לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77907,790 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'השאלה הגדולה... להכרזה מהערב'
השאלה הגדולה... להכרזה מהערב
02/06/2013 | 01:51
97
942
טוב... עכשיו כשכולנו יודעים שמאט סמית' עוזב אחרי הפרק של חג המולד השאלה המתבקשת היא...
מי יהיה הדוקטור הבא???
הצעות, רעיונות, ניחושים?

אני מאוד אהבתי את הדוקטור של מאט וחבל לי שהוא עוזב אבל אולי זה זמן נכון בשבילו ובשביל הדמות.
בכל מקרה הזמן עד אז יהיה מאוד מעניין...

אני מודע לזה שזה כנראה לא יהיה ג'ון הרט (למרות שעם מופאט לעולם אל תאמרו לעולם...)
אני עדיין חושב שהדוקטור צריך להיות מבוגר יחסית הפעם.

ודוקטור שמאוד הייתי רוצה (למרות שאני לא בטוח שהשחקן יהיה מעוניין בתפקיד ) זה בן ווישו.
בן ווישו:
/יו מסרט הג'יימס בונד האחרון, מקלאוד אטלס, פרפיום...
הוא יהיה דוקטור פחות אנרגטי אבל קוורקי וחכם ומעניין.
והוא שחקן מאוד מאוד מוכשר ואדם נחמד וצנוע (פגשתי אותו אחרי הצגה).

מה אתם אומרים???
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'טעימה... '
טעימה...
02/06/2013 | 01:56
144
אני בטוח שבסופו של דבר הם ייקחו שחקן לא מוכר
אבל...

לא דוקטור?!?!?!?

http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://24.me...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' (זה ספוילר בכלל?)'
(זה ספוילר בכלל?)
02/06/2013 | 01:58
4
150
כמו שמישהו כתב פה, יו לורי יכול להיות גדול לתפקיד.
רואן אקיסטון יהיה נחמד.
ואני חושב שהעולם בשל לדוקטורית ראשונה (מגי סמית' מישהו?? גם סנדרה או שתהיה מעולה בתפקיד הזה!!)

ועכשיו ברצינות, אני גם חושב שהדוקטור הבא צריך להיות יותר מבוגר. אמנם לא מתפורר כמו השלושה הראשונים אבל משהו בסביבות הגיל של 9-10 יעשה את העבודה.
לגבי שחקן ספציפי, אין לי הרבה רעיונות ואני גם לא מכיר הרבה שחקנים בריטים. אבל חשוב שהוא יהיה מרענן, אנרגטי ובעיקר טוב. בקיצור, שיהיה מאט
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מתפורר '
מתפורר
02/06/2013 | 02:15
112
ואני דווקא חושב שצריך לעשות קאמבק לRani שמגי סמית' תגלם אותה. מגי סמית' מממשת את מלוא הפוטנציאל שלה כשהיא רעה ומניפולטיבית.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'10?'
10?
02/06/2013 | 11:01
2
89
ממתי 10 נחשב דוקטור מבוגר? כולה גדול באיזה שנתיים מ11 חחח
אולי.התכוונת ל8-9? האמת היא שבאמת מתחשק מישהו עם קצת יותר.. .קמטים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'10 בן 40, 11 בן 30'
10 בן 40, 11 בן 30
02/06/2013 | 11:22
1
45
לצפיה ב-'הוא היה בן 35. '
הוא היה בן 35.
02/06/2013 | 11:38
89
ולא באמת ראו עליו.

דרך אגב- לייק ליו לורי בתור הדוקטור!
בעצם לא. זה פשוט יהיה מוזר, והוא גם לא מספיק דוקטורי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הודעה מספר 169579940 '
הודעה מספר 169579940
<< ההודעה הנוכחית
02/06/2013 | 08:28
23
151
בנוגע לרעיון של דוקטור בת-

אני ממש רוצה דוקטור בת. חלק מזה זה דווקא בתור מחווה לתקופה מזמן, שראיתי את הפרק הראשון של סדרה החדשה וממש התלהבתי, אבל בדקתי אחרי זה וגיליתי שcompanions בנים כן היו, אבל לא דוקטור בת. ומשהו מה עבר המון זמן בין הפעם שבה ראיתי את הפרק הראשון- ובעצם, פעמיים. ממש התלהבתי והמלצתי לאחותי, ואז ראיתי איתה את הפרק והיא לא אהבה- ובתקופה שעברה הייתי בטוחה שמתישהו אראה את הסדרה, וממש רציתי דוקטור בת, כי חשבתי שמוזר שעוד לא הייתה, וגם כעסתי שכל כך הרבה companions בנות, למרות שנרגעתי מזה קצת ששמעתי את הטענה הנגדית, שהדמויות של הבנות מאזנות את הסדרה יחסית, כי כך יש גם גבר אבל גם אישה.

אז אני רוצה דוקטור בת גם כי אני חושבת שזה יכול להיות מוצלח, וגם בתור מחווה לתקופה ההיא (אני יודעת שזה נשמע ממש הזוי ).

ג'יין אספנסון, שהיא מפיק הוכותבת שעם הזמן אני יותר ויותר מעריכה, אמרה בריאיון יחסית לא מזמן דברים נחמדים על דוקטור בת, והציעה את איימי אקר (אחת השחקניות הכי אהובות עליי) בתור שחקנית לדוקטור.

לא חשבתי על זה קודם, אבל אני חושבת שהיא ליהוק מצויין. לא ריאליסטי כל כך, כי בנוסף להיותה אישה, היא אמריקאית, אבל בתור ליהוק שהייתי רוצה, אני חושבת שהיא תהיה מעולה. היא יודעת לשחק דמויות חמודות ומשעשעות, וגם דמויות אפלות. אני חושבת שאלה שני אספקטים שמאוד חשובים לדוקטור.

