לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79327,932 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'The Crimson Horror'
The Crimson Horror
<< ההודעה הנוכחית
04/05/2013 | 18:32
61
343
תקציר:

Something ghastly is afoot in Victorian Yorkshire, as bodies are found with their skin a waxy, glowing red.

הטריילר

שעת שידור (שעון ישראל): 20:30

לא לשכוח לסמן

צפייה מהנה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני חושב '
אני חושב
04/05/2013 | 19:44
2
155
השטריילר של ה"Next Time" הוריד ממעמדו של הפרק.
אני לא חושב שהעלילה בפרק קנתה אותי, יותר מאיך שהיה המשחק,
התלבושות, והתפאורה בכללותה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אתה מאוד משעשע, אתה יודע?'
אתה מאוד משעשע, אתה יודע?
04/05/2013 | 21:08
1
37
לצפיה ב-'אההה.... '
אההה....
04/05/2013 | 21:19
2
157
לא עבד בשבילי...
לא המוסיקה סטייל שרלוק בהתחלה...
לא הכתיבה...
לא הילד ג'י פי אס... (ויופי- קוראים לו תומאס תומאס- תום תום). עדיין לא הבנתי למה עשו את זה...
גם זה שלא נתנו להם הסבר איך קלרה בחיים לא עבד מבחינתי.
אבל זה פרק של גאטיס והם בד"כ לא חזקים.
בתקווה זה הפרק החלש לעונה...

הסוף היה חמוד
ודבוע הבא ניל גיימן ונראה לא רע בכלל
להחזיק אצבעות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'עוד משהו קטן... '
עוד משהו קטן...
04/05/2013 | 21:21
119
הבחורה העיוורת תהיה עכשיו חלק מהחבורה ?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'האאא'
האאא
05/05/2013 | 15:30
79
תום תום, לא חשבתי על זה :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מפתיע משהו..'
מפתיע משהו..
04/05/2013 | 22:35
13
160
נתחיל עם הסוף - כשקלרה רואה את עצמה התמונות מהעבר במחשב היה חביב ביותר (כשהילדים גילו אותן), וכשקלרה ראתה את עצמה בלונדון הויקטוריאנית ואמרה שזה לא נכון כי היא הייתה ביורקשייר הויקטוריאנית. הדוקטור התכוון לקחת אותם ללונדון של אותה תקופה ובטעות נחת ביורקשייר - שני עתידים אפשריים? עוד פריצה ברצץ הזמן? בכל מקרה זה מאוד מעניין.

מדלגים בקצרה על כל עלילות הדוקטור ומגיעים ישר לחלק שבו הוא נמצא תקוע, עד שג'ני (שעכשיו אני מאוד אוהבת אותה - טוב שנתנו לה זמן מסך) comes to the rescue.
בכלל - כמעט חצי פרק בלי הדוקטור וקלרה ועדיין מחזיק - זה הישג מרשים ביותר.
גברת גילי פלאוור הייתה נוראית. במובן של הבן אדם הכי נוראי. ובסוף כשהיא מבקשת מחילה מהבת שלה והיא עונה לה never - מעולה. וקטע עוד יותר חזק זה שהיא הרגה את התולעת ההיא בברבריות של התקף זעם טהור.

הדוקטור היה מאוד פסיבי בפרק הזה ובכל זאת עבד מצוין. פרק טוב. מאוד.
פרק הבא גיימן? יופי :)  
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בקשר לקלרה'
בקשר לקלרה
04/05/2013 | 23:35
2
123
היא ראתה תמונה של הקלרה השנייה, בגלל זה היא אמרה "זה לא נכון". קלרה השנייה הייתה בלונדון הויקטוריאנית.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' '
05/05/2013 | 00:08
100
ועוד מישהו חשב כמוני שהקטע הזה היה מחווה לסרט "12 קופים" עם ברוס וויליס?

