לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77957,795 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'The Name of the Doctor'
The Name of the Doctor
<< ההודעה הנוכחית
18/05/2013 | 18:12
119
1112
תקציר:

The Doctor has a secret he will take to his grave. And it is discovered...

הטריילר

שעת שידור (שעון ישראל): 21:00

לא לשכוח לסמן או בהתאם.

צפייה מהנה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מי מהמר שמופאט יביא לנו בהפוכה ו-באמת-'
מי מהמר שמופאט יביא לנו בהפוכה ו-באמת-
18/05/2013 | 19:31
8
206
יגלה לנו את השם של הדוקטור?

דווקא בגלל שכל כך ברור לכולנו שזו התחכמות וזה לא יקרה, אני מתחילה לחשוב שאולי דווקא כן... ?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מה, קוראים לו בוב ! '
מה, קוראים לו בוב !
18/05/2013 | 19:42
3
62
לצפיה ב-'האמת...'
האמת...
18/05/2013 | 19:49
141
זה יכול להיות מצחיק
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בעונה הראשונה בשחור לבן'
בעונה הראשונה בשחור לבן
20/05/2013 | 15:45
1
110
מישהו פונה אליו בשם ד"ר פריימן או משהו כזה.
ראיתי רק פרק וחצי של הסדרה משנת 1963, כך שאני עדיין לא יודעת אם יש בהמשך הסבר.
אבל אני בטוחה שהשם, אם וכאשר יתגלה, לא יישמע כמו שם משפחה.
אולי איזה שילוב של אותיות ראשונות של כל מילות ההתפעלות שלו כמו ג'ירונימו, אלונזי, ועוד אם היו (אני לא מסכימה לגבי אקסלנט של הדוקטור ה-9).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'דוקטור פורמן'
דוקטור פורמן
21/05/2013 | 04:10
89
כי כתוב.. אאל"ט בכניסה לחצר שלו ואאל"ט כל זה בפרק הראשון ראשון (תראו!) - כתוב שם I.M. Foreman

וכשקוראים לו כך הוא עונה - Doctor who?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
18/05/2013 | 20:54
21
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 04:10
108
גם אני חשבתי ככה! לכן הייתי במתח בחלק עם פתיחת הדלת.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מה לעזאזל ראיתי עכשיו?! לפרק'
מה לעזאזל ראיתי עכשיו?! לפרק
18/05/2013 | 21:50
221
ידעתי שלא יגידו באמת את השם של הדוקטור, שמחה שצדקתי.
הפיתרון של קלרה היה מצויין! מעניין שהעונה הנגמרה באמאמא של הקליף האנגרים.

ג'ון הארט! מה?! מה הולך פה? איך זה קרה? מה?!

אני לא חושבת שהמחשבות שלי מספיק מאורגנות. זה פרק שדורש צפייה נוספת, אבל אני מרגישה שרוב הפרק טוב אבל סטנדרטי והסוף פשוט מאפיל על הכל.

הפרק היה טוב, כתוב טוב כמעט באופן רציף, מפחיד כמו שרק מופאט יודע, והסוף. הוֹ פאק, הסוף.

מופאט! *מניפה אגרוף לאוויר*
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אל תכנסו אם לא ראיתם.'
אל תכנסו אם לא ראיתם.
18/05/2013 | 22:02
13
247
אני קצת מבולבל
כי
הסצנה הראשונה הייתה הדבר הכי מרגש ביקום, כל הדוקטורים, קלרה פגשה את כולם (והייתה מהממת בכל פעם) וזה פשוט היה קול בטירוף. ואז היה את השיחת ועידה הזאת שגם הייתה מגניבה וריבר שאחרי הספרייה איכשהו ואז ג'ני מתה וחשבתי לעצמי שאני אוהב את ג'ני וממש עצוב לי ואמרתי לעצמי שזה יהיה אמיץ מצדם להשאיר אותם מתה אבל כמובן שהיא חזרה לחיים איכשהו ואז השיחה מתנתקת אבל ריבר משאירה את הקשר עם קלרה איכשהו וד"ר סימיאון אחראי לכל העניין הזה אבל זה לא סימיאון זה הגרייט אינטלג'נס ויש לו את הwhispermen האלה שלו שלא הבנתי מה הקטע שלהם ואנחנו מגיעים לקבר של הדוקטור שיש לפתוח אותו עם השם שלו וריבר, באופן מאוד נוח, פותחת אותו בשביל הדוקטור ומאחר ורק קלרה שומעת אותה אנחנו לא זוכים לשמוע אותה אומרת את שמו. ואז יש את האור הלבן הז שזה החיים של הדוקטור ואז סימיאון נכנס לשם ומפזר את עצמו בחייו של הדוקטור וזה הורג אותו ואת חבריו ועוד מלא מלא אנשים ביקום כי כל הזמן של הדוקטור משוכתב ואז קלרה נכנסת ומצילה את המצב ואז היא מפזרת את עצמה, לא לפני שהיא אומרת run you clever boy, and remember ME והכל מובן ואנחנו יודעים מיהי קלרהה וופידידו ואז הדוקטור רוצה להציל אותה כי הרי היא מתה עכשיו אבל באופן מאוד נוח היא לא מתה היא פשוט נמצאת במקום כלשהו והדוקטור איכשהו משיג את העלה של הורים שלה ומגיע אליה בעזרתו ואז הם רואים איש ולרגע חשבתי פאק זה דיוויד טננט הם יעשו לנו הפהתעה ויביאו אותו עכשיו אבל זה בעצם ג'ון הרט שמשחק את הגרסה של הדוקטור שסטתה מהמסלול הטוב והסרה מעליה את השם "הדוקטור" והיא הסוד הגדול של הדוקטור. WTF. המון דברים בפרק הזה הסתדרו באופן מאוד נוח וזה עצבן אותי. הכל פשוט.. קרה. הוצבה בעיה ואז היא נפתרה. ואז הוצבה עוד אחת ואז היא נפתרה. ודוקטור סימיאון הזה, מה אכפת לי ממנו? למה הוא זה שאחראי לשלוש עונות מחורבנות שחופרים לנו על הsilence will fall הזה (שלא הוזכר אפילו פעם אחת, אגב)? זה באותה מידה יכל להיות כל אחד אחר. אלה יכלו להיות הערפדים מעונה 5. בת הים מעונה 6. זה כל כך רנדומלי שזה הוא.
וקלרה.
תכלס זה הפתרון היחיד שיכול היה להיות לתעלומה הזאת. הוא בהחלט עדיף על "קרובות משפחה" או "שיבוטים" או רוז. אבל היא פשוט רגילה. היא באמת באמת סתם מישהוה רגילהה מהמאה ה21 שפשוט החליטה לעשות את המעשה הזה והיא התפזרה בכל הזמן של הדוקטור. עכשיו זה מעלה לי כמה שאלות -
היא המליצה לדוקטור הראשון איזו טארדיס לקחת וזה אכן היה מאוד מגניב. אבל האם העובדה שהיא פיזרה את עצמה והגיעה גם לגאליפריי אומר שבגלגול הזה היא נולדה כטיים ליידי? ואיך זה שהיא זוכרת אותו בכל הגלגולים - חוץ מכשהיא הייתה אוסווין וקלרה הויקטוריאנית? ומאיפה השם אוסווין הגיעה בכלל? בגלל clara oswald for the win מהפרק הראשון?

קיצר כל העניין מאוד בעייתי.
עם כל זה הפרק עדיין היה די enjoyable, בעיקר בגלל קלרה. כי היא פשוט הדבר הכי טוב בעולם והיא כזאת קולית והיא החליפה הרבה בגדים של סיקסטיז וסבנטיז ואייטיז וזה היה מגניב.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'סלחו לי על טעויות הכתיב זה נכתב בלהט הרגע חח.'
סלחו לי על טעויות הכתיב זה נכתב בלהט הרגע חח.
18/05/2013 | 22:06
51
לצפיה ב-'מסכימה '
מסכימה
19/05/2013 | 00:36
6
201
בגדול עם הכל, ובעיקר עם זה שה-GI נראה רנדומלי מידי בתור הנבל של הפרק הקריטי הזה, וחסרה התייחסות ל-silence will fall.
אולי הכוונה בזה היא לכך שסימיאן מחק את הדוקטור מההיסטוריה ובכך ביטל את כל הכוכבים שהוא הציל וכולי...? אבל זה לא מספיק מפורש
בכל אופן שאר הנבואה ששמענו בסוף פרק 6 התקיימה כפי שנאמרה (השאלה נשאלה וכולי).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' שאלה בנוגע לשורה האחרונה שלך '
שאלה בנוגע לשורה האחרונה שלך
19/05/2013 | 00:54
5
188
לא נאמר גם שבמעמד של טרנזלור, אדם חייב לענות והוא לא יוכל לשקר?
אז אמנם היה רגע שבו הדוקטור היה חייב להגיד את שמו כדי להציל את החברים שלו, אבל זה hardly מעמד "מית'י" שכזה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'צריך לחפש '
צריך לחפש
19/05/2013 | 01:02
1
164
את הנוסח המדויק שנאמר, אבל בסה"כ זה דווקא כן נראה לי מתאים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'חיפשתי '
חיפשתי
19/05/2013 | 01:06
152
no living creature can speak falsely or fail to answer

צודקת, זה באמת לא נשמע לגמרי מתאים...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 04:18
141
אולי לא סיימנו עם טרנזלור.
לא יכול להיות שסתם שכחו את הסיילנס. (האאאאאאאאאא)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
19/05/2013 | 19:21
1
121
לצפיה ב-'אבל'
אבל
20/05/2013 | 02:10
95
הדוקטור עדיין FAILED TO ANSWER
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' בנוגע לקלרה '
בנוגע לקלרה
19/05/2013 | 01:02
3
177
אני לא חושבת שהיא "נולדה" וחיה מחדש בכל גלגול, כמו שסימיאן/GI לא נולד בכל פעם. הם פשוט צצו (בהיעדר מילה מתאימה יותר) לאורך חייו של הדוקטור - הוא כדי להרוס, היא כדי להציל.

בנוגע לאם היא זוכרת/מזהה אותו או לא - מצד אחד אני רוצה להגיד שכן, והיא פשוט "העמידה פנים" שהיא לא מכירה אותו, אבל זה לא אמין במיוחד. אולי היא לא זוכרת אותו ופשוט יודעת שהיא צריכה להציל אותו? גם סתמי. הפתרון טוב, אבל כן יש כמה פינות שהם היו צריכים לסגור ביחד איתו. מה גם שזה אומר שהדוקטור כבר ראה אותה לפני לונדון הויקטוריאנית, היא הרי צצה לאורך כל חייו. (ואי אפשר להסביר את זה לפי היגיון דוקטוריאני טיפוסי - היא הגיעה לדאלקס אסיילום וללונדון הויקטוריאנית אחרי שהיא נכנסה לציר הזמן שלו, בדיוק כמו שהיא צצה בשאר המקומות בגלל זה - אם הכל קרה ואת שני המקרים הללו הוא זוכר, הוא אמור לזכור גם את המקרים הקודמים).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
19/05/2013 | 01:11
1
158
שהוא זוכר רק את אלה כי בשאר המקרים הוא לא שמע אותה, היא הייתה שם והצילה אותו אבל מבחינתו היא הייתה שקופה. זה מה שהיא אומרת, שהוא כמעט אף פעם לא שומע.

