The Crimson Horror

timetraveler900

New member
The Crimson Horror

תקציר:

Something ghastly is afoot in Victorian Yorkshire, as bodies are found with their skin a waxy, glowing red.

הטריילר

שעת שידור (שעון ישראל): 20:30

לא לשכוח לסמן

צפייה מהנה

ItsMeiri

New member
אני חושב

השטריילר של ה"Next Time" הוריד ממעמדו של הפרק.
אני לא חושב שהעלילה בפרק קנתה אותי, יותר מאיך שהיה המשחק,
התלבושות, והתפאורה בכללותה.

jacobyd

New member
אההה....

לא עבד בשבילי...
לא המוסיקה סטייל שרלוק בהתחלה...
לא הכתיבה...
לא הילד ג'י פי אס... (ויופי- קוראים לו תומאס תומאס- תום תום). עדיין לא הבנתי למה עשו את זה...
גם זה שלא נתנו להם הסבר איך קלרה בחיים לא עבד מבחינתי.
אבל זה פרק של גאטיס והם בד"כ לא חזקים.
בתקווה זה הפרק החלש לעונה...

הסוף היה חמוד
ודבוע הבא ניל גיימן ונראה לא רע בכלל
להחזיק אצבעות

jacobyd

New member
עוד משהו קטן...

הבחורה העיוורת תהיה עכשיו חלק מהחבורה ?

timetraveler900

New member
מפתיע משהו..

נתחיל עם הסוף - כשקלרה רואה את עצמה התמונות מהעבר במחשב היה חביב ביותר (כשהילדים גילו אותן), וכשקלרה ראתה את עצמה בלונדון הויקטוריאנית ואמרה שזה לא נכון כי היא הייתה ביורקשייר הויקטוריאנית. הדוקטור התכוון לקחת אותם ללונדון של אותה תקופה ובטעות נחת ביורקשייר - שני עתידים אפשריים? עוד פריצה ברצץ הזמן? בכל מקרה זה מאוד מעניין.

מדלגים בקצרה על כל עלילות הדוקטור ומגיעים ישר לחלק שבו הוא נמצא תקוע, עד שג'ני (שעכשיו אני מאוד אוהבת אותה - טוב שנתנו לה זמן מסך) comes to the rescue.
בכלל - כמעט חצי פרק בלי הדוקטור וקלרה ועדיין מחזיק - זה הישג מרשים ביותר.
גברת גילי פלאוור הייתה נוראית. במובן של הבן אדם הכי נוראי. ובסוף כשהיא מבקשת מחילה מהבת שלה והיא עונה לה never - מעולה. וקטע עוד יותר חזק זה שהיא הרגה את התולעת ההיא בברבריות של התקף זעם טהור.

הדוקטור היה מאוד פסיבי בפרק הזה ובכל זאת עבד מצוין. פרק טוב. מאוד.
פרק הבא גיימן? יופי :)

מוגלי7

New member
בקשר לקלרה

היא ראתה תמונה של הקלרה השנייה, בגלל זה היא אמרה "זה לא נכון". קלרה השנייה הייתה בלונדון הויקטוריאנית.

Lhuna1

New member

ועוד מישהו חשב כמוני שהקטע הזה היה מחווה לסרט "12 קופים" עם ברוס וויליס?

(ומצד שני, זה לא אמור כזה להפתיע אותה. אין סיבה שלא יהיו שם גם תמונות שלה ממקומות בעבר שהיא עוד לא הייתה בהם...)
לא הבנתי למה בכלל שהילדים יתקלו בבי"ס בתמונות האלו, ואם הם ראו כל מיני תמונות אקראיות מההיסטוריה הסיכוי שהם יראו במקרה דווקא תמונות שלה הוא הזוי למדי...

timetraveler900

New member
אני יודעת

התכוונתי שהכוונה הראשונית שלהם הייתה לנסוע ללונדון ויכול להיות שאז קלרה "נתקעה" או משהו... במקום הם נסעו ליורקשייר.

Yaki J

New member

יש פרק בסדרה המקורית (לא זוכר כרגע איזה) שבו הדוקטור מופיע רק בחמש דקות האחרונות אבל בכל מקרה נדמה לי שזו הפעם הראשונה בהו המודרני שהדוקטור מופיע בשלב כל כך מאוחר בפרק, ולדעתי זה גם לא הרגיש כל כך מוזר או מריחת זמן.
באופן אישי אני ממש אהבתי את הפרק, במיוחד את ההופעה של דיאנה ריג (פחות את הבת שלה שהיתה החוליה החדשה בפרק) המעולה שגנבה את ההצגה בפרק (ועושה את זה גם בסדרה אחרת בימים אלו).
אם יחשבו שוב על ספין אוף לדוקטור הו אני חושב שהמועמדים הטבעיים שלהם חייבים להיות ג'ני, מאדאם וסטרה ושות. הם לגמרי טורצ'ווד המאה ה19.

Yaki J

New member
יכול להיות.

משום מה היה נראה לי ששם הוא הופיע מוקדם יותר בפרק, אפילו שאלו היו פרקי בקבוק. בוויקפדיה לא רשום כלום, אולי יעדכנו מחר.
מה שכן רשום שם (ספויילר לאקסטרה מחמירים)

שאם לא מחשיבים מיני פרקים ו-ווביזודות, מסתבר שזה הפרק המאה של הסדרה...

ailag

New member
וגם TURN LEFT פחות או יותר+

זה גם טוב כי זה מגוון וכי זה נותן להם זמן לצלם במקביל דברים אחרים איתו. אם כי הפעם היתה לו די הרבה נוכחות אחרי שהופיע.

Yaki J

New member
נכון

אני לא סגור על האם זה באמת פרק בקבוק ואם בכלל היה להם צורך לצלם פרק בקבוק העונה. זה נראה לי יותר בחירה אומנותית מאשר אילוץ.

Lhuna1

New member
העליית נקודה מעניינת

על כמה שהדוקטור היה פאסיבי לאורך הפרק.
ג'ני מצילה אותו מהשבי.
ג'ני נלחמת נגד "מתקפת הסופר מודלס"

קלרה שוברת את המכונה עם כיסא.
סטארק יורה בגיליפלאוור מלמעלה במגדל.
הבת העיוורת מחסלת את מיסטר סוויט.
הדוקטור לא עשה כמעט כלום חוץ מלהגות את התוכנית לגנוב את הרעל שיועד לטיל.
כל פעם שהיו לו כוונות לעשות משהו - מישהו אחר התערב ופתר בדרך אחרת.
אולי גם ה-you're the boss שנפלט לו בסוף הפרק לקלרה קשור לזה.

למעלה