לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78037,803 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'Nightmare in Silver'
Nightmare in Silver
<< ההודעה הנוכחית
11/05/2013 | 21:55
45
215
תקציר:

Hedgewick's World of Wonders: the perfect theme park day out. And ground zero for a deadly silver resurrection

הטריילר

שעת שידור (שעון ישראל): 21:00

לא לשכוח לסמן
או כשצריך.

צפייה מהנה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' וואו!'
וואו!
11/05/2013 | 22:35
127
אני חייב להגיד שהייתה סקפטי מאוד לגבי הפרק הזה.
אני לא טיפוס של סייברמנים. או של יחידות צבא אלו או אחרים.

אבל.

הפרק לדעתי היה מצוין. הילדים לא הציקו לי יותר מדיי. זה הוקל לי.

קלרה כהרגלה מקסימה ואף משעשעת במיוחד הפרק.
אבל מה היא חושבת את עצמה? "את מקבלת פקודות ממני". פחח.
את מסוגלת ליותר מזה.

לדוקטור, בניגוד לפרק הקודם יש תפקיד מאוד חשוב בפרק הזה.
הדו קרב עם הסייבר "מיינד" בשחמט. הדו קרב בהשמצות, ומשחקי המוח והמילים.

אלונסייי!!

חבל לי על המארח הזה, הוא היה דווקא נחמד.

קצת מעצבן אותי שקלרה היא כזה on and off. למה היא צריכה בית כשיש טארדיס!
ופתאום גם זה שהיא ראתה את עצמה בלונדון הויקטוריאנית לא מוזכר יותר?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אוקיי, אז..'
אוקיי, אז..
11/05/2013 | 23:07
9
141
אנג'י קצת עצבנה אותי בהתחלה אבל בסוף אהבתי שהיא הבחינה שפורג' (למה השם הזה? פספסתי אנקדוטה כלשהי?) הוא בעצם הקיסר.

משחק המוחות של הדוקטור - - רואים שזה גיימן.

הדמות של קלרה בפרק לא ממש הייתה סגורה על עצמה.. לא יודעת להסביר, אבלהיא לא הייתה כמו בפרקים הקודמים.

בסך הכל פרק טוב - בלי גרנדיוזיות, אבל מתוחכם במידה הנכונה.

מה שממש הפריע לי, עד שחשבתי שפספסתי חלק מהפרק - איך הילדים הצטרפו לטארדיס? איך זה קרה? הם מאיימים על קלרה שילשינו עליה לאבא שלהם והדבר הבא שאנחנו יודעים זה שהם נוחתים על פארק השעשועים הזה... כאילו זה כזה ברור שהם הצטרפו..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
11/05/2013 | 23:22
117
פורג' = פרד+ג'ורג'?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 00:07
7
129
לגבי הילדים זה דווקא היה נראה לי ברור.
הם סחטו ממנה את זה בסוף הפרק הקודם, אז היא שכנעה את הדוקטור לקחת אותם לסיבוב.

מה שכן הרבה דברים אחרים הטרידו אותי איתם.
הם לא נראו מספיק מתלהבים והמומים בשביל מי שפעם ראשונה בחייו מגיע לכוכב אחר + לעתיד... נכון שהם חיים בהווה אלטרנטיבי לשלנו, שבו קיומם של חייזרים הוא מציאות ידועה לכל, אבל בכל זאת, הם עוברים פה חוויה יוצאת דופן ונראים משועממים.
גם אחרי שהם ניצלים - כאילו לא קרה שום דבר מסעיר במיוחד.