(ומצד שני, זה לא אמור כזה להפתיע אותה. אין סיבה שלא יהיו שם גם תמונות שלה ממקומות בעבר שהיא עוד לא הייתה בהם...)
לא הבנתי למה בכלל שהילדים יתקלו בבי"ס בתמונות האלו, ואם הם ראו כל מיני תמונות אקראיות מההיסטוריה הסיכוי שהם יראו במקרה דווקא תמונות שלה הוא הזוי למדי...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני יודעת'
אני יודעת
05/05/2013 | 06:49
90
התכוונתי שהכוונה הראשונית שלהם הייתה לנסוע ללונדון ויכול להיות שאז קלרה "נתקעה" או משהו... במקום הם נסעו ליורקשייר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
05/05/2013 | 00:16
7
134
יש פרק בסדרה המקורית (לא זוכר כרגע איזה) שבו הדוקטור מופיע רק בחמש דקות האחרונות אבל בכל מקרה נדמה לי שזו הפעם הראשונה בהו המודרני שהדוקטור מופיע בשלב כל כך מאוחר בפרק, ולדעתי זה גם לא הרגיש כל כך מוזר או מריחת זמן.
באופן אישי אני ממש אהבתי את הפרק, במיוחד את ההופעה של דיאנה ריג (פחות את הבת שלה שהיתה החוליה החדשה בפרק) המעולה שגנבה את ההצגה בפרק (ועושה את זה גם בסדרה אחרת בימים אלו).
אם יחשבו שוב על ספין אוף לדוקטור הו אני חושב שהמועמדים הטבעיים שלהם חייבים להיות ג'ני, מאדאם וסטרה ושות. הם לגמרי טורצ'ווד המאה ה19.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'עשו את זה בבלינק, לא?'
עשו את זה בבלינק, לא?
05/05/2013 | 00:25
5
43
לצפיה ב-'וגם ב"אהבה ומפלצות" אם אני לא טועה.'
וגם ב"אהבה ומפלצות" אם אני לא טועה.
05/05/2013 | 00:27
4
50
לצפיה ב-'יכול להיות.'
יכול להיות.
05/05/2013 | 00:31
1
115
משום מה היה נראה לי ששם הוא הופיע מוקדם יותר בפרק, אפילו שאלו היו פרקי בקבוק. בוויקפדיה לא רשום כלום, אולי יעדכנו מחר.
מה שכן רשום שם (ספויילר לאקסטרה מחמירים)

שאם לא מחשיבים מיני פרקים ו-ווביזודות, מסתבר שזה הפרק המאה של הסדרה...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ואוו זה סטטיסטיקה מגניבה רצח'
ואוו זה סטטיסטיקה מגניבה רצח
05/05/2013 | 00:40
144
לצפיה ב-'וגם TURN LEFT פחות או יותר+'
וגם TURN LEFT פחות או יותר+
05/05/2013 | 15:09
1
86
זה גם טוב כי זה מגוון וכי זה נותן להם זמן לצלם במקביל דברים אחרים איתו. אם כי הפעם היתה לו די הרבה נוכחות אחרי שהופיע.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נכון '
נכון
05/05/2013 | 16:14
67
אני לא סגור על האם זה באמת פרק בקבוק ואם בכלל היה להם צורך לצלם פרק בקבוק העונה. זה נראה לי יותר בחירה אומנותית מאשר אילוץ.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא אתפלא אם יתברר שזה באמת הם'
לא אתפלא אם יתברר שזה באמת הם
05/05/2013 | 20:03
24
לצפיה ב-'העליית נקודה מעניינת '
העליית נקודה מעניינת
05/05/2013 | 00:25
104
על כמה שהדוקטור היה פאסיבי לאורך הפרק.
ג'ני מצילה אותו מהשבי.
ג'ני נלחמת נגד "מתקפת הסופר מודלס"
קלרה שוברת את המכונה עם כיסא.
סטארק יורה בגיליפלאוור מלמעלה במגדל.
הבת העיוורת מחסלת את מיסטר סוויט.
הדוקטור לא עשה כמעט כלום חוץ מלהגות את התוכנית לגנוב את הרעל שיועד לטיל.
כל פעם שהיו לו כוונות לעשות משהו - מישהו אחר התערב ופתר בדרך אחרת.
אולי גם ה-you're the boss שנפלט לו בסוף הפרק לקלרה קשור לזה.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
05/05/2013 | 09:23
70
אהבתי את התיאוריה שלך.
ובכללי על הכל.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
05/05/2013 | 00:39
1
97
לא עפתי מהכסא, אבל לא היה פרק מזעזע כמו שאחד מחברי הפורום אמר שיהיה...
אם זה לא היה דוקטור הו אז הייתי אומר שזה באק-דור פיילוט לספין-אוף של וסטרה ושות', כי לקח כל כך הרבה זמן (14 וחצי דקות, התסכלתי), עד שנראה את הדוקטור. לצערי, סטראקס היה מעיק, וסטרה לא הייתה מספיק חריפה והבחור המתעלף היה צפוי ומעצבן. ג'ני הייתה היחידה מהחבורה שהייתה פאקינג אוסום לאורך כל הפרק (החל מלשלם לבחורה כדי שתיצור הסחה וכלה בלהכנס אחת לדוקטור אחרי שנישק אותה), אבל עם זה לא יוצרים ספין-אוף.
בכל מקרה, העלילה קצת היית הזויה. יותר מדי דברים קרו ופחות מדי הסברים. והמפלצת הייתה ממש אבל ממש עלובה, תולעת אדומה שמייצרת סוג-של רעל וניזונה מחיבור לבת-אדם (מה?) שמשתמשת ברעל כדי להרוס את העולם (מה?) ומעוורת את הבת שלה בתהליך (מה??) וכו וכו... בקיצור העלילה לא החזיקה.
ואגב זה שהדוקטור היה כלוא בחדר היה ברור לי מהשניה הראשונה.

