לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79337,933 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'מדיניות הספוילרים החדשה'
מדיניות הספוילרים החדשה
<< ההודעה הנוכחית
20/05/2013 | 21:42
37
386
אתם קבעתם. איפה שהיה תיקו אני הכרעתי.

מהו ספוילר?

ספוילרים הם כל החצי השני של עונה 7 (אחרי הכריסמס ספיישל)

איך מסמנים?

בכותרת כותבים "" + על מה הספוילר. לדוגמה: "עונה 7 פרק 8". אם יש שרשור רשמי של פרק (דיון על פרק מסוים) אין צורך לכתוב על מה הספוילר אבל כן צריך לסמן .

ספוילרים עתידיים

ספוילרים עתידיים, כלומר פרטים שהודלפו (על העלילה והקאסט למשל), שמועות חולפות, הכרזות רשמיות, פריקווילים על פרקים שטרם שודרו בבריטניה (כלומר לא שודרו בכלל) מסמנים " + על מה הספוילר. דוגמה: " ספיישל החמישים"

פרומואים (הידועים בשמם היותר עממי - טריילרים)

יש אנשים שמעדיפים להימנע מלצפות בטריילר לפרק הבא. אז במידה ואתם מתייחסים בהודעה לטריילר שראיתם לפרק הבא (בדרך כלל קורה בשרשור הפרק שנפתח מיד לאחר שידורו [בבריטניה]), כתבו בתוך ההודעה לפני התוכן על הטריילר "פרומו" ותעשו רווח של לפחות 30 שורות.

מומלץ בחום לא לכתוב ספוילרים גדולים בכותרות לעונות ישנות (7-1א)

זה לא כזה מסובך, פשוט תכבדו אחד את השני.
המשך גלישה נעימה

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
21/05/2013 | 10:22
1
66
חוץ מה-30 שורות הזה.
אשתדל לעשות הרבה אבל אני לא מתחייבת לספור את השורות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' בדיוק המחשבה הראשונה שלי'
בדיוק המחשבה הראשונה שלי
21/05/2013 | 13:17
27
לצפיה ב-'המומלץ בחום הוא דווקא הכי חשוב '
המומלץ בחום הוא דווקא הכי חשוב
21/05/2013 | 10:35
31
94

לא לכתוב ספוילרים גדולים בכותרת זה הכי קריטי !!!
לא לבוא ולכתוב :" השם של הדוקטור הוא: ... " בכותרת XD
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שימי לב שמדובר על עונות 1-7א''
שימי לב שמדובר על עונות 1-7א'
21/05/2013 | 15:26
29
87
אני לא חושב שלכתוב בכותרת "הבת של הדוקטור מתה" זה ספוילר, עם כל הכבוד. דברים ששודרו לפני 5 שנים פחות או יותר לא צריכים להיות בגדר ספוילר...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'חחחח תודה על הספוילר'
חחחח תודה על הספוילר
21/05/2013 | 15:39
8
76
אם לא המצאת את מה שכתבת על הבת.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא המצאתי, ובבקשה (?)'
לא המצאתי, ובבקשה (?)
21/05/2013 | 15:45
7
81
אני מרגיש שאת מצפה להתנצלות, אבל אני לא חושב שבפורום מדבר על סדרה כלשהי יש צורך לסמן ספוילר על כל מה ששודר אי פעם, כי זה לא הגיוני, וזה לא ספוילר.
כמו שאני לא אגש לפורום של, נניח, 'על-טבעי', כשהתחלתי לראות רק את העונה הראשונה ואצפה שיסומן ספוילר על כל מה ששודר במהלך שבע העונות הבאות...
צר לי אם הרסתי לך את הפרק המדובר (ולא הרסתי, יש לזה הרבה מעבר), אם וכאשר תגיעי לראות אותו, אבל זה סיכון שאת צריכה לקחת בידיעה שכל הפורום (אם לא כולו) כבר ראה את העונות אותן לא ראית.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אבל היא באמת לא מתה'
אבל היא באמת לא מתה
21/05/2013 | 16:04
2
72
היא חזרה לחיים באותו פרק.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אם אתם מתכוונים לפרק הזה'
אם אתם מתכוונים לפרק הזה
21/05/2013 | 16:10
1
66
אז לא עשיתם לי שום ספוילר
והוא אכן שודר מזמן.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
21/05/2013 | 16:13
64
נוצר פה בילבול, הפרקים בזיכרון שלך עוד "פרשס" לעומת שלנו אנחנו פחות או יותר זוכרים מה הלך שם.
באמת לא קורה שום דבר רציני עם הבת של הדוקטור בעונות של מאט סמית' (וחבל..)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא מה פתאום'
לא מה פתאום
21/05/2013 | 16:09
2
69
לא מצפה להתנצלות. זה פשוט מצחיק אותי שבשרשור מדיניות הספוילרים, יתרחש ספויילר בגדול
אבל ביקשתי בדיוק לספיילר לי בנוגע לבת שלו.
אז אחכה בסבלנות שהיא (מה שכתבת).

