לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78807,880 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'הדוקטור ומיונותו'
הדוקטור ומיונותו
02/06/2013 | 18:02
40
236
האמת אני לא יודעת כמה הנושא ראוי וטווח הגילאים , אבל האמת.. זו אינפורמציה שבאמת מעניין להבין
יצא לי לחשוב עליה לאחרונה,
נתקלתי בפרק של 10 עם שרה ג'יין סמית ורוז שבו הוא כבר מתייחס לרוז כבת זוגתו והשאלה המעניינת, האם אתם חושבים שהזוגיות הזו כוללת היבט מיני?
או שהיא רק מוקסמת ממנו ויכולותיו וזו אהבה הערצתית מרחוק?
ואנחנו יודעים ששילוב של שני המינים לא אפשרי (דונה) אבל גם בצורה מסויימת ומוזרה ריבר היא שילוב כזה או אחר של שני המינים(בדרך שונה לגמריי שלמרבה ההפתעה עובדת)

או בעצם, איך טיים לורדס מתרבים?
הרי כמובן שהם התרבו, ואנחנו יודעים שלדוקטור יש בת(שלא דיברו עליה מעולם), כי ביום שטננט שיבט לו את אם ילדיו, נאמר שהייתה לו בת
וכמובן אנחנו יודעים שיש לו נכדה שהיא כנראה הבת של הבת (שהאמת נאמר שהיא ממקום אחר בזמן חלל, ככה שיש סיכוי שהיא הבת של הבת המשובטת. אתם יודעים- טיימי ויימי סטאף)

וכיוון שהבריטים הקרירים לעולם לא יענו לנו על השאלות הללו,
וזה דבר שכנראה לא נדע בביטחון,

אז מה דעתכם? האם לדוקטור יש חיי מין? כיצד המין שלו מתרבה?
תשובות כמה שיותר משעשות יתקבלו בברכה

(וכמובן- מוטי)

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'משום מה ממש קשה לי לחשוב על הדוקטור ככה'
משום מה ממש קשה לי לחשוב על הדוקטור ככה
02/06/2013 | 20:55
1
128
אני יודעת שזה קצת ילדותי, אבל הדוקטור תמיד היה נראה לי "מעל" זה. הוא כן יכול להתאהב אבל לא צריך את האספקט המיני של קשר.. לא כמו שבני אדם צריכים בכל אופן.
אני די בטוחה שהם לא עושים את זה כמו צבי ים אלא כמונו אבל הם לא רואים את זה כמונו... קשה לי הסביר...

בנוגע לדוקטור ורוז, הוא אף פעם לא התייחס לרוז כבת זוגו ואני בטוחה במאה אחוזים שלא היה שום דבר מיני ביניהם. (וזה באמת כבר לא שמרנות אלא יש לזה הוכחות בפרקים).

מה שכן אני בטוחה שהדוקטור השתעשע מדי פעם (מרלין מונרו, המלכה אליזבת').

יכול מאוד להיות שאני טועה, פשוט קשה לי ואני מעדיפה שלא לחשוב על ההיבט הזה כי הדוקטור הוא הרבה יותר מזה.. (בלי לזלזל כמובן) :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה לגיטימי לגמרי'
זה לגיטימי לגמרי
02/06/2013 | 21:01
82
אבל זה דיון משעשע שרציתי לפתוח.

מבינה את דעתך, אבל נראה לי לקחת את זה בקלילות ולצחוק על כל הסיטואציה זה הפתרון ^_^

ועכשיו יש לימחשבה של צבי ים עם bow tie
משעשע
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הדוקטור'
הדוקטור
02/06/2013 | 21:12
2
110
וקפטן ג'ק.

nuff said
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נראה לי..'
נראה לי..
02/06/2013 | 22:32
86

אתה יכולים לשים קו ריק

______
וקפטן ג'ק.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לדעתי קיבלנו רמזים די מפורשים'
לדעתי קיבלנו רמזים די מפורשים
02/06/2013 | 21:30
116
על כך שדוקטור 11 וריבר "משתעשעים" בלילות.

למרות שבעיני זה לא כל כך מתאים לדמות שלו ולכן לא הכי אהבתי את הרמזים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אנצל שרשור זה לשאול 2 שאלות קשורות:'
אנצל שרשור זה לשאול 2 שאלות קשורות:
03/06/2013 | 11:12
16
152
1.
כתבת: "..,.אנחנו יודעים שלדוקטור יש בת(שלא דיברו עליה מעולם), כי ביום שטננט שיבט לו את אם ילדיו, נאמר שהייתה לו בת וכמובן אנחנו יודעים שיש לו נכדה שהיא כנראה הבת של הבת" ---- מה פספסתי כאן? האם זה משהו שקשור בעונה 7 שטרם ראיתי? כי אתם מדברים על טננט ואני חושבת שראיתי כל מה שיצא בכיכובו של טננט כדוקטור.

