לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79247,924 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'The Rings Of Akhaten'
The Rings Of Akhaten
<< ההודעה הנוכחית
06/04/2013 | 16:27
51
534
תקציר:

The Doctor takes Clara to the Festival of Offerings, but the Old God is waking and demands sacrifice!

הדגש|זמן שידור (שעון ישראל): 20:15

לא לשכוח לסמן

צפייה מהנה
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'פרק מקסים!'
פרק מקסים!
06/04/2013 | 21:01
162
אני רשמית מאוהב בקלרה. והיא כל כךךךךךך מסקרנת שזה כואב.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'וואו.'
וואו.
06/04/2013 | 22:44
165
הפרומו היה מטעה כ"כ

זה היה נפלא. ויפה כ"כ.

משומה עם קלרה אני ממש מרגישה את התרגשות המלווה החדשה שלה. לא יודעת אם זה כי הם מציגים הכל בצורה כ"כ מוצלחת או שהיא כ"כ מוצלחת. רוב הפרק היא נראתה עם עיניים נוצצות ועל סף בכי התרגשות של "אני לא מאמינה שאני באמת מטיילת ורואה את הדברים האלה", וזה היה מקסים.

וכשהדוקטור בכה מול המפלצת הפאמפקינית ההיא, היו לי צמרמורות.
והעלה

וואו.

[וזה נורא מרענן לראות פרק שהוא כולו חייזרי ולא בריטי]
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני מודה שלא ציפיתי לזה '
אני מודה שלא ציפיתי לזה
06/04/2013 | 23:53
1
173
או במילה אחת ואחרת - וואו.

הפרק מתחיל בצורה חמודה עם סיקוונס ההתאהבות ההומוריסטי של ההורים של קלרה. לא אהבתי בכלל בכלל את הצורה בה דוחפים לה את הספר בכל חור, זה לא הפרק הראשון שהספר הזה מופיע ואני ממש מקווה שיש לו איזו חשיבות אדירה שאני לא מסוגלת לנחש כרגע, אחרת זאת האכלה בכפית המוגזמת ביותר בהיסטוריה (או משהו כזה).

ההתלהבות של קלרה כובשת, אולי יותר נכון לומר ההקסמות שלה. אהבתי שהיא לא מצליחה לבחור מקום/זמן. גם תמיד כיף לראות איך ההתלהבות של הדוקטור נדלקת כשיש לו מישהו/מישהי להראות לו דברים.

קלרה ממשיכה בקו הטוב של בחורה מגובשת שיודעת מיהי ולא מתרגשת מתארים כמו "מלכת השנים". היא רואה ילדה קטנה. אני כן יכולה לדמיין מלוות עבר מתרגשות/מתבלבלות מהתואר בהתחלה.

בדומה יותר לדונה בהחלט אפשר לומר כבר שקלרה מגיעה לטארדיס מגובשת. האישיות שלה לא מתעצבת בעקבות המסעות עם הדוקטור, בניגוד לכמה וכמה מלוות אחרות. הכוונה היא לא שזה לא ישפיע עליה, לא יעשיר אותה או שהיא לא מתרגשת, אלא שיש לה כבר אופי מאוד מגובש משלה ולכן היא גם יכולה להגיב בדרכה שלה על דברים ולא רק לעקוב אחרי מה שהדוקטור עושה ואומר.

שני קטעים שהופכים את הפרק הזה לפרק קלאסי נהדר של הדוקטור - הקטע שבו הוא מדבר עם מרי ומסביר לה כמה היא תוצר מיוחד של היקום והקטע שבו הוא מדבר על עצמו מול "האל". מודה שהתרגשתי. אלו תמיד הקטעי דוקטור שמוציאים ממני את האמוציות...

ה"אל" לעומת זאת (dare i say it?) הזכיר לי בעיקר דלעת גדולה כתומה ומרושעת. הוא היה ממש מגוחך ולא מפחיד בעיני ובכלל, המפלצות בעידן מופאט פשוט לא מפחידות על גבול המגוכחות. זה כבר עצבן אותי (שוב) בתחילת הפרק כשכל החייזרים שרואים ללא יוצא מן הכלל יצרו בי בעיקר צוויחת "קוואי" שהחזקתי בכח בכדי לא להעיר את בני הבית...

החייזרית שמתקשרת בנביחות? בסדרה אחרת הייתי אומרת "פאתטי", אבל זה הדוקטור, אז נסתפק בזה שהיקום מספיק גדול כדי שיהיה בו גם גזע כזה ונקווה שהוא לא יופיע שוב.

בקיצור בחשבון החייזרים והמפלצות - סאקס ביג טיים. מזל שלא הופיעו גם הדלאקס פליימוביל יחד עם הדלעת הענק... מצד שני - אהבתי מאוד את רעיון מלכת השנים והדוקטור וקלרה היו שניהם מופלאים בהחלט.

