השאלה הגדולה...
להכרזה מהערב

jacobyd

New member
השאלה הגדולה...
להכרזה מהערב

טוב... עכשיו כשכולנו יודעים שמאט סמית' עוזב אחרי הפרק של חג המולד השאלה המתבקשת היא...
מי יהיה הדוקטור הבא???
הצעות, רעיונות, ניחושים?

אני מאוד אהבתי את הדוקטור של מאט וחבל לי שהוא עוזב אבל אולי זה זמן נכון בשבילו ובשביל הדמות.
בכל מקרה הזמן עד אז יהיה מאוד מעניין...

אני מודע לזה שזה כנראה לא יהיה ג'ון הרט (למרות שעם מופאט לעולם אל תאמרו לעולם...)
אני עדיין חושב שהדוקטור צריך להיות מבוגר יחסית הפעם.

ודוקטור שמאוד הייתי רוצה (למרות שאני לא בטוח שהשחקן יהיה מעוניין בתפקיד ) זה בן ווישו.
בן ווישו:
/יו מסרט הג'יימס בונד האחרון, מקלאוד אטלס, פרפיום...
הוא יהיה דוקטור פחות אנרגטי אבל קוורקי וחכם ומעניין.
והוא שחקן מאוד מאוד מוכשר ואדם נחמד וצנוע (פגשתי אותו אחרי הצגה).

מה אתם אומרים???

Outplay

New member
(זה ספוילר בכלל?)

כמו שמישהו כתב פה, יו לורי יכול להיות גדול לתפקיד.
רואן אקיסטון יהיה נחמד.
ואני חושב שהעולם בשל לדוקטורית ראשונה (מגי סמית' מישהו?? גם סנדרה או שתהיה מעולה בתפקיד הזה!!)

ועכשיו ברצינות, אני גם חושב שהדוקטור הבא צריך להיות יותר מבוגר. אמנם לא מתפורר כמו השלושה הראשונים אבל משהו בסביבות הגיל של 9-10 יעשה את העבודה.
לגבי שחקן ספציפי, אין לי הרבה רעיונות ואני גם לא מכיר הרבה שחקנים בריטים. אבל חשוב שהוא יהיה מרענן, אנרגטי ובעיקר טוב. בקיצור, שיהיה מאט

AvivZ41

New member
מתפורר

ואני דווקא חושב שצריך לעשות קאמבק לRani שמגי סמית' תגלם אותה. מגי סמית' מממשת את מלוא הפוטנציאל שלה כשהיא רעה ומניפולטיבית.

10?

ממתי 10 נחשב דוקטור מבוגר? כולה גדול באיזה שנתיים מ11 חחח
אולי.התכוונת ל8-9? האמת היא שבאמת מתחשק מישהו עם קצת יותר.. .קמטים.

הוא היה בן 35.

ולא באמת ראו עליו.

דרך אגב- לייק ליו לורי בתור הדוקטור!
בעצם לא. זה פשוט יהיה מוזר, והוא גם לא מספיק דוקטורי.

Ayelet 363

New member

בנוגע לרעיון של דוקטור בת-

אני ממש רוצה דוקטור בת. חלק מזה זה דווקא בתור מחווה לתקופה מזמן, שראיתי את הפרק הראשון של סדרה החדשה וממש התלהבתי, אבל בדקתי אחרי זה וגיליתי שcompanions בנים כן היו, אבל לא דוקטור בת. ומשהו מה עבר המון זמן בין הפעם שבה ראיתי את הפרק הראשון- ובעצם, פעמיים. ממש התלהבתי והמלצתי לאחותי, ואז ראיתי איתה את הפרק והיא לא אהבה- ובתקופה שעברה הייתי בטוחה שמתישהו אראה את הסדרה, וממש רציתי דוקטור בת, כי חשבתי שמוזר שעוד לא הייתה, וגם כעסתי שכל כך הרבה companions בנות, למרות שנרגעתי מזה קצת ששמעתי את הטענה הנגדית, שהדמויות של הבנות מאזנות את הסדרה יחסית, כי כך יש גם גבר אבל גם אישה.