2.
באחד הספיישלים, חוזר טננט כאילו מחופשה, מכבה את הטרדיס בשלט רחוק כאילו היתה מכונית (עם הצפצוף הזה) ואומר ל-אוד שהתחתן ושזה לא היה רעיון טוב.
לאיזו חתונה הוא מתכוון?

ולגבי מיניות: גם אני תהיתי אם יש לו חיי מין.
אני חושבת שכן, אחרת לא היתה בו התשוקה הזו לחיים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
03/06/2013 | 11:44
4
108
1. הכוונה לThe Doctor's Daughter בעונה 4. היא אמרה "שיבט לו את אם ילדיו" כי במציאות טננט ואותה שחקנית נשואים.
2. אני לא כלכך זוכר אבל אני מאמין שזה סתם הערת ביניים של טננט שהוא התחתן. כאילו כשהוא בלי מלווה, זה כמו חיי הרווקות של הדוקטור.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'איזה יופי, לא ידעתי'
איזה יופי, לא ידעתי
03/06/2013 | 12:14
3
104
לא ידעתי שהשחקנית היא אשתו. מצאה חן בעיני כשחקנית וכרעיון.
ולגבי אותה הערה - חשבתי אולי בכל זאת התכוון לריבר אבל סדר הארועים מבחינת זמן לא מסתדר לי ודי מבלבל אותי. כנראה באמת הערה סתמית כמו השלט הרחוק של הטרדיס.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ובנוסף להכל, היא גם בת של דוקטור'
ובנוסף להכל, היא גם בת של דוקטור
04/06/2013 | 16:51
25
לצפיה ב-'הוא התכוון לאליזבת I'
הוא התכוון לאליזבת I
05/06/2013 | 21:02
1
56
אחרי הפרק עם שייקספיר בעונה 3, שבסופו המלכה אליזבת רוצה להרוג אותו והוא מבחינתו אפילו לא פגש אותה עדיין, הרבה מעריצים רצו לדעת מה הוא כבר עשה לה שעצבן אותה כל כך, אז RTD הכניס את השורה הזאת. יודעים שהוא מתכוון אליה כי הוא אמר לאוד שהוא התחתן עם Queen Bess (כינוי למלכה אליזבת I) ושהכינוי שלה הוא כבר לא "..." (הכוונה לכינוי 'מלכה הבתולה').
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'טוב שלא כתבת'
טוב שלא כתבת
03/06/2013 | 13:53
1
111
את השורה האחרונה בפורום א-מיניים, או שהיית מעליבה הרבה מאוד אנשים עם תשוקה בסדר גמור לחיים, אם כי נטיה מינית שונה משלך.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'באמת טוב שכך'
באמת טוב שכך
03/06/2013 | 14:07
89
כל יום לומדים משהו חדש. אני באמת לא מבינה בזה וזה מעניין אותי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
03/06/2013 | 15:40
7
84
לילדים אין יצרים מיניים ויש להם תשוקה לחיים יותר ממני וממך ביחד.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'רציתי להגיד שאת צודקת 100%'
רציתי להגיד שאת צודקת 100%
03/06/2013 | 16:03
6
76
אבל לא מספיק חקרתי את הנושא ואין לי מושג לגבי ילדים שבבגרותם יגלו שהם א-מיניים.
נושא זה כפי שאמרתי מעניין אותי לאחרונה ויש לי מה להגיד, אבל חבל להיתפס אליו חזק בפורום זה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בטח שלילדים יש מיניות'
בטח שלילדים יש מיניות
03/06/2013 | 23:29
5
59
- הם אפילו מאוננים
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אממ'
אממ
07/06/2013 | 23:46
4
45
אוננות לא חייבת להיות קשורה לייצר מיני.

אבל בואו לא ניכנס לזה
זה פורום דוקטור הו ריבונו של עולם
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אפשר להיכנס למה שבא לנו'
אפשר להיכנס למה שבא לנו
07/06/2013 | 23:47
3
35
אז מה אם זה נושא הפורום, אף אחד לא מגביל אותנו.
אז למה אוננות קשורה, אם לא למיניות?

*אז את לא חייבת לענות, רק אם בא לך להיכנס לזה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אתם מקשות עלי לנהל דיון רציני'
אתם מקשות עלי לנהל דיון רציני
08/06/2013 | 03:02
2
25
שכל מה שבא לי לכתוב זה

thats what she said.