מה שמפצה על זה היה המשחק של האם והבת, האם במיוחד שיחקה מצוין, אבל הסצנה האחרונה שלהן ביחד היו מנקודות האור היחידות בפרק.

וכמובן הסצנה האחרונה! שאישית אני לא אתפלא אם לא גאטיס כתב אותה, כי היא מתקשרת ישירות לפרק הבא של גיימן האהוב עליי. למרות שהקונספט נראה לי דומה מדי לאסיילום (Savior of the Cyberman, כפי שנאמר בטריילר), והלונה פארק מזכיר לי טיפה את הספריה (הכי גדול ביקום, ננטש, אנשים נעלמים בו...), אני עדיין סומך על גיימן שיעשה משהו טוב מבליל הרעיונות הזה. וסייברמנים זה תמיד טוב, לא?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לדעתי לא :D'
לדעתי לא :D
05/05/2013 | 08:58
63
לא אוהב לא דאלקים ולא סייברמנים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
05/05/2013 | 09:30
57
אהבתי.
כשקראתי שגם הדוקטור וגם קלרה בקושי יהיו בפרק ממש חששתי, אבל אני חושבת שזה היה פרק מעולה.

הקטע בסוף ממש שימח אותי. אני שמחה שקלרה מתחילה לגלות. אני בכללי מאוד אוהבת שדמויות מגלות סודות שקשורים אליהם\דמות שהם מכירים טוב ונמצאים להם "מתחת לאף" ובעיקר סודות כאלה שקשורות לדברים על טבעיים, וזה סוג של "על טבעי".

כהרגלי, יש לי תהיה קטנונית- קלרה ראתה תמונה של קלרה הויקטוריאנית...
היא לא הייתה יכולה לחשוב שזו תמונה שלה, מהעתיד, מבקרת בעבר (או שאולי בגלל זה היא אמרה שהיא לא רוצה ללונדון בתקופה ההיא?)?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מחשבות על הפרק, בלת"ק '
מחשבות על הפרק, בלת"ק
05/05/2013 | 10:15
80
(שרשרתי לשרשור לא נכון מרוב עייפות, אז מחברת שוב לכאן ועמכם הסליחה).

לא היה לי זמן אתמול בלילה לכתוב כי התחלתי לעבוד היום בחמש (), אז אני מצטרפת עכשיו.

נתחיל מהשורה התחתונה - כפרק פילר היה יופי של פרק חמדמד. פילר זה לא משהו רע בעיני ואני לא מתכוונת אליו כאל מילת גינוי, הכוונה היא לפרק שאמור להוות סיפור בפני עצמו שלא מקדם את העלילה הגדולה, או, אם תעדיפו, למשוך זמן עד שהעלילה הגדולה מתניעה מחדש (כי נאמר שומרים את הגילויים החשובים לפרקי הפינאלה).

זה לא היה פרק גאוני ומבריק שישאר לעד בזכרוני ואני אחזור ואצפה בו שוב ושוב ושוב, אבל בתור פילר זה היה פרק חמוד ואלגנטי ביותר ואם כל הפרקים של גאטיס יראו ככה מעכשיו, אז יש תקווה.

חצי פרק בלי דוקטור וקלרה - מוצלח מאוד. לא עושים את זה כמעט ואני חושבת שכל עוד לא עושים את זה כמעט זה מאוד מענג שזה קורה. זה מאוד מעניין לראות את הדמויות האחרות פועלות עצמאית בלי שהדוקטור מפעיל אותן (אפילו מפעיל מעצם ההמצאות שלו ולאו דווקא ישירות, אולי המילה משפיעה מתאימה יותר).

אני מאוד אוהבת את ג'יני וסאטרה (אני זוכרת את שמה נכון?). היה לי חבל שלא הראו את האחרונה יותר. הסונטארן ממשיך להיות סייד קיק קומי מיותר בעיני. אבל הקטע שהוא מתפרץ עם הטומי גאן הענק בהתלהבות עזה היה משעשע.

ג'יני הייתה אדירה! אדירה! אני ממש מקווה שנראה אותה עוד. היא עצמאית, אסרטיבית, לא מתעלפת ליד הדוקטור או אף אחד אחר ותופסת פיקוד. גוד פור הר!

כן, אני יודעת, אני יודעת, אני "לא אמורה להתלהב מזה שמראים לי אישה שיש לה שכל משלה", אבל מה לעשות שבדוקטור, באופן טבעי, היות והוא תמיד הבחור הכי חכם בחדר וגם זה שיש לו הכי הרבה ניסיון וידע ובד"כ גם הכי הרבה כריזמה, אז בד"כ מקשיבים לו ובד"כ מתעלפים ממנו (ובוא נודה באמת, הדוקטור, על אחת עשרה גילגוליו, הוא גבר די מעלף You are mad! I can see why she likes you).

לא הבנתי מה היה הקטע עם הילד הקטן, חוץ מאשר להראות את הפרשי הגבהים הלא קיימים ולא הבנתי בשביל מה צריך את האידיוט המתעלף בצורה צפויה, אבל... נו, גאטיס.