מצד שני, אני רוצה דוקטור ג'ינג'י, או דוקטורית ג'ינג'ית.
זה יכול להיות משעשע. אחרי שהדוקטור ה- 11 regenerated, היה רגע בו הוא נבהל שהוא אישה. זה כיול להיות משהו בסגנון" I'm ginger! FINALLY! But, but... I'm a girl" או משהו שכתוב יותר טוב, אבל עם הרעיון הזה (פחות מלהיב אותי שיהיה ציטוט כזה, אבל זה עלה לי לראש כשנזכרתי שהוא נבהל שהוא חשב שהוא אישה).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
02/06/2013 | 15:56
1
77
נכון שזה יהיה מוזר לנו בהתחלה, אבל למה שלא יהיה דוקטור אמריקאי? הדוקטור הרי מקבל את המבטא שלו כסוג של "הטבעה" מהמלווה שלו או מי שהוא איתו במגע אחרי ההתחדשות, יכול בהחלט להיות דוקטור שיבלה את רגעי הפוסט התחדשות עם אמריקאי ויקבל את המבטא שלו. הבריטים ממש לא יאהבו את זה, אבל הם יתגברו - כריסטיאן בייל הוא בריטי וגילם אייקון כמו באטמן והנרי קאוויל הוא סופרמן החדש, אין שום סיבה שהדוקטור לא יכול להיות אמריקאי.

וגם - אין שום סיבה שהוא לא יכול להיות שחור.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
02/06/2013 | 16:25
64
אני לא חושבת שיש בעיה עם דוקטור אמריקאי, אבל אני חושבת שזה מוריד את הסיכויים, כי רוב השחקנים שם בריטים.

אני מסכימה לגמרי גם בנוגע לדוקטור שחור.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני לא חושב שאי פעם'
אני לא חושב שאי פעם
02/06/2013 | 18:44
19
94
יהיה דוקטור-אישה מכיוון שזאת גם סדרה שצופים בה ילדים קטנים ותהיה בעיה הן של ההפקה והן של ההורים (בעיקר של ההורים) להסביר להם את זה. זה נושא שהוא גם ככה מורכב ויש אנשים מבוגרים שאפילו להם קשה לקבל אותו.
ברור שבתור מעריצים של הסדרה זה יכול להיות מעניין אבל נראה לי שבסופו של דבר הם יעשו משהו שירצה את כל הקהלים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מה הבעיה להסביר?'
מה הבעיה להסביר?
02/06/2013 | 19:14
16
72
ויש בטלויזיה הבריטית דברים קיצוניים בהרבה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני פשוט חושבת שזה יהיה מתחסד מדי. '
אני פשוט חושבת שזה יהיה מתחסד מדי.
02/06/2013 | 19:18
6
93
הנה, המאה ה 21, כולם פמיניסטים, אז בואו נעשה דוקטור-אישה.
ואז נסביר, ונצדיק, ונחכה שכולם יעכלו
למה?

אין שום סיבה מספיק טובה לעשות את זה לדעתי.

חוצמיזה, טיימלורד הם חייזרים בצורה של בני אנוש, אנחנו אמנם לא יודעים איך הם מתרבים, אבל זה יהיה מאוד (מאוד) מוזר, בהתחשב בעובדה שלדוקטור היו ילדים , ונכדה (לפחות אחת) - אם פתאום אדון-זמן יכול לשנות את המין שלו.
מאוד מאוד מוזר.

ואפשר להגיד- מה, אבל בהתחדשות ה 10 (לדוקטור ה 11) הדוקטור חשב לרגע שהוא אישה. אבל אפשר לסתור את זה ולהגיד שבתוך כל התהליך אין משהו קוהרנטי, כך שזה לא באמת מעיד.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי'
מסכימה איתך לגמרי
03/06/2013 | 10:22
51
וכל מילה נוספת מיותרת.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אז בואו נדיר נשים בגלל שאחרת זה מתחסד'
אז בואו נדיר נשים בגלל שאחרת זה מתחסד
03/06/2013 | 13:24
4
57
ברגע שנתפס אצלנו שנשים יכולות למלא רק משבצת מסוימת בעולם כלשהו זה צריך להדליק נורה אדומה. ברגע שאמרת שלשים דוקטור אישה זה מתחסד הוכחת את הנקודה ההפוכה - אמרת שאם השחקן הוא גבר הוא יכול להיות דוקטור ילדותי, או הרפתקני, או קשוח, אבל אם השחקנית היא אישה - זה המאפיין שלה. אישה. ולא רק זה אלא זה דבר שלילי, כי בהכרח המניע לליהוק אישה לא טהור כמו המניע לליהוק גבר.

אני יודעת שזה לא מה שאמרת.

אני יודעת שזה לא מה שהתכוונת.

אבל זה מה שבקלות נגזר מזה, בלי שאמרת ובלי שהתכוונת, ודוקא בגלל זה *צריך* דוקטור אישה, כדי שלא נרגיש ככה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ברצינות? זה מה שהוצאת ממה שאמרתי? '
ברצינות? זה מה שהוצאת ממה שאמרתי?
03/06/2013 | 13:41
1
43
תקראי את התגובה שלי למטה על הדמויות הנשיות החזקות בדוקטור הו.

זה כל כך לא קשור למה שאת כותבת כאן למעלה. מצטערת. אבל פשוט לא.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'התייחסתי ספציפית ל'
התייחסתי ספציפית ל
04/06/2013 | 11:40
32
"זה יהיה מתחסד מדי"
ולכך שעל מנת ללהק אישה צריך "להסביר" "להצדיק", הרמיזה שזה בגלל הפמיניזם..

אני לא חושבת שיש קשר בין זה שהמלוות הן נשים חזקות או לא ובין הלגיטימיות שהדמות הראשית תהיה אישה. אם אין לגיטימציה שהוא יהיה אישה יש לנו בעיה בתפיסה.