בנוגע למקרים שהוא שומע, לדעתי היא כן עושה את עצמה שאין לה מושג מי הוא, זה גם ממש מתאים לעובדה שהקלרה של האסיילום והקלרה של הספיישל שונה מהקלרה שראינו ב-7ב'. היא הרבה יותר חכמה ועצמאית. והיא גם משתמשת במשפט שהיא אמרה לפני שהיא נכנסה לטיים ליין של הדוקטור, מה שלדעתי מראה שהיא זוכרת.

מה שיפה שבאסיילום היה נראה שהדוקטור שם כדי להציל את קלרה, למעשה היא הייתה שם כדי להציל אותו.

רעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' נכון, שכחתי מהשורה הזו '
נכון, שכחתי מהשורה הזו
19/05/2013 | 01:12
50
לצפיה ב-' לגבי זה....'
לגבי זה....
19/05/2013 | 01:56
140
קלרה כן חיה בכל אחת מהתקופות האלו. אפילו מראים איך היא גדלה בבריטניה הויקטוריאנית. כמו שאמרו שכל אחת כזו תהיה רפליקה שלה - אבל לא היא באמת (כלומר לא אותה האחת). ולמעשה הדבר היחיד שהיא יודעת עמוק בפנים זה שהיא צריכה להציל את הדוקטור.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 04:21
116
"I'm making perfect sense, You're just not keeping up!"
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
18/05/2013 | 22:34
5
204
לא יכולתי לתמצת את הכותרת של התגובה כהלכה, כך שתמחיש
מה אני חושב על הפרק ובו זמנית (למרות שזמן הוא קצת נושא מעורפל לדבר עליו היום)
לשמור על הכותרת ספוילר-פרי.

אני אתחיל מקצת לפני הסוף כי אני שונא סופים - ריבר.

ריבר, ריבר, ריבר, ריבר. למה את מתנהגת ככה?
מתי נהפכת לגברת know-it-all? חשבתי שזה התפקיד של קלרה העונה.
לא נורא, הולם אותך דווקא.
כנראה הזמן שמיצית בדאטהבייס של הספרייה לימד אותך דבר או שניים,
אולי תוך כדי קריאת ספרים של אגאת'ה כריסטי, או אולי שהייה ממושכת מול ציורים של ואן-גוך לימדו אותך דבר או שניים על מדע ההתחמקות. מהדוקטור? Or the other way around?
אני חייב לומר שממך ציפיתי ליותר.
הרי הוא לקח אותך לראות את מפלי מדוסה.
את היית צריכה להבין גם מה הוא רצה שהוא נתן לך סוניק משלך,
עם ריבוע כזה שיכול לעבור דרך קירות. Just saying.
את היית ממש רעה. טוב, אולי כי היו רעים אלייך קודם.
דוקטור! למה את רע לריבר?!
טוב. את "נקשרת" מאוד לקלרה הא? טוב ממש נראית עצובה שהיא הציעה להציל את הדוקטור בידי פיזורה ברצף הזמן שלו. NOT.
מופאט אוהב אותך גם.
את פיתרון קל מדי לפרק הזה - עם הקבר של ריבר סונג, עם השם והשער. הפרק תכלס לא היה מתקדם בלעדייך. ותודה על זה.

ג'ון הארט - לך מפה. עוד לא זמנך.

הדוקטור -
על דבר אחד אני כועס עליך הפרק. טוב על שניים. אולי שלושה.
שיקרתי.
אחד, ההתעלמות הגועלית מריבר. אשתך [לשעבר?]
הייתה לי הרגשה שנדלג על זה, אם להיות כן לגמרי.
וסליחה, אז מה אם אתה שונא סופים? הגיע הזמן שתתמודד עם הפחד שלך. פרהפס מחדר 11 במלון הפחדים? אה לא. למרות שזה גולש לכעס השני:
"בעזרת השם הדלת תיפתח" - אכן כך. רק שכחת מופאט דבר אחד-
גם קלרה יכולה לשמוע את ריבר! ועכשיו קלרה יודעת את השם.
PLOTHOLE
אלא אם כן, השם זה גימיק. אבל זה תאוריה אחרת שאני לא מתכוון לדבר עליה עכשיו. [אולי גליה? חחח]

ועכשיו, אני רוצה להפנות את הזרקור ל...
לא! טעיתם. Great Intelligence.
או יותר נכון לדברים הלבנים האלה שלך, הלוחשים לרוחות?
איזה קרציות. אני יכול לדמיין אותך מסתדר לבד.
הם לא היו יותר מניצבים כדי למלא עוד דקה מסכנה בפרק. זה הכול.
מיותרים. מופאט, היו לך מפלצות יותר טובות. לא, אל תחזיר את הדאלקים. למרות שהם לא שלך. טוב גם השם של הדוקטור לא. אז תרגע!

ועכשיו - קלרה.
אוי קלרה.
The Bad earth-walking most important girl who waited Wolf.
מה קיבלנו? קלרה! לא מגזים.
אני חייב להרגיש שבאמת לא הכרתי את קלרה כקומפניון בשלב זה של
ההתחברות לדוקטור כמו איימי, או דונה, שהיו כרגע במרכז חייהם בלבי, ואת גם. רק לא כמו שהייתי רוצה. אולי בגלל הסוד שלך, שאפילו לא ידעת.
חבל להרחיב במילים. את מדהימה, הסיפור שלך מדהים,
ואני אזכור אותך.
Run you clever Girl.

And remember.
ME.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תשובות אקראיות ומבולגנות'
תשובות אקראיות ומבולגנות
19/05/2013 | 07:27
4
141
כמו ההודעה שלך (היי, זה לגמרי לגיטימי!)

"ריבר, ריבר, ריבר, ריבר. למה את מתנהגת ככה?
מתי נהפכת לגברת know-it-all? חשבתי שזה התפקיד של קלרה העונה."

מה רע? בכללי עד שידענו מי היא (וגם אחרי) היא היתה זאת שאנחנו בוטחים בה שתדע מה הולך ותציל את היום, אפילו יותר מהדוקטור. אפילו להטיס את הטארדיס היא יודעת טוב יותר.

"הרי הוא לקח אותך לראות את מפלי מדוסה."
רגע מה? מתי? המקום שבו התרחש סוף עונה 4??

"את היית צריכה להבין גם מה הוא רצה שהוא נתן לך סוניק משלך,"
לא בהכרח, היא לא מושלמת. היא פשוט נהדרת.

"עם ריבוע כזה שיכול לעבור דרך קירות. Just saying."
זה לא היה הסוניק שלה, היו לה בפרק שני מכשירים - הסוניק המשודרג וה squareness gun - זה איך שרוז כינתה את זה של קפטן ג'ק. התאוריה של מעריצים היא שג'ק השאיר את שלו בטארדיס אחרי שלא בדיוק יצא לו לבקר שם אחרי התרחשויות סוף עונה 1, וריבר "סחבה" אותו.

"דוקטור! למה את רע לריבר?!" / "אחד, ההתעלמות הגועלית מריבר. אשתך [לשעבר?]"
זה לא בדיוק זה.. היחסים הבינאישיים שלו מוזרים. הוא מוצא את עצמו בהרפתקאות, לא למשל בחיי בית (ע"ע כוחם של שלושה) ולדבר על ריבר זה מה שאנשים רגילים יעשו במפגש ידידותי בבית, לא מה שיעשו באמצע הרפתקה כשיורים עליהם.
גם רוז אומרת לשרה ג'יין (אם כי לא ברור אם זה נכון) שהוא לא הזכיר אותה.

"טוב ממש נראית עצובה שהיא הציעה להציל את הדוקטור בידי פיזורה ברצף הזמן שלו. NOT."
אם היא היתה רוצה להפטר מקלרה היא לא היתה אומרת לה שלא. אבל כמו עם איימי, זה היה הפתרון היחיד.

"בעזרת השם הדלת תיפתח"
LOL בעזרת השם

"גם קלרה יכולה לשמוע את ריבר! ועכשיו קלרה יודעת את השם."
היא ידעה את השם בכל מקרה כשנזכרה באירועי "המסע למרכז הטארדיס"

"PLOTHOLE"
למה? אז שתיהן יודעות. ביג דיל. ממילא יש איזשהו קשר ביניהן, ועובדה שריבר נשארה אחרי שקלרה הלכה.

"אלא אם כן, השם זה גימיק. אבל זה תאוריה אחרת שאני לא מתכוון לדבר עליה עכשיו. [אולי גליה? חחח]"
הא?

(זה שאני כותבת הרבה לא אומר שאני יודעת הרבה, רק שאני מגיבה על מה שאני יודעת) (ושקשה לי לקצר)

"לדברים הלבנים האלה שלך, הלוחשים לרוחות?"
Whisper Men
מסתדר עם החתירה ל Silence..

"איזה קרציות. אני יכול לדמיין אותך מסתדר לבד."
הוא אחד מהם...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני מאוד אוהב את התגובות שלך '
אני מאוד אוהב את התגובות שלך
19/05/2013 | 19:16
3
97
ועכשיו אגיב לתגובות שהגבת לי.

"רגע מה? מתי? המקום שבו התרחש סוף עונה 4??"
לא, אחרי שריבר סיפרה לדוקטור שהיא יודעת מי הוא ואחרי שהוא הבין,
היא סיפרה לו שהוא (העתידי) לקח אותה לצפות במפלי מדוסה ושזה הדבר היפה ביותר שהיא ראתה.

"לא בהכרח, היא לא מושלמת. היא פשוט נהדרת."
בהכרח! מי יותר ממנה מבין שהדוקטור לא נוטה לשתף דברים אישיים שלו. גם אם אשתו. טוב, השם שלו די אישי זה נכון, אבל תני לי לשלוח אותך לטבעות אקהטן - כשאומרים לדוקטור משהו רגשי סמלי, בכל פעם הוא ייחס את זה למברג.
ריבר צריכה לדעת שאם הוא נותן לה את הדבר הכי חשוב לו משהו לא בסדר.
למרות שדוגמא מנוגדת יכולה להיות במנהטן, כשהדוקטור נתן לאיימי להשתמש לו במברג. [זה נשמע רע.]

"זה לא היה הסוניק שלה, היו לה בפרק שני מכשירים - הסוניק המשודרג וה squareness gun - זה איך שרוז כינתה את זה של קפטן ג'ק. התאוריה של מעריצים היא שג'ק השאיר את שלו בטארדיס אחרי שלא בדיוק יצא לו לבקר שם אחרי התרחשויות סוף עונה 1, וריבר "סחבה" אותו."
פיסת מידע נחמדה שלא יצא לי לשמוע אף פעם. מעניין

"זה לא בדיוק זה.. היחסים הבינאישיים שלו מוזרים. הוא מוצא את עצמו בהרפתקאות, לא למשל בחיי בית (ע"ע כוחם של שלושה) ולדבר על ריבר זה מה שאנשים רגילים יעשו במפגש ידידותי בבית, לא מה שיעשו באמצע הרפתקה כשיורים עליהם."
אני מבין למה את מתכוונת, אבל ריבר היא קצת יותר מקומפניון רגילה. ולא לתת לי את נאום "הדוקטור לא נפתח לאחרים" כי לדוקטור יש נקודות רכות בו. אולי זה שבר אותו והוא לא רוצה להראות את זה.