גם קלרה לא נראיית לי מספיק מתרגשת מזה שהילדים שבאחריותה נלקחו בשבי הסייברמנים ובסכנת חיים.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' מסכים עם כל מילה!'
מסכים עם כל מילה!
12/05/2013 | 00:43
87
איזה מין ילדים אלה?!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' על הכל '
על הכל
12/05/2013 | 02:28
92
אלו הדברים שהכי הטרידו אותי בפרק: קלרה לא ממש נרעשת ומוטרדת מהאפשרות שהילדים שהיא משגיחה עליהם יהרגו, הילדים לא מתרגשים מזה שהם בחלל, להיפך הם נראים במצב של "למה טרחנו לבוא לכאן" כאילו ויש להם מקום יותר טוב להיות בו. ברור שדוקטור הו היא לא סטאר טרק ויש מקום לסיספונד, אבל אם אנחנו אמורים להאמין שהילדים מצאו את קלרה באינטרנט, לפחות שינסו לגרום להם להראות ילדים אינטלגנטים ולא כאלו אידיוטים.
בכלל לא ברור אם זה הסוף המרושל של הפרק הקודם שגרם לפרק הזה להיות כל כך מפוזר או הפרמיס של הפרק שחייב את הסוף של הקודם, בכל מקרה מלבד רגעים גיימנים ברורים (המאבק האובראקטינגי של הדוקטור, כל הבניה של הדמות של ווריק דיוויס) עבורי הפרק היה מורכב מכל מיני טלאים שלא עבדו יחד.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 06:37
27
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 07:18
3
97
מי שמגיע לכוכב לכת חדש בתכלס נופל על ברכיו וצועק? נראה לי שדוקא ההלם של משהו חדש ישתק קצת...

אגב, ראיתי פעם דוקומנטרי על ילדה שהגוף שלה מזדקן מהר והוא נורא עניין אותי וקראתי עליה. בכנס-דוקטור באנגליה בדצמבר היא באה וראיתי אותה. פיזית. והיא נראית מוזר *נורא* בגלל המחלה הזאת. ולא הופתעתי, אלא אפילו לא קלטתי, רק אח"כ קלטתי שראיתי אותה וחבל שלא אמרתי שלום. כי במקרים קיצוניים אנחנו קצת ככה.. בשלב שמעבר ללהדהם.

חוץ מזה שהילדה היא טינאייג'רית צעירה מעצבנת והם מאוד מנסים לבנות את הדמות שלה ככה. הילד קצת מושפע מאחותו.

קלרה נראה לי פיתחה עור פיל (ונראה לי שזה בכוונה, לא סתם נסיון להסביר מה שקורה). מה שכן, היא פיתחה אמונה מאוד חזקה בדוקטור. קומפניונים אחרים לא היו סתם מדקלמים "כי זה מה שהדוקטור אמר". איימי, גם בפרק של גיימן, אמרה לרורי "זה שהוא קורא לעצמו דוקטור לא אומר שהוא יודע מה הוא עושה.." ויש בזה משהו. יש מצב שהם מביאים לקיצון אחד בשביל להכות בנו בקיצון אחר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' בקשר לילדים'
בקשר לילדים
12/05/2013 | 09:24
80
אבל זה לא הלם או שהם משותקים מרוב תדהמה.
אחד מהם אפילו שואל, אני לא זוכר מי: "מה הגענו רק לתחנת ירח?"
נשמע שהם היו מבואסים.
טוב נו, אם גם אני הייתי מגיע לפארק השעשועים הגדול ביקום והוא נחרב,
ואז סייברמנים היו רודפים אחריי, סביר להניח ש...
טוב.
אולי אהנה. עם הדוקטור. וקלרה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא ציפיתי '
לא ציפיתי
13/05/2013 | 00:47
1
71
שיפלו על ברכיהם ויצעקו אבל טיפה התלהבות... משהו... לא כל יום מגיעים לכוכב אחר! כשלקחו אותי בפעם הראשונה ללונה פארק התרגשתי יותר מהילדים האלו. עזבי לונה פארק - ראיתי ילדים מתלהבים יותר מהג'ימבורי המעפן בקניון...
הם לא לי נראו בהלם משתק בכלל.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה חלק מבניית הדמות...'
זה חלק מבניית הדמות...
16/05/2013 | 08:14
31
הם לא סתם ילדים סטריאוטיפים שהולכים אחד לאחד לפי המודל שיש לנו בראש לילדים סטריאוטיפים. יש להם אופי של ילדים מעצבנים שמתלוננים במקום ליהנות.. אז הם מתלוננים. במקום ליהנות. (וגם כשהם נהנים הילדה לא מודה בזה)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני מאוד אמביוולנטי עכשיו '
אני מאוד אמביוולנטי עכשיו
11/05/2013 | 23:13
128
מצד אחד אהבתי את הפרק הוא היה ממש מגניב, קול מפחיד יותר ודומה לסייברמנים הקלאסים, מראה מפחיד יותר גם כן. אהבתי מאוד את כל העניין שנכנסים למוח של הדוקטור, מאט סמית שיחק מעולה. ALLONS-Y

מצד שני, הקטע שיש שליט ליקום...באמת?
והילדים, וואוווווווווווווווווו איזה ילדה מעצבנת בחיים לא קיוויתי שמישהו שהתלווה אל הדוקטור יסתום את הפה כלכך. איזה משחק נוראי.