יחד עם זאת, אמנם לא מצפה להתנצלות, ולא קרה כלום כי רציתי תשובה לגביה באחד השרשורים כאן, אבל הייתי שמחה לא לראות עוד ספוילרים. פשוט ללכת לפי ההנחיות החדשות, הרי למטרה זו נועדו.
אגב, הפרק הזה עם הבת שלא ראיתי, אני מבינה שקורה לדוקטור ה-11 לסמית', אם כך, לא עברו עדיין 5 שנים, רק 3.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני התייחסתי לפרק "בתו של הדוקטור"'
אני התייחסתי לפרק "בתו של הדוקטור"
22/05/2013 | 01:10
59
ששודר בדיוק לפני חמש שנים, שבוע וחמישה ימים
ושוב אני חושב שההגדרה של הפורום למהו ספוילר הייתה די ברורה (עונה 7ב), אז כל מה ששודר לפני אינו בחזקת ספוילר...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יש הבדל בין לא לסמן ספוילר ובין לכתוב בכותרת'
יש הבדל בין לא לסמן ספוילר ובין לכתוב בכותרת
21/05/2013 | 19:30
51
לצפיה ב-'אני חולקת עליך - לכתוב בכותרת זה ספוילר.'
אני חולקת עליך - לכתוב בכותרת זה ספוילר.
21/05/2013 | 19:23
19
87
כל אחד היום רואה סדרות בקצב שלו וזה שמשהו שודר מזמן לא הופך אותו לפחות ספוילר בשביל הרבה אנשים שעוד לא ראו הכל.

אם המדיניות היא שמותר ספוילרים בכותרת לפרקי עבר - זו למעשה החלטה שהפורום לא מיועד למצטרפים חדשים, לאנשים שגילו את הסדרה רק עכשיו, או לכל מי שטרם ראה את כל מה ש"אנחנו" ראינו.

אם זאת ההחלטה של הפורום אז צריך לכתוב שורה מאוד מאוד גדולה בראש הפורום שתציע לכל חובבי הסדרה החדשים לצאת מכאן מהר!

בעיני זה יהיה מאוד עצוב וחבל.
למה לא להיות ידידותיים לחדשים? למה לקלקל למי שנכנס בתמימות ולהבריח אותו?

אני גיליתי את הסדרה לפני שנתיים בערך, ושמחתי מאוד למצוא את הפורום הזה.
נזהרתי כמה שהצלחתי משרשורים של פרקים חדשים, אבל נהנייתי לחפש אחורה דיונים על פרקים ישנים, ואולי גם לשאול שאלות פה ושם.

אז אולי לא חייבים לסמן על כל דבר, אבל אני באמת לא רואה מה כל כך קשה להמנע מכתיבת דברים כאלו בכותרת.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לפי התגובה שלך ולפי התגובות הקודמות לסעיף הזה'
לפי התגובה שלך ולפי התגובות הקודמות לסעיף הזה
21/05/2013 | 21:26
2
63
אני מבינה שהייתי צריכה ממש לעגן את זה ולא רק להמליץ...

מקובל.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אז אני פשוט לא רואה את זה ככה.'
אז אני פשוט לא רואה את זה ככה.
22/05/2013 | 01:07
10
65
אדם שנכנס לפורום של סרה שהוא אך התחיל לראות ויודע שיש לה עוד כמה וכמה עונות, צריך להיות מוכן לכך שיהיו לו ספוילרים. ואני לא חושב שצריך לסנן כל מילה שנאמרת רק בגלל שמישהו שעוד לא הגיע לשלב הזה בסדרה צריך להיזהר מספוילרים...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ברור שאי אפשר להתחיל לסמן ספוילר על הכל,'
ברור שאי אפשר להתחיל לסמן ספוילר על הכל,
22/05/2013 | 04:24
52
ושאם היה צריך לעשות את זה אז הגלישה בפורום הייתה הופכת למעיקה במקצת שכל רגע היית צריך לחשוב "רגע, אז זה ספוילר או לא?" ולהתחיל לסמן כל דבר, זה היה גורם לכל הפורום להיות מלא בסימנים אדומים וברווחים בכל הודעה.