הדבר הכי נהדר בפרק היה כמובן המוזיקה. השירים עצמם היו נהדרים בעיני (לא הספקתי לקלוט בקרדיטים - מי הלחין?) ובכלל כל הקונספט של תקשור עם האלים באמצעות השירה, העברת ההיסטוריה מדור לדור באמצעות שיר והעובדה שהיה שיר שפותח את הדלת בכלל היסטרית

כן, גם היו מספיק קטעי דוקטור קלאסיים משעשעים כמו העובדה שהוא צריך להסביר שהדלת "ממש ממש כבדה באופן יוצא דופן". חס וחלילה שנפקפק בגבריות שלך דוקטור והקטע של קלרה שחושבת שהטארדיס לא אוהבת אותה. ענק!

אגב, אם זה לא סתם פאנץ ואם היא צודקת - אז זה חשוב וגם מעניין ובהחלט צריך לבדוק אם זה משהו שחוזר על עצמו. וכן קלרה היא "בלתי אפשרית" (לא, ואתה הגיוני לגמרי) ואין לנו אפילו קצה של רמז למהי בדיוק וזה נהדר. הדבר היחיד שאפשר להגיד עליה בוודאות כרגע זה שיש לה תסביך אמא קשה שגם הוא נדחף לנו לגרון בעוצמה גבוהה מדי ולכן גם כאן אני ממש מקווה שזה נורא חשוב ולא סתם כתיבה מחורבנת.

בטח היו המון דברים שפספסתי. צפיה שנייה - כנאה מחר. לילה טוב.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אוי כן!'
אוי כן!
07/04/2013 | 00:10
121
הטארדיס שלא אוהבת אותה. זה היה משעשע ומעניין ואני תוהה אם יש משהו בזה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
07/04/2013 | 00:24
3
141
פרק חמוד.
קלרה לא עצבנה אותי הפעם והיתה די חמודה. גם הילדה המלכה הייתה חמודה.
אהבתי שקיבלנו הסבר על העלה ולמה הוא "העמוד הראשון" בספר שלה, וגם נעשה בו שימוש.
הטארדיס שלא אוהבת את קלרה זה ללא ספק חשוב ומעניין (למרות שמוזר לי שהוא לא נתן לה מפתח. לקלרה מפרק חג המולד הוא נתן; הגיוני להניח שגם לקלרה הזאת הוא נתן כשהסכימה להצטרף אליו, למרות שלא ראינו את זה.)
אהבתי את המבט שלו בסוף הפרק ואיך שהוא חייב לפתור את התעלומה שלה, ובדיוק כמונו אין לו מושג מה קורה פה.
ובסוף הפרק כשהיא מסתכלת על הבית שלה ואומרת שהוא נראה אחרת, מעניין אם גם תהיה לזה משמעות, כלומר יתכן שהוא רק נראה לה אחרת בגלל שהיא ראתה עכשיו עולמות אחרים, אבל אולי הוא באמת אחר והדוקטור החזיר אותה איכשהו למציאות או קו זמן אחר מזה שלקח אותה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'דווקא הגיוני שהפעם הוא לא ממהר לתת לה מפתח'
דווקא הגיוני שהפעם הוא לא ממהר לתת לה מפתח
07/04/2013 | 09:08
108
אחרי שהוא כבר יודע שמשהו ממש מוזר קורה פה. בנוסף, אם נצרף את זה לעניין שהטארדיס לא אוהבת אותה... יכול להיות שסתם משחקים איתנו אבל בהחלט יכול להיות שיש פה משהו משמעותי
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' גם'
גם
07/04/2013 | 21:59
1
87
בנוסף לנטאשKה - בפרק חג המולד הוא היה "רעב" למסעות עם קומפניון וברגע שהיא סקרנה אותו...
עכשיו הוא גם כבר לא נרגן ומדוכא בחניה ארוכת-טווח על ענן.

*ניחוש*
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'וואו. '
וואו.
07/04/2013 | 00:27
133
איזה פרק מרגש.
לפני שאקרא מה כולכם כתבתם מעליי, הפרק הזה היה כל כך טוב. הרבה זמן שלא בכיתי בפרק כמו בפרק הזה . הוא היה מעולה.
אני פשוט אכתוב כמה נקודות לא על פי שום סדר אלא על פי מה ריגש אותי במיוחד.

הנאום של הדוקטור מול ה GOD הזה, ראיתי דברים, חוויתי אובדנים שלא היית מאמין, וואו. זה היה מרגש ואני גאה במאט שהצליח להעביר את הרגש הזה כל כך טוב. הוא היה מעולה כאן. ולרגע הייתי בטוחה שהוא יקח את כל הזכרונות שלו באמת, וממש פחדתי מה יהיה על הדוקטור, עד שהוא הזכיר את התודעה  העצומה שיש בו וכו'.

קלרה עם הילדה. קלרה אהבתי מאוד את הרגישות שלה , אהבתי את זה שהיא רוצה לעזור, ואת זה שהיא Not walking away. כשהיא לא חשבה פעמיים ללכת להציל את הילדה, או לתת את הטבעת. או את העלה הכי חשוב בייקום.

הילדה- מדהימה ומרגשת. ושחקנית מעולה כרגיל בדוקטור.