סליחה :(
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני לא מקשה שום דבר'
אני לא מקשה שום דבר
08/06/2013 | 08:24
1
29
את פתחת דיון פה על נטייה מינית שהרבה אנשים לא מכירים.

וכמובן שיש פה המון סטיגמות על זה שהם לא נהנים מהחיים, שהם לא אוהבים אוכל או חיי חברה.
כמובן שזה בולשיט כי יש הרבה סטרייטים מורמרים מהחיים שלהם שלא אוהבים אוכל ולא חיי חברה, והדברים בכלל לא קשורים אחד לשני.

למרות שהנטייה המינית הזאת די פשוטה. מישהו שאין לו חשק מיני זהו. זה הפאקינג ביג דיל.
אני לפעמיים לא מבינה למה כל כך קשה לאנשים להבין את זה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'את לקחת את זה יותר מידי ברצינות'
את לקחת את זה יותר מידי ברצינות
08/06/2013 | 13:07
15
את העובדה שסיפרתי בדיחה.

בדיחת that's what she said נוטה להיות שוברת קרח.

אמ.. דעתי הפשוטה היא שא-מיניים הם כן אנשים מיניים שהם לא אוהבים את הפעולה של מין, או כמו שאמרת חשק מיני.

המיניות כקיום, ההתפתחות המינית של הגוף לדוגמא, היא כן חלק מהם
הם כן אנשים בעלי פאשן וכו'.

אני.. סיפרתי בדיחה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני לא רואה איך זה קורה עם בנות אדם, אבל'
אני לא רואה איך זה קורה עם בנות אדם, אבל
03/06/2013 | 14:48
2
111
עם ריבר רומזים לזה דיי הרבה (:
והסרטון הזה דיי מסביר את עצמו, בכמה שהספקתי לראות בנתיים עם דוקטור 4 ורומנה, דיי ברור שהקשר שלהם הוא יותר מאפלטוני:
http://www.youtube.com/watch?v=WZktJG7-FqY

אבל שוב, שתהן לא בדיוק בנות אנוש, עד כמה שאני אוהבת את השיפ רוז\דוקטור, מוזר לי לחשוב עליו מנהל קשר כזה רציני עם מישהי שצעירה ממנו כל כך בהרבה ודיי תמימה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תקשיבי הסרטון הזה מעולה'
תקשיבי הסרטון הזה מעולה
03/06/2013 | 18:29
1
77
כל כך הרבה שדברים ש"אסור בדוקטור" ו"לא מדברים עליהם" בדוקטור
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נכון? '
נכון?
04/06/2013 | 14:40
56
ואני לא אופתע אם כשאני אראה את העונות של דוקטור 4 יצוצו עוד קטעים אלה, רומנה פשוט נהדרת
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'-=-=-'
-=-=-
<< ההודעה הנוכחית
03/06/2013 | 16:20
1
88
כדאי להפריד בין התרבות ובין חשק/דחף, כי התרבות מעוגנת בקנון (היתה לו נכדה ב1963 אז זה נכון גם היום) והאופי שלו - כולל היחס למיניות - משתנה כל פעם שיש התחדשות. הדוקטור האחרון, למשל, עובר תהליך התבגרות מינית (ובהתחלה הוא נבוך מדברים כאלה) בעוד שלזה שלפניו זה לא אישיו.

דוקטורוז - בואי נגיד ככה, בפאנל עם דייויד ובילי לפני חצי שנה שאלו אותם מה הם חושבים שהדוקטור השני ורוז עושים בחייהם ביקום המקביל, והם אמרו משהו כמו, מה, יש ילדים בקהל..
אבל לא נראה לי שבטארדיס. האמת שגם הרומנטיקה שם היתה מיותרת, הקשר שלהם היה יכול להיות טוב באותה מידה גם בתור חברים טובים. אבל שיהיה..

ריבר היא לא שילוב אדון זמן ואדם, היא אדם פלוס אדון זמן. לכן זה אפשרי. זה כמו לקנות גלידה אמריקאית בטעם וניל ושוקולד לעומת לקנות גלידה אמריקאית בטעם וניל, עם פצפוצי שוקולד מעל. בשניהם יש את שני הטעמים, אבל באחד זה מעורבב ובשני זה תוספת.
לדונה הדנ"א השתנה, לריבר יש דנ"א משני הורים אנושיים שעוות על ידי הקרינה (או מה שזה לא היה) בטארדיס.

איך מתרבים - כנראה כמונו, אם כי יש ספר שטוען שהם גדלים על סוג של נולים. אבל המעריצים מתכחשים לזה. יש גם התייחסויות לדוקטור כילד קטן והנולים אמורים לייצר אנשים בוגרים אאל"ט.

