לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79247,924 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

לצפיה ב-'The Bells of St. John '
The Bells of St. John
<< ההודעה הנוכחית
30/03/2013 | 22:04
50
400
The search for Clara brings the Doctor to London, where something deadly is in the Wi-Fi.

הפרק ממש עכשיו שודר בבריטניה.
אני ממש אהבתי, לא יכול לזכור עכשיו הכל אבל בקצה הקרחון - חייב להודות שהתרגשתי מהספר של איימי, זה היה מגניב שהאויב הוא (שוב) the great intelligence, רק שזה לא יקרה שוב פעם בזמן הקרוב חח. וקלרה מדהימה, אדירה, יפהייפיה, מקסימה, מתוקה, מה שאתם רוצים.
תגובה מפורטת יותר על הפרק תבוא אחרי צפייה שניה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'יש ספוילרים גדולים לפרק בתוך ההודעה'
יש ספוילרים גדולים לפרק בתוך ההודעה
30/03/2013 | 22:05
174
לצפיה ב-' מאוד אהבתי - ספוילר שימו לב'
מאוד אהבתי - ספוילר שימו לב
30/03/2013 | 22:14
188
הפרק היה חמוד. וזהו. בלי יותר מדיי עומק, בלי עלילה יותר מדיי כדי שלא יהיה כבד.
קלרה-
אהבתי אותה הרבה יותר באסיילום ובכריסטמס, פה הרבה פחות, אבל כנראה ציפיתי ליותר מדי, אולי בהמשך היא תשתפר..

אני חושב שהדוקטור יכול להיות אבא מעולה.

Next Time-
הטריילר של הנקסט טיים עניין אותי.
הוא לא מגלה לנו יותר מדיי, אבל קיוויתי מאוד..
זה נראה כמו הנקסט טיים של האסיילום, שאז אמרתי שלא אוהב את הדינוזאורים וצדקתי.. הרגשה שיהיה אותו דבר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' גם אני מאוד אהבתי את הפרק '
גם אני מאוד אהבתי את הפרק
31/03/2013 | 00:18
7
168
הוא היה מותח ומעניין ולא היו בו רגעים דלים.
ואני אוהבת את קלרה, ולדעתי יש לה המון פוטנציאל להיות אחלה קומפניין.

נחכה ונראה.
עכשיו יש רק שבוע
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'וקצת יותר עם '
וקצת יותר עם
31/03/2013 | 01:47
6
175
אז חפירה חפשית :

הרעיון של ה WIFI היה גאוני בעיניי. אהבתי את הרעיון ואת הביצוע שלו.

אני אוהבת את קלרה אוסוולד. היא מקסימה. והיא בריליינט. והיא לא נשבית אחרי הדוקטור. והיא הרבה יותר מסתורית ממה שנראה לנו, ויש לה חיים וחלומות. היא לחלוטין לא מזכירה לי אף קומפניין אחרת, שזה טוב וטוב מאוד. ואני גאה בכותבים שמצליחים גם בקומפניין החמישית להפתיע. אותי בכל אופן.

אהבתי את הדוקטור ברגעי הקלברנס שלו, פעמיים גם כשהוא מצליח להחזיר את קלרה בפעם הראשונה, וגם אחר כך שהוא מגיע אליהם בהפוכה עם האופנוע, כשהוא הוויפי-פיפל. זה היה מעולה וממש קיפצתי מהתלהבות - גו דוקטור !

אהבתי את הסוף של הוויפי-  אבריבדי ליבס. כן, צריך פרקים שאינם שוברי לב. וכל כותב יש לו את הייחודיות שלו, ואני מעריכה במופאט את הקלברנס שלו.
אהבתי את השיחה שלו עם קלרה ושהיא אומרת לו שיבוא מחר  ושהוא מהרהר ולא מבין למה היא לא רוצה לבוא. בעצם , בכלליות אני אוהבת שיש לקומפניין חיים מחוץ לדוקטור.