בכלמקרה, פרק נחמד, ציפיתי ליותר מניל גיימן דווקא. אבל בסדר, אולי הפינאלה ישפר את הראייה שלי על העונה הזאת.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' כןכןכןכןכןכן'
כןכןכןכןכןכן
11/05/2013 | 23:26
105
כן.
לא יעזור כלום, גם בלי לדעת מי כתב את הפרק הזה, הוא כל כך צועק גיימן שאי אפשר לפספס את זה.
הסדרה הזאת יוצאת הכי טוב כשאנשים שאוהבים אותה עד עומק הלב שותפים בהפקה, ועם גיימן אפשר להרגיש את זה בכל שנייה ומילה שהוא כותב.
מאט אמר אלונזי ואפילו לא היה לי אכפת. וואו.

נהניתי מאוד! באמת!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 00:00
100
המאבק של הדוקטור נגד עצמו הסייברמני היה נהדר!

לגבי שאר הפרק אני צריכה צפיה שניה כדי להחליט. האמת שזז לי קצת מהר מידי ולא הכל קלטתי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' תאוריה דבילית #3792'
תאוריה דבילית #3792
12/05/2013 | 08:08
108
(תזכורת: תאוריות דביליות הן לא סתם תאוריות אלא מחשבות משעשעות שעברו לי בראש והן לא אפשריות אבל נחמד לשתף)

תאוריה דבילית #3792: הם ערבבו את שמות הכותבים של הפרקים.

משהו בפרק הזה לא היה גיימני מספיק. אני עדיין מנסה להבין אם זה טוב או רע (טוב כי ניל גיימן לא צריך בהכרח לכתוב בפינה אחת קטנה ומוגדרת לעייפה..)
הוא נוטה לכתוב דברים בצורה ביזארית יותר ודמויות תמוהות יותר.

התאוריה גם מסתמכת על זה שמי שכתב את המסע לבטן הטארדיס המעולה כתב גם את פרק הפיראטים המיותר ועל זה שיש כותב חדש שפתאום כותב ממש מתאים אבל אף פעם לא חשבו לגייס אותו והפעם גייסו ל*שני* פרקים פתאום (ניל קרוס - אקאטן והייד). והבעתה בארגמן היא די גאטיסית אבל גם הפרק הזה לא לגמרי, למשל הבחירה לדלג מהר על סיפור הרקע לא מתאימה לו כי הוא די תבניתי, לטוב ולרע.

התאוריה הדבילית אומרת שגיימן כתב את המסע לבטן הטארדיס, מופאט כתב את הפרקים של ניל קרוס (למרות שאין שם mindfucking) ואני צריכה לחשוב מי כתב את הפרק הזה.

כאמור, תאוריה דבילית, מבוססת על מחשבה מטופשת ואין לה שום ביסוס, היא כנראה לא נכונה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הממ'
הממ
12/05/2013 | 09:20
9
111
בטח זה שראיתי את הפרק כשכבר חצי ישנתי לא עזר, אבל הוא היה נורא מהיר ועמוס. הרבע שעה הראשונה שלו עברה לי ב"אני לא בטוחה שאני אוהבת את זה", כי הוא התחיל בהרגשה שפספסנו כמה דקות ממנו ואנג'י עיצבנה אותי בטירוף.

אבל העימות של הדוקטור עם המוח המרושע שלו. וואו זה היה גאוני ונפלא ועשה את הפרק.
ובפעם הראשונה אי פעם, הסייברמנים הפחידו אותי. השדרוג מהירות הזה עשה להם טוב!

והדוקטור מתלהב (ומתחלחל מזה) מהחצאית הצמודה מדי של קלרה

וגם-
I trust the Doctor.
Do you think he knows what he's doing?
I'm not Sure I'd go that far.

ייתכן שבצפיה חוזרת אני אוהב את הפרק יותר, אבל לא יצאתי ממנו בהרגשה של "בא לי לראות אותו שוב". אז זה בעייתי.

והטריילר לפרק הבא-

ריבר!!!!
וקבר של ריבר
וסטראקס ו-ואשטה!
ופרק אחרון לעונה ואחריו הפסקה ארוכה ומייגעת
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 11:23
2
95
ריבר!!