אגב ההערה שלך לקנון, "זה יהיה מאוד (מאוד) מוזר [...] אם פתאום אדון-זמן יכול לשנות את המין שלו.", בפרק של ניל גיימן נאמר במפורש שזה אפשרי - שזה מה שהיה עם הקורסייר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה פשוט לא נכון!'
זה פשוט לא נכון!
03/06/2013 | 22:38
1
37
הדוקטור הוא גבר (או זכר. וואטאבר). במשך 50 שנה השחקנים של הדוקטור היו גברים, וכל אחד הביא איתו לדמות את האישיות שהוא רצה להביא. ברגע שתגיע איזה, גם אם היא תהיה שחקנית גאונית כמו מגי סמית או מישהי אחרת ברמתה (לא עולה לי כרגע שחקנית בריטית אחרת) היא לא תהיה הדוקטור ה12, היא תהיה הדוקטור האישה.
זאת עובדה שנבנתה במשך שנים, וזהו. אין טעם אפילו להלחם בה, כי לדעתי זה רק יוריד מערך הסדרה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'-=-=-'
-=-=-
04/06/2013 | 11:20
30
בטח אמרו את אותו הדבר לגבי דוקטור צעיר. הרי התפקיד ישב בול על הרטנל בתור סבא, איך יכול להיות דוקטור בן 35??
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אכן יש דברים יותר קיצוניים'
אכן יש דברים יותר קיצוניים
02/06/2013 | 19:59
8
61
אבל לא בסדרה שמיועדת (בין היתר) לילדים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'וחוץ מהעניין של הבלטות'
וחוץ מהעניין של הבלטות
03/06/2013 | 18:30
3
52
הסידרה הביאה לנו את קפטן ג'ק הרקנס
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כי אם היו אומרים'
כי אם היו אומרים
03/06/2013 | 18:47
42
שתכנס דמות של פאנסקסאול לסדרה הרבה אנשים היו אומרים "לא לא יש ילדים שצופים בתוכנית!"
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שיט שרשרתי לא נכון'
שיט שרשרתי לא נכון
04/06/2013 | 11:51
30
זה היה אמור להיות בהודעה נפרדת ולא קשור לשרשור הזה..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'דווקא לילדים הרבה יותר קל להסביר דברים,'
דווקא לילדים הרבה יותר קל להסביר דברים,
04/06/2013 | 14:16
1
34
הם הרבה פחות מקובעים ותחת השפעה של נורמות חברתיות והרבה יותר פתוחים.
ככה שהבעיה עם הנושא היא לא הילדים, אלא המבוגרים שחושבים שהם לא יכולים להתמודד עם זה/ לא מעוניינים להתמודד עם זה בעצמם/ חושבים שיש עם זה בעיה ומשתמשים בילדים בתור תירוץ.

בלי קשר, הבריטים (והאירופאים בכלל) הרבה יותר פתוחים ופחות מתחסדים מאשר האמריקאים.

רעות   
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לדעתי (וכבר אמרתי את זה פעם) כדאי להחזיר את'
לדעתי (וכבר אמרתי את זה פעם) כדאי להחזיר את
02/06/2013 | 08:30
1
111
פול מגאן. עם כל הוויבלי וובלי טיימי ווימי שם אפשר שהוא יהיה גם הדוקטור ה-12. הוא מצויין ובהחלט מגיע לו.  
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
02/06/2013 | 08:43
94
אני לא יודעת איך זה אפשרי, אבל אהבתי אותו בתור הדוקטור השמיני, ונשמע שהוא ממש עצוב מהתגובות של המעריצים, שטוענים שהוא היה בזבוז וכו', אז הייתי שמחה שיתנו לו עוד הזדמנות.

התחלתי לחשוב עכשיו גם על רעיונות וויבלי וובליים איך אפשר להחזיר אותו. אני לא חושבת שיש לזה סיכוי, ולא חשבתי על זה קודם, אבל אני אוהבת את הרעיון הזה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יורם גאון היה יכול להיות אחלה דוקטור'
יורם גאון היה יכול להיות אחלה דוקטור
02/06/2013 | 08:43
4
99
לצפיה ב-' אוי לגמרי'
אוי לגמרי
02/06/2013 | 11:39
3
84
לצפיה ב-'לגמריי!'
לגמריי!
02/06/2013 | 15:41
2
80
דווקא כן! אני רצינית
זה יהיה מעולה.

או שימעון פרס. הוא לא מת, הוא מתחדש
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מתחדש, גדול '
מתחדש, גדול
02/06/2013 | 16:12
25
לצפיה ב-''
02/06/2013 | 11:09
7
131
לצפיה ב-''
02/06/2013 | 11:49
74
איך לא חשבתי על זה?!

הוא יהיה מושלם לתפקיד! הלוואי...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
02/06/2013 | 12:31
1
78
בחיים לא יקרה אבל זה היה יכול להיות מושלם.

ואני לא בעד דוקטור אישה, סורי. מבינה את כל אלה שחושבים שזה רעיון טוב אבל לא בשבילי.

(ו-הי המאורע הזה גרם אפילו לי לצאת ממחבוא הסמויים).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' רק לא אישה'
רק לא אישה
02/06/2013 | 15:13
65
לצפיה ב-'לא לא לא '
לא לא לא
02/06/2013 | 20:26
2
73
אנת'וני כבר שיחק בדוקטור הו (School Reunion) וחוץ מזה הוא נראה לי קצת "עייף" מדי בשביל לגלם את הדוקטור...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
03/06/2013 | 09:05
1
57
יש בDR WHO  נטייה למחזר שחקנים...אבל...אני היחיד שחושב שהדוקטור הבא הוא...אתם יודעים...זה שהוכרז???
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
03/06/2013 | 23:10
37
אני גם חושבת שזו עדיין אפשרות, למרות שיש נתונים מהפרסום שגורמים לי לפקפק בזה מאוד (לא יודעת אם אתה מעוניין או לא מעוניין לדעת אותם) - אבל זו עדיין אפשרות ברמה כלשהי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני לא יכולה לנחש +עתידי'
אני לא יכולה לנחש +עתידי
02/06/2013 | 11:39
91
מאז שחשבתי (למרות שהתחלתי אחרי שהן סיימו!) שבילי פייפר תהיה קצת שטחית מדי בגלל because we want to ושקתרין טייט תהיה סתם משעשעת בגלל שהכרתי את תוכנית הבידור שלה... אני לא מתיימרת לנבא שום דבר חוץ מלהגיד שמישהו יהיה טוב :) (ג'נה)

האמת שהייתי שמחה אם היו מכוונים את הסיפור של ג'נה ככה שהיא תהיה הדוקטור. (כתבתי בכמה מקומות, אם כבר כתבתי פה אז סליחה)
זה היה נותן לנו את הרעיון המעניין של דוקטור אישה בלי שהיותה אישה יהיה המאפיין שלה (סינדרום דרדסית..) וזה היה מקל על המעבר כי אנחנו מכירים אותה והרבה מאתנו אוהבים את המשחק שלה, הדמות שלה עצמה פיקחית ואנרגטית ומרעננת משהו.
אבל הסיפור הגיע למקומות שקשה עד בלתי אפשרי לעשות ככה.