אגב, גם לא ממש הבנתי למה בסוף הן מחליטות לשמור את הרעל, במקום לעשות משהו הגיוני כמו נאמר לשפוך אותו לאיזה מקום שהוא לא יוכל להזיק בו. עכשיו אני תוהה אם הרעל הזה אמור להופיע שוב. אני תוהה על זה כי זה הו וזאת סדרה של מופאט, אם כי ברמה הסבירה הריאלית, לא נראה שהוא יתן עוד הופעה. אבל היי, דוקטור הו מעולם לא הייתה סדרה סבירה או ריאלית

האמת? ניחשתי שהמפלצת היא הדוקטור, אבל בכל זאת אהבתי את הרעיון, אהבתי את איך שג'ני מצילה אותו (פעמיים), אהבתי את איידה (הבת) והערצתי את עבודת המאפר/מאבזר שעשה לה את העיניים והפנים. בכלל אהבתי את הסיפור שלה ואהבתי שזה לא נגמר באיזה קיטש שהדוקטור משחרר קצת אנרגיית התחדשות ומרפא אותה, אלא היא קבלה/לקחה את הצ'אנס לבנות את החיים שלה בעצמה.

אהבתי מאוד את הדרך שבחרו לסיים את הסיפור שלה עם זה שהיא דווקא לא סולחת לאמא שלה (כלומר מפסיקה להיות קדושה מעונה) והורגת את השרץ.

בעיני זה היה אדיר והנה דמות משנה, שהסיפור שלה בנוי יפה מאוד.

הגברת גיליפלאוור האיומה והשחקנית המהממת שמשחקת אותה - בדיוק כמו שציפיתי. לא מתרגשת מזה שהתכנית שלה מטורפת ומטופשת להחריד. אני לא חושבת שכל נבל צריך להיות סופר חכם עם מניעים עמוקים. לפעמים יש אנשים מטורפים וזהו.

לא ממש אהבתי את החיידק/וירוס/שרץ הזה (אם כי הוא היה ממש חמוד) והקטעים אתו היו מטופשים בעיני. אבל... נו, גאטיס.

כן אהבתי את האווירה השרלוק הולמסית שמתחילה מהשם של הפרק וממשיכה בהרבה דברים בתוכו, כולל הדוקטור עם המבחנות. מחווה יפה. הכל כמובן מרפרר לסוכנות הבלשית.

ועכשיו סוף סוף לקלרה ולדוקטור - הם היו מצוינים, למרות ששניהם והדוקטור במיוחד תפסו מושב אחורי בפרק הזה (וזה בסדר גמור מפעם לפעם). ההתנהלות שלהם והתגובה לכל מה שקורה הייתה מאוד אמינה בעיני.

אהבתי את זה שהדוקטור מנסה לחשוב איך להסביר לאחרים את הקטע עם קלרה ולא מצליח, כי גם הוא בעצם לא יודע את התשובה ולכן הוא מסתפק ב"זה מסובך" וב"זה סיפור ארוך".

Wait, i've got a screwdriver!
And i've got a chair!

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ועוד מחשבות ותיאוריה בנוגע לסיום '
ועוד מחשבות ותיאוריה בנוגע לסיום
05/05/2013 | 10:21
21
105
לא ממש אהבתי את זה שהילדים מצאו את התמונות שלה. זה היה מביך, מגושם, מוזר ולא אמין.
מה, הם ישבו וחיפשו באינטרנט תמונות של האומנת שלהם לאורך ההיסטוריה? ולמה התמונות האלה בכלל מופיעות באינטרנט?

עד עכשיו כשתמונות של הדוקטור הופיעו באינטרנט תמיד היה לזה הסבר הגיוני, כמו משהו שהיה באיזה ארכיון ישן ומישהו מצא וסרק את זה, כחלק מהתחקיר שלו על הדוקטור (כמו בפרק עם רוז למשל), אבל היות ולא נראה מהתגובה של קלרה שהיא העלתה את התמונות האלה לאינסטגרם, אז לא ממש ברור מה הקטע.

אני משהה את השיפוט שלי על זה עד לסוף העונה לפחות, כי אולי עוד יהיה לזה הסבר. אם לא יהיה לזה הסבר זאת בעיני פאשלה רצינית של חוסר אמינות.

לגבי זה שהיא רואה את עצמה בלונדון הויקטוריאנית - שוב, זה מה שגורם לי לחשוב שאולי בכל זאת יש מטרה בזה שהתמונות מופיעות ככה במרשתת פתאום ומישהו עומד מאחורי זה. המישהו הזה יודע מה הסיפור של קלרה.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
05/05/2013 | 11:26
65
כל מה שאמרת עד המשפט האחרון הפריע גם לי.