היא פשוט מושלמת! וואסטרה.. למדתי לאהוב אותה גם. מוזר שלא ראיתי את ג'ני בטריילר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' לפרומו מעליי'
לפרומו מעליי
12/05/2013 | 18:49
1
29
לצפיה ב-'מצטער אנשים!'
מצטער אנשים!
12/05/2013 | 19:47
62
הנחתי שאם זה מתקשר לתגובה שהיא ספוילר אז זה הופך את זה לספוילר גם.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בנוגע לטריילר (לטריילר מן הסתם )'
בנוגע לטריילר (לטריילר מן הסתם )
13/05/2013 | 22:39
3
57
הפרק היה מעולה, אבל אז ראיתי מצבה עם השם של ריבר ולא יכולתי לחשוב על שום דבר אחר.

אני הולכת למות עד שבוע הבא. ואז סביר להניח שאני אמות שוב שבוע הבא.  מופאט כבר הרג לי את ריבר פעם אחת, אני לא אעמוד בעוד פעם.

וריבר? אני זוכרת שקראתי שהיא לא אמורה לחזור בעונה הזאת.

*מכינה את עצמי לכך שאולי זאת תהיה הפעם האחרונה שאראה את ריבר*
*מסרבת לקבל את זה*

רעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא לא לא אל תגידי דברים כאלהלטרייל'
לא לא לא אל תגידי דברים כאלהלטרייל
13/05/2013 | 23:33
2
61

חשבתי אם להזדעזע ולהילחץ מהמצבה, אבל החלטתי להאמין שזו סתם מצבה ארצית כי מלבד הדוקטור אף אחד לא יודע שהיא "חיה" בספריה.
אז אני אחיה בהכחשה עד מוצ"ש.
אוי לא אני עובדת במוצ"ש
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תכנון לקוי של משמרות.'
תכנון לקוי של משמרות.
14/05/2013 | 09:27
1
15
לצפיה ב-'זיכרון זוועתי'
זיכרון זוועתי
14/05/2013 | 17:14
30
אבל ייתכן שניצלתי, התמרמרתי על זה היום בעבודה ומישהו אמר שהוא יבדוק אם הוא יוכל להחליף אותי. ואז אירווזיון+הורדה של הפרק וכשהוא יסתיים פרק!
ואם שוב אהיה עייפה בצורה מזעזעת אחכה עם הפרק לראשון בבוקר. את המשמרת הזו כן סידרתי מראש, בדיוק בשביל הסיכוי הזה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בנוגע למשפט שכתבת '
בנוגע למשפט שכתבת
14/05/2013 | 09:26
1
41
זה ממש הזכיר לי את ריבר ב time of angels כשאוקטביאן שואל אותה אם היא סומכת עליו, ואז הוא שואל אותה אם הוא לא משוגע והיא שוב אומרת שהיא סומכת עליו . היה לזה בדיוק אותו וייב.

רעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'דומה אבל שונה'
דומה אבל שונה
14/05/2013 | 17:14
9
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 12:01
73
אני מסכימה עם כלמה שקראתי פה בכללי...

אהבתי את הפרק מאוד. בעיקר את המלחמה של הדוקטור בעצמו.

קלרה- אני מסכימה שנראה צת שהיא לקחה את הסכנה שהילדים היו בה באופן קליל מדיי, ואני גם חושבת שהיא יותרמדיי סמכה על הדוקטור, אבל אהבתי אותה גם בפרק הזה.

הילדים- גם לי היה חסר איך בכזו קלות קלרה והדוקטור נתנו להם להצטרף, וישר ראינו אותם מגיעים, בלי קטע באמצע...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 13:24
3
85
במילה אחת - אכזבה. לא מה שגיימן מסוגל אליו, עלילה מרושלת וחסרת הגיון. טוויסטים לא סבירים, דמויות לא אמינות במיוחד (חיילים שלא יודעים לירות? מה?), פתרונות נוחים מדי... התאכזבתי קשות, אבל אני מניח שזה בגלל שאני יודע למה גיימן מסוגל להגיע. צריך לתת לו פרק כפול בעונה הבאה כדי להשיב לעצמו את הכבוד האבוד אחרי הפרק הנוראי הזה.