המוזיקה הייתה מרגשת ממש. ואיך שכולם שרו בסוף. אין לי הרבה מה לכתוב, אבל זה היה כל כך עוצמתי.

היה יפה שנתנו לנו לראות את ההסטוריה של קלרה . לראות את אמא שלה. ובסוף כשהיא נזכרת שהדוקטור היה שם.

פרק מעולה. בקיצור
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
07/04/2013 | 00:49
3
154
פרק איום ונורא.
הבעיה של הפרקים בעונת "קלרה" (ראיתי עד כה רק את 4 הראשונים. הפרק הבא סביר מינוס, זה שאחריו כבר משתפר) זה שכל הפרקים חסרי השראה, לא מיוחדים בשום צורה ודרך והם תעתיקים של פרקים קודמים. הפרק הזה הוא תעתיק של The Beast Below - שוב פעם הקומפניונית מסתובבת לה, מוצאת ילדה, יש סוד גדול ובסוף הכל נגמר לטובה בצורה נאיבית וחמודה.
מופט היה צריך להשאר ככותב ארעי עם פרקים מיוחדים, כי ברור לחלוטין שאין לו מושג מה הוא עושה עם הסדרה: הוא עוד לא החליט אם היא סדרת ילדים, סדרת מד"ב או סדרה רצינית.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אבל זה היה ככה תמיד'
אבל זה היה ככה תמיד
07/04/2013 | 09:12
1
122
לאורך כל הסדרה המחודשת של הדוקטור יש כמה "סוגי" פרקים שגם חוזרים על עצמם, כמו הסגנון של ביסט בילו. כל עוד הפרק עומד בפני עצמו ברמת התסריט, דיאלוגים ומשחק כטוב, למה זה כ"כ נורא שהרעיון עצמו לא מקורי?

שלא תבין אותי לא נכון, הייתי מעדיפה בהרבה שכל פרק של הדוקטור יהיה רעיון מקורי וגם גאוני ומושלם, אבל בוא נהיה ריאלים, זה קצת בלתי אפשרי כשכותבים סדרה מתמשכת, אז אני בהחלט מסתפקת בזה שרובם המוחלט של פרקי הדוקטור הם ממש טובים, חלקם גאוניים ומבריקים ומיעוטם סתמיים.

כשחושבים על זה די מדהים אחוזי הפרקים שהם "סתם", הם כ"כ מועטים. פרק "איום ונורא" לא נראה לי שראיתי בדוקטור המחודש
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' מסכימה איתך. '
מסכימה איתך.
07/04/2013 | 16:03
32
לצפיה ב-' Worst. Episode. Ever.'
Worst. Episode. Ever.
07/04/2013 | 15:49
97
יותר מדי עטיפה ופחות מדי תוכן.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
07/04/2013 | 01:24
1
143
+קודם כל חשוב לי להגיד שמאט משחק מעולה והאיטרקציות שלו עם ג'נה ממש מצוינות.

+הסצינת פתיחה הייתה מקסימה, השחקן שמשחק את אבא של קלרה מוכר לי מאיפשהו. זיהוי מישהו?

+המוסיקה ללא ספק עשתה את הפרק.

-כל כך הרבה ווילנז ואף אחד מהם לא מוצלח. אנשי הגלימות, היצורים שנושפים עליך (WTF), השעון מעורר... יותר מדי גילויים של "אה, הוא לא הבחור הרע" עד שמגיעים למסקנה שהפאקינג שמש היא האויב? לא לא לא. לא טוב בכלל.

זהו לסיכום זה מרגיש כאילו כל המסביב היה ממש מעולה אבל בתאכלס מבחינת עלילה קרה פה משהו לא טוב.
אבל נהנתי ללא ספק, מאט מקסים ואני מחבב את המראה החדש (במיוחד עם המשקפיים) . וזה שהפרק בא רק שבוע אחרי הפרק הקודם זה מקסים בעיני וגם מאפשר לי לקבל את זה שהפרק לא היה ואוו עלילתית.

הפריקוול מזכיר לי את הפרק באנג'ל שאנג'ל וספייק בצוללת ביחד. נקווה שזה יהיה יותר טוב מהפרק ההוא
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ממש מסכימה בקשר לווילנז...'
ממש מסכימה בקשר לווילנז...
07/04/2013 | 09:06
94
למה התכוונת ש"קרה פה משהו לא טוב עלילתית"?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ראיתי את הפרסומת לפרק הבא..'
ראיתי את הפרסומת לפרק הבא..
07/04/2013 | 04:24
120
ואני פוחד שזה יהיה פרק מזעזע...
עם צוללת? 1000 מל מתחת למים?.. איכס..
מקווה שאתבדה..
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
07/04/2013 | 12:41
8
133
היה ממש טוב!
הנאום של מאט היה מרגעיו החזקים ביותר בסדרה לטעמי
וקלרה כל כך מגניבההה אני ממש נהנית ממנה.
תהייה- למה הטארדיס לא תרגמה את כל החייזרים שהיו שם?