מה שאמרת בסוף- לא חשבתי על זה קודם, אבל זה רעיון הגיוני ומאוד מעניין.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'דווקא הסיום היה החלק הכי טוב'
דווקא הסיום היה החלק הכי טוב
05/05/2013 | 11:27
15
78
סוף סוף ילדים נורמלים סקרניים.. בטח עשו גוגל על המטפלת שלהם וזה מה שמצאו

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ועוד תיאוריה קטנה'
ועוד תיאוריה קטנה
05/05/2013 | 11:49
14
88
זה לא ממש הגיוני שתמונות כאלה של קלרה עולות בחיפוש פשוט על השם שלה, היא לא העלתה אותם לאינסטגרם או לפייסבוק שלה, כך שמה שכתבת פשוט לא אמין, בצורה שגוגל עובד. מישהו היה צריך להעלות את התמונות ולקשר אותן לקלרה.

אחרת, מחיפוש פשוט על השם שלה בגוגל אין שום סיכוי בעולם שהילדים האלה היו מגיעים לתמונות.

כמו שכתבתי כן בהחלט יתכן שיש פה יד מכוונת. אני מקווה שיש פה יד מכוונת וזאת לא סתם כתיבה גרועה, אלא שמישהו אכן שתל את התמונות שם וקישר אותן אליה (אולי אפילו היא עצמה מהעתיד, מי יודע)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תתפלאי מה אפשר למצוא בגוגל.. '
תתפלאי מה אפשר למצוא בגוגל..
05/05/2013 | 12:49
11
86
צריך רק לדעת איפה ואיך ומה לחפש..
חוץ מזה שזה אולי מקרב לפרק האחרון "the name of the doctor"
אולי קלרה היא כמו רוז עם ה"bad wolf", בנסיון להציל את הדוקטור היא מפזרת את עצמה במרחב-זמן והמשפט האחרון שלה זה "run you clever boy and remember"
השאלה עכשיו היא רק איך זה מתחבר לספיישל ה50..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'היות ולמצוא דברים בגוגל זה המקצוע שלי'
היות ולמצוא דברים בגוגל זה המקצוע שלי
05/05/2013 | 17:49
8
71
בין השאר, אני יודעת בדיוק איך ובאיזו צורה אפשר למצוא דברים ואני אומרת לך בתור אשת מקצוע - לא אמין. נקודה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נו, עושים reverse image search'
נו, עושים reverse image search
06/05/2013 | 21:26
7
54
במנוע חיפוש שכולל גם אלגוריתם של זיהוי פנים. הטכנולוגיה הזו כבר קיימת.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'די, מה אתה אומר'
די, מה אתה אומר
07/05/2013 | 05:59
6
43
תודה רבה שלימדת את העבודה שלי שאני מרוויחה עליה כסף. הבוס שלי יהיה אסיר תודה לך...

חוזרת שוב פעם אחרונה - היות ונמאס לי להסביר את זה-

אי אפשר למצוא את התמונות האלה מתוך הקשת שם פשוטה בגוגל שזאת התגובה שהגבתי לה כשכתבתי שאי אפשר.
אני לא מאמינה ששני הילדים האלה הריצו חיפוש מורכב.
אי לכך סיום הפרק היה לא אמין בעיני.
אני משהה את המחשבה שלי על חוסר אמינות כיוון שאולי זה מכוןן ומישהו, קלרה עצמה, או מישהו אחר, כן העלה את התמונות תוך כדי קישור אליה.

אם אתה או כל אחד אחר רוצה לחשוב שאפשר להקיש את השם שלך בגוגל ולהעלות תמונה שלא תויגה בשום הקשר אליך אז תחשוב. עניין שלך.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'איפה כתבתי שאפשר להקיש את השם בגוגל'
איפה כתבתי שאפשר להקיש את השם בגוגל
07/05/2013 | 06:24
5
44
ולהעלות תמונה שלא תוייגה?

דיברתי על חיפוש תמונה הפוך, כלומר חיפוש תמונה אחת על פי תמונה אחרת עם מאפיינים דומים. ואגב, אני מבין שאת מידענית, וברור לי שחיפוש זה המקצוע שלך, אבל מדעי המחשב זה המקצוע שלי. את מומחית במה שהכלים בשטח כיום מאפשרים, אבל אני יודע מה הטכנולוגיה הקיימת מסוגלת לעשות, וטכנולוגיה של תיוג אוטומטי על פי זיהוי פנים כבר קיימת, ואפילו מיושמת במקומות מסויימים אם כי אכן לא משולבת במנוע החיפוש של גוגל (ולא דווקא בגלל מגבלות טכנולוגיות, אלא גם בגלל סיבות אחרות), כך שאני יכול לומר לך שהיום בו תוכלי להקיש שם במנוע חיפוש ולקבל תמונות של אותו אדם גם בלי שיתוייגו לא רחוק.