נקודות האור היחידות -
1. מהשניה שראו את הקיסר כל מה שחשבתי עליו זה "אני מכיר את השחקן הזה!" ואז ככל שהפרק התקדם הבנתי שזה לא באנאקאבלאטה מהטיטניק אלא פרופסור פליטוויק מהארי פוטר בכל אופן הוא היה מקסים לכל אורך הפרק.
2. מאט סמית' בדו קרב עם עצמו. מעבר לדברים שהוא אמר ואיך שהישות הסייברמנית (שוב, ווט?) מתחילה עם קלרה, מאט סמית' הגיש את זה פשוט מעולה. עבודת שחקן מצוינת. והמקום היחיד שהכתיבה של גיימן הייתה ברמה המתאימה.
3. השדרוג של הסייברמנים היה מוצלח בעיני, השיג את המטרה של מופאט, שאמר לגיימן שהוא רוצה שהוא יעשה את הסייברמנים מפחידים שוב. אז אמנם הם קצת נראים כמו איירון מן אבל לא נורא, סופסוף מפלצת בחצי עונה הזאת שהצליחה להרתיע אותי ולא היה לה סיום מעפאן.

ולגבי הפרומו (בלי ספוילר) אני רק אגיד שאוי ואבוי. לכולנו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'+פאן פאקט לגבי הקאסט של הפרק '
+פאן פאקט לגבי הקאסט של הפרק
12/05/2013 | 13:28
87
השחקנית שמשחקת את הקפטן (ומתה לפני שהיא מצליחה לפוצץ את הכוכב), נשואה בחיים האמיתיים לשחקן ששיחק את תומאס מיליגן בסוף עונה 3.
תודה, ויקיפדיה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 18:57
1
67
הם לא בדיוק חיילים, זה מקום ששולחים לשם את הגרועים שרוצים להעניש..

הישות הסייברמנית מתחילה עם קלרה כדי לתפוס אותה כשהיא פגיעה, מתוך הנחה שככה בחורה נהיית פגיעה וקלה להשפעה. מה שלא עבד..

ול OUKAMI KUN -
O_O
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 23:05
46
הם בעונש כי הם עשו משהו לא טוב (נראה לי לא פוצצו איזה כוכב, צריך צפיה נוספת), לא כי הם חיילים גרועים. לפחות בהתחלה זה הוצג ככה. ולא אמין בעיני שהקיסר יקיף את עצמו שחיילים הכי גרועים שלו.
בקיצור, היה שם משהו בעייתי.

ואת העניין עם קלרה ציינתי בנקודות האור, משמע, אהבתי את זה.

והשם זה נדב
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גיימן פשוט גאון, זה כול מה שיש לי לומר!'
גיימן פשוט גאון, זה כול מה שיש לי לומר!
12/05/2013 | 17:29
28
לצפיה ב-'סליחה על ההצפה (+)'
סליחה על ההצפה (+)
12/05/2013 | 18:37
3
92
אז ככה -

- כמו בהודעה הקודמת, הפרק היה טוב אבל לא היה מספיק גיימני. לא יודעת למה. זה לא דבר רע, זה רק דבר שונה..

- וחצי פרק אמרתי לעצמי שאנשים פתאום יתפלאו מהמשחק של מאט, אבל אני לא - כלומר מאוד אהבתי את המשחק שלו, אבל ראיתי את היכולות האלו בו כבר בעונות קודמות. הוא היה מצוין שם.

- אבל סמיגול אוהב את פרודו! לא, גולום רוצה את הטבעת!

- חשבתי שהמט בשלושה מהלכים זה לשתק את הסייברמנים..

- היתה רמיזה קטנה וזניחה לתאוריה הדבילית (?) שלי שפרק חגיגות ה50 לא יהיה בתלת מימד אלא ב 3D - שלוש מילים עם D, כמו למשל Doctor, Dalek, Death.
היה שם Delights, delicacies and death.
כן, זה לא קשור בכלל, *לי* זה הזכיר אז חשבתי לציין.

- קלרה חושדת בדוקטור - קלרה מכוונת אליו אקדח ודורכת. יפה.

- אם כי כמו שכתבתי, הם מקצינים את הצד הצייתני (לדוקטור) שבה.

- הדיאלוג

- הדיאלוג הדיאלוג הדיאלוג

- שוב מאט מראה שהאדם שמשחק מולו הכי טוב (או אחד מהם..) זה הוא עצמו.

- אני מתפלאת שהסייברמנים לא שודרגו לעצור את הפצצה אומשהו..

- אני רוצה לעשות סיכה כמו שעל קלרה. או כזה לפנים כמו שעל הדוקטור.