לגבי דוקטור מבוגר אני מסכימה, שנות ה40 לחייו נראה לי מצוין וגם אנטיתזה לזה שהבידור היותר אמריקאי נהיה צעיר יותר ויותר עד שנדמה שאחרי גיל 25 מגיע 75 (תראו להם, אנגלים!). הבעיה שמבנה הצילומים שלהם תובעני וסטטיסטית בגילאים האלה יש משפחה וכל זה, זה אומר שאם פתאום מצלמים ארבעה חודשים אינטנסיביים בקארדיף (אאל"ט לא כולל הכנות, קריאות תסריט וכל זה) המשפחה והילדים צריכים לעבור לקארדיף.
מצד שני, אני מניחה ששחקנים רגילים לדברים כאלה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הבחירה שלי להכרזה '
הבחירה שלי להכרזה
02/06/2013 | 11:56
92
קודם כל רציתי לציין שלמרות שלא אהבתי את הבחירה של מאט כדוקטור הוא בהחלט הוכיח לי שאני טועה עם פרקים ממש גדולים.

אם יש שחקן שרציתי לראות כדוקטור זה שחקן בשם Steve Valentine שהתחבב עלי בסדרה אמריקאית בשם crossing jordan מתחילת שנות ה2000 ולמרות שהוא די נעלם אחרי סוף הסדרה ( טוב חוץ מתפקידי אורח פה ושם )  לא לדאוג לו הוא משלים הכנסה הכנסה כקוסם .

http://images2.fanpop.com/image/photos/10600000/St...

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מאיפה אתם מביאים את כל השמות האלה?'
מאיפה אתם מביאים את כל השמות האלה?
02/06/2013 | 15:39
5
80
יש אתר שמרכז את כל האפשרויות?
אני מצאתי את האתר הזה:
http://whatculture.com/tv/doctor-who-6-actors-who-...
אבל זו נראית כתבה ישנה.
בכל מקרה, אם אדי איזרד יהיה הדוקטור אני אהיה כל כך מאושרת.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מהראש... זה רק ניחושים/ תקוות'
מהראש... זה רק ניחושים/ תקוות
03/06/2013 | 01:49
2
23
לצפיה ב-'אהה אם זו תכנית לבחירתך, אז ככה:'
אהה אם זו תכנית לבחירתך, אז ככה:
03/06/2013 | 09:08
74
אני מעדיפה דוקטור שחור או דוקטור שאיננו סטרייט לגמרי.
אבל אין לי על הכוונת שחקן כזה.

לכן, הייתי ממליצה ממש אבל ממש בחום על שני אלה שבתמונה:
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני הייתי רוצה את השחקן ששיחק את דר' מקארטני'
אני הייתי רוצה את השחקן ששיחק את דר' מקארטני
03/06/2013 | 20:26
51
ב-Green Wing, אם מישהו מכיר...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא לא מתאים'
לא לא מתאים
05/06/2013 | 11:16
1
25
אדי איזארד בתור הדוקטור? לא נראה לי מתאים. הוא ציני מדי, ו.. ו... לא יודעת, אין לי הסבר רציונאלי לגמרי לזה, אבל לא נראה לי שזה יהיה טוב

ושלא יהיה ספק- אני מתה על אדי איזארד, גזורה עליו לגמרי. כשרע לי ועצוב לי אני רואה את evil giraffe ואת did i leave the gas on?  כדי לשפר מצברוח.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני צופה ב-dress to kill'
אני צופה ב-dress to kill
05/06/2013 | 13:40
18
של אדי איזארד. הוא פשוט גומר אותי שם כל פעם מחדש. סטאנד אפ ארוך יחסית אבל לא שמים לב שהזמן עובר.

לדעתי לא יבחרו בו כי הוא מביא איתו עולם תרבות שלם.
יחפשו מישהו טרי וחדש בתקווה שיוכיח את עצמו, ואנחנו נקווה לטוב.
לכן הצעתי פה בשרשור את השחקן מ"היסטריה".
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אבל '
אבל
02/06/2013 | 20:28
3
83
יש המאמינים שג'ון הארט ישחק את הדקטור בין 8 ול9 וזה הופך את מאט ל12 וזה אומר שהוא לא יכול לעשות עוד ריג'נריישן.

בכל מקרה אני רוצה דוקטור ג'ינג'י ועם זקן (כי לא היה אף פעם). הבחור שמשחק בהומלנד יהיה מגניב.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לדוקטור יש 507 התחדשויות'
לדוקטור יש 507 התחדשויות
02/06/2013 | 20:40
1
73
זה מה שקורה כשאתה מופאט. אתה אומר מה שבא לך וכולם עושים "כן" עם הראש
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תכלס אם יש סדרה שאפשר לעשות מה שבא לך'
תכלס אם יש סדרה שאפשר לעשות מה שבא לך
02/06/2013 | 20:41
62
לצפיה ב-'דמיאן לואיס'
דמיאן לואיס
03/06/2013 | 01:50
30
לצפיה ב-' ספוילר עתידי'
ספוילר עתידי
02/06/2013 | 20:55
14
126
אם לשפוט לפי העבר אין הרבה סיכוי שזה יהיה מישהו מוכר במיוחד (וטוב שכך).

לא מכירה את השחקן שהבאת, אבל לפי התמונה - אין לי התנגדות.