"אם היא היתה רוצה להפטר מקלרה היא לא היתה אומרת לה שלא. אבל כמו עם איימי, זה היה הפתרון היחיד."
"There's always another way."
"Everybody knows that everybody dies. But not today."
לא קשור אבל ציטוטים יפים שקשורים לריבר.
נו טוב, היא לא מכירה את קלרה, מן הסתם את תעדיף את הדוקטור.

"היא ידעה את השם בכל מקרה כשנזכרה באירועי "המסע למרכז הטארדיס" ".
ושכחה. ונזכרה שוב? ככה זה עובד אז? טוב תכלס רק בנאדם אחד בחיים יודע את השם שלו אז אולי זה לא בעיה.

"למה? אז שתיהן יודעות. ביג דיל. ממילא יש איזשהו קשר ביניהן, ועובדה שריבר נשארה אחרי שקלרה הלכה."
ראי את התגובה הקודמת שלי.

"הוא אחד מהם..."
אז הוא לא היה חייב לעשות אותם faceless.
הוא great intelligence, הוא בטוח יכול היה לעשות הסוואה דינמית, כמו בפעמוני ג'ון הקדוש. היה עובד לו יותר מאשר אנשי שלג מעוצבים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
20/05/2013 | 01:21
1
68
גם שלך - והכי כיף כשיש דיון.

> לא, אחרי שריבר סיפרה לדוקטור שהיא יודעת מי הוא ואחרי שהוא הבין,
> היא סיפרה לו שהוא (העתידי) לקח אותה לצפות במפלי מדוסה ושזה הדבר היפה ביותר שהיא ראתה.
המגדלים השרים של דריליום?
זה לא קטנוני כמו שזה נשמע, פשוט אם זה הMEDUSA CASCADE אז היינו שם.. (או MEDUSA FALLS אם כך?)

> בהכרח! מי יותר ממנה מבין שהדוקטור לא נוטה לשתף דברים אישיים שלו. גם אם אשתו. טוב, השם שלו די אישי זה נכון, אבל תני לי לשלוח אותך לטבעות אקהטן - כשאומרים לדוקטור משהו רגשי סמלי, > בכל פעם הוא ייחס את זה למברג.
> ריבר צריכה לדעת שאם הוא נותן לה את הדבר הכי חשוב לו משהו לא בסדר.
ומכאן להסיק שיש בו ניורל ריליי שמחובר אליה?
(ואולי היא ידעה ופשוט העמידה פנים ממש טוב...)

> אני מבין למה את מתכוונת, אבל ריבר היא קצת יותר מקומפניון רגילה. ולא לתת לי את נאום "הדוקטור לא נפתח לאחרים" כי לדוקטור יש נקודות רכות בו. אולי זה שבר אותו והוא לא רוצה להראות את זה.
לא שהוא לא נפתח לאחרים אלא הוא לא מצא לנכון לספר עליה, סתם לא חשב על זה.

> נו טוב, היא לא מכירה את קלרה, מן הסתם את תעדיף את הדוקטור.
יאפ, וגם ההשלכות של מה שהלך שם די חמורות. זה לא רק הדוקטור, זה גם הכוכבים וג'ני וכל האנשים האחרים שהוא הציל ונעלמו עכשיו.

> "היא ידעה את השם בכל מקרה כשנזכרה באירועי "המסע למרכז הטארדיס" ".
> ושכחה. ונזכרה שוב? ככה זה עובד אז? טוב תכלס רק בנאדם אחד בחיים יודע את השם שלו אז אולי זה לא בעיה.

כן, כשהם נכנסים לתוך הקבר-טארדיס היא עם סוג של סחרחורת ואומרת שזה נראה לה מוכר והיא כבר טיפסה פה, ואז נזכרת באירועים של המסע למרכז הטארדיס. והוא אומר שהיא לא היתה אמורה לזכור.

מה זה משנה אם אחת יודעת או שתיים? לא היתה הגבלה.. הוא אומר שיש רק מצב אחד בו הוא היה מגלה אבל (א) אולי הוא טועה ("זה רק השם שלהם [אדוני זמן], זה לא אומר שיש לו מושג מה הוא עושה" - איימי, בפרק "אשתו של הדוקטור"), (ב) היא גילתה לבד (ג) זה לא אומר שהוא יגלה רק פעם אחת, לאדם אחד (ד) או שהאדם הזה בהכרח ישמור את זה בסוד (הנה, ריבר אמרה אתת זה כשקלרה היתה יכולה לשמוע).

> "למה? אז שתיהן יודעות. ביג דיל. ממילא יש איזשהו קשר ביניהן, ועובדה שריבר נשארה אחרי שקלרה הלכה."
> ראי את התגובה הקודמת שלי.

איזה חלק?

> "הוא אחד מהם..."
> אז הוא לא היה חייב לעשות אותם faceless.
> הוא great intelligence, הוא בטוח יכול היה לעשות הסוואה דינמית, כמו בפעמוני ג'ון הקדוש. היה עובד לו יותר מאשר אנשי שלג מעוצבים.

הוא בטח היה יכול לעשות הרבה דברים.. זה מה שהוא בחר. עבד לו די טוב..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' המגדלים השרים של דלוריום'
המגדלים השרים של דלוריום
20/05/2013 | 01:29
64
לצפיה ב-'אני רוצה להוסיף משהו '
אני רוצה להוסיף משהו
20/05/2013 | 10:18
60
בקשר לזה שהיא רצתה להיפטר מקלרה. אני באמת מאמינה (על סמך הספוילרים שהיא אמרה בסוף, אבל לא רק) שהיא יודעת יותר ממה שהיא אומרת.

הניסיון שלה לעצור את קלרה לא היה ניסיון לעצור את קלרה, הוא היה ניסיון לגרום לקלרה להבין את מה שהיא חייבת לעשות, ולהביא לידי כך שהיא תהיה שלמה עם זה ותדע בדיוק מה הולך לקרות לה. סוג של פסיכולוגיה הפוכה, אם תרצה.

אל תשכח שמדובר בריבר של אחרי הספריה, בסוף של מעגל החיים שלה, היא יודעת דברים, היא יודעת שהקבר הוא מעבר סודי, ואני מאמינה שהיא ידעה עוד לפני שקלרה נכנסה שהיא לא הולכת למות, הייתה סיבה שהיא לא סגרה את הקשר.

רעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא יכל להיות טוב יותר.'
לא יכל להיות טוב יותר.
18/05/2013 | 23:11
55
לצפיה ב-''
18/05/2013 | 23:14
169
אזהרה: הודעה זו נכתבה על ידי ילדה שלא מסוגלת לנשום. קחו את זה בחשבון.

טוב אז ככה זה נראה כשסופרהולוק בפגרה? אפוקליפסה כאילו? זה מה שמגיע לנו???
הלב הדוקטוריברי שלי פשוט לא עמד בזה ומה מה מה ריבר ואקו וכשהוא נפרד ממנה כאילו הוא חוזר וזה היה ממש מרושע וזה השלב שממש הכי הכאיב לי כי מה???
וקלרה! זה נגמר כל כך טוב וכל כך חכם ואני ממש אוהבת את זה!
והדוקטור שמכחישים מה מה הוא עשה מה הלך שם???
אני לא??? מה???
I HAVE LOST THE ABILITY TO CAN

איפשהו (ומתישהו?) יושב עכשיו סטיבן מופאט וצוחק על כולנו.
מה לעזאזל זה היה.
ומה זה אוויר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מה?'
מה?
18/05/2013 | 23:27
13
190
מה? מה ראיתי עכשיו? מה הלך שם? מה?
הסוף. הוא בילבל אותי לחלוטין. אני לא קולטת מה הלך שם. מר גבות הוא הדוקטור לפני שהוא היה הדוקטור?

מלבד ה"מה?!?!?!?!" של סוף הפרק, וואו. אבל וואו

זה היה מדהים. התעלומה של קלרה נפלאה, עם פיתרון מושלם. וריבר לא מפריע לי שהוא התעלם ממנה כל הפרק, כי כשהוא הסתובב אליה ותפס לה את היד זה היה כ"כ מדהים ובכיתי עד שהוא נפרד ממנה.
גם כי לא בטוח שנראה אותה שוב
אבל בעיקר כי זה היה מדהים.

היו עוד דברים שרציתי לומר, אבל הכל מתגמד ונהיה חסר חשיבות לחלוטין לעומת ה"וואו" של הפרק.

ועכשיו כנראה פשוט אשב ואבהה ואחשוב על הפרק בהערצה כי אני לא מסוגלת לעשות שום דבר אחר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ריבר'
ריבר
19/05/2013 | 01:04
2
146
לא מקובל עלי שלא נראה אותה שוב. אנחנו עדיין צריכים לדעת איך ומתי הוא גילה לה את השם שלו... לא, לא מקובל עלי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'על אף אחד.'
על אף אחד.
19/05/2013 | 01:23
41
לצפיה ב-' אני חושדת ש'
אני חושדת ש
19/05/2013 | 07:51
113
זה דרך קלרה, שעכשיו זוכרת את המסע למרכז הטארדיס - כלומר את השם שלו. ויש אולי ביניהן איזה קשר ("ספוילרז")
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מה גם לפרק האחרון וגם לסדרה הישנה'
מה גם לפרק האחרון וגם לסדרה הישנה
19/05/2013 | 07:54
9
139
לא ידוע. יש תאוריה שהוא הדוקטור ממלחמת הזמן, אני מקווה שלא כי מי שעשה את הדבר הנוראי צריך להיות *הוא* - האיש הטוב, ולא איזו גרסה מרושעת שלו שהוא מתכחש אליה.

אמרו שיקראו לו בעתיד כל מיני שמות רעים כולל VALEYARD. זה שם של אויב בסדרה הישנה שאאל"ט (לא ראיתי את הפרקים) התברר שהוא הגלגול ה13 של הדוקטור. יש מצב שאח"כ זה בוטל. אז אולי זה הוא..

מר גבות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ה-Valeyard ()'
ה-Valeyard ()
19/05/2013 | 09:42
8
136
הוא לא הגלגול ה13 של הדקוטור. אלא התהוות של כל הרוע שיש בדקוטור בין הגלגולים ה12 ל13. כלומר גירסא אפשרית ואפלה של למעשה כמו Dream Lord.