וברור גם שאדם שנכנס לפורום של סדרה לוקח את הסיכון שהוא יספויילר. (כשאני נכנסת לפורום של סדרה שלא ראיתי את כולה אני בדרך כלל נמנעת מרוב השרשורים, מלבד כאלה שאני יודעת שהם על פרקים/עונות שכבר ראיתי, וגם אז אני עוברת עליהם באופן סלקטיבי)

אבל! זה לא אומר שצריך להתחיל לזרוק ספויילרים ענקיים בכותרות, כי לפעמים אנשים סתם נכנסים בשביל לשאול שאלה קטנה (נגיד, על סדר של פרקים או משהו כזה) ורואים פתאום בכותרת "אוי לא, *** מת!!!".
אז יופי שבשבילך זה היה לפני חמש שנים, בשבילם זה עוד לא היה. אף אחד לא מבקש לסנן כל מילה, רק להיות קצת מתחשב גם באחרים.

רעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מה כל כך קשה להמנע מספוילר בכותרת?'
מה כל כך קשה להמנע מספוילר בכותרת?
22/05/2013 | 19:55
8
49
נו באמת, כל כך קשה טיפה להתחשב? זה אלמנטרי וזו סתם התעקשות בעיני.

בגישה שלך אין כניסה לפורום של שום סדרה למצטרפים חדשים לסידרה או לכל מי שלא עומד בקצב השידור המקורי.
גישה מאוד לא ידידותית, שגם מתעלמת לגמרי מאופי הצפיה של ימינו (שכל אחד רואה בזמן שלו).

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה ממש לא הגישה שלי.'
זה ממש לא הגישה שלי.
23/05/2013 | 20:02
7
37
ספוילר, על-פי הגיון בריא ועל פי הנהוג (לפחות בפורומים בהם אני גולש) הוא משהו שעוד לא שודר בארץ. פה הוחלט להחמיר עם העניין ולסמן ספוילרים גם לגבי עונה 7ב, למרות שכבר שודרה (ברובה). סבבה.
אני לא אומר שצריך לפתוח כל הודעה עם כותרת שמספיילרת את האירוע החשוב ביותר של העונה, אבל מכאן ועד לא לכתוב שום דבר שקשור למשהו ששודר לפני שנה, שנתיים, חמש שנים, בשידור חוזר ועשרות פעמים בארץ, זה קצת מוגזם.
כי אז זה אומר שעל כל דבר שנדבר עליו צריך לסמן ספוילר. קרי, אני רוצה לדבר על מרת'ה ועל כן אכתוב בכותרת " לעונה 3 + טורצ'ווד + פרקים בעונה 4 + ווטאבר. ולי זה לא נראה הגיוני.