אני בשום אופן לא רוצה דוקטור מבוגר מידי או דוקטורית אישה!!
מצטערת על השטחיות, אבל אני רוצה דוקטור שאני יכולה לפחות קצת להמשך אליו
בטוחה שאני לא לבד בעניין הזה

וכמו שהערת גליה, אם זו תהיה דוקטורית, אז "אישה" זה יהיה המאפיין העיקרי שלה, לא מאמינה שיצליחו להמנע מזה. זה יעצבן אותי יותר מידי.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' גם אני'
גם אני
02/06/2013 | 21:11
4
77
לא בעד אישה. פשוט כי זה נראה לי לא נכון... יש אדוני זמן ויש גבירות זמן (time ladies). זה פשוט לא הגיוני... הסבא נהיה לסבתא? מספיק שהדוקטור מתחדש ויש לו אישיות אחרת כל פעם, יש משהו בסיסי לדעתי בזה שהוא ממין זכר.
אולי זה לפתוח את הראש אבל זה יהיה יותר גימיק לפי דעתי והדמות לא תממש את הפונציאל שלה.

אל תבינו אותי לא נכון, אין לי שום דבר נגד זה, אני פשוט לא חושבת שזה נכון לסדרה הזאת ולדמות הספציפית הזאת..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'והגיוני שישנה שיער, קומה, מבנה גוף.. ואישיות?'
והגיוני שישנה שיער, קומה, מבנה גוף.. ואישיות?
03/06/2013 | 18:54
3
27
לצפיה ב-'יש דבר כזה להרגיש אישה ולהרגיש גבר'
יש דבר כזה להרגיש אישה ולהרגיש גבר
03/06/2013 | 20:35
2
44
ואכן יש נשים שנולדות בגוף של גברים וההפך. לא חושבת שהדוקטור הוא אישה (המין זה כבר לא אישיו) .
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יש דבר כזה להרגיש זקן וצעיר'
יש דבר כזה להרגיש זקן וצעיר
04/06/2013 | 11:50
1
32
ובמובן הזה הרטנל וסמית שונים לגמרי. ועדיין זה לא אומר שאסור ללהק את סמית או טננט.

התחדשות משנה כל תא בגוף, כולל המוח, כולל החלקים האלו. היא משנה את האופי שלו. אני לא רואה מניעה שתשנה את ההזדהות המגדרית שלו.

במיוחד שהוא חייזר, לא בן אנוש.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'טוב, לך יש את התפיסה שלך בעניין ולי יש את שלי'
טוב, לך יש את התפיסה שלך בעניין ולי יש את שלי
04/06/2013 | 20:25
21
אולי אני לא פותחת מספיק את הראש...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מסכימה.'
מסכימה.
02/06/2013 | 22:22
1
58
למרות שתלוי מה זה מבוגר בשבילך...
אני בעד אחד כמו אקלסטון. 40 פלוס ככה זה אחלה :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בין 30 ל-50 זה סבבה :)'
בין 30 ל-50 זה סבבה :)
03/06/2013 | 20:31
35
(מאט היה קצת יותר צעיר כשהתחיל, אבל לא נורא.)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'את לבד בזה. לא נמשכת לאף דוקטור'
את לבד בזה. לא נמשכת לאף דוקטור
03/06/2013 | 10:35
60
אני לא נמשכת לאף דוקטור שאיננו מאט סמית, קריסטופר אלקסטון, דיויד טננט, אף אחד מהם!
ואני לא היחידה! על כך יעידו כל הנשים המעריצות, והרי הן מהוות את הרוב
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא לא לא לא לא, להפך'
לא לא לא לא לא, להפך
03/06/2013 | 13:36
3
64
ובבקשה לא לעוות לי את המילים ככה שיראה כאילו אמרתי דברים שמנוגדים לעמדתי - לפחות לא בלי להסביר למה עיוותת ככה. כי זה פוגע, השורה האחרונה שלך.

מה שאת אומרת מקביל ל"אסור לשים נשים בקרבי, כי אם נשים אשה בקרבי כולם יתייחסו אליה לפי הנשיות שלה ולא לפי היותה לוחמת (בגלל האווירה המאצ'ואיסטית) - ולכן - אסור לשים נשים בקרבי"
אבל זה פשוט לא נכון. תשאלי את אליס מילר.

אם לא נכניס דמויות נשיות עם אופי לעולם הבידור, אז גם התוכנית הבאה לא תכניס דמות נשית עם אופי. אז גם התוכנית הבאה לא תלהק אישה לתפקיד ראשי כי "זה מתחסד". אם נדיר נשים מתפקידים שהן יכולות למלא רק כי הן נשים, לא עשינו כלום. אם תהיה דוקטור אישה, זה ילחם באותו עיוות של הציטוט שלי שיצרת שם.
ואם ג'נה תהיה הדוקטור זה רק יהיה יותר קל, כי אנחנו מכירים אותה כבר לפי תכונות אחרות.

אבל אל תשתמשי במילים שלי כנגדי בלי לציין למה.

לגבי המשיכה, להרטנל נמשכת? איך פרטווי במובן הזה? או יותר צעירים, קולין בייקר שמזכיר את נתן נתנזון, עושה לך את זה?
ובערך 50% מהאוכלוסיה הם סטרייטים או לסביות שאת מקפחת במובן הזה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הדמויות הנשיות בדוקטור מאד חזקות. '
הדמויות הנשיות בדוקטור מאד חזקות.
03/06/2013 | 13:39
1
51
ולא בגלל שהן נשים.
תראי את ריבר. היא מלכה בלתי מעורערת בקרב רוב מעריצי התכנית.
קלרה בכלל היא מצילה את הדוקטור הרבה יותר משנדמה לנו, והיא לא רק "אישה" היא קלרה. ויש לה תפקיד, והיא פייטרית ועומדת על שלה לא פחות מהדוקטור עצמו.