עכשיו לא ברור עדיין בדיוק מה ג'ון הארט אמור להיות. יכול להיות שהוא כמו הדוקטור 10.2 מהיקום המקביל - שיבוט של הדוקטור.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ספוילר בכותרת :/ (לתאוריה)'
ספוילר בכותרת :/ (לתאוריה)
20/05/2013 | 01:23
7
33
לצפיה ב-'הכותרת זו דמות מהסדרה הקלאסית'
הכותרת זו דמות מהסדרה הקלאסית
20/05/2013 | 22:51
6
80
בשום צורה לא ציינתי את זה בתיאוריה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
21/05/2013 | 02:44
5
66
הקשר שלה לפרק.. זה שיש בפרק מישהו שעלול להיות גלגול מרושע של הדוקטור
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
21/05/2013 | 06:38
15
לצפיה ב-'זה לא נכון '
זה לא נכון
21/05/2013 | 07:08
3
61
בשום מקום זה לא נרמז. יתרה מזאת סוף הפרק מוכיח בוודאות שזה לא הדמות המדוברת בכך שהם מצהירים באותיות ענק על השם של הדמות.

הValeyard תמיד נקרא ככה גם כשיגלו לנו שהוא גלגול אפשרי של הדוקטור. זה השם שלו. בגלל זה ציון השם של דמות מהסדרה קלאסית בכותרת ממש לא נחשב ספוילר. בייחוד כשאין הקשר ממשי לפרק.

עם כל הכבוד, הטירוף שהולך פה עם סימול כל דבר כספויילר (בימיוחד לאור העובדה שיש מדיניות ספויילרים מאוד ברורה ופשוטה אבל אנשים מתעלמים מזה ומחליטים שכל פיפס זה ספויילר) ממש הורס את חווית ההשתתפות בפורום וחבל. אני פעיל בהרבה מאוד פורומים וזה היחיד שממש לא מעודד להשתתף בו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זו ממש לא הכוונה'
זו ממש לא הכוונה
21/05/2013 | 21:17
2
41
אני מקבלת את הטענה שלך, אבל בעיני אנשים מסוימים זה כן יכול להיתפס כספוילר והמטרה היא שכולם יוכלו לגלוש בפורום בלי לחשוש מספוילר - בעיקר גולשים חדשים. יש את המחמירים יותר והמחמירים פחות - למשל יש כאלה שזה ספוילר בעיניהם כשדמות הופיעה בסדרה הקלאסית מופיעה בכותרת בהקשר לפרק. זה כן רומז על משהו, אבל שוב - כל אחד עם התפיסה שלו. מדיניות הספוילרים לא נועדה להחמיר או להקשות את הגישה, אלא רק להבהיר ולפשט.
צריך לקחת בחשבון מראש שהנחלת מדיניות חדשה לוקחת זמן להתרגל אליה. אז יהיו פה ושם הודעות של אנשים שיתריעו בפני ספוילרים כשבעצם לא יהיו. זה הכל מתוך כוונה טובה.
אני מצטערת שככה אתה מרגיש אבל עשינו הצבעה בדיוק על הדברים האלה כדי שכולם יוכלו להנות.  
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נכון אבל'
נכון אבל
22/05/2013 | 16:06
1
28
מה שאת אומר שבדיעבד גם אם לכותרת אין קשר לפרק או לספויילר אבל מישהו עלול לחשוב שזה ספויילר (שזה עדיין לא ספויילר בשום צורה שהיא) אז יש צורך להימנע ולסמן גם את זה?

אז מה הטעם להיצמד למדיניות ספוילרים אם בכל מקרה יש צורך לסמן כל דבר כספויילר למקרה שמישהו עלול לחשוב שמדובר בספויילר בלי קשר לעובדה אם זה ספויילר או לא?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אבל ת'כלס יש קשר'
אבל ת'כלס יש קשר
22/05/2013 | 20:27
27
אני חושבת שלצופים ההודקים באמת ששמים לב לכל הפרטים הקטנים ומייחסים להם חשיבות גדולה זה מפריע. וזה לגיטימי לחלוטין.
הזכרת דמות שהופיעה בפרק בכותרת של ההודעה ששורשרה לדיון על הפרק. חלק מהעלילה הן הרי הדמויות - בטח ובטח בהקשר של הדמות הזו (מודעת לזה שזו לא ממש דמות אבל זה לא משנה).

בקיצור, עם כמה שננסה לסימון ספוילרים אין נוסחה מדויקת, המטרה של המדיניות הזאת היא לעשות קצת סדר ולהנחות בקווים די גסים. אם נתעכב עכשיו על דקויות יצא לנו מאמר של כמה דפים שממש לא יתרום. אני סומכת על ההיגיון של כל מי שגולש פה לדעת מה לכתוב בכותרות ומה לא.
כמו שאמרתי מקודם, היו, יש ויהיו טעויות בהתחלה (וגם לא בהתחלה) וזה בסדר.  
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 00:13
3
176

חחחחחחחחחח
זה כל מה שאני יכולה לנסח בבהירות כרגע
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני פותחת בעצומה להקדים את ה-23 בנובמבר!!!!'
אני פותחת בעצומה להקדים את ה-23 בנובמבר!!!!
19/05/2013 | 00:19
2
123
מי איתי?????????????????
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא, רגע, שיט, אני מנהלת אז כנס.. אז לא'
לא, רגע, שיט, אני מנהלת אז כנס.. אז לא
20/05/2013 | 01:24
67
אבל שיהיו ספיישלים בינתיים!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' אוף'
אוף
19/05/2013 | 00:47
130
אם הייתי יודעת על האמ-אמא של הקליף-האנגרים הזה, הייתי מחכה לנובמבר כדי לראות את הפרק הזה.

אבל ראיתי אותו, והמחשבה העיקרית שלי היא WTF?!

הפתרון של קלרה נהדר - שאפו למופאט.
והדבר הכי טוב שיצא מהפתרון של קלרה, זה הפתיחה של הפרק - פשוט נהדר. אני אוהבת שמזכירים ומראים את הדוקטורים הקודמים, וזה היה עשוי נהדר. ("נהדר" הפכה למילת המפתח בהודעה הזו?)

כעסתי על הדוקטור שהוא נכנס אחרי קלרה לקו זמן שלו (זה תיאור נכון לזה?) - היא עשתה את שלה, למה אתה צריך ללכת אחריה? אבל בסדר, ככה זכינו לראות עוד הצצות לדוקטורים קודמים (כמה שמחתי לראות את הג'קט של כריסטופר!!!). אבל... ג'ון הארט? IMDB כבר ספיילר לי שהוא יופיע בפרק ספיישל, לא ציפיתי שהוא יגיע כבר עכשיו (אבל היי! ג'ון הארט כ"ספין אוף"* לדוקטור! איזה ליהוק נהדר! עכשיו רק חסר שאלן ריקמן יהיה הדוקטור הבא וכל חלומותיי יתגשמו. sort of).

ריבר - הפתיע אותי שהדוקטור קרא לה "אקסית" (תתבייש לך ), אבל הכל נסלח כשהוא נישק אותה.

אני עדיין מבולבלת ובמצב של WTF מהפרק, מקווה להבין אותו יותר טוב אחרי צפייה נוספת, אבל מילה אחת לסיום:
לפני שהפרק שודר עשיתי הסכם עם סטיבן מופאט - הוא לא מגלה את השם של הדוקטור, ואני סולחת לו על ההמתנה הארוכה לשרלוק. אז הנה, קבל את התנצלותי, אני סולחת לך. (אבל יפה לך להזכיר לי שאין כמוך כשזה נוגע לקליף-האנגרים. הייתי צריכה לראות את זה מגיע...)

(*"ספין אוף" בהיעדר מונח מתאים יותר)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 01:15
9
162
ראיתי אותו לפני שעתיים וכבר שכחתי מה היה בו מרוב שזה היה מוזר!
ישלי המוןהמוהןמהוןמון דברים חיוביים להגיד על הפרק הזה אבל מכיוון שכולם יגידו אותם והם גם דיי obvious, אני אלך על הביקורת (מצפייה ראשונה):
"no living creature can speak falsely or fail to answer."
"Silence will fall when the Question is asked"
"the Fall of the Eleventh"
"the question that must never be answered hidden in plain sight" (עם דגש לhidden in plain sight)

איפה כל אלה קיבלו ביטוי בפרק!?!? ההסברים היחידים שיכלתי למצוא לעצמי (שהם דיי עלובים) הם שלדוקטור אסור לשקר כי אחרת כל החברים שלו ימותו מהוויספרמן (ד"א, אם מישהו רואה Once upon a time - זה קצת רג'ינה מה שהוויספרמן עשו ).
על הסיילנס, זה שאולי היה שקט בשיחה בין הגרייט אינטלג'נס לדוקטור (שקט, אבל לא דממה כמו שציפיתי)
על ה"Fall of the Eleventh" - אולי שהוא נפל בתוך הוויבלי-וואבלי הזוהר הזה שם עד למטה כדי להציל את קלרה (?!)
ולאחרון ממש לא מצאתי הסבר, hidden in plain sight?איפה?

וגם הגרייט אינטלג'נס - למה דווקא הוא?מכלללללללל האויבים הגדולים של הדוקטור ששונאים אותו שנאה בסדרי גודל לא מהעולם הזה, דווקא הGI?אויב שהדוקטור פגש פעמיים בתוך כל ה1200 שנים שהוא חי?

ורגע מופאט, איפה כל התשובות?מי פיצץ את הטארדיס בסוף עונה 5?ואם זה כל הסיפור, למה לסיילנס לרדוף אחרי הדוקטור במקום לעשות משהו פשוט יותר - ולהרוג את הגרייט אינטלג'נס? או אולי, לבוא אל הדוקטור ולהזהיר אותו שאם הוא יכנס לטרנזלור זה הסוף של היקום.

וזהו, כאן השאלות שלי נגמרות, בתור פרק הפרק היה אדיר למרות שהוא לא ענה לי על כל השאלות שלי |Y|
חלק אהוב: קלרה ווויליאם הרטנל.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' * בשורה האחרונה'
* בשורה האחרונה
19/05/2013 | 01:16
39
לצפיה ב-' ? בפנים'
? בפנים
19/05/2013 | 01:23
1
107
ה GI היה כבר בסדרה הישנה, מניחה שמופאט החזיר אותו בכוונה...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 01:30
100
כן בגלל זה רשמתי פעמיים למעלה. עכשיו אני נזכר ש3 פעמים כי בפעמוני סיינט ג'ונס הוא הופיע גם, אבל זהו. באותה מידה זה יכל להיות גם לא יודע, האוס או הבתולת ים ההיא מהפרק עם הפיראטים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תשובות חלקיות '
תשובות חלקיות
19/05/2013 | 01:30
3
135
התשובות הן לפי הבנתי בלבד ולא בטוח שהן נכונות

קודם כל השאלה ש"מתחבאת לעיני כל" היא פשוט Doctor who? ואת זה כבר אמרו לנו בסוף העונה הקודמת (דוריום חוזר עליה ושוב ושוב בסוף הפרק ההוא, מייד אחרי שהוא אומר את זה).
היא מתחבאת לעיני כל כי היא ברורה מאליה והשם של הסדרה וכולם שואלים אותה. לא חושבת שיש כאן מה לחפש יותר.

the Fall of the Eleventh - אתה מפרש מילולי מידיי. נפילתו היא מחיקתו ע"י ה-GI שנכנס לתוך הטיימליין שלו בשביל להרוס אותו. מה שבוטל ע"י קלרה שמצילה אותו.