מחכה לשבוע הבא  
ויש עוד 7 פרקים... וזהו  ואז לחכות עד נובמבר. ויאי דוקטורוז.
למרות שזה בטח יהיה הדוקטור האנושי ורוז. ואני מניחה שהם יצילו את הייקום שלהם באיזושהי דרך עם הקלברנס של ההיומן דוקטור, ואיכשהו יתלכדו העולמות והם יפגשו עם הדוקטור. ובכלל, רק קצת דוקטורוז לוורידים יעשה אותי מאושרת. וכמה שיותר יותר טוב .
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
31/03/2013 | 08:42
3
143
אינם שוברי לב? דוקא זה שהרעה נלקחה-נחטפה כשהיתה ילדה קטנה וכל החיים שלה עברו כמישהי ששולטים לה על המוח היה נורא עצוב...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' '
31/03/2013 | 09:37
2
140
זה היה עצוב, אבל זה לא היה שובר ברמה של RTD. היא לא הייתה דמות שנקשרת אליה במהלך הפרק. ורק במחשבה שניה את (אני בכל אופן) מבינה כמה זה באמת עצוב. ועדיין, זה תוספת עצב קטנה כזו. זה לא פרק עצוב.

לדעתי
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'כמה פעמים כבר (לא אבל נניח שכן)'
כמה פעמים כבר (לא אבל נניח שכן)
01/04/2013 | 02:37
1
108
RTD סיים פרק ככה שהיית עצובה על הרשע בצורה שוברת לב?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'באופן כללי, למחמירים בלבד'
באופן כללי, למחמירים בלבד
01/04/2013 | 15:11
89
להיות עצוב על הרשע, זו גאונות של הכותב. ומופאט אכן גאון בדברים האלו.

אני רק אומרת, שלהיות עצוב עליו, כאן, באופן ספציפי, הגיע לי ממש לשבריר שניה , ורק אחר כך כשהתחלתי להדיין איתך על זה, חשבתי על זה יותר וזה נהיה עצוב. לכן אני לא מגדירה אותו פרק שובר לב.
וכן, RTD כתב פרקים שלפחות בעיניי היו שוברי לב ממש . ברמה של SOBBING... (גם מופאט, בעונות 1-4 בעיקר אבל גם בעונות הבאות. )

זו היתה הנקודה שלי.
היה בפרק משהו קטן עצוב, זה נכון. וכשחושבים עליו יותר הוא יותר מקטן וזה באמת מאוד עצוב. וזו גאונות.

זה פשוט לא היה *פרק עצוב* כמו למשל הספריה ששם בכיתי את עצמי לדעת אפילו בלי להכיר את ריבר, או הנערה באח, או הפרק על האוד בעונה 4 , הפרק על ואן גוך,  המלאכים לוקחים את מנהטן... ורשימה של פרקים שהיו עצובים בעיניי. *זה* לא.

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' מסכים עם הכול חוץ מ-'
מסכים עם הכול חוץ מ-
31/03/2013 | 20:20
1
113
דוקטורוז.
אל תבינו אותי לא נכון, אני באמת שמח שהם חוזרים.
אבל מותחים את הביחד שלהם ליותר מדיי זמן. מבחינתי הן שתי דמויות
שונות, גם אם הוא הדוקטור האנושי.
זה מעצבן אותי כשאומרים דוקטורוז, כי הם דוקטור ורוז. שהיו יותר מדיי זמן ביחד. זה הכול. אבל אולי זה רק אני
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' ספוילר מעליי למחמירים '
ספוילר מעליי למחמירים
31/03/2013 | 20:21
57
לצפיה ב-''
31/03/2013 | 00:44
140
ותגובה מפורטת יותר תבוא מחר כי צריך לקום בבוקר לעבודה ויש הרבה התארגנויות לעשות.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
31/03/2013 | 01:33
143
פרק מצוין. אין לי כממש מה להרחיב כרגע, אני רק אגיד  Anti-Grav-Olympics.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם אהבתי, אבל לא אובייקטיבית...'
גם אהבתי, אבל לא אובייקטיבית...
31/03/2013 | 08:38
127
וגם אני כמו כמה מגיבים זקוקה לצפיה נוספת, מה זה אומר על הפרק?
זה כמו לא אהבה ממבט ראשון, אלא יותר משהו שמתפתח?
כאילו סידרו דייט עם מישהו שווה אבל לא עפו ניצוצות , היה מעניין אך לא היתה תשוקה, אבל ברור שיש פוטנציאל אז נמשיך לדייט הבא
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אוסף תגובות אקראיות '
אוסף תגובות אקראיות
31/03/2013 | 08:50
9
177
נדיר שאני אשכרה צוחקת בקול רם מול פרק. ספציפית על הקטע עם ארל'ס קורט שזה הטארדיס שאני כל הזמן מקטרת עליה.
(שהם אומרים שהיתה תקרית שהם חשבו שטארדיס הופיעה בארל'ס קורט וזה בעצם תיבת המשטרה שתמיד יש שם)
אבל גם בכ"כ הרבה מקומות אחרים!
אה, וכשכל כך קשה לו לנפנף אותה כשהיא מתקשרת לתמיכה טכנית שהוא פשוט נותן תמיכה טכנית..