זה שכל אחד רואה בקצב שלו זה טוב ויפה, גם אני ראיתי את הסדרה בקצב שלי. אבל לא ציפיתי מהעולם (וספציפית מהפורום הזה) שלא ייספיילר לי כי אני יודע שיש מוסכמות ואם אני רוצה להמנע מספוילרים, חובת הזהירות היא עלי ועלי בלבד. וכן כשנכנסתי לכאן או למקומות אחרים שדנו בסדרה כשעוד לא צפיתי בקצב השידור בבריטניה אז נחשפתי לספוילרים, כי אין מה לעשות אנשים מדברים על הסדרה בחופשיות כמשהו כבר לא נחשב לספוילר.
אבל אם הדרישה של הפורום היא לסמן ספוילר על כל דבר ששודר אי פעם אז ואללה בהצלחה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא הבנת נכון'
לא הבנת נכון
23/05/2013 | 20:37
6
46
לא מסמנים ספוילר על שום דבר חוץ מעונה 7ב. כל הדיון שלכם הוא סביב כתיבת ספוילרים לעונות ישנות בכותרת ההודעה. אני מבינה שהשימוש במילה "ספוילר" במקרה הזה הוא לא מדויק אז אנסח מחדש - פרטים מסגירים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לקרוא לזה בשם אחר לא ישנה את המשמעות'
לקרוא לזה בשם אחר לא ישנה את המשמעות
24/05/2013 | 14:16
5
32
אם הכוונה בפורום היא להרים גבה בכל פעם שמישהו יכתוב בכותרת משהו על פרק כלשהו ששודר אי פעם, זה לא נראה לי נכון או הגיוני.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה נקרא להיות רגישים'
זה נקרא להיות רגישים
24/05/2013 | 14:57
4
36
נראה לי לגמרי הגיוני ו - doable לא לכתוב בכותרת של הודעה "ריבר רצחה את X". בתוך ההודעות זה בסדר...
אני לא מתכוונת שעכשיו כל דבר שתכתוב בכותרות על עונות ישנות זה לא בסדר כמו "כששרה ג'יין ורוז צחקו על הדוקטור...". יש הבדל בין שתי הדוגמאות האלו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שימי לב מה קורה בשרשורים שנפתחו מאז.'
שימי לב מה קורה בשרשורים שנפתחו מאז.
25/05/2013 | 14:42
3
35
רק תסתכלי על תגובות של אנשים ומה מסומן כספוילר ומה לא, מה אנשים לא אומרים מחשש זה ספוילר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני לא מבינה למה אתה מתייחס...'
אני לא מבינה למה אתה מתייחס...
25/05/2013 | 16:16
2
32
מה שאני יכולה לחשוב עליו אלה ההודעות של MonicaF שכרגע בתהליכי צפייה. אם תוכל להיות יותר ספציפי אולי אוכל להבין מה עומד מאחורי העמדה שלך.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם אלה,'
גם אלה,
25/05/2013 | 19:19
1
33
הייתה הודעה אחת שספציפית אני זוכר שהכותב צזנר את עצמו כדי לא לכתוב משהו ששודר בעונה 6.
אבל זה באמת לא משנה כי הפורום החליט שהוא רוצה לנהוג ככה, אז בכיף. לא יודע אם אני אמשיך לכתוב כאן.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אולי זו הייתה כתגובה למישהו'
אולי זו הייתה כתגובה למישהו
25/05/2013 | 20:35
29
שעוד לא ראה את העונה השישית.
ממש חבל לי שאתה מרגיש ככה אבל אני יכולה להגיד לך שאתה לא צריך לשנות את הרגלי הכתיבה שלך בפורום, אלא רק להמנע מכתיבת ספילרים גדולים בכותרות...

בכל מקרה אני מקווה שכן תמשיך לכתוב כאן.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תומך בך כמו תמיד.'
תומך בך כמו תמיד.
23/05/2013 | 20:39
4
49
תחליטו עכשיו- פורום לכאלה שראו הכל ושילכו החדשים לעזאזל, או פורום לכל צופי הסדרה. פשוט מעצבן ומרגיז שלא אכפת לכם לכתוב בכותרת ספוילרים על עונות חדשות כי אם אתה חדש אתה לא צריך להיכנס לפורום הזה.
באמת??
מאכזב מאוד!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני מאמינה שכל העניין הזה היה אי הבנה'
אני מאמינה שכל העניין הזה היה אי הבנה
23/05/2013 | 21:17
40
אין צורך להתעצבן...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'באיזו עונה אתה צופה עכשיו?'
באיזו עונה אתה צופה עכשיו?
24/05/2013 | 11:28
2
27
לצפיה ב-'זה אולי נראה כאילו אני לא צפיתי בכל הסדרה'
זה אולי נראה כאילו אני לא צפיתי בכל הסדרה
24/05/2013 | 11:53
1
45
האמת שנשאר לי לצפות רק בפרק האחרון של עונה 7
הסיבה שהתעצבנתי, היא שברוב הפורמים של הסדרות שמכבדים את עצמם , לא "דופקים" את הצופים החדשים ומפזרים ספוילרים בכל מקום והורסים להם את חווית הצפייה.
מותר גם לצופה חדש לשאול שאלות בנוגע לפרקים שהגיע ואף לפתוח דיונים עליהם, מבלי שיהרסו לו את ההמשך.
כאילו בחייכם, זה באמת פייר לרשום בכותרת של הודעה משהו כמו "הדוקטור רצח את X!" כשעוד לא הגעתי לפרק הזה וX עדיין חי??
זאת הסיבה שלדעתי צריך לאסור בתכלית האיסור לתת לאנשים לרשום כותרות כאלה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'רוב הפורום חושב כמוך... אין סיבה להתעצבן.'
רוב הפורום חושב כמוך... אין סיבה להתעצבן.
24/05/2013 | 15:38
15

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