בסך הכל פרק נהדר. כן ירבו
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה באמת נראה ש... (ספויילרס!)'
זה באמת נראה ש... (ספויילרס!)
07/04/2013 | 12:57
6
108
התרגום לא זמין עבור קלרה... מצטרף לזה שהטארדיס לא אוהבת אותה?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'האמת שגם עוד חייזרים זה לא מתרגם'
האמת שגם עוד חייזרים זה לא מתרגם
07/04/2013 | 14:38
5
110
את הג'ודון זה לא מתרגם, אף פעם לא היה לזה סיבה מוצדקת, כניראה היוצרים רוצים לעשות אווירה "חייזרית" "זרה" אז לא מתרגמים. לא ביג דיל.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כן'
כן
07/04/2013 | 15:09
4
96
הג'ודון שנראה כמו קרנף.
היצורים שנראים כמו זבובים בכוכב המתים.
החייזרית בפרק הזה שנובחת כמו כלב.

ג'אסט סאיינג
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'בכוכב המתים הם היו בלי הטארדיס , '
בכוכב המתים הם היו בלי הטארדיס ,
07/04/2013 | 15:50
3
93
אז זה ברור שלא יהיה תרגום.  
ויואו הזבובים ואיך הדוקטור מדבר איתם, זה היה מעולה !
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ברור שזה היה מעולה,'
ברור שזה היה מעולה,
07/04/2013 | 15:57
2
83
זה דיוויד

כן, אבל הרעיון של הטארדיס זה שהיא מתרגמת שפות בראש שלהם (ושלנו) כל הזמן, בכל מקום, לא? גם כשלא נמצאים ממש עם הטארדיס. (חוץ מכשהדוקטור חולה, יו נואו )
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הם לא נסעו עם הטארדיס. היא היתה בכוכב אחר. אז'
הם לא נסעו עם הטארדיס. היא היתה בכוכב אחר. אז
07/04/2013 | 16:01
1
89
לא. אם הם מטיילים איתה , זה הגיוני.
אבל אם הם נשטפים למקום אחר בייקום בלי קשר לטארדיס, והיא בעולם אחר- אז זה ממש הגיוני שזה לא יתורגם .
זה כמו לצפות שהטארדיס תתרגם לכל מי שאי פעם היה קשור לטארדיס (כמו ג'ק הארקנס למשל) גם כשהיא לא באזור...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אה, וואלה. נכון '
אה, וואלה. נכון
07/04/2013 | 16:14
23
לצפיה ב-' על הכל'
על הכל
08/04/2013 | 20:58
58
יש מצב טוב שאפילו אהבתי אותו יותר מהפרק הראשון.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' וואו '
וואו
07/04/2013 | 15:41
1
119
ממש ממש אהבתי את הפרק. אבל ממש.

זאת הפעם הראשונה מאז שמאט נכנס לתפקיד שהוא הצליח לרגש אותי. הוא, ממש הוא, הדוקטור. העשירי ריגש אותי המון, אבל עם ה- 11 זה לא קרה (התרגשתי מדברים אחרים בעונות האלה, לא מהדוקטור עצמו), וסוף סוף זה קרה. ממש ציפיתי לזה. הנאום שלו בסוף הפך אותי לשלולית של דמעות. זה היה מדהים
והשירים, השירים! מה זה הדבר הזה. זה היה כל כך קסום ועוצמתי.
http://www.youtube.com/watch?v=rGOhatnRMIE
לא מסוגלת להפסיק לשמוע

קלרה נהדרת בכל מובן אפשרי. היא מגניבה והיא מצחיקה והיא מרגשת והיא חכמה והיא עוזרת והיא כיפית והיא כל כך נפלאה. היא פשוט קלרה אוסוולד-פור-דה-ווין
אני ממש אוהבת אותה. ובנוסף לכל היא גם מסקרנת ואני כבר ממש רוצה לדעת מה הסיפור שלה. (והטארדיס לא אוהבת אותה... בדוקטור אין דבר כזה "סתם", וקשה לי להאמין שאין לזה משמעות להמשך. נראה מה יעשו עם זה.)

הילדה הייתה מקסימה (מאט כל כך טוב עם ילדים!), הסיפור היה מעולה ומעניין, השוק היה כיפי וממש הוסיף, ו- we don't walk away, והנאום של הדוקטור בסוף, והעלה ובכלל, הטקסטים בפרק היו מעולים וגם ההורים של קלרה ריגשו אותי. והעלה!
היה בפרק הזה הכל. הוא היה גם מרגש, גם משעשע, גם מקסים, גם כתוב נפלא וגם מקורי. וגם השירים, השירים

והוא מלא בציטוטים מעולים, כבר אמרתי?

There’s quite a difference between what was and what should have been. There’s an awful lot of one but there’s an infinity of the other.

I walked away from the last great time war. I marked the passing of the Time Lords. I saw the birth of the universe and I watched as time ran out, moment by moment, until nothing remained. No time. No space. Just me. I’ve walked in universes where the laws of physics were devised by the mind of a madman. And I’ve watched universes freeze and creations burn. I’ve seen things you wouldn’t believe. I have lost things you will never understand. And I know things. Secrets that must never be told. Knowledge that must never be spoken.

