Hide

timetraveler900

New member
Hide

תקציר:

Something terrifying is hiding in Caliburn House, and the Doctor finds himself part of the ghost hunt.

הטריילר

שעת שידור (שעון ישראל): 20:45

סמנו

צפייה מהנה

ItsMeiri

New member
גם אני אבל

מההה?!!?!
זה מהפרקים האלה שאני צריך לצפות כמה פעמים כדי להבין

ItsMeiri

New member
הרשו לי לצטט את טננטינו - נו ספוילר

מה.
מה?
מה??!!
מה!
מה

נטאשKה

New member
WOW

יש לי הרבה מחשבות על הפרק הזה, אבל מעדיפה לישון עליהן, אז הנה כמה נקודות ראשוניות;

הדוקטור לא בוטח בקלרה, קלרה לא בוטחת בדוקטור. ממש לא יחסי דוקטור-קומפניאן רגילים.

כנגזרת מכך קלרה ממש לא נלהבת להצטרף ל"כיף" שברדיפה אחרי דברים מסוכנים. המלוות האחרות סמכו על הדוקטור בעיניים עצומות ופשוט רצו לאן שהוא רץ בביטחון מוחלט שהן מוגנות איתו. קלרה לא נוהגת ככה.

הדיאלוג בין הדוקטור לקלרה (מה אנחנו בשבילך) הוא מהקשים, הטובים והמזעזעים שהיו בסדרה בין הדוקטור למישהו.

קלרה מנהלת מו"מ עם הטארדיס ומנצחת

הטארדיס פעילה ומעורבת באופן שהרבה זמן לא ראינו אותה.

סלט שלם של מונחי מד"ב ומחוות לסרטי רוחות ישנים החל מחורי תולעת ועד לאמפאתיים. רע. ממש רע.

הדוקטור מתנהג בצורה מוזרה ולא אופיינית ונבהל מכל דבר. למה, לכל הרוחות? (ללא פאן, נשבעת). אני יוצאת מנקודת הנחה שמאט מגיב לתסריט והוראות בימוי ולא שכישורי המשחק שלו השתנו פתאום באופן חריג, אז... מה קורה כאן?

הפרופסור והאמפתית - יופי של דמויות חד פעמיות.

אני היחידה שהחליפה של הנוסעת בזמן שהם מצילים מזכירה לה את החליפות שריבר והמשלחת לובשים בפרקי הספריה?

it's not a ghost story, it's a love story, sorry.

Doctor what? I you like it

נטאשKה

New member
ושכחתי גם (ספויילר)

הדוקטור וההתנהגות המוזרה - תיאטרלית מאוד. הקטע עם הבלונים, כל המחוות המוגזמות עם הידיים, ההבהלות התיארטלית. לא ברור לי אם זה כתיבה גרועה, או שהדוקטור מעמיד פנים ומשחק גרוע (לא מאט משחק גרוע, הדוקטור משחק גרוע, כן?) כדי... מה? להוציא תגובה מקלרה?

קטע ממש לא ברור.

Lhuna1

New member

אני דווקא מאוד אהבתי לראות את הדוקטור מבוהל ומפחד, זה צד שלו שלא רואים כמעט ולמרות זאת זה היה מאוד אמין בעיני ומשוחק מעולה.

נטאשKה

New member
הסיבה שזה לא היה אמין בעיני

היא שהכל היה במחוות מוגזמות, גם בבית וגם אח"כ מול המפלצת המאובנת המאוהבת המעצבנת.
אין לי בעיה שמראים שהדוקטור פוחד או לא יודע, אבל ההגזמה הייתה לי מוזרה ביותר.

ailag

New member
מש"א

חוץ מהסלט שדוקא היה לי בסדר. LOL על לכל הרוחות.
נראה לי שאיפשהו הדוקטור מפחד בפעמים אחרות ולא מראה את זה.. באופן כללי חליפת הסופרמן שלו קצת ירדה פה, גם יש שוב מקרים שבאופן ברור אין לו מושג והוא מכסה על זה בצורה מגושמת מדי.

חליפה - האמת שחשבתי שאנשים ידברו על החליפה הכתומה, כמו של דייויד :)
החליפה לבנה, אבל לא מזכירה לי.. של ריבר היתה קשיחה (אם כי היה לה בד לבן מלמטה אאל"ט) והיה לה קולר די רציני.

נטאשKה

New member

מה זה מש"א?

החליפה הכתומה זה הגיוני, היא בטארדיס וכבר ראינו את הדוקטור משתמש בה, גם אם דוקטור אחר.

לגבי מפחד או לא יודע, אין בעיה, אבל פה היו מחוות תיאטרליות מטורפות. וטפ.

Lhuna1

New member
להגיד את האמת

אני לא ראיתי שום תיאטרליות מעבר לרגיל. הדוקטור תמיד תיאטרלי מאוד ותמיד יש לו מחוות גדולות, הדוקטור ה-11 במיוחד. אולי כשאני אצפה שוב אני אבין למה את מתכוונת, אבל באמת שלא שמתי לב לשום דבר חריג בקטע הזה.
(חוץ מהפחד שלו, שזה כן היה חריג).

תמונה בשבילך

לראות שזה לא דומה...
אולי את מקווה בסתר ליבך שיהיה קישור לריבר?
אני יודעת שאני עדיין מקווה...

נטאשKה

New member
לגמרי ווישפול ת'ינקינג

אני מודה שאני מקווה שהנוסעת בזמן הזאת לא תהיה סתם אנקדוטה חולפת, גם קצת מוזר, זה לא שנוסעים בזמן כאלה שכיחים...

גם אותי זה מרתק,
כמו בבוא נהרוג את היטלר, אחד מהקטעים האהובים עלי בסדרה, האנשים בתוך העין.
וכמו בספריה או במלאכים (ובשניהם ריבר האלופה)

Lhuna1

New member

לא נפלתי מהפרק, אבל אולי אני צריכה צפיה שניה בשביל למצוא בו יותר.

הפרופסור ושותפתו באמת דמויות חמודות.

לסיפור של ה"רוח" היה יותר פוטנציאל שלדעתי לא מומש מספיק, והסיפור של המפלצות המאוהבות גם כן קצת מטופש, אבל נסלח, ברוח הקיטשיות האהובה על הסידרה.

לא כל כך משכנע אותי שהדוקטור הולך ל"אמפתית" קוראת מחשבות או מה שזה לא יהיה בשביל לפענח את התעלומה של קלרה.
לא נראה לי מתאים ואפילו קצת מטופש.
זה נראה לי ברור שקלרה לא מסתירה שום דבר מהדוקטור, היא באמת לא מודעת ל"גילגולים" האחרים שלה.

בפרק גם היו כל מיני רגעים שחשבתי "או, הנה אנחנו הולכים לגלות משהו חדש על קלרה" - ואז אכזבה שזה לא קרה (כשהטארדיס מופיעה בדמות קלרה, כשהיא מספרת לדוקטור שהיא חושבת שהטארדיס לא אוהבת אותה, כשהדוקטור נזכר פתאום ברגע שקלרה חשבה שהוא מחזיק לה את היד ומבין מזה משהו - ואז מתברר שזה לא קשור אליה).
.

למעלה