למה שהסיילנס לא יזהירו את הדוקטור? אני חושבת שהם באמת ניסו להזהיר אותו (צריכה לחזור ולחפש אבל נראה לי שהם מנסים להביא לדוקטור את הנבואה על כך ש-silence will fall כשהוא יגיע לשם). דבר אחר שהם מנסים לעשות זה להרוג אותו, כדי למנוע ממנו להגיע לשם (ובצדק - כפי שראינו הידיעה שלו על מה יקרה שם לא מונעת ממנו מללכת לשם הכל זאת).

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'קיבלתי את השניים הראשונים. תודה בנוגע ל3'
קיבלתי את השניים הראשונים. תודה בנוגע ל3
19/05/2013 | 01:38
2
97
יש הבדל בין "דוק, תיזהר, בשדות הטרנזלור יקרה משהו נורא והשם שלך יתגלה שם! שנינו לא רוצים שהשם יתגלה, אז אל תלך לשם" לבין לשלוט באנושות שנים על גבי שנים, לפוצץ את הטארדיס ולגרום לסוף היקום בעצמם.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'רגע רגע '
רגע רגע
19/05/2013 | 01:45
1
106
הסיילנס הם אלו שפוצצו את הטארדיס? איפה זה נאמר? אני לא הבנתי את זה.

לשלוט כל השנים באנושות רק בשביל למנוע מהדוקטור להגיע לטרנזלור זה באמת מוזר מסכימה.
אולי אפשר לתרץ את זה קצת בכך שכדור הארץ זה המקום האחד ביקום שהדוקטור כל הזמן חוזר אליו, אז אם אתה מנסה לתפוס מישהו שמסתובב חופשי בכל הזמן והיקום - הכי הגיוני לך להיות במקום האחד שאליו הוא חוזר תמיד.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני לא חושב שזה נאמר'
אני לא חושב שזה נאמר
19/05/2013 | 01:53
93
זו פשוט הנחה מקובלת, כי רק להם היה את האינטרס וגם רק הם יכלו להיכנס לתוך הטארדיס בלי שידעו שהם שם (הדוקטור בטארדיס, סיילנט נכנס, הדוקטור נבהל, מסתובב, שוכח, והסיילנט מסתובב חופשי במנועים כמה שבאלו).
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תשובה אחת '
תשובה אחת
19/05/2013 | 02:37
113
לדעתי ה - fall of the 11th מתייחס למציאה של ה"דוקטור" הנוסף, מה שהופך את הדוקטור הנוכחי ל - 12th

אפשר להתייחס לזה ככה..

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 08:00
82
אף אחד לא הבטיח תשובות להכל...

והוא פשוטו כמשמעו נפל.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מעולה.'
מעולה.
19/05/2013 | 01:18
2
136
ההתחלה עם קלרה הייתה מעולה, הפתרון של קלרה היה מעולה וריבר .

קצת חבל לי שהיו כל כך מעט אינרקציות של ריבר עם הדוקטור, כי ריבר בשיאה כשהיא מתקשרת עם הדוקטור. מצד שני, זכיתי לראות את ריבר, ואת הדוקטור מנשק את ריבר, אז אין לי ממש זכות להתלונן.
(למרות שהוא חצוף עם האקס, ואיך היא נפגעה שקלרה לא יודעת עליה, אבל אחרי שהוא אמר שהוא חשב שזה יכאב לו יותר מדי ושהוא צדק סלחתי לו על הכל ועכשיו אני משוכנעת סופית שהוא אוהב אותה ושהם מושלמים ביחד)

בנוגע לעתיד של ריבר, אני חושבת שאם מופאט ירצה הוא יכול להחזיר אותה, מבחינת הטיים ליין שלה זה היה אחרי שהיא בספריה, אבל יש אפשר להחזיר אותה כשהיא לפני הספרייה, וגם אחרי. אז אני אשאר עם אופטימיות זהירה.

בנוגע לסוף של הפרק: וואו!
שהדמות הופיעה וראו שהדוקטור ממש מפחד, ואז כשקלרה אמרה שהיא לא מזהה אותו, ומה שהדוקטור אמר. וואו, פשוט וואו.
השאלה אם זה איזה גלגול אכזרי ישן לפני שהדוקטור נהיה דוקטור או משהו עתידי, ואם זה עתידי אז איך הוא יודע עליו.
זו הייתה הפתעה ענקית ואני כבר מחכה לראות מה יקרה עם זה. ובעיקר בסוף שהציגו אותו בתור הדוקטור.

אני אראה את הפרק שוב ביום שני, אני מקווה להבין יותר טוב אחרי זה. בינתיים אני בהחלט מרוצה.

רעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אה ו'
אה ו
19/05/2013 | 01:20
1
112
השירים הקטנים של מופאט .

רעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'I Need More!!!!'
I Need More!!!!
19/05/2013 | 02:11
39
לצפיה ב-'אהההההההההה!!!!! מושלם'
אהההההההההה!!!!! מושלם
19/05/2013 | 02:28
34
לצפיה ב-'ראיתי את הפרק'
ראיתי את הפרק
19/05/2013 | 02:38
95
ונשרפו לי הרשתיות...

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ניחוש לגביי... '
ניחוש לגביי...
19/05/2013 | 02:40
9
157
לגבי הדוקטור של ג'ון הרט.
אני מאמין שהוא הדוקטור שסיים את מלחמת הזמן.
שרצח את כל הדאלקים ואת כל אדוני הזמן.
שעשה משהו כל כך לא ברוח השם דוקטור.

אבל זה רק ניחוש

ושוב...
אהההההההה!!!!!!!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כן זה היה הניחוש גם שלי'
כן זה היה הניחוש גם שלי
19/05/2013 | 02:47
34
לצפיה ב-'ובאותו כיוון(לא בדיוק,אבל בערך)'
ובאותו כיוון(לא בדיוק,אבל בערך)
19/05/2013 | 02:48
2
136
בפרק Amy's Choice הדוקטור אומר שיש לו צד אפל, אולי עכשיו אנחנו יודעים איך הצד האפל הזה נראה...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ואנחנו יודעים'
ואנחנו יודעים
19/05/2013 | 10:22
1
106
שהוא לא מסדר גבות.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אבל '
אבל
19/05/2013 | 03:15
3
144
באנד אוף טיים רואים שהדוקטור העשירי הוא זה שסיים את המלחמה ושם סוף לכל אדוני הזמן.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 08:20
110
באנד אוף טיים הם מנסים להתחמק מהגורל שלהם, ולא מצליחים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה ישן אז לא נראה לי שצריך ספויילר...'
זה ישן אז לא נראה לי שצריך ספויילר...
19/05/2013 | 12:01
1
105
בפרק שאת מדברת עליו הוא סיים כמה אדוני זמן ולא את המלחמה.
הדוקטור מדבר על זה שהוא סיים את המלחמה בעבר שלו.
עד כמה שזכור לי לפחות...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כן אבל '
כן אבל
19/05/2013 | 14:08
85
בעקרון זה משהו משותף לדוקטור השמיני ולדוקטור העשירי. הדוקטור השמיני היה במלחמה עצמה ועשה שם כל מיני דברים שאנחנו לא ממש יודעים מה הם בדיוק כי הוא אף פעם לא סיפר (חוץ מזה שהוא נעל את המלחמה) ולך תדע כמה נורא זה והוא זה שבאמת היה במלחמה עצמה.
והדוקטור העשירי לא נתן להם לצאת ולהנצל מהמלחמה, באנד אוף טיים. שזה סיים אותה באופן סופי כי זאת הייתה התקווה האחרונה שלהם.

בכל מקרה, יש מצב שזה קשור באמת למלחמת הזמן, אבל אני לא רוצה בינתיים הראש שלי עובד שעות נוספות וכל הספקולציות... אע...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ג'ון הארט הוא......'
ג'ון הארט הוא......
20/05/2013 | 01:17
98
הויליארד

זה למעשה הדוקטור שבין הגלגול ה-12 לגילגול האחרון שלו שמנסה בעיקר למצוא דרך לשרוד, כמו המאסטר. הוא הופיע לראשונה בעונה ה-23 של הסידרה הקלאסית

האינטיליגנציה אפילו ציין זאת בפרק

הדוקטור שהיה במלחמת הזמן האחרונה הוא פול מגאן, ד"ר 8.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' תגובות לפני קריאת מה שאחרים כתבו'
תגובות לפני קריאת מה שאחרים כתבו
19/05/2013 | 04:14
149
אוי, בפתיח היה לי חיוך ענקי. כזה חיוך ענקי. הרטנל! והשאר! רגע, הסרטון שלי דפוק? לא, הם הורידו את האיכות כי זאת הקלטה ישנה של טום בייקר! ואז מוזיקה מוכרת שלא זיהיתי, PAUSE, זמזמתי -
This is Gallifrey, Our Childhood, Our Home.
חיוך ענקי.

וסטרה ג'ני וסטראקס נהדרים כרגיל.

וקלרה
קלרה קלרה קלרה

שיחת ועידה בשינה זה כל כך מופאטי. וגם איך שעילפו את קלרה.

מוזר לי שבשדות טרנזלור לא היה המצב ששום יצור חי לא יכול לשקר או להמנע מלהגיד את האמת וציפיתי לזה כשהכריחו אותו לגלות את השם - שאז הגעתי למצב של לנשוך בכוח איזו חתיכת בד מהמתח - וזה בחיים לא קרה לי. כלומר, זה ממש לא הדבר הכי מותח שראיתי, אבל כשנכנסים לסיפור ואכפת לכם מהסיפור זה לא משנה אם ראיתי דברים מותחים יותר, זה היה קטע טוב. והשאר.
(כי האמנתי שמופאט יכול להגיד את השם שלו. הוא אוהב לעשות דברים שאנחנו חושבים שלא יעשה - הטלפון בילד הריק, כשהרג את קלרה וכו' וכו')

Whisper Men. משהו בין דממה לצעקה. המממ.

קצת מלחיץ, הקבר של הדוקטור נראה זהה (מבחוץ ומבפנים) לטארדיס כפי שהיא בזמן הנחיתה.

(ורגע, הטארדיס לא סובלת אותה בגלל מי שהיא? היא הצילה אותו! היא הפגישה ביניהם!)

את התאוריה לגבי מי היא קלרה שהתבררה כנכונה שמעתי כבר, וחבל. הקטע שהיא רצה לתוך הדבר הזה בזמן נמתח קצת כי היה ברור שזה יקרה עוד ממתי שהGI נכנס.

עוד לא גילינו איך ומתי ריבר מגלה את השם שלו. כבר לא ברור אם נגלה או שהשאירו לדמיון שלנו. עכשיו קלרה יודעת. אולי הן מקושרות? אולי ריבר העלתה את עצמה לקלרה או משהו כזה?