אני פשוט לא חושבת שבדוקטור חסרות דמויות נשיות חזקות , ולכן אין סיבה שהדוקטור יהיה אישה.
(ג'ני ובת זוגתה שאני שוכחת את שמה, קלרה , ריבר , רק מהפרק האחרון)

הדוקטור מוקף בדמויות נשיות חזקות. עוצמתיות וחשובות לא פחות ממנו וזה בדיוק הסיבה שלדעתי לשנות את זה יהפוך את הסדרה למשהו שהיא לא.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ריבר בעייתית האמת'
ריבר בעייתית האמת
03/06/2013 | 16:23
43
ריבר כל הזמן כלואה, והיא חייה את החיים שלה בשביל גבר.. שימי לב שבחתונה שלה לא שאלו אותה אם היא מסכימה או אפילו אמרו לה מה קורה (יש לזה סיבה בסיפור, אבל...)

ולהפוך את הדוקטור לאישה לא ישנה את זה שהוא מוקף בדמויות נשיות (אפשר גם גבריות) עוצמתיות וחשובות.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה ממש לא מה שהתכוונתי!!!!!'
זה ממש לא מה שהתכוונתי!!!!!
03/06/2013 | 19:59
46
קודם כל בטח שלא התכוונתי להשתמש במשהו "נגדך" חלילה...

מה שהתכוונתי זה ש א-נ-י חושבת, שאם הדוקטורית תהיה אישה, אז זה יהיה המאפיין העיקרי שלה, כי הכותבים לדעתי לא יצליחו להמנע מלכתוב אותה ככה.

כיוון שאת הראשונה פה שהעלית את הניסוח הזה - ציינתי זאת, יותר בשביל לתת לך קרדיט על הניסוח הקולע, ולא התכוונתי לרמוז שזו דעתך.
אני מתנצלת אם כך זה הובן.
הייתי צריכה אולי לכתוב "כמו שניסחת גליה", במקום "כמו שהערת גליה".

לדעתי, אחרי 11 דוקטורים גברים, זה יהיה יותר מידי גימיקי. אם הדוקטורים עד היום היו פה ושם אישה ופה ושם גבר זה היה סיפור אחר.

אבל להשליך מ"בדוקטור הו זה לא יעבור טוב לדעתי" ועד "לא להכניס דמויות נשיות עם אופי לעולם הבידור" - זו קפיצה מאוד רחוקה שעשית, ופה את כבר זו שמכניסה מילים לפי - אז בבקשה, לא.

אין פה שום הדרת נשים. לא צריך להסחף ולעשות מאיתנו חרדים באוטובוס. מדובר פה על תפקיד מאוד ספציפי שעד היום תפס גבר במשך כמה עשרות שנים.
צריך סיבה טובה פתאום לשנות לדמות את המין, לא מדובר פה על שיוויון הזדמנויות בעבודה. מדובר על דמות קיימת ממין זכר .
להציג את זה שישאירו אותה כזכר בתור הדרת נשים זה מופרך!

לגבי סוגיית המשיכה, אני באמת לא מבינה על מה הכעס.
כיף לי יותר לראות את הסדרה כשהדוקטור הוא גבר "לטעמי". מותר לי???? זה העדפה אישית, למה לקחת את זה כל כך קשה?
ומה זה רלוונטי אם נמשכתי לדוקטורים הישנים או לא? אני לא מכירה אותם בכלל.
אם זה מעניין אותך, אז לאקלסטון לא נמשכתי, לטננט ולסמית' כן.
אבל אני באמת לא מבינה מה אכפת לך מי עושה לי את זה ומי לא.

ועם זה שאני "מקפחת" את הסטרייטים והלסביות באמת נסחפת לגמרי, אם כתבת את זה ברצינות...
אנחנו מדברים על תוכנית בידור, הלו. lighten up.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם אני... '
גם אני...
03/06/2013 | 20:54
1
37
לא אוהב את הרעיון של דוקטור אשה.
הדמות בראש שלי היא גבר ואני חושב שהיא צריכה להישאר גבר.
אבל אני סומך על ההפקה שאם הם יחליטו ללכת עם דוקטורית הם ילהקו מישהי שתוכיח לנו שזה נכון...
דוקטור אמריקאי לעומת זאת... חס ושלום- זה באמת יהיה הסוף של הסדרה לדעתי.
זה כמו ללהק ג'יימס בונד אמריקאי. יש דברים שהם בריטיים ואסור לשנות את זה כי השינוי ישנה את כל המהות שלהם.

לעומת זאת דמויות אמריקאיות שמשוחקות ע"י שחקנים בריטיים (האוס, סופרמן, ספיידרמן) זה נהדר!! כל דבר טוב יותר כשהוא בריטי... לא?!?
חחח

אני בכיף אזרום עם דוקטור שחור אם לוקחים שחקן כמו אדריאן לסטר
או דוקטור אסיאתי (ראיתי פה שחקן תאטרון בשם בנדיקט וונג)
או מישהו כמו ג'ורג' תקאי רק בריטי!!!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' '
03/06/2013 | 21:05
34
בחיים הם לא ילהקו אמריקאי לתפקיד הזה. אין מה לדאוג.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אם כבר אז כבר '
אם כבר אז כבר
03/06/2013 | 03:55
1
72
ביל נהי או איך שלא כותבים את השם משפחה שלו בעברית
כי בעיני מאט נראה כמו הגרסה הצעירה שלו ובכלל ביל שחקן מעולה ...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הוא היה המדריך במוזיאון בפרק'
הוא היה המדריך במוזיאון בפרק
03/06/2013 | 04:18
57
וינסנט והדוקטור. מעניין.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'רופרט גרינט...NUFF SAID'
רופרט גרינט...NUFF SAID
03/06/2013 | 09:07
4
39
לצפיה ב-'מתה עליו וגם על השחקנים התאומים'
מתה עליו וגם על השחקנים התאומים
03/06/2013 | 09:10
59
שגילמו את אחיו בהארי פוטר.
אם הדוקטור יהיה דניאל רדקליף נראה לי שאני יורדת מהסדרה...
אבל אם זה יהיה הג'ינג'ון הזה, אני אשרוף את החזיה מרוב שמחה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' הוא באמת חמוד נורא, אבל אין סיכוי '
הוא באמת חמוד נורא, אבל אין סיכוי
03/06/2013 | 09:27
1
53
הדוקטור כבר סדרה מצליחה מספיק, אין שום סיבה שהם ילהקו שחקן מוכר (ויקר) במיוחד לאור הקיצוצים העצומים ב BBC.