נהניתי מכל רגע, ואני כבר רוצה לראות אותו שוב. איזה כיף

(עכשיו קלטתי שיש המון לבבות בהודעה טוב, זה כי באמת אהבתי את הפרק הזה. וכיף לי )
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' זה מה שיש לומר.'
זה מה שיש לומר.
07/04/2013 | 15:48
35
לצפיה ב-'אז.. כן. זה'
אז.. כן. זה
07/04/2013 | 20:26
4
118
על זה אני מדברת. החזיר אותי לארבע העונות הראשונות.
קלרה היא המלווה הכי טובה נקודה. (ריבר לא נחשבת מלווה) היא פשוט.. נו איך שאני מרגישה לגבי ריבר - אותו דבר לגבי קלרה רק אני מרגישה הרבה יותר הזדהות איתה - שזה חשוב.
הנאום של הדוקטור היה מדהים. וכל כך מדויק ובגלל הדיוק הזה התרגשתי ממנו כל כך. וגם כי מאט ביצע את זה באופן מושלם.
מרי הייתה פשוט מקסימה ונהניתי מכל שנייה שהיא הייתה על המסך.
הדוקטור מתבגר, מזדקן, ועם זאת יש לו נסיגה התנהגותית (באופן די אירוני) לגלגולים קודמים שלו.
העלילה הייתה טובה - לא יודעת מה אתם רוצים.
הסיפור של ההורים של קלרה בהתחלה היה מקסים
הפרק בכללותו היה מעולה.
אם אני צריכה לציין משהו אחד שלא אהבתי זה כשקלרה נזכרת במה שאמא שלה אמרה לה שהיא תמיד תמצא אותה ואז מיד אחר כך הולכת לעזור לדוקטור. זה לא היה נחוץ. היה מספיק שהיא נזכרה שהדוקטור אמר לה שהם לא נוטשים. אבל כל כך אהבתי את הסצנה הזאת עם אמא שלה שלא ממש אכפת לי

הפרק הבא נראה קצת פחות טוב, אבל מצד שני גם הפרק הזה בפרומו שלו לא נראה לי ממש טוב והתבדיתי :)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יכולה להיות'
יכולה להיות
07/04/2013 | 20:42
1
82
שהזיכרון הזה נתן לה "פוש קטן" וגרם לה להיות אמיצה, כי כמו שאמא שלה אמרה לה איפה שהיא לא תהיה גם אם זה המקום המפחיד בעולם היא תמיד תהיה איתה. ככה היא מרגישה מוגנת.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'מסכימה עם מה שאמרת על קלרה בשורה השניה.'
מסכימה עם מה שאמרת על קלרה בשורה השניה.
07/04/2013 | 21:17
63
לצפיה ב-' כמעט על הכל '
כמעט על הכל
07/04/2013 | 21:59
65
אין ספק שקלרה היא מלווה נהדרת. מהטובות ביותר.
אבל אני לא יכולה להגיד שהיא הכי טובה, בעיניי היא עומדת באותו מקום כמו דונה. וזה מקום של כבוד והיא באמת מעולה ויוצאת מן הכלל. ויש לה עמוד שדרה וחיים ותושיה ו... בקיצור, כן , היא די מושלמת

וריבר באמת לא מלווה. היא פשוט... ריבר. כמו שהיא אומרת לדאלק.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' כרגיל, אוסף מחשבות'
כרגיל, אוסף מחשבות
07/04/2013 | 23:42
13
103
אוי! קוראים לזה הטבעות של קח-ותן!!

אז הפעם צפיתי צפייה ישירה (תודה גייל) אז אין לי עותק לשחק איתו ולהזכר בדברים. הממ -

החלק הראשון מאוד מזכיר את הפרק עם פומפיי. הייתי אומרת שאולי זו רמיזה אבל כנראה שזו פשוט דרך מאוד יפה להציג שוק (איך עוד יציגו אותו?)

היא כן היתה שם למחרת. טעיתי.
מה שכן, לחובבי תאוריות הקונספירציה של "הסיילנס היו ברקע בפרקים בלי שידענו", בסוף היא טוענת שהכל השתנה ואח"כ לא חוזרת לזה. כמובן שזה יכול להיות אפקט שאחרי הרפתקה אבל גם יכול להיות שהיה צבא סיילנטים מפחיד (אם כי אז התגובה שלה די נינוחה יחסית!) שהלך.

הקטנונית שבי שמה לב שיכול להיות שהטארדיס שונה חלק מהזמן (חלונות של טארדיס-דייויד) אבל לא היתה התייחסות לזה אז כנראה שלא, או שהיו שיקולים לוגיסטיים.

ולפיל הלבן באמצע ההודעה - עשרים דקות של קטע שיא דרמטי! ההתחלה היתה כזה נחמדה, כשהיא שרה ואז נלקחה למקדש הם עשו את זה דרמטי וחשבתי, מה, אנחנו כבר בסוף? ואז הסתכלתי על השעון...
אנשים בטח יתלוננו על האורך. אני מברכת עליו. ועוד נאום ארוך והסברים קצרים על מהות (זהות!) והקרבה של הדוקטור שכל כך עייף ממי שהוא שכל המהות שלו זה נסיונות להתחמק מזה. ועם זה שזה מופאט תהיתי אם הוא באמת הולך לעשות לו משהו!