אני צופה עוד סעיף לרשימת הזהויות, האם אני מי שאני או המידע שהכניסו לראשי?
לחובבי תאוריית ה"אפשר להעלות את ריבר מהספריה בחזרה" הנה משהו שמאשש אותה.

הרגע הזה של הגאווה כשרגע אחרי ששאלתי "הגעת אחרון בתחרות אופנועים אנטי-כבידתיים כי אתה לא טורח לגרום לו לעוף?" הוא נוסע במעלה הבניין..

ולעומתו הרגע הזה שהייתי צריכה לנחש שזה דוקטור-כפית, במיוחד שהרגע ראינו דוקטור-כפית, ובמיוחד שהרגע שאלתי "רגע, הוא פשוט זרק את הגוף שלה בבית הקפה?" אבל זה לא קרה כי מופאט יודע לשים perception filters על דברים.

והקטעים האלה שהם מקלידים דברים מהר אז אני דוקא צריכה לעשות PAUSE ולנתח אותם. רק השגתי את ה IP שהוא כנראה של השרת שלהם והוא בדנמרק ככה"נ.

אני מאוכזבת אבל שקלרה לא חכמה מטבעה (אם כי פיקחית כן)
יחד עם זה שלאישה שמפקחת על הכל יש גבר שמפקח עליה זה חוזר לבעיות - אם כי ברור שלא מכוונות - של פמיניזם מול מופאט.

והשארד קצת מעצבן אותי. עכשיו הוא מעצבן יותר. (בגלל מחירי הכניסה). את הגדה הדרומית של התמזה, לעומת זאת, ספציפית איפה שהם נחתו, אני ממש אוהבת, לא יודעת אפילו למה בדיוק.

ואת הספר שהילד קורא, ש11 הכי טוב בו ובוכים בו, כתבה אמיליה וויליאמס!!!!1111!1!1!!!!
Summer Falls - רמיזה ל fall of the 11th? כלשהי? שוב יש מים. אם כי אין דגים אז אולי זה לא בכוונה. מעניין אם תהיה התכתבות עם Reichenbach Falls כמו בסוף עונה 6.

וניחשתי שסנט ג'ון יהיה קשור לסמל על הטארדיס! *גליה נותנת לעצמה מדבקה עם סמיילי*

ואולי אפשר להתחיל לסדר את הפאזל של קלרה (שאגב, מזל טוב! לא מתה הפעם. אבל אמא שלה כן). נניח שהיא עוברת בין זמנים ואו שוכחת או לא מגלה שהיא עוברת.
(1) פוגשת אותו בגן השעשועים כילדה קטנה.
(2) הפרק הזה
(3) פרק חג המולד
(4) דאלקים
ואולי אפשר להחליף בין 3-4.
[ כתבתי את זה בפייסבוק, ובעקבות תגובה של מישהו שהזכיר את אמא שלה שמתה הוספתי - ] זה מבלגן את הסדר שניסיתי לעשות כי בדאלקים היא כביכול אופה את הסופלה בשביל/לכבוד אמא שלה ו"מדברת" איתה בלי להשמע כאילו היא מדברת לאדם מת.
(בכל מקרה אמא שלה לא תשמע אותה אבל היא היתה בוחרת מילים שונות)

האינטליג'נס חזר. זה אומר שצריך לראות את הפרקים המקוריים איתו. טוב נו. רק שקלרה לא תהיה חלק ממנו או משהו כזה, אני לא אתן לך מופאט, UNDER MY PROTECTION.

אה, ולא הבנתי למה העלה הוא הדף הראשון. נראה כמו משהו שכולם הבינו חוץ ממני...

והיא לגמרי לא תהיה שם למחרת.

