לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78807,880 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'אז מי הדוקטור שלכם? '
אז מי הדוקטור שלכם?
11/10/2013 | 22:34
36
159
בזמן האחרון אני שמה לב שאנחנו עוסקים בזה לא מעט "אותו אהבתי, הוא הדוקטור שלי, לא סבלתי אותו."

אני חושבת שלכל אחד יש את  "הדוקטור שלו", זה שחיבר אותו לסדרה, זה הפך אותו למעריץ, ואולי ההגדרה היא יותר ספציפית- אולי זה הדוקטור הראשון שראינו?
ואולי זה יותר רחב?
אז מי הדוקטור שלכם ולמה?;]

אצלי, אני מאוד חצויה. אני מהדור של הסדרה החדשה, זה שלא ציפה לראות את אקלסטון מתחלף  וצרח "לא! לא! לא!" וצעק "בוז!!" למסך בכריסמס ספיישל, ואז
ששתקתי לרגע, קלטתי שטננט ממש חמוד. יש לי פינה קטנה בלב לאקלסטון כי You never forget your first, אבל ההתחברות החזקה יותר הגיע עם דיוויד. אני
עדיין מסוגלת לבכות בספיישל שהוא עזב. ועם קצת הרבה בושה אני חייבת להודות שכל פעם שאני מתלהבת ממש ממאט אני מרגישה שאני "בוגדת" בדיוויד

לספיישל 50.

אני חושבת שזה ממש בא לידי ביטוי שראיתי את הפוסטר של הספיישל. הייתי עסוקה מידי בלהתלהב מדיוויד ששכחתי שגם מאט בפוסטרD:
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ותודה לתפוז, שהרס את ההודעה><''
ותודה לתפוז, שהרס את ההודעה><'
11/10/2013 | 22:35
1
45
לצפיה ב-'באיזה אופן?'
באיזה אופן?
12/10/2013 | 21:41
17
לצפיה ב-'11, אבל גם 10 (אולי ספיילר לספיישל ה-50)'
11, אבל גם 10 (אולי ספיילר לספיישל ה-50)
12/10/2013 | 00:10
88
העונה הראשונה שראיתי היתה עונה 5, וכנראה שהייתה לזה באמת השפעה כי התאהבתי בדוקטור 11 קודם כל.

אח"כ השלמתי את עונות 2-4 והתאהבתי גם בדוקטור 10 לחלוטין ובמהירות, ובזמן שצפיתי בהן אהבתי אותו יותר מאשר את 11 נראה לי.

אח"כ השלמתי את עונה 1, ולצערי בדוקטור 9 לא ממש "התאהבתי". יכול להיות שאם הייתי רואה את אותו ראשון הייתי מרגישה אחרת.

בסוף חזרתי לראות את עונות 6-7 והתאהבתי מחדש ב-11...

בסופו של דבר, אני די אוהבת את הדוקטורים של מאט ודיוויד באותה מידה, אבל אם מכוונים לי אקדח לרקה ומכריחים אותי לבחור, אז כרגע זה היה מאט. אם הפרקים האחרונים שראיתי היו של דיוויד יכול להיות שזה היה הפוך