מיצוב של הדוקטור כמונולית של העבר וקלרה כמסתורין של העתיד. מעניין.

ובחיים לא הייתי יכולה לוותר על חפץ בר משמעות זה יפה כשמכניסים כאלו רעיונות לחיי היום יום של חייזרים.

כמו כן, הפרק הראשון בו היא לא אומרת Run you clever boy and remember ושהיא לא מתה או עוברת משהו שאפשר להשוות למוות.

ניל קרוס הזה נשמע טוב.

מעניין אם יש סיבה מאחורי הטבעות של אנקאטן והטבעת של אמא שלה. ואולי גם המעגל של צינור האוורור שדרכו ראו אותם קצת, שקצת הזכיר את התמה של המעגלים באסיילום.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זה היה נורא יפה בעיני כי (ספויילרס)'
זה היה נורא יפה בעיני כי (ספויילרס)
08/04/2013 | 08:53
3
86
הנאום של הדוקטור סוג של תיחם את התימה של העונה הזאת שמתעסקת עד כמה שאני יכולה לראות בעיקר בזהות שלו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כן, עונה 5 והלאה התעסקו..'
כן, עונה 5 והלאה התעסקו..
08/04/2013 | 10:28
1
74
גם בשאלות מה זאת זהות ואיך היא נקבעת. זה ממש יפה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'זאת אגב הסיבה'
זאת אגב הסיבה
08/04/2013 | 10:51
70
שלמרות האכזבה שלי ממופאט אחרי שלקח את המושכות מדיוויס (ויש אכזבה, בהחלט) - אני בכל זאת ממשיכה להעריך אותו מאוד. ההתעסקות שלו ב"שאלות הגדולות" הרבה יותר מעמיקה בעיני מזאת של קודמו.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' דוקטור הו?'
דוקטור הו?
08/04/2013 | 12:06
91
לצפיה ב-'ההדגשה שלך את העיסוק בנושא זהות- מרתקת. '
ההדגשה שלך את העיסוק בנושא זהות- מרתקת.
08/04/2013 | 11:46
7
88
מודה, לא חשבתי על כך לפני שהעלית את הנושא לפני זמן מה . וזה כל כך יפה, ועמוק ונכון לעשות את זה .
זה בדיוק המקום שבו הסדרה הזו מתאימה לכל המשפחה, ולמבוגרים יש מה לקחת ממנה לא פחות מאשר לילדים.

גם אני מאוד אהבתי את הקטע הדרמטי המתמשך. זה היה מקסים, מרגש וגרם לי לבכות בסוף. הנאום.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ההשראה --> (+)'
ההשראה --> (+)
08/04/2013 | 17:31
6
83
http://goldenmoonrose.livejournal.com/827788.html
לא חשבתי על זה יותר מדי לפני הבלוג הזה אבל אחרי קריאה בו זה מציץ מכל פינה. וזה כל כך יפה שהתמה מאחורי העונות האחרונות היא בעצם "Doctor who?"
היא מדברת בבלוג גם על עוד דברים, למשל על מראות (בצורה מטאפורית / כלי ספרותי), במיוחד בעונה 6.

ואם כבר, גם זה מנתח יפה מבחינת הצילום והבחירות של הבימוי
http://acephalous.typepad.com/acephalous/2012/02/s...

וקוראים את הבלוגים האלה ואומרים פאקינ שיט, it's bigger on the inside.

(כמו כן, משם בא הכעס שלי כשאומרים שמופאט "לא חושב על מה שהוא עושה" "לא שם לב שהדוקטור אמור להיות X או Y או Z". כאילו מסקנה של רגע שווה יותר מעבודה במשרה מלאה שיוצרת את הרבדים האלה - אבל המבקר לא טורח אפילו לשאול "אולי יש סיבה מאחורי זה?" - לא, פשוט "הכותבים טיפשים")

.

הקטע הדרמטי היה יפה אבל הייתי צריכה לראות אותו נורמלי, לא בצפיה ישירה עם לאגים ותמונה מטושטשת :/ מדהים איך מישהו שמדבר על מסך ומתחזה לדמות פיקטיבית בסיטואציה לא אמיתית יכול לגרום לאנשים לבכות דמעות אמיתיות.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'It IS bigger on the inside '
It IS bigger on the inside
08/04/2013 | 18:24
5
70
אני לא חושבת שמופאט טיפש. עונה 6 היתה גאונית, עונה 7 עד כה אני מאוד אוהבת.
אני חושבת שגם את רוב עונה 5 אהבתי מלבד הפרק הכפול של הסיילוריאן. אבל אם אנחנו עוסקים בזהות, יכול להיות שעונה חמש עסקה בבניית הזהות החדשה שלו אחרי ההתחדשות ולכן היא היתה פחות וואו.
ועדיין זה הדוקטור, והוא עדיין מעולה.

