.

ו... לא הייתה התחדשות עדיין!

העיניים של 13 הפציעו לרגע - רגע מבריק! אבל זהו בינתיים...

אז עוד נראה את מאט אני מניחה, או בפרק הראשון של העונה הבאה או במיניזוד של התחדשות. ייאיי.

ומיותר להגיד שכל הסצינות של 3 הדוקטורים ביחד היו פרייסלס לגמרי

Lhuna1

New member
מה??? יהיה גם פרק חג המולד?

חשבתי שהפעם הספיישל הוא במקום זה.
מעולה!!

Lhuna1

New member
ותודה גדולה ל-YES

היה כיף אמיתי לקבל את הפרק בזמן אמת, על מסך הטלויזיה ועם תרגום

אמנם נראה לי שזה קרה רק בעקבות זה שביקשו (ביקשנו) מהם, אבל מה שחשוב זה שבסופו של דבר הם סיפקו את הסחורה!

ET2k

New member
זו יותר דרישה של ה - BBC

(מעריץ חדש - ישן, פשוט לא נכנס הרבה לפורום)

הם דרשו שישדרו את הפרק בו זמנית בכל העולם על מנת שלא יהיו ספוילרים, ועכשיו גם ברור למה...

Lhuna1

New member
לא ממש

BBC כתבו באתר שלהם שהם מאפשרים לכל מפיץ מקומי לשדר את הפרק בו זמנית, אבל שזו החלטה של המפיצים עצמם אם ומתי לשדרו (למשל מפיצים מקומיים שלא שידרו עדיין את עונה 7, הגיוני שלא שידרו עכשיו את הספיישל כי זה היה הורס לצופים שלהם).

ישראל לא הופיעה ברשימת המדינות המשדרות את הפרק בזמן אמת, ו-YES לא הודיעו באופן רשמי שהם משדרים אותו עד לפני שבוע וחצי בערך. (כשהם נשאלו על כך לפני כן התשובה היתה שהם בודקים את זה)

למעלה