מעניין מה אני ארגיש אחרי ספיישל ה-50. נראה לי שהדילמה תהיה בלתי אפשרית.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נראה לי שאני בדעת מיעוט ... אבל 9'
נראה לי שאני בדעת מיעוט ... אבל 9
12/10/2013 | 01:49
2
36
לצפיה ב-''
12/10/2013 | 20:11
61
למרות שאני ממש אוהב את 11. ואת 10. אבל אין מה לעשות, 9 הכניס אותי לסדרה. למען האמת 9 ורוז הכניסו אותי לסדרה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
13/10/2013 | 12:59
11
לצפיה ב-'כשאני חושבת על הדוקטור אני תמיד אראה את ה -10'
כשאני חושבת על הדוקטור אני תמיד אראה את ה -10
12/10/2013 | 11:19
85
יכול להיות שמכיוון שהוא הראשון שראיתי ויכול להיות שבגלל הקסם שלו ויכולת המשחק הפנומנלית של דיוויד... ויכול להיות שהכל ביחד.
אבל אני חושבת שיותר מכל הכתיבה של הדמות שלו והדרך שהדיוויד הביא אותה לידי ביטוי היו מה שגרם לי להישבות.
הדוקטור של דיוויד היה באמת בן אדם. אני לא מתכוונת שהוא התנהג ככה אלא שהאופי שלו היה כזה שהייתי רוצה לראות בבני אדם. רגישות, נחישות, אמביציה מטורפת... בנוסף גם לא הזיק ההומור שלו, יכולת האלתור שלו (והמשחק שלו כמו למשל בפרק הראשון של העונה השלישית עם אוכלת הפלאזמה) והיכולת שלו לראות דברים באנשים שלעיתים קרובות מתפספסים.
וכן, אני יודעת שבכל הדוקטורים יש את התכונות האלו אבל אצל דיוויד זה היה הכי בולט בעיניי וכנראה העובדה שהוא הדוקטור הראשון שלי רק עזרה.. :)

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'וואו פשוט תיארת את התחושה שלי בדיוק!'
וואו פשוט תיארת את התחושה שלי בדיוק!
12/10/2013 | 18:14
5
74
אני התחלתי את הסדרה במטרה אחת - לראות סדרה ששמעתי עליה מלא ו.. לראות את מאט סמית' (סיבה שטחית ביותר - הוא נראה לי חתיך בפוסטרים וזה ) ולא הבנתי מי זה אקלסטון הזה שפתאום הופיע לי על המסך.
לקח לי בדיוק שנייה אחת להתאהב באקלסטון, וההתחדשות שלו ביאסה אותי בטירוף (צעקתי על המסך קצת אפילו חח).
ואז הופיע טננט. להגיד שאהבתי אותו מהשנייה הראשונה? לא. ממש נטרתי לו טינה על מה לעזאזל  הוא עושה פה ולמה זה הגיוני לרוז (לא ידעתי אז שיש גם קריסמס ספיישל חח).
אבל אחרי שבאמת שתקתי כמו שאמרת הבנתי כמה הוא מעולה והשאר דיי היסטוריה חח.
אבל אז הגיע המשבר האמיתי של ההתחדשות של טננט (שכמעט שקלתי להפסיק לראות תסדרה כי לא רציתי לראות את זה קורה), ושל הכניסה של מאט - זאת הייתה הפעם הראשונה גם שנכנסתי לפורום הזה לקבל קצת תמיכה!
למאט לקח לי מלא זמן להתרגל, עד עונה 7 ממש לא אהבתי אותו ופשוט ניסיתי להתרגל אליו, אבל בעונה 7 פשוט התאהבתי בו כי יכולת המשחק שלו באמת התגלתה והוא נהיה פשוט וואו!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בדיוק מה שכתבת על הפרידה מדוויד טננט'
בדיוק מה שכתבת על הפרידה מדוויד טננט
14/10/2013 | 09:30
4
78
לא  יכולתי לראות את סוף עונה ארבע..עברתי לעונה חמש חצי פרק, ולספיישל האלמנה וארון הבגדים, הכנתי את עצמי למאט.ראיתי את הספיישלים,ראיתי כל מה שמסביב ובסוף הלכתי לראות את סוף העונה ואת ספיישל סיום הזמן.
זה היה כל כך ..עצוב! גם לא יכולתי להתנחם בספיישל הדוקטור הבא כי ראיתי אותו אחרי עונה אחת בטעות-לפני עונה 2 (הוא השתלב שם נהדר).