והקטע בסוף שהיא נלקחה כשהיתה ילדה קטנה כל כך עצוב וכל כך מופאטי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אאהההה זה למה ארלס קורט! '
אאהההה זה למה ארלס קורט!
31/03/2013 | 11:43
145
אני כזה "אוקי זה אזכור! אני יודעת שזה אזכור!" ולא הצלחתי להיזכר למה הוא מתכוון :D
גם הריוט שעשע אותי (שזה היה ההסוואה למשהו של החברה הזאת)

הפרק היה בכלליותו כיפי ונחמד וקרלה הוה קרלה אני אוהבת אותך.
אבללללללללל

מלא מחזור, באמת, זו קצת עצלנות כתיבתית של מופאט =\
עוד לא החלטתי אם העובדה שהרשע זה האינטלג'נט זה מגניב או לא, כנרה שבסדר במיוחד כי אני לא באמת מכירה אותם

וכ"כ כעסתי על הערכה על 11 ו10 ואו (למרות שהסופרת זה מגניב). חחחח. לא מופאט! אתה לא זוכה לצאת בהצארות כאלה!

הקטע עם העלה, אה, זה בגלל שהיא כבר התחילה לטייל? וזה היה החוויה הראשונה שלה או משהו כזה? לא ייחסתי לצערי יותר מידי חשיבות חח
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
31/03/2013 | 19:46
2
106
לפי מה אמא שלה מתה? אני רק שמעתי אותה מספרת שהיא אומנת של הילדים כי אמא -שלהם- מתה. פיספסתי משהו?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'לא פספסת'
לא פספסת
31/03/2013 | 22:30
1
96
לא הוזכר בשום שלב שאמא שלה מתה. היא דיברה על האמא של הילדים.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'צודקת, שמעתי לא נכון'
צודקת, שמעתי לא נכון
01/04/2013 | 03:01
31
לצפיה ב-'תגובות לתגובות שלך '
תגובות לתגובות שלך
31/03/2013 | 20:37
4
111
"אני מאוכזבת אבל שקלרה לא חכמה מטבעה (אם כי פיקחית כן)"

אני גם הרגשתי ככה.
זה כאילו שכל הקסם שהיא השאירה עלינו היה לא אמיתי,
אבל מצד שני אולי כל פעם שהיא מתה, אז היא בתור קלרה אחרת
זוכרת משהו בגנים שלה.
זה רק מאשר את הטענה שהפרק הזה התקיים לפני הדאלקים ואנשי השלג.
זה שהיא יכולה להשתלט על כל המחשוב של הדאלקים ואינטלקטואל מאוד מפותח,
כנראה מזה שחלק מידע מהמחשב עבר עליה.

אבל טענה מנוגדת לזה היא ה- RYCBAR.
שזה רק אומר שחג המולד יתקיים לפני זה.
אף אחד נורמלי לא יזכור סיסמא לפי זה, לפי ההגיון הבסיסי,
מה שלא קיים הרבה בתכנית הזאת.
אבל בכ"ז, בחג המולד היא פוגשת את הדוקטור והיא מוקסמת,
ואז נפלט לה Run you clever boy and remember.
ואני חושב שזה מה שנשאר לה בגנים אחרי זה.
מה דעתך?

"וניחשתי שסנט ג'ון יהיה קשור לסמל על הטארדיס! "

טוב אני לא, מה זה אומר?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'|ספולר| |ספולר| אני שוכח תמידדד |ספולר| '
|ספולר| |ספולר| אני שוכח תמידדד |ספולר|
31/03/2013 | 20:37
1
48
לצפיה ב-''
01/04/2013 | 03:08
83
rybcar123 זאת סיסמה שהילדים עשו, לא? לכן היא שואלת לסיסמה ואז לא מצליחה לזכור אותה..

אגב, כל פעם שהיא אומרת את זה היא "מתה" איכשהו, רגע אחרי שהיא אמרה את זה הפעם העלו אותה למחשב.