מכיוון שהטכנולוגיה לעשות את זה כל כך קרובה, אני לא רואה בעיה לסספנד את העניין. בעיני הרבה יותר גרוע השטויות שמראים בתוכניות כגון CSI שבחלקן הגדול בלתי אפשריות אפילו תיאורטית.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אסביר לך למה אני מתעצבנת'
אסביר לך למה אני מתעצבנת
07/05/2013 | 07:08
4
45
אני כתבתי שלא היה אמין בעיני שהילדים מצאו את התמונות שלה, כי מהתגובה שלה ברור שלא היא העלתה אותן, מן הסתם לא הדוקטור העלה אותן ולכן בחיפוש פשוט בגוגל לא ימצאו אותה (אלא אם כן מישהו אחר העלה אותן וקישר אותן אליה ויש כאן איזו יד מכוונת והעלתי את האופ' הזאת). לכן סיום הפרק לא היה אמין בעיני.

אחרי שכתבתי שבחיפוש פשוט (הקשת שם) בגוגל לא ימצאו אותה ככה, כל העולם ואשתו התחילו להסביר לי שכן אפשר למצוא אותה. בשום מקום לא כתבתי שאי אפשר למצוא אותה. כתבתי שאי אפשר למצוא אותה בחיפוש פשוט של הקשת שם בגוגל. ובאמת אי אפשר. ולכן סיום הפרק לא אמין בעיני, כי אני לא מאמינה שהילדים האלה הריצו חיפוש מורכב.

בגלל זה התעצבנתי ואם זה יצא עליך אני מתנצלת.

אגב, לסיפא שלך, דווקא מכירה קצת את הטכנולוגיה של תיוג אוטומטי והיא מרתקת. אתה מתעסק בה ישירות?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני אישית לא מתעסק בזה'
אני אישית לא מתעסק בזה
07/05/2013 | 07:20
3
46
אלא בנושא מאד שונה, אבל אחת השותפות שלי למשרד היא דוקטורנטית שעוסקת בנושא של טכנולוגיות זיהוי פנים, כך שאני שומע די הרבה על העניין.

אני בהחלט יכול להבין איך נושא שנוגע ישירות לתחום העבודה שלך נהיה הרבה יותר קשה לסיספונד, אבל העניין הוא שזה לא כזה ביג דיל בשביל הקהל הרחב. שימוש מופרך בטכנולוגיה (מהסוג שמי שמבין בעניין יכול לומר ישר שזה בלתי אפשרי) הוא כל-כך נפוץ בסרטים וסדרות שכבר מזמן הפסקתי להתרגש מהעניין. מידי פעם אני נוהג להרוס לאנשים שצופים איתי כשאני מסביר למה מה שמראים לחלוטין בלתי אפשרי, אבל אני משתדל לא לעשות את זה יותר מידי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כן, יש לי פרטנר שסובל מאותה בעיה'
כן, יש לי פרטנר שסובל מאותה בעיה
07/05/2013 | 09:34
2
93
והוא נוהג להרוס לי כל תכנית מד"ב שקיימת

באופן עקרוני זה תלוי, אין לי בעיה עם דברים, אפילו מופרכים, כל עוד זה לא אמור להיות במציאות הקיימת. רק כשזה כביכול כאן ועכשיו זה מתחיל לעצבן בטירוף.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מפריע לי בטורצ׳ווד'
מפריע לי בטורצ׳ווד
08/05/2013 | 18:17
1
38
הזלזול התהומי בבמ״מ..

״אני יודע שלא סיפרתי לך בחיים אבל אני עובד עם חייזרים!״ וכמות האנשים שהם מכניסים לאזורים מסווגים..
או שהם לא סגורים על אם זה סודי להגיד שאתה בטורצ׳ווד או לא..

נראה לי שכל מי שהיה בצבא יתפלץ וזה קצת פוגע בסיספונד.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני מבינה למה זה מפריע לך'
אני מבינה למה זה מפריע לך
09/05/2013 | 09:00
28
הסיבה שזה לא מפריע לי, היא שזה לא ארגון צבאי רשמי (כמו יוניט נגיד) וכל מי שמנהל אותו מקנה לו אופי אחר. בימי ג'ק יש לו אופי הרבה יותר בלגניסטי ופרוע, כמו המנהיג שלו. אז זה מסתדר לי בראש ג'ק (קצת כמו הדוקטור) די סומך על זה שהוא יוכל לצאת מכל מצב ע"י קסם אישי, אומץ וטכנולוגיה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' מעליי. להיזהר להבא בבקשה'
מעליי. להיזהר להבא בבקשה
05/05/2013 | 19:54
1
32
לצפיה ב-'+'
+
07/05/2013 | 06:44
12
לצפיה ב-'זה מזכיר לי שהדוקטור התלונן פעם'
זה מזכיר לי שהדוקטור התלונן פעם
05/05/2013 | 16:21
1
67
על איימי, שהיא עסוקה בטוויטר במקום להתרגש מהמקומות היפים שהוא לוקח אותה אליהם
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה דווקא אפשרי'
זה דווקא אפשרי
05/05/2013 | 19:41
3
64
בפיקאסה (ואני מניח שגם בתוכנות אחרות) יש אפשרות לחפש תמונות של אנשים לפי תווי פנים. אפשר להניח שהם סתם חיפשו אותה...
השאלה היא למה באמת היו תמונות שלה באינטרנט ואם זה לא נמצא באינטרנט, איך זה הגיע לידיים שלהם? (אולי קשור לGreat Intelligence)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה לא מה שכתבתי וגם לא מה שאתה כתבת'
זה לא מה שכתבתי וגם לא מה שאתה כתבת
05/05/2013 | 22:15
2
54
אתה כתבת שהם יכלו לאתר את התמונות כשהם פשוט חיפשו אותה בגוגל. אני כתבתי שלא אפשרי לאתר את התמונות האלה באמצעות גוגל אם סתם מקלידים את השם שלה, היינו חיפוש פשוט.