ואם כבר ריבר
Goodbye, sweetie

הייייייייי, ההמשכיות של ה VALEYARD עדיין רלוונטית! אמרו שיקראו לו מתישהו ככה. הוליארד זה ג'ון הרט? אני צריכה לראות את הפרקים האלו. (ובכלל, בקושי ראיתי שום דבר)

THE FALL OF THE 11TH היה נפילה במובן המילולי של המילה.. אבל לא היה שום דבר עם הדממה - קרה להם משהו מרחוק? או שיש עוד משהו שצריך לקרות? הממ.

ואוף, עכשיו כל התאוריות שלי על זה שהוא לא ה-11 הופרכו. טוב נו, נקרא להם במספרים. תודה באמת מופאט.

ולמה קראתי לפיקניק בחודש הבא "פיקניק בטרנזלור"?? חשבתי שזה יהיה רק בחגיגות ה50, עכשיו הרפרנס... מוזר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 08:24
4
142
בקשר לריבר ו"אקס", אולי הוא יודע שהוא כבר לא יראה אותה בתקופה שלפני הספריה, ולכן "סוג של אקס" בגלל שהיא מתה..

ובאמת בפרק היא סוג של רוח רפאים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אל תגידי כאלה דברים! '
אל תגידי כאלה דברים!
19/05/2013 | 10:58
3
45
לצפיה ב-'זה הוא אמר!'
זה הוא אמר!
20/05/2013 | 01:26
2
89
הוא!
דוקטור הוא!

תגידי, בגילי המופלג המוח עובד לאט אז רק עכשיו קלטתי - לא דיברנו המון בתפוז לפני מליון שנה?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' הוא לא אמר את זה'
הוא לא אמר את זה
20/05/2013 | 10:12
1
69
"אולי הוא יודע שהוא כבר לא יראה אותה בתקופה שלפני הספריה".

ובקשר ל- אכן, וזה היה לפני 10 שנים בערך, אז אפשר להבין איך לא זכרת.

רעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הוא אמר '
הוא אמר
21/05/2013 | 02:46
37
שהיא רוח רפאים. טוב, שהיא הד. (אאל"ט, אין יל את הפרק עליי עכשיו)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מספר הסיפורים'
מספר הסיפורים
19/05/2013 | 10:38
3
151
לאנשים בשלים כמוני ג'ון הארט הוא מרגש
פעם, כשכולנו היינו בערוץ הראשון The Storyteller היתה תוכנית גאונית וג'ון הארט כבר אז היה זקן
בנוסף כבר ציינתי שיש (לדעתי) מחוות לנוסע השמיני
ג'ון הארט הוא הדמות הכי זכורה מהנוסע השמיני בגלל היצור שמתפרץ לו מהחזה
אני מאוד מתרגשת ממנו ומתה לראות את ההמשך
אהבתי את הפרק ( ריבר) אבל היו יותר מדי ניסים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 12:30
27
לצפיה ב-'מעליי.'
מעליי.
19/05/2013 | 21:00
92
אני יודעת שלא כתבת ספוילר לעלילה אבל כן כתבת על שחקן שהופיע בפרק...
רק תשתדלו לכתוב טוב?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ובשבילי... '
ובשבילי...
19/05/2013 | 21:26
89
בשבילי הוא לנצח יהיה וינסטון סמית' (מה שגרם לי לאושר גדול כשהוא לוהק ל"דיקטטור" ב V For Vendetta. אחד הליהוקים המבריקים בתעשיית הקולנוע)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
19/05/2013 | 13:36
6
173
גם אני הופתעתי שלא הוזכר זה שאף יצור חי לא יכול לשקר או לא לענות.

עצבן אותי שהדוקטור לא התייחס לריבר. גם חבל לי שהפרק האחרון איתה (זה הפרק האחרון איתה? אנסה לא לפתח ציפיות, למרות שאני כבר לא מצליחה בכך) לא התרכז בה יותר, אבל אהבתי את האינטרקציה שלה עם קלרה ואת איך שהיא השתלבה. זה היה מרגש.

קראתי תיאורי העל קלרה שניחשה את הכל. לא הצלחתי להתאפק וממש חיפשתי תיאוריות בכוח. אתמול חיפשתי תיאוריות ממש בטירוף.

אני ממש מעריכה את מי שערך את הקטעים עם הדוקטורים הישנים.

ג'ון הארט- קראתי תיאוריות על זה עוד לפני שהשחקן רמז את זה. הופתעתי שראינו אותו כבר בפרק הזה.

קצת מוזר לי שגם כתבו בסוף הפרק את ה"introducing" הזה, אבל זה היה מלהיב.

כשדיברו על לבקר בקבר של עצמך, נזכרתי בקלרה בסוף של the snowmen. הייתי ממש בטוחה שיעשו עם זה משהו ושזה איכשהו קשור לזה. יכול להיות שעוד יקשרו את זה איכשהו?

מה יהיה עד נובמבר?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ריקנות איומה בלב.'
ריקנות איומה בלב.
19/05/2013 | 22:04
5
93
(בתגובה לשורה האחרונה שלך)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'למה, שמעתי שהודלף '
למה, שמעתי שהודלף
20/05/2013 | 01:29
4
117
טורנט של ריבר

.

(זה לא באמת ספוילר, סתם אני כבר לא בטוחה מה לסמן)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מה מה מה מה מה?'
מה מה מה מה מה?
20/05/2013 | 10:19
3
25
לצפיה ב-''
21/05/2013 | 02:47
2
59
נו, כי ריבר היא קובץ במחשב.. יופי, בגללך עכשיו הרסתי את הבדיחה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אוי עכשיו הבנתי, אדיר '
אוי עכשיו הבנתי, אדיר
21/05/2013 | 02:49
16
לצפיה ב-'טוב... תגובה עם קצת יותר תוכן'
טוב... תגובה עם קצת יותר תוכן
19/05/2013 | 21:42
1
117
אתחיל ואומר שאני מסוגלת לצפות בפרק הזה 10 פעמים וזה לא ימאס. למעשה לפני חצי שעה סיימתי לצפות בו בפעם השניה ומיד אחר כך רציתי לראות אותו שוב.

המשפט "The Doctor has a secret he will take to his grave. And it is discovered" שמתייחס בעצם לקבר שלו ולא לסוד - אדיר.

הקבר של ריבר סונג שהוא לא באמת קבר אלא רק כניסה סודית לקבר של הדוקטור "They'd never bury my wife out here". הדרך אגביות של המשפט הזה ואיך שזה יצא לו כל כך בטבעיות, זה ביטוי ליחסים מאוד מיוחדים בינו לבין ריבר.

לרגע חשבתי שהוא באמת יגיד את השם שלו. הייתי כל כך במתח, אני לא חושבת שהייתי אי פעם כל כך מתוחה ממשהו... כל הזמן אמרתי "אל תגיד, אל תגיד, אל תגיד, אל תגיד...." ואז ריבר אמרה וכשהדלתות נפתחו הייתי בטוחה שהוא אמר את זה. כל כך הוקל לי שזו ריבר שדיברה ובעצם לא שמעו אותה - אהבתי מאוד.

ואז לפני שהדקוטור נכנס לקבר אמרתי "אל תיכנס, אל תכנס, אל תיכנס, אל תיכנס, אל תיכנס..." כל פעולה שהדוקטור עשה הייתי כל כך לחוצה מזה שהסוד שלו יתגלה.

וכשרואים מה קבור שם - הגאונות של מופאט קלעה בול. בדיוק מה שצריך להיות שם. "My tears track". כל ההסטוריה של הדוקטור. הייתי מהופנטת.

קלרה או קלרה... "My Clara" . היא הייתה בשיאה. היא הנערה הבלתי אפשרית. היא נערת הסופלה. היא זאת שתציל את הדוקטור.
הרעיון שהחיים של הדוקטור הם פצע פתוח - זה כל כך נכון וזה כל כך מטאפורי. פשוט להוריד את הכובע.
הפתרון למי היא קלרה היה הכי טוב שיכל להיות. היא פשוט קלרה - וההדים שלה לאורך קו הזמן של הדוקטור כי היא פשוט נכנסה לו לחיים מכל פינה אפשרית. היא נולדת ומתה כל הזמן וכל הזמן בשביל הדוקטור.

ריבר... שוברת לבבות חצופה שכמותך. הסצינה שלה עם הדוקטור כשהיא מבינה שהוא ידע שהיא שם - העיניים שלי לא התייבשו מאז... נכנסתי למין טראנס קטן שם.
אני פשוט אוהבת את מה שמופאט עשה עם הדמות הזאת. היא והדוקטור זה פחות או יותר הדבר הכי קרוב לשלמות. ולא במובן של "אוי הם מושללמים ביחד!!" (כאילו גם חח מן הסתם) אלא במובן של הם משלימים אחד את השני so well, שכל שיחה שלהם זה כמו להקשיב לדואט. יש הבנה עמוקה כל כך ביניהם, שזה גורם לך לתהות אם הם באמת שני אנשים ולא יותר מזה.

ג'ון הארט - מהרגע שראיתי את הדמות הזו עומדת בגבה אלינו יחשתי שזה הוא וכשהוא דיבר אז כבר הייתי בטוחה. "זה לא הדוקטור, זה אני" - חזק.
"עשיתי את מה שעשיתי בשם השלום והשפיות" - "אבל לא בשם הדוקטור".

וכך זה מסתיים.

אין מצב שאני שורדת עכשיו חצי שנה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' . להכל.'
. להכל.
19/05/2013 | 23:27
20
לצפיה ב-' פרק בינוני מאוד על גבול גרוע'
פרק בינוני מאוד על גבול גרוע
20/05/2013 | 01:04
1
121
כל כך הרבה בינוניות מפרק סוף עונה - ממש מאכזב על גבול כגרוע

1. הדוקטור רואה את ריבר ומתעלם מימנה כי כואב לו? הוא לא שואל אותה אפילו פעם אחת מה היא עושה מחוץ למחשב הספרייה? הדוקטור ממש טיפש בפרק הזה + הם אף פעם לא התחתנו והיא מעולם לא למדה את שמו. לפי הפרק בו הוצגה ריבר לראשונה, הסיפור של ריבר היה צריך להימשך לפחות על פני 2 דוקטורים ומתוכנן טוב יותר. נראה שלמופט יש רעיונות טובים ויצירתיים, הוא יודע היכן הוא רוצה למקם אלמנטים שיובילו אליהם ויחברו אותם אבל הוא ממש גרוע בביצוע.

2. החיסרון הגדול בפיצול עונה קצרה של 13 פרקים לשתי חלקים שונים ולא קשורים הוא שאין מספיק זמן לפתח דמויות! דחסו את התעלומה של קלרה לחופן פרקים, כאשר בהם התעלומה למעשה לא התקדמה לכלום. לא למדנו מספיק על קלרה המודרנית (המקורית) כדי שיהיה לנו איכפת מימנה, אין לקלרה שום מוטיבציה – פשוט שום מוטיבציה להקריב את חייה עבור הדוקטור (היא עושה זאת רק כי היא יודעת שהיא כבר עשתה זאת) ולמעשה ההקרבה שלה הייתה צריכה להיות הסוף של הדמות, משהו שהיה צריך לקרות בסוף העונה הבאה לפחות!