אין לי מושג מה הסיפור שלה יכול להיות. בינתיים הכי הגיוניים זה ההסברים שיש כמה ממנה אבל זה פתרון קל מדי. או התאוריה המפגרת שלי על ננוגנים שתיקנו אותה

טארדיס - קוראים לפרק פעמוני סנט ג'ון, כאילו פעמוני כנסיה. ובאמת בהתחלה צועקים לו שפעמוני סנט ג'ון מצלצלים. אבל אז מתברר שזה הטלפון של הטארדיס - הנזיר לא ידע מה זה טלפון, אז הוא חשב שזה פעמון. והוא קרא לזה סנט ג'ון כי זה מה שכתוב על הלוגו על הטארדיס.
אז איפשהו לפני הפרק כתבתי (פה?) שזה בטח הולך להתייחס ללוגו שעליה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' איזה כיף שחזר!'
איזה כיף שחזר!
31/03/2013 | 12:58
1
137
אז בפתיחה של הפרק פשוט חשבתי "הורדתי פרק של מראה שחורה בטעות?" ובכלל כל העלילה מאד התאימה למראה שחורה ככה שכמובן שאהבתי מאד. הסגירה שלה הייתה טובה והגיונית ולא מעצבנת כמו בפרקים אחרים של מופאט ושל העונות האחרונות.

כל הקטע עם הנזיר היה קצת לא ברור ולא מתאים אבל נסלח על זה כי שאר הפרק היה מצוין. מאט פשוט מלך אני מעדיף אותו על טננט. זהו אמרתי את זה. הוא פשוט שחקן גדול והיה מצוין לאורך כל הפרק. ההיילייט היה לדעתי כשהוא מדבר עם קלרה מהחלון ועם האנשים בבית קפה.
לעומת זאת, קלרה עדיין מעצבנת אותי. היא כאילו מצליחה להבין מה הולך ולא יודעת מה לעשות עם זה והיא עצמאית *מדי*. כל ההתנהלות שלה נורא מרגיזה שהיא כאילו מראה שהיא לא צריכה את הדוקטור אבל היא כלומניקית בלעדיו.
אבל אני כן אוהב את העלילה הלא ברורה שבונים לה, שהדוקטור צריך לחזר אחריה ולא להפך לשם שינוי. זה מאד מרענן ומעניין והרמזים שבדרך החמדים (הקטע עם האוסווין בבית קפה). חשבתי שגם הפרק יהרגו אותה ושככה יהיה כל פרק עד סוף העונה וכל פעם הוא יצטרך להשיג אותה מחדש. הכי מעניין אותי איך תהיה הדינמיקה שלה עם ריבר.

הפרק הבא נראה לא משהו, מזכיר קצת את פומפיי אבל סופסוף יוצאים מכדור הארץ ויש אויבים חדשים אז אולי
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'תגובה אחרי צפיה שניה '
תגובה אחרי צפיה שניה
31/03/2013 | 20:00
4
139
בצפיה שניה אהבתי יותר.
עדיין לא מתה על קלרה. אבל הדוקטור מפצה על הכל .
היו כמה וכמה דברים קטנים לא הגיוניים לחלוטין שעצבנו אותי, אבל גם מספיק דברים משעשעים וחמודים.
הכי אהבתי איך שהדוקטור מקריא לה את ההודעות הטלפוניות - והבטיח לאבא שלה לבדוק את העניינים שמטרידים אותו בממשלה.

אני חושבת שקלרה מקבלת את הדוקטור ואת כל האירועים המוזרים ביותר מידי שלוות נפש וקוליות וזה עושה אותה לא כל כך אמינה.

ואני מרגישה טיפשית לשאול, אבל... מי זה האינטליג'נס? אני אמורה להכיר אותו/ם מעונות קודמות? כי נראה שכולכם מכירים

לא חושבת שהעלילה היתה מבריקה, אבל כן נברך את מופאט על פתרון אינטגרלי לסיפור, ולא "תחשבו על אהבה"... (לאן הגענו שזה רף הציפיות שלי )

דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
31/03/2013 | 20:35
1
125
האינטלג'נטס זה אותו אחד שהיה ממש פרק אחד לפני כן חח. הוא גם הופיע בסדרה הקלאסית אבל זה פחות רלוונטי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אה שכחתי. תודה.'
אה שכחתי. תודה.
31/03/2013 | 21:19
33
לצפיה ב-'(לא אבל נניח)'
(לא אבל נניח)
01/04/2013 | 03:10
1
104
תחשבו על אהבה = הסייברמנים? זה לא סיפור שלו...
ובאמת פרק חלש וסוף חלש (אם כי מושתלים בו רמזים יפים לגבי העלילה של העונה)
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני לא בודקת מי כותב כל פרק, אבל'
אני לא בודקת מי כותב כל פרק, אבל
01/04/2013 | 14:06
81
התחושה שלי היא שזה "פתרון" הרבה יותר שכיח מאז שהוא נהיה המפיק והכותב הראשי. זה היה בהרבה יותר מפרק אחד, אבל אין לי זכרון טוב כמו שלך בשביל לתת לך רשימה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ראיתי '
ראיתי
01/04/2013 | 02:12
100
היה נחמד אבל גם יבש קצת.
איכשהו הכל נפתר יחסית נורא מהר ולא באמת היה הרבה אקשן.
כן קלרה חמודה לאלה אבל פרק בסדר ולא מעבר.
אני חושבת שהפיצול בסדרה של שידורי הפרקים עושה לה ממש רע. כי מחכים יותר מדי לפרק הבא ואין ברירה אלא להתאכזב.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'איזה כיף'
איזה כיף
01/04/2013 | 12:30
94
איך שאני אוהבת את קלרה... היא דמות של מופאט, בדיוק כמו ריבר וג'ק, והיא סוג של שילוב בין השניים. יש ללה את העוקצנות של ריבר, החוכמה הטבעית הזו, ועם זאת אין לה את כמות הידע שיש לריבר - דבר שאם לומר את האמת, תמיד חשבתי שגורם לנו להעריץ אותה מרחוק, כאילו אי אפשר להגיע לזה. קלרה לעומת זאת, כמו שאמרו מעליי, פיקחית. היא גם מאוד סקרנית ומאוד מקסימה ושובה (כאן ג'ק נכנס). היא מאוד מתקרבת לקומפניין המושלמת (אם יש דבר כזה).
אהבתי את העלילה והביקורת שצפה מעל הפרק כל הזמן.
מאט משתבח מפרק לפרק ובאמת יהיה קשה כשהוא יעזוב.

אני חולה על השילוב בין השניים האלה. כל הכבוד מופאט. זה לא "מושלם מידי", זה לא מאולץ מידי.

צפייה שנייה - חובה. אבל רק כי ממש אהבתי את הפרק ובא לי לראות אותו שוב
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
01/04/2013 | 15:07
1
98
אז אני היחידה שסיימה את הפרק וממש חשבה שזה בדיוק אידיוטס לאנטרן? כאילו לא יודעת, מרגיש לי כאילו קצת ראיתי את זה כבר. הרעיון חביב, וקלרה מדליקה ותהיה אחלה מלווה, והיו כל מיני דברים קטנים שגרמו לי לחייך (הג'אמי דודג'רס שהוא שם לה, שאיימי כתבה את הספר...) אבל היו כמה הקבלות שכבר הציקו. אני לא ישר מחפשת איפה הם דומים, אבל היו כמה דברים שהיו יותר מדי (נגיד, סצנת האופנוע? זה ממש הרגיש לי כאילו מנסים להראות את הדמיון בין הפרקים...)
שוב, בסך הכל אני לא מתלוננת והיה חביב מאוד, וקלרה באמת מגניבה, אבל זה מרגיש לי כאילו זה עוד לא שם, והסדרה הזאת יכולה הרבה יותר.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' + שרלוק'
+ שרלוק
01/04/2013 | 22:55
68
גם Idiot's Lantern וגם סוף The Blind Banker של שרלוק, שהרעה בעצם מקבלת פקודות ממישהו שמעליה דרך מסך. משהו גם בזויות היה נורא דומה. האופנוע - לגמרי.

קלרה לדעתי פשוט לא היתה מבריקה כמו בפרקים הקודמים, מבחינת אינטיליגנציה.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'רשמים מהפרק וגם הכרות '
רשמים מהפרק וגם הכרות
01/04/2013 | 20:18
7
94
כהכנה לשובו של הדוקטור, החלטתי לצפות שוב באיינג'לס טייק מנהטן וכריסטמס ספיישל (סליחה, מקלידה מהסלולארי והמעבר בין אנגלית-עברית מדכא קצת). הסתבר שזאת הייתה החלטה נכונה כי שהפרק סיים לרדת אתמול בלילה כבר הייתי בראש של הדוקטור שוב, הווה אומר קצת משוגעת, קצת אובסיסיבית, במצב רוח נהדר ועם נעלי הריצה שלי מוכנות ליד (רק למקרה שהוא יחליט להופיע).