מתישהו אעיין בקישורים ששלחת, את הכותבת הראשונה קראתי בעבר מעט, באופן מטריד, הצבעים של האתר שלה פשוט מציקים לי. אולי אני צריכה להעתיק אותם לוורד ולקרוא נורמלי.

ולגבי הבכי- אני כל פעם מחדש נדהמת בדוקטור, כי זה קורה לי כאן הכי הרבה. וזה כיף גדול. גאונות של הכותבים וכשרון משחק מדהים של השחקנים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'התחלתי עכשיו שוב את עונה חמש'
התחלתי עכשיו שוב את עונה חמש
08/04/2013 | 22:44
4
81
ובמבט בדיעבד, עם פרספקטיבה של זמן, התרגלות למאט ואפילו התאהבות-דוקטור בו סוף-סוף (אחרי הפרק האחרון התחזקה בענק) - אני לא חושבת שעונה חמש טובה פחות מסטנדרט של שאר העונות בסדרה החדשה. אני חושבת שמה שכתבת נורא נכון - בעונה חמש הדוקטור עסוק בלבנות מחדש את הזהות שלו, זה משהו שבעצם לא ממש התעסקו איתו לעומק בסדרה החדשה עדיין ומופאט עושה את זה בצורה מבריקה.

א-ב-ל אני חושבת שדווקא בגלל שהדוקטור בונה מחדש את הזהות שלו, אנחנו הצופים גם עברנו מסע מאוד קשה של להתמודד עם הזהות החדשה של הדוקטור. נראה לי מאוד הגיוני שלצופים קשה לקבל את הזהות החדשה של הדוקטור, כשהדוקטור בעצמו מתקשה לגבש/להבין/למפות את הזהות הזאת! וזה בלי להזכיר כמובן את הנסיבות החיצוניות של החלפת מאט-דיוויד, אלא בהיבט העלילתי בלבד.

למשל תמיד חשבתי שהצורה שרוב מקבלת את ההתחדשות של הדוקטור והשינוי באופי שלו (ותמיד יש שינוי בין התחדשות להתחדשות) הרבה יותר מדי בקלות. הרי תכלס, לא רק שהוא נראה לגמרי אחרת, הוא גם מתנהל, מדבר ומגיב בצורה מאוד שונה. נכון שיש משהו בסיסי שנשאר תמיד, אבל ההתחדשות היא לא סתם החלפת מראה.
זה אגב ההשוואות בין מופאט לדיוויס.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'רוב=רוז כמובן'
רוב=רוז כמובן
08/04/2013 | 22:45
17
לצפיה ב-'מסכימה, אבל'
מסכימה, אבל
09/04/2013 | 04:10
2
53
משגע אותי שאחרי 3 שנים אני עדיין שומעת בכנסים טיעונים כמו "הוא פחות טוב כי הוא גרועעעעעעע" לא מנומקים. (או נימוקים דביליים לגמרי) ובעיקר התבטאויות מאוד עקשניות שכאילו באות לתרץ אנטי קיצוני במקום להגיד משהו.

נטפקנות - איך שרוז קיבלה את ההתחדשות - היא בהתחלה לא האמינה שזה הוא וצעקה עליו שיחזיר את הדוקטור ולאן הוא לקח אותו.. (ספיישל שבין parting of the way לפרק חג המולד. children in need?)

וכן, "some new man goes sauntering away and I'm dead"
גם דייויד בפרק חג המולד הראשון שלו תוהה איזה אופי יהיה לו הפעם.

אישית התחלתי לראות נורמלי מעונה 5 (לפני זה ראיתי פה ושם פרקים), אולי לכן הסתדרתי יותר עם ההחלפות. התוכנית תפסה אותי ספציפית עם הfish fingers and custard ואז why did you say five minutes? (ועם זה שהעונה כולה היתה זמינה ב VOD וה VOD היה זמין לי פעם בשבוע כשיש לי זמן לשרוף) אז ההקשר הזה נותן זווית שונה קצת לענייני דייויד-מאט. מעניין מה יקרה איתי בדוקטור הבא. (אם בכלל אחזיק עד אז עם כל האנרגיה שאני שורתפת)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
09/04/2013 | 06:15
40
מה גם הסידרה נשפטת בדקדקניות על התוכן שלה בעיקר בשלוש עונות האחרונות, הסידרה הזאת אף פעם לא הייתה "מדע מדוייק" .
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לגבי רוז-דיוויד'
לגבי רוז-דיוויד
09/04/2013 | 09:20
51
זה נכון שרוז התחרפה מזה בהתחלה ושהדוקטור תהה על עצמו (שזה יותר מאקסלטון שסתם מעיף על עצמו מבט תוהה במראה), אבל זה בדיוק שני פרקים. רוז מקבלת את העניין מאוד מהר ומאוד בקלות. לדעתי היה הרבה יותר אמין וגם התעסקות רצינית יותר בשאלה אם דיוויס היה מושך את זה לפחות עוד כמה פרקים. עוד משהו שהייתי שמחה לראות זה התיחסויות של מלווה כמו רוז שהדוקטור "מתחלף" לה באמצע הטיול לשינויים שחלו בו לאורך הזמן ("זה  חדש" "הפסקת לעשות ככה") אפילו ברמת ההערות הקטנות זה לא קיים.