בוודאי שאפשר לאתר את התמונות גם בלי השם, אבל זה חיפוש מורכב יותר ומישהו צריך להשקיע בו. בעיני לא אמין ששני ילדים בני 12 עשו את זה, בלי שיש להם שום סיבה לחשוד. סורי, לא קונה את זה שהם הריצו עליה חיפוש מורכב.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'סה"כ הצעתי פתרון אפשרי'
סה"כ הצעתי פתרון אפשרי
05/05/2013 | 22:42
1
49
בעולם שבו ילדים בני 3 שולטים בטכנולוגיות מתקדמות יותר מההורים שלהם, אני מאמין שבגיל 12 הם מסוגלים לבצע חיפוש מתקדם (ולא תמיד הוא דורש השקעה, אגב).
וכמו שכתבתי, עדיין לא ברור איך התמונות האלה הגיעו להישג ידם של הילדים, מי צילם אותן וכו'. מקווה שיסבירו את זה בפרקים האחרונים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אתה מתעלם מהעובדה שכתבתי את זה כבר'
אתה מתעלם מהעובדה שכתבתי את זה כבר
06/05/2013 | 05:25
39
בהודעה הראשונה שלי, אבל שיהיה...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'רק רציתי לציין '
רק רציתי לציין
05/05/2013 | 15:20
5
96
(כי אין לי כ"כ זמן)

א. מטריד קצת לראות את הפרק רגע אחרי בדיקת ראיה עם הרחבת אישונים ונסיון להזמין מונית תו"כ עצימת עיניים (הרחבת אישונים = כל דבר מסנוור). ותהיה במשך כל הזמן הזה איך זה לחיות כעוורים. (גם הסתובבתי בלי משקפיים, וזה מספר גבוה). ואז מגיעה איידה...

ב. קלרה
לא מספיק קלרה
אבל
קלרה

(ואיזה מין איום זה "נגיד לאבא שלנו שאת נוסעת בזמן"? בכיף, תגידו.. נראה איך הוא יגיב)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' זה הדבר הראשון שחשבתי עליו '
זה הדבר הראשון שחשבתי עליו
05/05/2013 | 15:50
1
78
כשהם איימו עלייה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אבל מצד שני שאני חושבת על זה עכשיו '
אבל מצד שני שאני חושבת על זה עכשיו
05/05/2013 | 16:19
2
159
לתחמנים הקטנים יש הוכחות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
06/05/2013 | 16:20
1
47
שנראות כמו פוטושופ אפילו שהן לא :)

והיי, אם נבוא להורים של ג'נה עם התמונות האלו לא נראה לי שהם יאמינו שהבת שלהם נוסעת בזמן.

אילו דברים יצטרכו להראות לך בשביל שתאמיני שמישהו הוא נוסע בזמן?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'(אגב - ?)'
(אגב - ?)
06/05/2013 | 16:23
48
סתם השאלה שלי הזכירה את השורה הראשונה כאן:
http://dresdencodak.com/2007/05/06/after-many-a-su...
כל הקומיקס מומלץ. גם זה, גם אלו שלפניו, גם אלו שאחריו, הכל.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא מעולה, אבל גם לא גרוע.'
לא מעולה, אבל גם לא גרוע.
05/05/2013 | 23:13
5
94
אני ממש אשמח אם יתנו ספין אוף לג'ני סטראקס ו-ואשטרה. למרות שכמו שמישהו פה ציין, השניים האחרים היו נורא אנמים. ואשטרה במיוחד. היא אפילו התחבאה מאחורי כולם בשלב מסויים
אבל בכלזאת, הם צוות נורא מבדר ואני אשמח לצפות בסדרה שלהם.