שורה תחתונה - נהנתי. זה לא הפרק הגאוני ביותר בתולדות הדוקטור והציפיה הארוכה מעמיסה עליו לדעתי מטענים בלתי אפשריים, לכן לראות שוב כמה פרקים אחורה ו"להתקדם" אליו מכניס אותו לקונסטקסט הנכון לדעתי.

הפרק עמוס ברפרנסים חמודים ממש. הספר שנכתב ע"י אמיליה ויליאמס, העובדה שהילד בפרק העשירי והאחת עשרה הוא הכי טוב וגם זה שבוכים בו (רפרנס כפול וכאובססטננט גם קצת חצוף!), הקטע על הטארדיס בארל'ס קורט היא בדיחה פנימית נהדרת, ממש צחקתי בקול.

אני עדיין מנסה להבין למה לספר קוראים סאמר פאלס ואיך זה מתקשר לפאל אוף דה אילבן (לזה קוראים להיות אובססיבית, לא?).

העלילה - אהבתי את הרעיון הבסיסי. מאוד. מופאט מתחיל עם עוד אויב לא מוחשי - וויפי ומסיים עם האינטליג'נס. אני לא בטוחה אם אני אוהבת את האינטליג'נס וקצת מקווה שהם לא יהיו ה"אויב" המרכזי בשארית העונה ולא יופיעו בכל מקום כמו הסדק.

מצד שני עוד לא הבנתי את התמה של העונה הזאת וקצת קשה להתייחס אליה בלי לצפות בכולה ולו בגלל העובדה שהקומפניין מתחלפים באמצע העונה! אני לא חושבת שזה קרה אי פעם בד"ר הו. אני טועה? יש לזה תקדים בקאנון?

בסה"כ העלילה לא הייתה מאוד מתוחכמת אבל היא כן הייתה מאוד חכמה בעיני. מקווה שההבדל ברור. כלומר שלד העלילה הבסיסי ממש חכם, הפרטים לא מאוד מתוחכמים והכל נפתר די בקלות, אבל זה בסדר בעיני כי לא דבר צריך להפתר בצורה קשה, במיוחד כשמי שפותר את התעלומות הוא חצי-אל ובערך הבחור הכי חכם ביקום. זה הגיוני שילך לו יותר בקלות מפעם לפעם...

קלרה - כלומר אוזווין, כלומר ג'ינה המעולה - הייתה, טוב, מעולה. היא לא קומפניין "רגילה" (למרות שאף אחת מהקופניין לא היו רגילות במובן העמוק של המילה), היא לא סתם מישהי שחולמת על יותר. יש בה משהו מיוחד, זה ברור וגם הד"ר מבין את זה.הייתי ממקמת אותה איפשהו על הציר בין דונה לריבר ועוד נראה מן הסתם לאן היא תתפתח.

גם מוצא חן בעיני שאחרי דונה ואיימי שלגמרי ידעו "טו הולד דיר אוון" מולו הוא לא מסוגל לחזור ולבחור מישהי אנמית יותר. זאת התפתחות יפה. בת לוויה נוסח מרתה פשוט לא הייתה עוברת את הרף שדונה/איימי הציבו לו כבר.

זה מבחינת הדוקטור, מהבחינה של מאט,בעיני ג'ינה היא קומפניין מושלמת כי למרות שלמדתי לאהוב אותו, הוא פשוט לא מסוגל לדעתי לשאת על כתפיו את הסדרה לבד והוא צריך דמות חזקה מולו. זה פשוט פחות טוב כשהוא לבד ואני לא מתכוונת מבחינת הדוקטור עצמו (שזה נורא כשהוא לבד אבל זה סיפור אחר כבר), אלא פשוט מבחינת השחקן וזה מצטרף לתיאוריה שלי שלא סתם העמידו מולו בשתי העונות הראשונות שני בני לוויה.

לגבי מאט - אני חייבת לציין שהוא משתפר מפרק לפרק ובהחלט מגלם בעיני הרבה יותר את המהות של הדוקטור מבהתחלה ויחד עם זאת בקטעים שמצריכים איפוק במשחק הוא פשוט לא מסוגל להנמיך טונים (כמו שטננט ידע לעשות) וזה פוגע וחבל.