אני מזדהה עם כל מה שנאמר על אקלסטון,שהוא הדוקטור הראשון שראיתי, ואיך שבין הסדקים הגאונות של דוויד טננט נכנסה..
אם היו עוד עונות עם אקלסטון והייתי רואה אותו מתפתח אז אין שום ספק שהוא היה הדוקטור המועדף עלי. בגלל שהיתה עונה אחת ועם טננט ממש היה תהליך וראינו המון רבדים שלו, הם ביחד אצלי.
בנוסף המשחק של טננט בהתחלה מאוד הזכיר את אקסלטון,יכולתי לעצום עיניים ולראות איך אקלסטון משחק את הסצינה.מאט כתוב אחרת לגמרי.טננט לא היה מתנהג ככה, ברור שלא אקסלטון-אני לא רואה את הדוקטורים ה9 וה10 בדוקטור ה11.
בכללי, מאט מצחיק וכובש-אבל רק אם אני מפרידה את כל עונה חמש והלאה מהסדרה וחושבת שזו סדרה אחרת.

ובלי קשר-קיבלתי הודעה עכשיו והצלצול הוא DALEK EXTERM  
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
14/10/2013 | 19:51
3
41
חחח שלי EXTERMINATE - לא ידעת פחד עד שלא שמעת את זה באמצע הלילה חח
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שלי זה צליל הנחיתה של הטארדיס^^'
שלי זה צליל הנחיתה של הטארדיס^^
15/10/2013 | 21:52
33
מה שמכניס אותי לאילוזיות קשות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יותר מקפיא דם, ומחסיר פעימה זה:'
יותר מקפיא דם, ומחסיר פעימה זה:
15/10/2013 | 22:53
24
״הפתעה!״ של קונדסון (המקורי!!) מהדרדסים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'חחחח היה לי את זה וזה באמת מפחיד'
חחחח היה לי את זה וזה באמת מפחיד
18/11/2013 | 01:56
10
לשמוע את זה באמצע הלילה- אמאלה! חח
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'קודם ראיתי את דיוויד אבל אני מאט על מאט :)'
קודם ראיתי את דיוויד אבל אני מאט על מאט :)
12/10/2013 | 21:48
61
יש קטן פה לגבי זהות הדוקטור בעונה הבאה והספיישל.

למען האמת הפרק הראשון שראיתי היה עם המלאכים הבוכים(הראשון - טיימי ויימי) וזה היה בתקופה שלא היה לי מושג מי זה דוקטור הו ולא ידעתי כלום, אז כשההיא נעלמה הייתי בטוח שזה חתיכת מהפך לסידרה, שהגיבורה הראשית חוזרת 50 שנה אחורה בזמן :)
בכל אופן, הראשון היה דיויד אבל אני הכי אוהב את מאט. לא יודע למה, אבל מאט הרבה יותר עליז וכיפי לעומת דיויד שהסוף שלו היה יותר מדי עצוב(אני אוהב קומדיות ). שמחתי כשגיליתי שמאט נשאר לעונה הבאה ואני מאוד מסוקרן באיזה אופן הם שילבו את טנט בספיישל ה50.

אגב, כשראיתי את אקלסטון אחרי טנט פתאום אני כזה עושה לבחור שהקרין את הפרק WTF?? מי לעזאזל זה?!! והוא אומר לי  - זה הדוקטור. הדוקטור הראשון(של הגרסה החדשה - א"ב). אז אני קצת כזה... אוווקיייי... מה הולך פה...?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מצטרפת למיעוט - אקלסטון'
מצטרפת למיעוט - אקלסטון
12/10/2013 | 22:09
1
66
סביר להניח שזה בגלל שהוא הדוקטור הראשון שלי, והוא זה שהכיר לי את ה"דוקטור". לטננט לקח לי *המון* זמן להתחבר, בניגוד לסמית' שהתאהבתי בו בשנייה הראשונה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'פחות או יותר אותו הדבר :)'
פחות או יותר אותו הדבר :)
13/10/2013 | 02:02
42
אני חושבת שאקלסטון כבר לא כל כך בעמדת מיעוט XD
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'דרך אגב, חלמתי על השרשור שלך'
דרך אגב, חלמתי על השרשור שלך
13/10/2013 | 05:03
3
68
חלמתי שהדוקטור נמצא באילת (אהה!) ואפילו אומר את זה (זה היה הדוקטור של אקלסטון) וגם הדוקטור של דייויד היה שם והוא הלך הלוך ושוב עשה את כל המבטים הכל כך אופייניים לו... אני כבר לא זוכרת מה הייתה העלילה (אני זוכרת שהיא כללה פרחים) אבל בדיוק אז כשראיתי את הדוקטור של דיוויד אמרתי לעצמי שזו הסיבה שאני אוהבת אותו כל כך... חח