אני עדיין סומכת עליהם שיביאו מישהו טוב
והלוואי שהוא יהיה ג'ינג'י !
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תמיד אפשר לקוות'
תמיד אפשר לקוות
03/06/2013 | 09:41
24
לצפיה ב-'חח בדיוק באתי לכתוב אותו!'
חח בדיוק באתי לכתוב אותו!
03/06/2013 | 15:24
40
הוא יהיה ממש חמוד בתפקיד הזה, והכי חשוב- הוא ג'ינג'י!!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אתה בן אדם רע מאוד'
אתה בן אדם רע מאוד
03/06/2013 | 16:55
11
83
תודה רבה שהרסת לי, ולא כתבת המון רווחים בהתחלה ובגלל שהנושא שלך קיבל המון תגובות יש תקציר להודעה ועכשיו אני יודע שמאט סמית עוזב את הסדרה.
תודה רבה גם לפורום שתומך בזה ולא חוקק חוק נגד זה!
הרסתם לי את התוכנית , אז שוב תודה רבה!!!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אין איך להתחמק מזה'
אין איך להתחמק מזה
03/06/2013 | 18:47
52
זה כמו ספוילר הקאסטינג הידוע (לא אומרת, ליתר בטחון) של הפרק הבא. ראיתי אנשים מנסים להתחמק מזה. אין. איך. להתחמק. ועוד חצי שנה...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'סליחה???'
סליחה???
03/06/2013 | 19:17
1
50
בוא נתעלם מזה שלדעתי זה לא ספויילר שהורס שום דבר- זה עניין של דעה..
א.אני מכיר אותך? אתה מכיר אותי? מאיפה הסמכות לשפוט איזה אדם אני?
ב. לא הייתי בטוח איך לסמן את הספויילר אז החמרתי כמה שיכולתי רשמתי ספילר עתידי ואפילו פרטתי על מה מדובר...
אז נכון שבכלל שהיו הרבה תגובות על ההודעה מופיעה...
זו אשמתי שהרבה  אנשים הגיבו להודעה שלי???
האם כל הודעה שמכילה ספויילר כלשהו צריכה להירשם עם 40 רווחים למקרה שהיא תקבל הרבה תגובות??
זה יהפוך את הפורום למאוד לא נוח לשימוש.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'עד כאן'
עד כאן
03/06/2013 | 20:26
49
עברת את הגבול. אני מבינה שאתה מעוצבן אבל מכאן עד להעליב אדם אחר זו חציית קו אדום.

שמתי לב שאתה נוהג בהתנהגות מאוד זהירה בכל הנוגע להימנעות מספוילרים אבל אתה צריך להבין שזה פורום. אנשים חולקים דברים, משתפים ומדברים ואם היינו מחוקקים חוק נגד כתיבת ספוילרים גם בתוך ההודעות ודורשים לעשות רווחים בתוך ההודעה לפני כל ספוילר לאחר שכבר סימנו בכותרת (ואם לומר את האמת, הכותב הזהיר בכותרת על הספוילר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים) אז הפורום הזה היה הופך ללא נגיש בעליל.

אז אני מצטערת שגילית פרטים שלא רצית לגלות אבל כמו שאמרו פה אני די בטוחה שהיית מגלה את זה בדרך זו או אחרת אלא אם כן היית מתנתק לגמרי, כי זה האינטרנט. אם לא מתאים לך הדרך שבה הוא עובד אז אולי גם הפורום לא מתאים לך.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בכנות מלאה '
בכנות מלאה
04/06/2013 | 04:47
6
38
אני לא מבינה למה זה ספוילר.
הרי הוא ה-11 וראינו התחלפויות והתחדשויות.
זה היה כל כך צפוי ואין זה עניין של עלילת סיפור הדוקטור.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה כן '
זה כן
04/06/2013 | 06:11
5
35
כי זה מסגיר פרטים מסויימים מהעלילה... הסיבה שאי אפשר להתחמק מזה היא כי זה מרוח על כל אתר, בלוג, פורום שקשור לדוקטור הו. הם יצאו בהכרזה כל כך גדולה כי מבחינתם זה טריוויאלי להודיע כאלה דברים...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני לא יודעת איזה פרטים מהעלילה זה מסגיר'
אני לא יודעת איזה פרטים מהעלילה זה מסגיר
04/06/2013 | 08:56
1
29
יתכן שהסיבה לחוסר ידיעה זו היא שאני לא קוראת שום הודעה שיש בה ספוילר לעונה 7, אני פשוט עוצרת את הקריאה כשאני מרגישה שזה בא.
אז או שפספסתי ספוילרים כאלה, או ששוב, אני לא מבינה איך החלפת השחקן מסגירה פרטים על העלילה. עלילה יכולה להשתנות גם תוך כדי הסרטה, במקרים מסוימים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה מסגיר את זה'
זה מסגיר את זה
04/06/2013 | 13:28
32
שתהיה התחדשות באחד הפרקים הקרובים.
נתקלתי למשל באנשים שלא ידעו מה קורה בסוף 7א והתגובה שלהם היתה שונה לגמרי משלי, ואני מקנאת בהם. והלואי שגם על ההתחדשויות האחרות לא ידעתי ופתאום אקלסטון היה הופך לטננט בלי הכנה מוקדמת.

אבל

אין איך להתחמק, חוץ מלהפסיק לקרוא בפורומים ובקבוצות בפייסבוק ובטאמבלר, וגם אז יהיה קשה. במיוחד שהם מודיעים את זה כל כך הרבה זמן מראש.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הפעם זה יחסית ברגע האחרון'
הפעם זה יחסית ברגע האחרון
04/06/2013 | 11:11
2
30
במקרה של טננט הם הודיעו יותר משנה מראש, לא?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כן, נראה לי שעל העזיבה של טננט'
כן, נראה לי שעל העזיבה של טננט
05/06/2013 | 06:06
1
24
הם הודיעו כבר בקיץ של 2008.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כשהוא זכה בפרס כלשהו...'
כשהוא זכה בפרס כלשהו...
05/06/2013 | 11:53
19
ראיינו אותו מאחורי הקלעים של המלט אם אני זוכר נכון...
ואז הוא הדיע ואמר שהוא צריך ללכת כי הוא צריך לרצוח את פטריק סטיוארט
שמשחק את קלאודיוס בהצגה...