הבריטים לא קרים כמו שנדמה אגב :) הם בהחלט יכולים לדבר דברים גסים ולהכניס את זה לסיפורים. אבל נחמד בסיפורים שיש חלקים חסרים לדון בהם במקום לקבל את כל התשובות לכל השאלות ואז אין מה לעשות חוץ מלשנן אותם, להגיד "יופי" וללכת הביתה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תודה על התשובה :)'
תודה על התשובה :)
03/06/2013 | 18:34
60
אני מסכימה  על נושא הדיון, ובגלל זה רציתי לפתוח אותו.

הוא משעשע ולא תהיה תשובה על זה.

והיפוטתית זה אפשרי שהנכדה של הדוקטור היא בעצם הבת של השיבוט
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תשובה משעשעת אין לי,'
תשובה משעשעת אין לי,
03/06/2013 | 23:32
65
אבל לדוקטור בהחלט יש מיניות, יש לו גם סקס-אפיל סקסי מאוד
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הכשר של סוזן'
הכשר של סוזן
04/06/2013 | 16:37
5
101
טוב בתור התחלה הנכדה של הדוקטור היא מזמן אחר ומקום אחר בגלל שהיא הנכדה של האחר שזה למעשה התחדשות של אדון זמן אחר שהוא למעשה הדוקטור.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אפשר בבקשה את הסיפור של "האחר"?'
אפשר בבקשה את הסיפור של "האחר"?
05/06/2013 | 02:31
66
הבנתי התחלות נגיעות ,
אבל אף פעם לא הסבירו לי את הסיפור כולו,
מישהו יכול להסביר לי בבקשה?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'האחר'
האחר
05/06/2013 | 10:57
3
71
האחר הוא אחד ממקימים של אבולצית אדוני הזמן יחד עם אומגה ורסלון.

ואחרי שהוא גמר את התחשויות שלו הוא התחדש לאדון זמן חדש(הדוקטור )
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'וזה מידע שיש מהסדרה הישנה אני מניחה'
וזה מידע שיש מהסדרה הישנה אני מניחה
05/06/2013 | 11:18
1
58
אני רואה קצת קטעים מישנה ביוטיוב, ותוהה לעצמי אם שווה לראות ממש את הסדרה מההתחלה, ותוהה גם האם זה לא יהיה מייגע.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ----'
----
05/06/2013 | 12:55
48
לי לא היה מספיק סובלנות פרשיתי אחרי 4 פרקים
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי התאוריה הזאת לא הוכחה'
למיטב ידיעתי התאוריה הזאת לא הוכחה
05/06/2013 | 14:52
56
(אבל לא ראיתי את הפרקים)

זה גם סותר את זה שהדוקטור הלך ל TIME LORD ACADEMY אם הוא ממקימי הTIME LORD SOCIETY..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אנחנו בעמוד הפורומים :)'
אנחנו בעמוד הפורומים :)
05/06/2013 | 20:04
1
77
מצטערת שזה בוורד, אני נוראית בקטעים האלה...

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בלע. יש לי מק..'
בלע. יש לי מק..
06/06/2013 | 14:16
36
מישהו יכול להעביר את זה לפורמט תמונה?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא ברור לי איך הם מתרבים,'
לא ברור לי איך הם מתרבים,
05/06/2013 | 21:09
2
75
אבל כן ברור שהדוקטור הוא יצור מיני. הפלירטוטים שלו ושל ריבר, הרמיזות על ההשתעשעויות שלו עם המלכה אליזבת'.
תראו, אם הוא היה יצור לא מיני, הוא לא יכול היה להעריך נשיקות. זה לא היה מזיז לו ולא היה נעים לו. אבל הוא אמר במפורש לרורי אחרי שאיימי נישקה אותו שהיא מנשקת טוב, וגם לריבר הוא אמר אותו דבר. חוצמזה אם הוא יכול להעריך אוכל, נופים וקשרים חברתיים כמו כל אדם רגיל, אין סיבה שהאספקט המיני לא יהיה קיים
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כמו שכבר אמרו פה, יש אנשים א-מיניים'
כמו שכבר אמרו פה, יש אנשים א-מיניים
06/06/2013 | 06:22
1
53
בן אדם שמעריך אוכל וקשרים חברתיים ממש לא אומר שבהכרח הוא יהנה ממגע מיני.

וברוכה הבאה :) קראי בבקשה את מדיניות הספוילרים (ההודעה הראשית של הפורום) על מנת שלא יקרה שלך או לאנשים תיהרס להם חווית הצפייה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ברוכה הנמצאת '
ברוכה הנמצאת
06/06/2013 | 17:28
12

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