אז אני רוצה דוקטור בת גם כי אני חושבת שזה יכול להיות מוצלח, וגם בתור מחווה לתקופה ההיא (אני יודעת שזה נשמע ממש הזוי
).

ג'יין אספנסון, שהיא מפיק הוכותבת שעם הזמן אני יותר ויותר מעריכה, אמרה בריאיון יחסית לא מזמן דברים נחמדים על דוקטור בת, והציעה את איימי אקר (אחת השחקניות הכי אהובות עליי) בתור שחקנית לדוקטור.

לא חשבתי על זה קודם, אבל אני חושבת שהיא ליהוק מצויין. לא ריאליסטי כל כך, כי בנוסף להיותה אישה, היא אמריקאית, אבל בתור ליהוק שהייתי רוצה, אני חושבת שהיא תהיה מעולה. היא יודעת לשחק דמויות חמודות ומשעשעות, וגם דמויות אפלות. אני חושבת שאלה שני אספקטים שמאוד חשובים לדוקטור.

מצד שני, אני רוצה דוקטור ג'ינג'י, או דוקטורית ג'ינג'ית.
זה יכול להיות משעשע. אחרי שהדוקטור ה- 11 regenerated, היה רגע בו הוא נבהל שהוא אישה. זה כיול להיות משהו בסגנון" I'm ginger! FINALLY! But, but... I'm a girl" או משהו שכתוב יותר טוב, אבל עם הרעיון הזה (פחות מלהיב אותי שיהיה ציטוט כזה, אבל זה עלה לי לראש כשנזכרתי שהוא נבהל שהוא חשב שהוא אישה).

Yaki J

New member

נכון שזה יהיה מוזר לנו בהתחלה, אבל למה שלא יהיה דוקטור אמריקאי? הדוקטור הרי מקבל את המבטא שלו כסוג של "הטבעה" מהמלווה שלו או מי שהוא איתו במגע אחרי ההתחדשות, יכול בהחלט להיות דוקטור שיבלה את רגעי הפוסט התחדשות עם אמריקאי ויקבל את המבטא שלו. הבריטים ממש לא יאהבו את זה, אבל הם יתגברו - כריסטיאן בייל הוא בריטי וגילם אייקון כמו באטמן והנרי קאוויל הוא סופרמן החדש, אין שום סיבה שהדוקטור לא יכול להיות אמריקאי.

וגם - אין שום סיבה שהוא לא יכול להיות שחור.

Ayelet 363

New member

אני לא חושבת שיש בעיה עם דוקטור אמריקאי, אבל אני חושבת שזה מוריד את הסיכויים, כי רוב השחקנים שם בריטים.

אני מסכימה לגמרי גם בנוגע לדוקטור שחור.

Double U

New member
אני לא חושב שאי פעם

יהיה דוקטור-אישה מכיוון שזאת גם סדרה שצופים בה ילדים קטנים ותהיה בעיה הן של ההפקה והן של ההורים (בעיקר של ההורים) להסביר להם את זה. זה נושא שהוא גם ככה מורכב ויש אנשים מבוגרים שאפילו להם קשה לקבל אותו.
ברור שבתור מעריצים של הסדרה זה יכול להיות מעניין אבל נראה לי שבסופו של דבר הם יעשו משהו שירצה את כל הקהלים.

ailag

New member
מה הבעיה להסביר?

ויש בטלויזיה הבריטית דברים קיצוניים בהרבה.

יעלי1232

New member
אני פשוט חושבת שזה יהיה מתחסד מדי.

הנה, המאה ה 21, כולם פמיניסטים, אז בואו נעשה דוקטור-אישה.
ואז נסביר, ונצדיק, ונחכה שכולם יעכלו
למה?