- Stay alive until I come back and don't let anyone blow up this planet ההוראות הכי מתומצתות ועם זאת מלאות ונורא דוקטוריות שלו ever.

- "I'll explain later"
לפחות פעמיים!

- שוב זהות! ושוב הנושא של "האם זהות זה מי שבראש שלי", כמו בפעמוני סנט ג'ון. האם מיס קיזלט היא רוצחת מרשעת או ילדה שכפו עליה שינוי אישיות וזה לא באשמתה? האם הדוקטור הוא הסייבר פלאנר (?) כשהוא בראש שלו? - גוף ונפש. אני מנסה לעשות על זה הרצאה לאייקון, אגב, זהות בדוקטור של מופאט.
זה גם מתקשר קצת לזהות של בני האדם כרוצחים בעל כורחם של חברי הדממה.

- קלרה

- "עבדתי" בשביל חברה בשם סייבריה (אני פרילאנסרית תוכניתנית) אז כל פעם שהזכירו את הסייבריאד זה הרס לי את הסיספונד.

- "The next model will be undefeatable." "Nothing's undefeatable."
סביר להניח שלא, אבל יהיה מעניין אם זה יהיה גם רמז לבאות.

- העיצוב שלהם יותר דומה לסייברמנים הישנים, לא? נחמד.. והם בכ"ז נראים מודרניים, לא כמו מסכות גבס מאולתרות.

- "Don't shoot! I'm nice!" קצת מזכיר את רורי במלון - It's okay, we're nice! (שאיימי אח"כ ירדה עליו על זה קצת)

- אלונז-י!

- הדבר על הפנים שלו מזכיר יותר מדי את הכתמים של האלה מעיר ושמה חמלה.

- אבל אלקטרוניקה על הפנים זה מגניב.
גם בורג.

- Why am I impossible? אוקיי רק עכשיו אני מאמינה שקלרה לא זוכרת את הפרק הקודם.

- Wakey wakey boys and girls קצת נשמע כמו קובאריאן אבל גם זה די תלוש.

- חבל שבהתחלה הסייברמנים נעים מהר ככה ואח"כ זה סתם לא מופיע יותר.

זהו בינתיים..?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 21:21
59
גם לי הווייקי ווייקי הזכיר את קובריאן
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם לי '
גם לי
13/05/2013 | 01:03
1
58
קישוטי הפנים הזכירו את "עיר ושמה חמלה" ואפילו הלכתי לבדוק תמונות מהפרק ההוא כי הייתי בטוחה שזה אותו דבר בדיוק.
מסתבר שזה שונה, ועדיין יש לי תחושה כאילו ראינו כבר בדיוק את הקישוטים האלה... אבל זה בטח רק נדמה לי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'באיזו סצנה?'
באיזו סצנה?
20/05/2013 | 02:18
12
"עיר ושמה חמלה" צולם בספרד, אני בספק שהטיסו לשם עוד אנשים בשביל סצנה שאפשר ליצור בסטודיו.. אולי זה משהו מהמחסן שלהם שהם גם טרחו להביא לספרד ובחזרה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' '
12/05/2013 | 22:21
60
מצטרפת לאמביוולנטים שבקהל, ואין לי הרבה מה להגיד מעבר לזה, חוץ מ - הסצינות של מאט עם עצמו - פרייסלס. מעבר לזה שאני באמת מאוד אוהבת אותו בתור הדוקטור, הפעם הוא הפתיע גם אותי. היה נהדר. רציתי יותר. הקטעים האלו בלבד שווים צפייה חוזרת.

כל המסביב היה די חלש, אבל לפחות היו את הקטעים הללו שהצילו את הפרק מעצמו.

ובנוגע לפרק הבא... הממ.. אני לא רוצה שהוא יגיע
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'פרק נהדר '
פרק נהדר
12/05/2013 | 23:40
2
82
לפרק הזה יש בעיה אחת, ולבעיה הזו קוראים "אשת הדוקטור". הפרק הקודם של גיימן היה כל-כך מוצלח וכל-כך קרוב למושלם שהוא הציב רף שבלתי אפשרי לעמוד בו. והפרק הזה אכן לא מתקרב לאשת הדוקטור. אבל כשמסתכלים על הפרק הזה בפני עצמו, זה פרק מוצלח ביותר שיש בו המון מה לאהוב.