קלרה לא הופיעה מספיק אבל כשהיא כן הופיעה היא הייתה נפלאה כרגיל, והתבאסתי מזה שבסוף הילדים עלו עליה כי זה אומר שעכשיו הם יצטרפו לפחות לפרק אחד. ואיכס ילדים ואיכס הצטרפות בכלליות.
ואז היה טריילר שאימת את החשדות שלי.
ואז היו סייברמנים וגיליתי שזה יהיה הפרק של ניל גיימן
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ארג סימון ספוילרים של '
ארג סימון ספוילרים של
06/05/2013 | 01:14
4
70
לא רציתי לדעת את זה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'דברים שהופיעו בטריילר לפרק הבא'
דברים שהופיעו בטריילר לפרק הבא
06/05/2013 | 07:14
3
69
לא ממש נחשבים לספוילרים עתידיים. אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שכל מי שראה את הפרק ראה גם את ה "next time" שבא מיד אחריו.

אם זה חשוב לכם, נוכל להציב מדיניות של סימון גם לדברים הנ"ל :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי הם נכללים בבלונד'
למיטב ידיעתי הם נכללים בבלונד
06/05/2013 | 07:35
1
62
אני נמנעת מהטריילרים האלה כי הרבה פעמים הם הורסים את הstorytelling. או שהם הופכים את הסיפור ממשהו חדש ומעניין למעבר בין פיפס אחד שזוכרים מהטריילר למשנהו, או שסתם הם כוללים קטע מסצנה מאוחרת מדי בפרק.

בכל מקרה, אני לא רואה למה למשל הכותרת של הפרק האחרון היא ספוילר ומסגרת העלילה של הפרק הבא היא לא.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה כן ספוילר אבל לא עתידי..'
זה כן ספוילר אבל לא עתידי..
06/05/2013 | 20:08
49
ההגדרה של ספוילר עתידי זה משהו שלא שודר בכלל בבריטניה, והטריילר כן שודר כך שהוא ספוילר רגיל.

בכל מקרה, אני אעלה את נושא הספוילרים לדיון מחודש כך שלכולם יהיו ברורים הגבולות :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
06/05/2013 | 18:13
32
לצפיה ב-'אני אהבתי'
אני אהבתי
06/05/2013 | 10:42
68
זה לא פרק נהדר, אבל ציפיתי להרבה יותר גרוע.
הפתרון של הפרק היה חלש מדי לטעמי וזה שהדוקטור וקלרה לא חסרו לי זה אומר המון. שליישית וסטרה - ג'ני - סטארקס הם אדירים וגם אני חשבתי במהלך הפרק שמגיע להם ספינאוף משלהם.
דיאנה ריג הייתה מצוינות מאד וגם מאט כרגיל. אפילו ג'נה לא כל כך הפריעה לי הפעם. הסצנה האחרונה עם הילדים, עם כמה שהיא לא אמינה, הייתה ממש טובה והפרק הבא נראה ממש טוב (תהיתי מתי יגיע הפרק של גיימן, ועל השוט הראשון ידעתי שהוא כאן)

בסה"כ העונה הזאת לא כל כך ממריאה, אני לא יודע אם זה המחסור בפרקים כפולים, העובדה שאני לא אוהב את קלרה או שפשוט כולם מתכוננים לספיישל ה50 ולא שמים על העונה הזאת... אני מקווה שלפחות שני הפרקים הבאים יהיו יותר טובים
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יש לי שתי בעיות עם הפרק '
יש לי שתי בעיות עם הפרק
06/05/2013 | 19:00
1
76
בעיה אחת היא שהפרק הזה לא החליט מה הוא רוצה להיות. הרעיון לעשות פרק של וסטרה וג'ני הוא רעיון מעולה, והייתי שמח אם היו לוקחים אותו עד הסוף ועושים פרק שלם בו הן חוקרות את תעלומת העלמו של הדוקטור, ותוך כדי כך חושפות עוד ועוד רמזים על כך שמשהו נורא קרא לדוקטור וקלרה, ורק בסוף הפרק מצילים את הדוקטור והכל מסתדר.. יש לפרק כזה כל כך הרבה פוטנציאל שזה פשוט פספוס שלא עשו את זה (זה היה אחד הדברים שעשו את בלינק לפרק כזה מוצלח). חבל שלא הלכו עם זה עד הסוף, ובחרו להכניס את הדוקטור לתמונה באמצע הפרק.

הבעיה השניה היא עם ההומור. אני בדרך כלל מאד מאד אוהב פרקים עם הומור, אבל הפרק הזה הרגיש לי כאילו הכותב מתאמץ מידי להצחיק, ויורה לכל הכיוונים. לפעמים פוגע ולפעמים לא. חלק מהבדיחות היו באמת מצחיקות, אבל חלק מההומור הרגיש לי די ילדותי.

חוץ מזה, לא פרק גרוע, אבל היה יכול להיות הרבה יותר טוב.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך לחלוטין'
מסכימה איתך לחלוטין
06/05/2013 | 21:00
60
הרעיון של הפרק ממש טוב, הפרק לא גרוע ובהחלט חמדמד, אבל היה יכול להיות הרבה יותר טוב בידיים של כותב מוצלח יותר. נו, גאטיס...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