מוזר
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הגיע הזמן שהטארדיס תנתחת בישראל.'
הגיע הזמן שהטארדיס תנתחת בישראל.
15/10/2013 | 21:55
2
37
או באיזשהו מקום בעולם שהוא לא ארה"ב/בריטניה><'
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אז לפחות בסדרה החדשה.'
אז לפחות בסדרה החדשה.
17/10/2013 | 22:44
25
ואני מתה לראות את הפרקים האלו^^
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'העשירי והרביעי'
העשירי והרביעי
13/10/2013 | 06:51
45
עם כל האהבה שיש לי לדוקטור התשיעי, התאהבתי בדוקטור העשירי כמעט מיד. הדוקטור של טננט מצד אחד תמים ונלהב כמו ילד, ומצד שני יש לו גם צד אפל (Family of Blood מישהו?).
אני גם אוהבת את הדוקטור הרביעי - הוא גם מאוד נלהב ורנדומלי, אבל יש לו צד ציני שאני די מחבבת.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'התאוריה לגבי הראשון איננה נכונה לגביי'
התאוריה לגבי הראשון איננה נכונה לגביי
13/10/2013 | 09:19
65
ניסו להכיר לי את הסדרה כשטננט שיחק, וזה לא הזיז לי.
השני שראיתי היה מאט וחשבתי שהוא חמוד, יותר מטננט. עם טננט ראיתי פרק שלם, עם מאט ראיתי ספיישל קריסמס.
ואז החלטתי להשקיע בסדרה והתחלתי עם אקלסטון.
אקלסטון הוא האהוב עלי כנראה, אבל... אני משקיעה בצפיה בחומר ישן, ומה אני אגיד.
הדוקטור הראשון לא עושה לי את זה.
אבל שלושה דוקטורים אחרים כן:
טום בייקר נהדר, למרות שלא ממבט ראשון.
פיטר דיויסון מותק, ובקושי ראיתי פרקים בהם שיחק.
אבל סילבסטר מקקוי משהו!

אני חושבת שאוכל לענות על שאלה זו רק אחרי שאצפה בכל הדוקטורים.

נכון לעכשיו, אני מכירה את הראשון, רביעי, חמישי, שביעי, ומהתשיעי והלאה.