הסייברמנים בסדרת דוקטור הו המחודשת היו אוייבים שהכותבים די התעללו בהם, והפכו אותם לנטולי עוקץ. כשחושבים על זה, תמיד היה ברעיון הסייברמנים משהו נורא מפחיד, אבל דיוויס הצליח די להוציא מהם את העוקץ, ולהפוך אותם כמעט לבדיחה, בייחוד בפרקי סוף העונה השניה (צבא הרוחות/יום הדין) וב"דוקטור הבא", וגם הפרק מהעונה השישית לא ממש שינה את העניין.

וכאן גיימן לוקח את האוייב החבוט הזה ומצליח להפוך אותו שוב למפחיד. החל מהפריים הראשון של הפרק כשמגיעים ל"ירח" גיימן בונה את המתח בהדרגה בצורה מופתית, ומשחק בצופים עם התחושה ש"משהו רע עומד לקרות". כשרואים את השלד הריק של הסייברמן שמשחק שח כבר אז מרגישים שהסייברמן הוא אוייב נורא ולא סתם איש פח מגושם. ואז כשהסייברמנים מתעוררים לחיים אנחנו מגלים שהפחד מהם היה בהחלט מוצדק. החל מהתנועה המהירה, דרך היכולת שלהם לשדרג ולשפר את עצמם מול כל מתקפה, וכלה בעובדה שהם קצת יותר "אנושיים" (ככל שמכונה יכולה להיות). גיימן שואל כאן כמה אלמנטים מהבורג, אבל מוסיף להם הרבה אלמנטים משלו ... וסך הכל זה לגיטימי כי הסייברמן קדמו לבורג וכניראה היו אחת ההשראות ליצירתם. גם העימות בין הדוקטור לדוקטור הסייברמני היה מעולה.

חוץ מזה, אהבתי גם את הופעת האורח של ווריק דייויס, וגם של האריק (ז"א ג'ייסון ווטקינס), אם כי חבל שלא ניצלו אותו יותר.

הילדים היו באמת מעצבנים, והמשחק שלהם לא משהו, אבל הם לא היו דומיננטיים יותר מידי בפרק כך שזה לא הפריע לי. יש לי גם ניטפוקים לגבי העניין של משחק השח, אבל לא אהרוס לכם עם זה.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'דווקא ניטפוקי השח מעניינים '
דווקא ניטפוקי השח מעניינים
13/05/2013 | 00:51
1
27
לצפיה ב-'הניטפוק העיקרי שלי בעניין '
הניטפוק העיקרי שלי בעניין
13/05/2013 | 01:53
58
קשור להכרזה של הדוקטור שהוא יכול לנצח בשלושה מהלכים.

אז מצד אחד, נכון שמשחק שח זו בעיה קשה למחשב, ועל פי מה שידוע כיום מחשב לא יכול "לפתור" את משחק השח (כלומר למצוא אסטרטגיה שתבטיח ניצחון ב-100%), אבל זה בגלל שמספר המשחקים האפשריים ומספר המצבים האפשריים בלוח הוא אדיר (כ-10 בחזקת 50 מצבים שונים). אבל זה נכון כשמסתכלים על המשחק כולו שיכול להימשך עד 50 צעדים לכל צד (כלומר 100 צעדים סך הכל).

מצד שני, אם מסתכלים רק על 3 סיבובים קדימה, כלומר 3 מהלכים של הדוקטור פלוס 2 או 3 סיבובים של הסייבר-איכשלאקוראימלו (תלוי אם הוא אמר את זה כשזה היה הצעד של הדוקטור או של היריב), אז בכל שלב יש בממוצע כ-35 מהלכים אפשריים. אם נניח שמדובר על שלושה מהלכים של הדוקטור פלוס שלושה של הסייבר-דוקטור, מדובר כאן ב-35 בחזקת 6, שזה 1.6 מיליארד אפשרויות. אפילו אם המחשב פשוט יבדוק את כל המהלכים האפשריים בצורה ההכי טיפשה שאפשר, בלי שום אופטימיזציה, הוא יכול לעשות את זה בחלקיק שניה, ואז להודיע שאין מצב שהוא יכול לנצח ב-3 מהלכים. לא הגיוני שזה ידרוש ממנו לנצל המון משאבי חישוב ולהעסיק את הסייברמנים האחרים בעניין.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
13/05/2013 | 01:29
3
94
אז את כל ההתחלה לא ממש אהבתי ולא הבנתי איך יכול להיות שגיימן כתב את זה, אבל מהרגע של מלחמת המוחות של הדוקטור בסייבר דוקטור הפרק פשוט נהיה מעולה והוא כנראה האהוב עליי ב7ב ביי פאר.
הילדים הגיבו בדיוק כמו שמלווים צריכים להגיב, ועם זאת שמרו על הילדותיות שבהם בצורה מעולה.
קלרה ממש לא עצבנה אותי הפעם ואפילו קצת חיבבתי אותה, אבל רק קצת. מאט כרגיל מלך.
השחקן של הקיסר היה די לא משו, כנראה שאין הרבה מבחר בשוק השחקנים - גמדים אבל זה כנראה קצת הרס את הסוף שהוא מחק את הכוכב ביותר מדי קלילות.
רק היה חסר לי איזה "DELETE!" קטן וסייברמני

