Journey to the Centre of the TARDIS

timetraveler900

New member
Journey to the Centre of the TARDIS

תקציר:

The TARDIS has crashed, Clara is lost inside, and the Doctor has 30 minutes before his ship explodes!

שעת שידור (שעון ישראל): 20:30

הטריילר

סמנו
(גם כשאתם מגיבים להודעה שבתוך השרשור. בכל הודעה שיש בה ספוילר צריך לסמן.)

צפייה מהנה

ItsMeiri

New member
ווואייי הפרק היה מושלםם!!

כל שנייה בפרק הזה מושלמת. טוב חוץ מהקטע הזה שהיא התחילה פשוט לצרוח עליו על הגשר.
אהבתי איך לשניהם אין בעיה להראות שהם לא בוטחים לגמרי אחד בשני..
בכל מקרה, so far הפרק האהוב עליי עם קלרה!! יותר מכריסטמס אפילו!

ItsMeiri

New member
אני לא יכול..

אם אני מספר לך זו תהיה נקודה קבועה.
אני לא יכול להרשות לעצמי.. ירוס!

סורי***
מצטער המערכת תרגום של הטארדיס לא התאפסה על עצמה סופית..
כרגע מתפקד כמו גוגל טרנסלייט זה.

מוגלי7

New member
CLASSIC WHO

אחד הפרקיםםםם ואי, פרק ממש ממש ממש טוב. אני מ-א-ו-ה-ב בקלרה אוסוולד. כל הטוויסטים היו מפתיעים. היא פאקינג קראה את השם שלו. so thats who.. מבריק! והוא סופסוף התעמת איתה וסיפר לה על אוסווין וקלרה אוסווין וזה הי כל כך מרגש והייתה תחושה של "פאק זה קורה" אבל הם לקחו את הדרך הקלה החוצה ושכתבו את כל הפרק ככה שכלום לא קרה. i fucking hate it when they do that.

ItsMeiri

New member
הערה

אני חושב שהיא באמת קראה את השם שלו, אבל זה סותר את זה שריבר יודעת את השם.. בגלל זה עשו את זה ככה שנמחק לה הזיכרון.

מוגלי7

New member
אני מניח.

ואני גם מניח שזה פשוט עוד לא היה הזמן של קלרה לגלות את כל העניין עם אוסווין וזה. אני מקבל את זה אבל עדיין תמיד חבל לי שבוחרים לסיים עם "למחוק את הזיכרון" ודברים כאלה. אני עוד בטראומת דונה חח.
אני מקווה אבל שהפרק הזה פתח את הדלת להתמקדות קצת יותר אינטנסיבית בעניין של קלרה, כי בפרק הבא וסטרה וג'ני חוזרות והן הרי כבר פגשו את קלרה ב"גלגול אחר" שלה אז אני מצפה לראות את התגובה שלהן אל קלרה החדשה.

ItsMeiri

New member
+

גם לדעתי, לפי מה שאתה אומר העלילה המשנית בפרק הבא תהיה חשובה יותר..
זה נראה לי נכון.
בנוסף, אולי זה שהיא ראתה את השם מתקשר איך שהוא לפינאלה?

מוגלי7

New member

לפי דעתי מה שיתקשר לפינאלה זה העריסה של מלודי/הדוקטור שראינו שוב. אני זוכר שבמאחורי הקלעים של a good man goes to war אלכס קינגסטון נתנה רמז לגבי העריסה ואמרה "תתהו כמה תינוקות ישנו בעריסה הזאת", חוץ מהדוקטור וריבר ומאז זה לא קיבל שום התייחסות. אז אני מניח שראינו את העריסה הפרק כדי להזכיר לנו שהיא עוד קיימת ושהיא חשובה. כמו כן היא ראתה את השם של הדוקטור כדי להזכיר לנו כמה זה נורא כשמישהו יודע את השם שלו וכמה זה חשוב לא להגיד אותו אבל אני לא חושב שהעובדה שהיא יודעת את השם שלו תשנה משהו כי קו הזמן הזה הרי נמחק.

ItsMeiri

New member

ועוד משהו, אם כבר הזכרת את העריסה.
הטארדיס הקטנה הזו שקלרה החזיקה הזכירה לי את הטארדיס שמלס שיחקה איתה ב let's kill hitler..
אבל זו סתם השערה.

נטאשKה

New member
אני חושבת שהכל מתקשר לפינאלה

למופאט יש תפיסה מאוד מלאה ושלמה של העונה ככלל ולא רק של העונה, אלא של הסיפור הגדול שהוא רוצה לספר, שמתמשך על כמה עונות וזה אגב משהו שתמיד היה בסדרה החדשה (לא יכולה להעיד בצורה כזאת על הישנה, לא ראיתי מספיק).

זה גם לא משנה לעניות דעתי מי כתב את הפרק מבחינת אם זה היה מופאט או לא. מופאט הוא התסריטאי הראשי, הוא מאשר את הרעיונות, הוא מאשר כל טיוטה, יש לו זכות וטו, יש דברים שהוא מבקש להכניס/להוציא וכן הלאה. מספיק לקרוא את מה שגיימן מספר על איך נכתב הפרק אשתו של הדוקטור, בשביל להבין שזה נכון, אפילו בלי להכיר איך מתנהל תסריטאי ראשי בטלוויזיה.

למעלה