אקלסטון הכי אהוב עלי אחריו סילברסטר מקווי (רדגאסט מההוביט) ואחריהם מאט המדהים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'טננט'
טננט
13/10/2013 | 19:02
44
עם כל האהבה שלי למאט, כשאני עוצם את העיניים ואומר "הדוקטור" עולות לי הפנים של טננט לראש.
אני גם ממש אוהב את טום בייקר, אבל הוא דיי מזכיר את טננט (או יותר נכון טננט מזכיר אותו).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גמני התחלתי לראות רק את החדשה ..'
גמני התחלתי לראות רק את החדשה ..
13/10/2013 | 21:09
7
72
ומבחינתי כריס ומאט עושים עבודה טובה יותר בלהציג את הצד הילדותי של הדוקטור מאשר טננט שלטעמי מוציא אותו טיפלה מתנשא עם נטיות לנקמנות איומה (כל פעם שהוא עשה פרצוף זועף ישר עלה לי הדימוי של בארטי קראוץ ג'וניור )
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני מצטרפת למיעוטים'
אני מצטרפת למיעוטים
13/10/2013 | 21:33
57
למרות שראיתי את 11 לפני ה-9 הצליח להתחבב עליי
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מה?'
מה?
15/10/2013 | 21:58
5
45
דווקא ההפך בין כריס לטננט. הדוקטור של כריס היה הרבה יותר רציני, והדוקטור של טננט התלהב מדברים קטנים וילדותיים (כמו ה11). טננט הביא לנו את וייבלי טיימלי, או בהוראות שהוא נתן למרתה במשפחת הדם "אל תתני  לי לאכול אגסים. אני שונא אגסים."-זה כל כך ילדותי וחמוד (אני צריכה להשתלט על עצמי, איפה התקופה בפורום שהיינו מסמנות ב דיבורי נקבות על דיוויד?).
גם למאט יש קצת חזק של נקמה, אבל אקלסטון הרבה יותר מהם. כמו בפרק עם הדאלק בעונה הראשונה למשל.
זה הניגוד של הדוקטור, מצד אחד-ילדותי, מצד שני- יש בו צד מפחיד קצת.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ניטפוק - האגסים לא בקנון. למיטב ידיעתי'
ניטפוק - האגסים לא בקנון. למיטב ידיעתי
15/10/2013 | 22:48
4
40
זה רק בקטע נלווה. וחשבתי ש זה ריבר - ספוילר עתידי... חוץ מזה מסכימה אבל :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה קטע שהוציאו, אבל הוא קיים.'
זה קטע שהוציאו, אבל הוא קיים.
17/10/2013 | 22:54
3
30
לא יודעת אם קאנון או לא, אבל זה כן מראה צד ילדותי בדוקטור של דיוויד.

והיה פעם אייקון בפורום שסימן התלהבות יתרה מדיוויד (בסגנון "דיוויד כל כך חתיייייךך אומייגדדדד"), אני לא זוכרת אם זה ה או ה, אבל היה כזה><'
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נראה לי זה היה '
נראה לי זה היה
18/10/2013 | 23:36
7
לצפיה ב-'גם השורש של הטארדיס הוציאו והיה קיים '
גם השורש של הטארדיס הוציאו והיה קיים
20/10/2013 | 06:05
1
18
לצפיה ב-'השורש?'
השורש?
21/10/2013 | 21:51
6
את מתכוונת שטארדיס זה ראשי תיבות בעצם? כי נראה לי אקלסטון/דיוויד אמרו את זה.

או שאני מתבלבלת (ויש סיכוי חזק שכן). הסבר?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הכי אוהבת את 10, אבל בכללי 9-11'
הכי אוהבת את 10, אבל בכללי 9-11
17/10/2013 | 00:10
2
47
גם את 8 אהבתי אבל אני מכירה אותו רק מהסרט. בהתליכי היכרות איטיים עם הדוקטור הראשון.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הדוקטור השמיני היה רק בסרט'
הדוקטור השמיני היה רק בסרט
17/10/2013 | 00:51
1
18
לצפיה ב-'פול מגאן דובב אותו בכל מיני audios'
פול מגאן דובב אותו בכל מיני audios
17/10/2013 | 21:35
26
שהבנתי שממליצים עליהם, אז אליהם התכוונתי, למרות שהבנתי שהם אולי לא קאנוניים או לא לגמרי קאנוניים, ויכול להיות שחלק מהמלצות שראיתי היו גם על ספרים של הדוקטור השמיני.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'רגע, לא עניתי פה? אז'
רגע, לא עניתי פה? אז
<< ההודעה הנוכחית
20/10/2013 | 06:08
1
37
עקרונית התחלתי לצפות סדיר עם מאט, והפרקים הראשונים שראיתי - שתפסו אותי אבל לא התחלתי לצפות - היו עם כריס (הפרק עם אדם והדבר שהתקינו לו במצח נשאר איתי שנים) אבל אם צריך לבחור מועדף, כזה שבזכותו אני *ממשיכה* לצפות, אין. כי כולם כל כך שונים.

לכן גם אין כזה דבר "להתלהב ממאט = לבגוד בדייויד". זה כמו להגיד שכשלובשים חולצה בוגדים במכנסיים. הם אחרים, המטרות שלהם שונות ואיך שהם עושים את התפקיד זה שונה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
21/10/2013 | 20:41
3

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