לגבי האנטי מופאט - יש הרבה אנשים שלקחו את החילוף בין דיוויס למופאט מאוד קשה בגלל הציפיות המטורפות שהיו מהאחרון, שלדעתי אף אחד בעולם כולל התסריטאי הגדול שבשמים, לא יכלו לעמוד בהם. ברור שכשאתה כותב שלושה פרקים לעונה ואתה מבריק אז כולם יהיו מבריקים ואגב בלי בעיה אני יכולה להצביע על (לפחות) שלושה פרקים ממש מבריקים לעונה פר מופאט, ככה שהסטנדרט נשמר

אני לא מתעצבנת מטיעונים דבילים, אלא פשוט מבינה שאין לי מה לדבר עם בן אדם כזה. מישהו שהטיעון שלו זה הוא גרוע כי הוא גרוע, זה לא מישהו שאפשר לפתח איתו דיאלוג. אם הוא גרוע, תסביר למה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'עוד דברים '
עוד דברים
11/04/2013 | 08:52
45
אמא של קלרה כל הזמן אומרת oh my stars. ואח"כ גם קלרה. לא יודעת אם זה משנה. שמעתם את הביטוי הזה אי פעם? (לא נראה לי ששמעתי)
בטח בונוס נחמד :)

וכל הזמן מזכירים סבים. הדוקטור אומר שהיה שם עם הנכדה שלו, נדמה לי שקלרה מזכירה סבא מתישהו, והדבר הזה שמתעורר זה "הסבא". חובבת ה"קונספירציות" שבי מציעה שזה קשור לזמן עם grandfather clock, אבל זה קשר די רופף.

ונראה לי שזה הפרק שלא של מופאט/גיימן (כי, כאילו, מופאט. ופאקינ גיימן.) שהכי אהבתי מאז תחילת עונה 5.
והשיר הזה מקסים :(

אבל הנאום, כמה שהוא יפה, לא מביא אותי לדמעות או מתקרב לזה כמו שלאחרים.. לא יודעת למה..

.

|התפלצפות| יש משהו נחמד בזה שנכון לעכשיו יש 5894752 תאוריות על קלרה ואנחנו לא יודעים מה נכון, אז מבחינתנו כולן נכונות בבת אחת, כמו מה שהיא מסבירה עם העלה ואמא שלה.
(קצת מזכיר לי איך שבאוני' הייתי אומרת שעד שאנחנו צופים בדף המבחן, כמו בפירוש קופנהגן לתורת הקוונטים, המבחן יכול להיות אינסוף שאלות, ורק כשאנחנו פותחים את המחברת הוא קורס לכדי מבחן אחר. ולכן, טענתי, צריכים לתת לנו לראות את המבחן כשאנחנו מתכוננים אליו, כי לא סביר להכריח אותנו להתכונן לאינסוף שאלות, לא?)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'פרק נחמד! '
פרק נחמד!
09/04/2013 | 09:11
3
80
רק לא הבנתי משהו אחד- בקטע שהם לקחו את הרכב חלל בשביל להציל את הנסיכה, לא היה עדיף פשוט להשתמש בטארדיס?

ואגב, הפתיח החדש... בחיי, זה כאילו הם מתאמצים לעשות אותו גרוע יותר ויותר בכל פעם!
מה זו הזוועה הזאת?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נראה שהרכב חלל פשוט היה קרוב יותר מהטארדיס'
נראה שהרכב חלל פשוט היה קרוב יותר מהטארדיס
09/04/2013 | 09:22
75
היא מוסתרת ליד השוק והרכב חלל זמין
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אולי גם '
אולי גם
09/04/2013 | 22:54
1
73
בשביל לא לסכן את הטארדיס, כמו שהדוקטור אמר בפרק הקודם לקלרה על האופנוע, שהוא לקח את האופנוע כי הטארדיס היא הנשק החזק ביקום והוא לא לוקח אותה לקרב כדי שלא תיפול לידיים הלא נכונות.

(תכלס אני חושבת שזה כי הרכב חלל מגניב ורצו להראות אותם טסים עליו, וגם כי אם הם היו בטארדיס אז קלרה והילדה לא יכלו לברוח משם ולהשאיר אותו אח"כ, ואח"כ קלרה לחזור אליו... אז מה שכתבתי למעלה זה רק התירוץ העלילתי).

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'נכון, שכחתי מזה!'
נכון, שכחתי מזה!
10/04/2013 | 09:47
53
וכן, אגב, ברור שזה התירוץ העלילתי בלבד, אבל כל עוד בתוך העלילה יש לזה היגיון זה לא באמת משנה מה המניע החיצוני.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
09/04/2013 | 12:20
78
לא מבין על מה ההתלהבות, אני ממש לא אהבתי.
מאט עדיין מעולה וקלרה עדיין מעצבנת ואין חדש תחת השמש
דוקטור הו וטורצ`ווד >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