אין שום סיבה מספיק טובה לעשות את זה לדעתי.

חוצמיזה, טיימלורד הם חייזרים בצורה של בני אנוש, אנחנו אמנם לא יודעים איך הם מתרבים, אבל זה יהיה מאוד (מאוד) מוזר, בהתחשב בעובדה שלדוקטור היו ילדים , ונכדה (לפחות אחת) - אם פתאום אדון-זמן יכול לשנות את המין שלו.
מאוד מאוד מוזר.

ואפשר להגיד- מה, אבל בהתחדשות ה 10 (לדוקטור ה 11) הדוקטור חשב לרגע שהוא אישה. אבל אפשר לסתור את זה ולהגיד שבתוך כל התהליך אין משהו קוהרנטי, כך שזה לא באמת מעיד.

ailag

New member
אז בואו נדיר נשים בגלל שאחרת זה מתחסד

ברגע שנתפס אצלנו שנשים יכולות למלא רק משבצת מסוימת בעולם כלשהו זה צריך להדליק נורה אדומה. ברגע שאמרת שלשים דוקטור אישה זה מתחסד הוכחת את הנקודה ההפוכה - אמרת שאם השחקן הוא גבר הוא יכול להיות דוקטור ילדותי, או הרפתקני, או קשוח, אבל אם השחקנית היא אישה - זה המאפיין שלה. אישה. ולא רק זה אלא זה דבר שלילי, כי בהכרח המניע לליהוק אישה לא טהור כמו המניע לליהוק גבר.

אני יודעת שזה לא מה שאמרת.

אני יודעת שזה לא מה שהתכוונת.

אבל זה מה שבקלות נגזר מזה, בלי שאמרת ובלי שהתכוונת, ודוקא בגלל זה *צריך* דוקטור אישה, כדי שלא נרגיש ככה.

יעלי1232

New member
ברצינות? זה מה שהוצאת ממה שאמרתי?

תקראי את התגובה שלי למטה על הדמויות הנשיות החזקות בדוקטור הו.

זה כל כך לא קשור למה שאת כותבת כאן למעלה. מצטערת. אבל פשוט לא.

ailag

New member
התייחסתי ספציפית ל

"זה יהיה מתחסד מדי"
ולכך שעל מנת ללהק אישה צריך "להסביר" "להצדיק", הרמיזה שזה בגלל הפמיניזם..

אני לא חושבת שיש קשר בין זה שהמלוות הן נשים חזקות או לא ובין הלגיטימיות שהדמות הראשית תהיה אישה. אם אין לגיטימציה שהוא יהיה אישה יש לנו בעיה בתפיסה.

אגב ההערה שלך לקנון, "זה יהיה מאוד (מאוד) מוזר [...] אם פתאום אדון-זמן יכול לשנות את המין שלו.", בפרק של ניל גיימן נאמר במפורש שזה אפשרי - שזה מה שהיה עם הקורסייר.

זה פשוט לא נכון!

הדוקטור הוא גבר (או זכר. וואטאבר). במשך 50 שנה השחקנים של הדוקטור היו גברים, וכל אחד הביא איתו לדמות את האישיות שהוא רצה להביא. ברגע שתגיע איזה, גם אם היא תהיה שחקנית גאונית כמו מגי סמית או מישהי אחרת ברמתה (לא עולה לי כרגע שחקנית בריטית אחרת) היא לא תהיה הדוקטור ה12, היא תהיה הדוקטור האישה.
זאת עובדה שנבנתה במשך שנים, וזהו. אין טעם אפילו להלחם בה, כי לדעתי זה רק יוריד מערך הסדרה.

ailag

New member
-=-=-

בטח אמרו את אותו הדבר לגבי דוקטור צעיר. הרי התפקיד ישב בול על הרטנל בתור סבא, איך יכול להיות דוקטור בן 35??

למעלה