3. לא ממש ציפיתי שמופט יגלה את השם של הדוקטור אבל לפחות שייתן הסבר מדוע השם שלו הוא סוד כל כך חשוב ששווה הקרבה של חבריו הטובים + אם השם של הדוקטור לא חייב להיאמר מילולית ואנו יודעים שהאינטליגנציה הגדולה לא טלפתית, למה הדוקטור לא חשב על השם שלו ופתח את הדלת?!

4. איזה בזבוז של הדמות 'האינטיליגנציה הגדולה'! מופט החזיר אויב ישן נושן של הדוקטור והסביר איך הוא נותר – יופי!, הוא המשיך להציג אותו כנבל ברקע לפרק אחד – אוקי ואז הוא.... מדלג לשלב האחרון בחיי הנבל בו הוא רוצה כבר למות אבל לפני כן הוא רוצה להרוס את הדוקטור – למה? מה המוטיבציה של הדמות לנהוג כך?! מה אינטליגנטי בכך?! - אינטליגנציה גדולה? אולי אינטליגנציה גרועה.

5. והסוף, אך הסוף. יש לנו דמות מסתורית שהיא הסוד הנורא של הדוקטור... היא לפתע מסתובבת... וזה ג'ון הארט או למעריצים הצעירים שלא מכירים את השחקן – אדם זקן ואז.... באותיות גדולות המופיעות על כך המסך... "ג'ון הארט הוא הדוקטור" – למה?!!!! למה לא להשאיר את הזהות שלו תעלומה? זה היה יכול להיות סוף הרבה יותר טוב, סוף שהיה גורם למעריצים (החדשים לפחות) לתהות מי ג'ון הארט אמור להיות

*) סתם בזבוז של המפלצות הלוחשות, שהגיע להן להיות מוקד של פרק בפני עצמו ולא הערה שולית בפרק זה. אני בטוח שבעונה הבאה יהיה פרק שיתמקד בהם אבל להציג אותם לראשונה כאן? שוב אותה טעות חוזרת של מופט + וזה בסדר שקלרה בתור נני נוטשת את הילדים שבאחריותה אחרי שהם ברחו מהבית בלי אישור כדי לראות סרט?! וזה בדיוק אחרי הפרק הקודם! בו היא והדוקטור דאגו להגן עליהם?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
20/05/2013 | 13:12
65
בנוגע לחלק על ג'ון הארט- גם לי הכתובית הייתה קצת מוזרה, וגם חשבתי שהיא הורסת את התעלומה, אבל אני חושבת שזה השתמע ממה שהוא אמר לדוקטור קודם.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ועכשיו תגובה רגועה וחופרת יותר '
ועכשיו תגובה רגועה וחופרת יותר
20/05/2013 | 01:08
5
132
א. פרק מעולה, לא מעט חורים קטנים (וגדולים), אבל לזה אנחנו רגילים, ובסוף השלם עולה על סכום חלקיו.

ב. פתיחת הפרק - המונטאז' של קלרה עם כל הדוקטורים הישנים - ע-ו-צ-ר-ת נ-ש-י-מ-ה!

ג. אם במהלך הפרק הנשימה חזרה לסידרה - הסיום לקח לי אותה שוב! ג-א-ו-נ-י!

במילים אחרות הפרק התחיל ב-WTF!! ונגמר ב-אעאעאאאאהאהאהאההההאהאהאהאאהאה!!!

ד. אוהבת את הפתרון לתעלומת קלרה. האמת שהוא יותר קוהרנטי והולם ממה שציפיתי.
כרגיל לא הכל מסתדר 100% וצריך "להתאים" הסברים לכל מיני עניינים... אהמ אהמ... האם היא זוכרת בכל הגילגולים? מתי כן ומתי לא? למה היא מודעת? ממה בדיוק היא מצילה את הדוקטור? כלומר איפה ה-GI שממנו היא בעצם אמורה להציל אותו בכל גלגול - למשל בדאלק אסיילום? ואיך היא הצילה אותו בספיישל?
אבל בסה"כ ההסבר יפה מאוד ואפשר לסלוח, וגם לספר לעצמנו סיפור כמעט-קוהרנטי בשביל להסביר כמעט-הכל.
לדעתי היא לפעמים זוכרת ולפעמים לא - כי בדאלק אסיילום ובספיישל היא בבירור לא זוכרת (חוץ מהד של זיכרון מהתת מודע או משהו, שגורם לה בסוף לחזור על המשפט), ואילו במפגש עם הדוקטור הראשון בגניבת הטארדיס היא בבירור כן...

(אני אגב חושבת שלא נקבל יותר תשובות לעניין הזה, כך שכל אחד יצטרך להחליט לעצמו איזה גירסה הכי הגיונית לו.)

ה. כל מלווה (לפחות בסדרה החדשה) עושה מעשה הירואי אדיר כלשהו שמציל את הדוקטור ולרוב גם את היקום. קלרה כבר עשתה את שלה.

ו. והנה הסיפור הכמעט-קוהרנטי שלי לעניין הסיילנס:
מסדר הדממה הוקם בעקבות הנבואה, כדי למנוע את התגשמותה.
לפי הנבואה הדממה תיפול (שאפשר לפרש כ"עולמים רבים יחרבו") כאשר הדוקטור ה-11 יגיע לשדות טרנזלור, ולכן מטרתם למנוע את הגעתו לשם.
הם לא יכולים להרוג את ה-GI במקום, כי הוא לא מוזכר בנבואה ולכן הם לא יכולים לדעת שהוא האויב שיפיל את הדוקטור בטרנזלור.
את הדוקטור לא קל לתפוס, אבל יש מקום שאליו הוא חוזר תמיד וזה כדוה"א, ולכן הסיילנס מתנחלים אצלנו מתחילת ימי האנושות (אין היגיון לחכות לו דווקא בזמן מסויים, כי הוא יכול לצוץ בכל זמן במידה שווה).
הסיילנס גם מנסים להזהיר את הדוקטור בכמה הזדמנויות על הנבואה (למשל כשאיימי פוגשת סיילנס בשירותים של הבית הלבן הוא מתחיל להגיד לה you will tell the doctor...) אבל כנראה יודעים (ובצדק) שזה לא יועיל והדרך הבטוחה היחידה היא להרוג אותו.
והם חייבים להרוג אותו בתור הדוקטור ה-11, כי הוא זה שמופיע בנבואה (אם יהרגו דוקטור קודם לא עשו בזה כלום - כי דוקטור 11 עדיין יגיע, ודוקטור 12 זה מאוחר מידי. הפתרון היחיד הוא להרוג את דוקטור 11 לפני התגשמות הנבואה - כך שהוא יתחדש לדוקטור 12 והנבואה כבר לא תהיה רלוונטית).
כשריבר נולדת הם מחליטים שהיא הכי מתאימה למשימה וחוטפים אותה ובלה בלה בלה (=עונה 6). עד עכשיו לא הבנתי למה הם היו צריכים את חליפת החלל...

בכל אופן אני חושבת שהנבואה מסתדרת יפה, חוץ מהמשפט שכבר ציינתם no living creature can speak falsely or fail to answer.
אפשר לשים לב שריבר שענתה על השאלה היא לא living creature בזמן זה... אבל זה עדיין לא מתאים.
בואו נייחס את המשפט הזה לדרמטיות-יתר של מנבאי נבואות למיניהם

ז. רגע לפני שהדלת נפתחת, כלומר בזמן שריבר אמרה את השם שלא שמענו, הדוקטור צועק משהו שנשמע כמו "היז..." או "היס..."? האם זאת ההברה הראשונה בשם שלו, או שהוא התחיל להגיד משהו אחר?

ח. הדוקטור הסודי!
אוקיי להתייחס לתיאוריות שעלו פה - אני קצת אתאכזב עם הסוד הנורא שלו זה סיום מלחמת הזמן.
כי זה לא סוד, זה משהו קשה מעברו, אבל זה משהו שאנו כבר יודעים ושמענו אותו מספר עליו ולוקח עליו אחריות. פה הוצג לנו "הסוד שהדוקטור יקח איתו לקברו" שבגללו (כך הבנתי) הוא מסרב להגיד את שמו, ומתכחש לאותו "גלגול" שלו, אז אני מצפה שזה יהיה משהו חדש שהוא עוד לא סיפר לאף אחד.
הייתי מנחשת משהו כמו השמדת האנושות עצמה (בקו זמן אחר), בגלל מעשים איומים ומסוכנים כלשהם. מה עוד יכול לגרום לדוקטור כל כך לכעוס?
(מצד שני אני לא חזקה בניחוש קו המחשבה של מופאט, אז אולי זה כן מלחמת הזמן וזהו )

וואו באמת חפרתי הרבה

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ז. please '
ז. please
20/05/2013 | 01:22
96
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5010275032...

או, אם את מעדיפה:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5010268399...

למטה (הלוואי וגם אותי היו מזהירים לפני, ראו הוזהרתם...)

לצערי קראתי איפשהו תיאוריה מעניינת שהולכת כך: בפרק השני של העונה השישית (עם לוויתן הכוכבים), הדוקטור אומר שאם הוא יהרוג אותו, הוא כבר לא יוכל להיקרא הדוקטור. יצטרכו למצוא לו שם אחר, כי הוא כבר לא יהיה הדוקטור.
אם זה מה שהוא אומר על להרוג לוויתן חייזרי, איך הוא כבר יכול להתייחס לעובדה שהוא סיים את מלחמת הזמן?
לדעתי? הוא הדוקטור השמיני-תשיעי שסטה מהיותו הדוקטור (כן, כולם מדברים על זה שהתשיעי סיים את המלחמה, אבל אז לא ידוע על איך ולמה הוא התחדש. בעיני יותר הגיוני שהשמיני סיים את המלחמה, נפצע במהלכה, והתחדש לתשיעי, שאומר די בבירור בפרק הראשון שאלה פנים חדשות, הוא אפילו מסתכל מופתע בראי. אז או שהוא נפצע כשמיני, התחדש, וסיים את המלחמה, או ההיפך). בכל אופן, איפשהו בסיפור הזה "נוצר" ג'ון הארט.
וזהו. סופרת את הימים עד נובמבר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'חשבתי על '
חשבתי על
20/05/2013 | 01:46
1
84
please אבל לא הצלחתי לשמוע את זה

(זו כמובן תגובה ל-BloodyRose, שאני לא יכולה לגלול עד לכפתור התגובה כדי להמנע מהספוילר להמשך שיש שם.)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' סורי'
סורי
20/05/2013 | 01:52
24
לצפיה ב-'+תאוריות'
+תאוריות
20/05/2013 | 02:03
1
85
(עונה רק למה שיש לי מה לענות, עם השאר אני מסכימה או מסכימה!!!!!!11)

קלרה -
> האם היא זוכרת בכל הגילגולים? מתי כן ומתי לא? למה היא מודעת?
לא ברור. זה משנה? בטח כתלות במקרה.