בעקבות הדיון שהתפתח פה שבוע שעבר החלטתי פעם ראשונה לא לראות את הפרומו ולא לקרוא שומדבר על הפרק לפני השידור שלו, בעצם לראות ספויילר - פרי. אני עדיין סקפטי לגבי ההצלחה שלי בזה, אבל שווה לנסות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מה לא משהו?'
מה לא משהו?
13/05/2013 | 01:54
2
75
זה ווריק דייויס בכבודו ועצמו...

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הוא באמת טוב'
הוא באמת טוב
13/05/2013 | 06:44
31
לצפיה ב-''
13/05/2013 | 10:58
64
תאמין לי, הייתי די בשוק שגיליתי את זה. לטעמי הוא היה מאד חלש הפרק
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כתמיד, מגיבה באיחור.. XD '
כתמיד, מגיבה באיחור.. XD
19/05/2013 | 18:34
1
26
טוב אז בגלל שאני רואה לפי הקצב של יס תמיד יוצא שאני מצטרפת לדיונים שבוע באיחור אבל אני עדיין חייבת להשתתף
טוב אז בעיקרון אני גם מסכימה עם כל מה שכתוב פה, אבל אני חושבת שהפרק הזה עדיין נחשב (טוב בעיניי לפחות) לאחד הפרקים היותר טובים בעונה 7 ואפילו בכלל העונות של מאט סמית'.
אני האמת ראיתי את הפרק בשני חלקים (נרדמתי בערך שתי דקות לפני שהסייבר מתכנן הזה השתלט עלל הדוקטור) אז הזיכרון שלי מהפרק הוא ממש ממש מעולה כי דווקא "החלק השני" שראיתי היה מה שהפך את הפרק לכל כך טוב.
טוב ועכשיו לנקודה שלי חח
זה רק אני או שהמשחק של מאט סמית' השתנה לחלוטין?
הוא כאילו יצר דוקטור חדש לחלוטין, עם התנהגות שונה ואפילו תנועות ומחוות שונות! הוא הולך כפוף יותר ומחכך את הידיים כל הזמן אחת בשנייה. יש לי לפעמים ממש תחושה כאילו הוא ריג'נרייטד מרוב שהדוקטור הזה שונה. כי אם תמיד חשבתי והתייחסתי לדוקטור של מאט כילדותי מדיי, אז פתאום יש תחושה שהוא איבד את כל האינפנטיליות הזאת שהייתה לו..
מתגובות פה ראיתי שעוד חושבים כמוני אבל עדיין רציתי לכתוב את זה פה כי זה ממש מוזר לי לצפות בזה..
ואל תבינו אותי לא נכון, השינוי הזה מעולה! אני סופסוף מעריכה את מאט כשחקן מעולה שהוא באמת ובתמים הדוקטור (גם אם באיחור של 2 עונות).
וכל זה מוביל אותי לחשוב על מה המשמעות של זה- שהוא סתם קיבל שיעורי משחק? שזה החליפו לו (סופסוף) קומפאניין? או שיש פה איזו מטרה כלשהי ושאלה בכלל הוראות בימוי חדשות שמובילות לאנשהו שהוא נכנס אליהן עד הסוף?
קיצור, אלה סתם מחשבות שעולות לי בכל פרק בעונה האחרונה וסתם רציתי לדעת מה עוד אנשים חושבים
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לגמרי צודקת לגבי מאט'
לגמרי צודקת לגבי מאט
19/05/2013 | 21:05
20
גם לי הוא נראה דוקטור שונה לגמרי עכשיו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