או שאני מערבב שני דברים שונים
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'קולין מורגן!'
קולין מורגן!
03/06/2013 | 23:09
45
למרות שהוא כבר הופיע במידנייט, זה היה מזמן. לדעתי הוא יכול להיות מעולה בתור הדוקטור. הוא גם מגיע לא לגמרי אנונימי אבל לא איזה סופרסטאר.
ובאותה נשימה, גם בראדלי ג'יימס יכול להיות לא רע.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בקשר לדיון שהיה פה '
בקשר לדיון שהיה פה
08/06/2013 | 19:11
4
30
אני רואה עכשיו שוב את פרק 4 בעונה 6 (THE DOCTOR'S WIFE) ואומרים פה דיי בפירוש שטיים לורד יכול להחליף מין בכל התחדשות!
הדוקטור בדיוק קיבל את המכתב קופסא הזה ואומר שהטיים לורד שהמסר שלו התחדש כל הזמן עם הקעקוע של הנחש שנמצא על הקופסא. הקטע אבל שהוא אומר "he didn't feel like himself unless he had the tatoo, or herself a couple of times. oh she was a bad girl".
זאת אומרת שזה לא נוגד איזה חוק בסדרה (בתשובה לאלה שאמרו שיש טיים לורד וטיים ליידי או משהו כזה).
אז אחרי שזה נאמר, אני דווקא אגיד שלדעתי אישה בתור הדוקטור באמת יהיה מוזר ולא קשור כי הדמות הזאת כבר מאוד מובנית (כמובן עם שינויים בין כל התחדשות אבל עדיין)
חח אבל אם יחליטו ללהק בסופו של דבר אישה אני מקווה שהיא באמת לא תיפול למלכודת של "דוקטור אישה" אלא תהיה פשוט עוד דוקטור (אולי ככה נזכה סופסוף לקומפניון גבר)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שאלתי את הבן שלי מה דעתו עם דוקטור אישה'
שאלתי את הבן שלי מה דעתו עם דוקטור אישה
08/06/2013 | 19:31
2
28
הבן שלי בן 14 וחצי.
הוא אמר: "מההה? זה יהיה מוזר! ואז לא יהיו לנו בנות מלוות אלא בנים!"
אני יודעת שאין חוק למין הקומפניון.
יש ציפיות ברורות של הקהל למין הדוקטור.
רק עלילה מעולה, בימאי טוב ושחקנית טובה, יוכלו להמשיך את הסדרה עם דוקטור אישה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שבעיקרון זה מה שמפחיד אותי'
שבעיקרון זה מה שמפחיד אותי
08/06/2013 | 19:43
26
דוקטור אישה זה משהו שיהיה קשה לעשות וכל דבר הכי קטן יכול להרוס את הסדרה כי זה ממש סיכון..
המעבר בין הדוקטורים ה10 ל11 היה קשה (ולפחות בשבילי כלל גם ירידה באיכות התסריטים) ואם יחליטו באמת על דוקטור אישה כל טעות שהייתה נסלחת עם דוקטור גבר תהיה הרבה יותר עצומה.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
08/06/2013 | 19:47
20
אני חושבת שמה שאגיד אולי יהיה עוד יותר שנוי במחלוקת, בשביל חלק מהאנשים, מאשר הרעיון של דוקטור אישה-
אני חושבת שאחרי כמות רציפה כזו של companions עיקריות בנות, companion בן יהיה דווקא פמיניסטי, במובן מסויים, כי כך "משבצת" ה"assistant" לא תיפול באופן כל כך עיקרי על נשים. זו גם הייתה מחשבה שעלתה לי בראש דיי מהר כשרק הכרתי את הסדרה (ישר אחרי צפייה בפרק הראשון). רק אחר כך חשבתי שאם הדוקטור קבוע בן, צריך איזור מגדרי. אני עדיין חושבת שבמובן מסויים, גם דוקטור בן עם companion בן זה פמיניסטי, כי כך ה"משבצת" של "companion", תפקיד שקטן מתפקיד הדוקטור, לא תתקבע כמשבצת של נשים. אם המצב יהיה כך בהמשך כמות זמן רצינית, כן ארגיש שצריך דמות בת עיקרית, אבל כרגע אני אשמח ל- companion בן.

אני גם אשמח לדוקטור בת, וכך גם יהיה איזור מגדרי עם companion בן, אבל אני אשמח גם בלי קשר לזה.
בנוגע למשפט האחרון- אני מסכימה. גם חשוב שדוקטור אישה לא תתבלט בתור "הדוקטור האישה" ואני חוששת מזה מאוד (אני גם חושבת שכשיש רק דוקטור אישה אחת בהיסטוריה של הסדרה, עד שיהיו עוד, אם יהיו, זה עלול להיות מצב בלתי נמנע). מצד שני, אלה גם הציפיות שלי מדוקטור גבר. אני גם לא חושבת שהבדלי מינים בהכרח משפיעים על אופי (וגם מחקרים במקרים האלה בעייתיים, כי בחלק מהמחקרים אמנם רואים התנהגות דומה בין כל מיני נשים לנשים אחרות, וכנ"ל גברים, אבל הנשים עוברות תהליך חיברות דומה של נשים, וכנ"ל הגברים).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אה ועוד משהו'
אה ועוד משהו
08/06/2013 | 19:45
17
לפי המשפט הזה משתמע קצת כאילו לטיים לורד יש יכולת לשלוט בכל התחדשות שלו (ההוא לדוגמה תמיד דאג שיהיה עליו את הקעקוע)..
סתם מעניין אותי לשמוע מחשבות על זה חח
דוקטור הו וטורצ`ווד >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