> ממה בדיוק היא מצילה את הדוקטור? כלומר איפה ה-GI שממנו היא בעצם אמורה להציל אותו בכל גלגול - למשל בדאלק אסיילום?
למשל אולי ה GI החליף את הטארדיס באחת תקולה (ד"א אווווו גרפיקה של טארדיס שאינה תא טלפון במערבולת!) (והרגע שהוא גונב אותה!!!) (הלואי שיכולנו להראות את זה להרטנל)
באסיילום - אולי הוא עזר לדאלקים להגיע אליו או נתן להם את הרעיון שהם צריכים לזרוק אותו לפני הכוכב.

אוח, עכשיו גרמת לי לתמונה בראש של פרקי ROAD RUNNER עם הGI שמנסה להרוס וקלרה שמצילה (אם כי ה ROAD RUNNER טיפש וקלרה לא)

> ואיך היא הצילה אותו בספיישל?
היא גרמה לו לחזור לעבודה ולהציל את העולם..

מן הסתם זה רק ניחושים. מופאט לא מחפש להסביר הכל כי בחיים אף פעם לא מוסברים לנו דברים עד הפיפס האחרון. את יודעת למשל את ההסטוריה של כל פריט בבית שלך? של הבית שלך? כשאת עוברת ליד בית של השכנים והם צוחקים את יודעת ממה? פעם אחרונה שנתת למישהו ברחוב הוראות להגיע לאנשהו, את יודעת אם הוא הגיע? אז גם פה אנחנו לא בהכרח מקבלים חוברת עם רשימת תשובות.
אבל אפשר לנחש.

(גם את כתבת את זה, סתם בא לי לנסח מחדש ככה :) )

> במפגש עם הדוקטור הראשון בגניבת הטארדיס היא בבירור כן...
אולי היא סתם עובדת במקום שאוהבת לעשות בלגנים?

> לפי הנבואה הדממה תיפול (שאפשר לפרש כ"עולמים רבים יחרבו") כאשר הדוקטור ה-11 יגיע לשדות טרנזלור, ולכן מטרתם למנוע את הגעתו לשם.
האמת, זה מסתדר יפה עם הפרק של הערפדים בעונה 5. בסוף הפרק, כנראה בגלל הסדק, משתרר שקט (רורי: all i can hear is silence) ואז מדברים על הסדקים שדרכם ראו silence and the end of all things.

> עד עכשיו לא הבנתי למה הם היו צריכים את חליפת החלל...
היא יורה מעצמה, ויאשימו את ריבר שירתה. מה שלא הבנתי זה למה צריך את ריבר בתוכה ולא סתם דב"ש.

> אני קצת אתאכזב עם הסוד הנורא שלו זה סיום מלחמת הזמן
כנ"ל. אני גם חושבת שהאירוע צריך להשאר מסתורי, ושמי שהוריד את השאלטר על אדוני הזמן צריך להיות הדוקטור שלנו ולא איזו גרסת מיסטר הייד שלו. (הייייייי אולי השם שלו זה ג'קיל) (היייייייי מופאט כתב מיני סדרה על דוקטור ג'קיל ומר הייד) (הייייייי אני מקשרת דברים יותר מדי)
(אבל אולי שווה לחפש רמזים בסדרה ההיא, יש לו לפעמים הקבלות כנראה-לא-מכוונות בין דברים שונים שכתב)

וכאמור השאר :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ג'קיל אחת הסדרות הטובות. '
ג'קיל אחת הסדרות הטובות.
20/05/2013 | 10:27
18
לצפיה ב-' ציטוט'
ציטוט
20/05/2013 | 01:34
2
107
This won't hurt.
OW!
I lied.

ריבר אמרה לאיימי ב TIME OF ANGELS
רורי אמר לאבא שלו ב DINOSAURS ON A SPACESHIP
ועכשיו הדוקטור לקלרה בNAME OF THE DOCTOR.

בונוס: הקבלה (אולי?) בין הפתיחה של הקבר לפתיחה של הפנדוריקה. לא יודעת, משהו שם נראה לי דומה. צריכה לחשוב על זה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ראיתי את זה בטאמבלר, זה אדיר. '
ראיתי את זה בטאמבלר, זה אדיר.
20/05/2013 | 10:30
1
89
לדעתי יש גם הקבלה יפה בין ריבר וקלרה.
ריבר נולדה כדי להרוג את הדוקטור, קלרה נולדה כדי להציל את הדוקטור ושתיהן מקריבות את חייהן בשבילו בסופו של דבר.
גם הדרך שהן עשו את זה דומה, כשהדוקטור שוכב חסר אונים ולא ממש יכול למנוע מהן לעשות את זה. (טוב, אז לדוקטור של ריבר היו אזיקים, אבל עדיין )
והדוקטור מציל את שתיהן בסוף (אבל לא ממש?)

רעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
20/05/2013 | 14:02
74
וגם לשתיהן הוא אמר שלא יעשו את זה, וגם את שתיהן הוא סוג של הכיר קודם ("סוג של" כי במקרה של קלרה אלה היו גרסאות אחרות שלה), והן לא הכירו אותו אז.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
20/05/2013 | 02:44
94
וואו, טירוף!
סופסוף פרק מעולה בעונה המעפנה הזאת.
אין לי הרבה מה להוסיף מעב למה שנכתב פה כבר, הפתיחה עם קלרה גאונית ממש, התפתחות העלילה לאורך הפרק גם, השליישיה פשוט מצוינת ואני כבר מחכה לספינאוף שיקבלו מהBBC.
הפתרון של תעלומת קלרה מצוין לטעמי, והאמת שקיוויתי שפעם אחת הדוקטור יוכל לוותר ולהשאיר אותה שם, חצי עונה איתה בהחלט הספיקה לי!
כשהדוקטור דיבר על הגלגול שהמסתורי שלו משום מה הייתי בטוח שזה המאסטר שם, אבל הסיום עם ג'ון הארט באמת היה מעולה ולפחות הפגרה עד הספיישל תהיה קצרה (דר"א, ידוע אם עומדת להיות עונה 8 ב2014 או שזה יגיע רק שנה אחרי הספיישל?)
מה שעוד אהבתי, שמתישהו בפרק (לא זוכר בדיוק מתי, נראה לי שהGI ציין את זה) שהדוקטור נהיה אכזרי לאחרונה והרג יותר מדי אנשים באופן שלא מתאים לו (כמו ההוא מדינזוארים על חללית), שזה מעין הכנה לכל העלילה הקרובה עם הדוקטור הסודי.

עכשיו, בקשה קטנה שקצת מביכה אותי
תהרגו אותי אבל לא ממש הבנתי את כל הסיפור עם הGI ואני אשמח אם מישהו יוכל לסכם לי בקצרה כזה מה הסיפור שם (כולל הספיישל ופתיחת עונה 7ב וכו').

לסיכום עונה -
לדעתי בין העונות החלשות של הסדרה החדשה, גם הפרקים שיחסית אהבתי היו נחמדים פלוס ולא ברמה, זה הפרק היחיד בעונה שאני יכול להגדיר כמעולה.
דירוג פרקים:
1. The Name of the Doctor
2. The Angles Takes Manhattan
3. Nightmare in Silver
--- הפרש משמעותי
4. The Power Of Three
5. Asylum of the Daleks
6. The Crimson Horror
7. Hide
8. The Rings of Saint John
--- הפרש ענק
9-13. (לא משנה הסדר)
Dinosaurs on a Spaceship
A Town Called Mercy
The Rings of Akhaten
Cold War
Journey to the Center of the Tardis
14. The Snowmen
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'פרק meh'
פרק meh
24/05/2013 | 20:45
1
69
כמו כל העונה הזאת.
עם כמה שאני אוהב את מופאט, זה פשוט לא עבד. פרק חלש עם רעיון טוב (כמו כל רעיון של מופאט) אבל הביצוע לא משהו.
הפרק היה איטי למרות שהוא פרק של45 דקות והיו מלא רגעים שפשוט רציתי שהם יתקדמו ויגיעו לעניין, ושהעניין הגיע זה גם לא היה מעניין במיוחד וקצת צפוי.
הדינמיקה בין קלרה והדוקטור לא הכי מרגשת ושאני לא אתחיל לדבר על השלישיה של הלטאה ומר תפוד.

אבל!

עם הסוף הזה אני מתרגש לספיישל החמישים! 3 דוקטורים ואחד מהם חדש!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לספיישל החמישים מעליי'
לספיישל החמישים מעליי
25/05/2013 | 00:09
47
בבקשה להיזהר עם דברים כאלה...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לפרק '
שאלה בנוגע לפרק
27/05/2013 | 10:40
7
38
אני מקווה שזה בסדר שאני מגיבה לפה אפילו שהשרשור כבר לא קופץ. שקלתי לנצלש, אבל לא הייתי בטוחה איזה שרשור מתאים לנצלו"ש, היה לי לא נעים, ותהיתי אם לא יעדיפו שאגיב לפה כי השרשור הזה עדיין בעמוד הראשון.

קראתי שבדיעבד אמורים להבין שכשהדוקטור אמר Please הוא התכוון לריבר, שהיא תגיד את השם שלו כדיי שהוא לא יצטרך להגיד. זה מרגיש לי קצת מוזר, כי בשלב הזה היא עוד לא ידעה שהוא מסוגל לראות ולשמוע אותה, אז אני בכל זאת תוהה אם הסיבה שהוא אמר Please לא הייתה באמת התחננות שלא יאלצו אותו לומר את שמו, כמו שחשבתי.
זה נכון?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה מעניין.. אפילו קצת הגיוני'
זה מעניין.. אפילו קצת הגיוני
27/05/2013 | 20:47
1
32
אפשר להגיד שהוא כן ביקש מריבר (בלי ידיעתה) אבל כשהדלתות נפתחו הוא היה המום.
אני חושבת שהוא כן הבין שריבר היא זו שפתחה אותן, פשוט לא התכוון לזה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אוקיי. תודה רבה על ההסבר!'
אוקיי. תודה רבה על ההסבר!
27/05/2013 | 22:07
9
לצפיה ב-'וזה בסדר גם לפתוח הודעה חדשה :)'
וזה בסדר גם לפתוח הודעה חדשה :)
27/05/2013 | 20:49
2
29
עבר די הרבה זמן מהפרק..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מצטערת'
מצטערת
27/05/2013 | 22:07
1
20
חששתי שהודעה כזו על נושא כזה פעוט עלולה להיות דיי מיותרת. מצטערת. לא יקרה שוב.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'את ממש לא צריכה להצטער. לך על מה. '
את ממש לא צריכה להצטער. לך על מה.
28/05/2013 | 06:14
11
עשית בסדר גמור :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
31/05/2013 | 19:01
1
18
ראיתי כבר את הטענה הזאת ואני לא מבינה מאיפה היא באה. הוא אמר פליז כי הוא ביקש שה GI לא יענה / יהרוג את החברים שלו, והוא לא דיבר לריבר כי היא עדיין לא ידעה שהוא רואה / שומע אותה. אני גם לא חושבת שהוא רצה שהדלתות יפתחו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תודה על ההסבר! '
תודה על ההסבר!
31/05/2013 | 20:21
4

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