אגב, לא הבנתי את הקטע בהתחלה - למה הוא נזיר בקמבריה של אלף מאתיים או מתי שזה לא היה? מה הקטע כאן? איך בדיוק הוא מחפש את קלרה בקונטקסט הזה? ואם כבר מזכירים את הקטע הזה אז אהבתי מאוד את העובדה שהטארדיס מנווטת את השיחה שלה אליו ושהוא פשוט לא מצליח לגרום לה להבין עם מי היא מדברת אז בסוף הוא נותן לה תמיכה טכנית. זה היה אדיר

וחוץ מזה היי, מה שלומכם? אני קוראת כאן כבר איזה זמן והחזרה של עונה 7 נראתה לי תירוץ טוב להשמיע קול סוף סוף
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' מסכימה איתך על הרוב '
מסכימה איתך על הרוב
01/04/2013 | 20:27
6
70
לגבי הציפייה שבאמת יוצרת רף שלא ניתן לעמוד בו (זה לדעתי הולך לקרות בגדול בספיישל ה 50 בנובמבר. כמה שהוא יהיה מעולה, הוא לא יצליח בחיים להתאים לרף הציפיות)

לגבי המשחק של מאט... תראי, אני מאוד משתדלת לא להשוות. כי קודם כל אני רוצה לאהוב את הדוקטור, וזו סדרה שמאוד קשה לי לקטול, פשוט כי אני לא רוצה. אבל מעבר לזה, דיוויד טננט הוא שחקן באמת נדיר, בכל משחק שהוא עושה הוא נכנס לדמות ועושה את זה מכל הלב  (ואגב, מאוד בקלות את שוכחת שהוא היה הדוקטור מרוב שהוא נכנס לדמות שהיא אחרת לגמרי) אז כל שחקן בהשוואה אליו יהיה פחות טוב, ואני מתכוונת גם לשחקנים מאוד טובים שאני מעריכה.
אז זה קצת לא הוגן בעיניי למרות שאני מבינה למה את מתכוונת.

יש לו את הנקודות שלו, ובעיניי הוא דוקטור נהדר. מאוד קשה להכנס לתפקיד הזה ואני מקווה שגם אחריו הם יצליחו ללהק מישהו טוב.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני חושבת שמאט מצוין'
אני חושבת שמאט מצוין
01/04/2013 | 21:08
5
86
אני גם חושבת שהוא מראה מגמת שיפור אדירה ואני בהחלט מסכימה שההשוואה לדיוויד הייתה הורגת גם שחקנים דגולים בהרבה. לא התכוונתי שהוא גרוע, אבל יש נקודות שהמשחק שלו ממש מציק לי. לא בהשוואה ל... פשוט בפני עצמו. אני לא חושבת שהוא שחקן שמסוגל לשאת לבד סדרה על כתפיו ולכן אני חושבת שזאת החלטה נכונה מאוד של מופאט לשים מולו בת לוויה עוצמתית/שני בני לוויה וכן הלאה.

בכלל לא מדובר ברמת "קטילה" ואגב דיוויד, לא קשור, אבל כדאי לך לצפות בbroadchurch המשובחת. כשצופים בה קשה לזכור שהוא היה אי פעם הדוקטור, עד כדי כך הוא טוב.

לגבי הספיישל, למעט אם יביאו את כל הדוקטורים החיים עדיין ויכתבו תסריט ברמת פרקי הספריה, ממש קשה לי לראות איך הוא הולך לעמוד בציפיות
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב'
אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב
01/04/2013 | 21:17
2
80
אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב אני אתאפק לא להגיב
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'ברחה לי התגובה'
ברחה לי התגובה
01/04/2013 | 21:59
74
לא מבינה מה משמעות התגובה הפאסיב אגרסיב הזאת. אם את לא מסכימה איתי, כתבי למה. זה בסה"כ דיעה. גם שלי וגם שלך. לקחת את זה קצת רחוק מדי.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' דיברתי על Broadchurch בין היתר,. וגם '
דיברתי על Broadchurch בין היתר,. וגם
01/04/2013 | 21:24
1
73
על המופע המדהים שלו עם קת'רין טייט במהומה רבה על לא דבר בתיאטרון בלונדון. מדהים.
וגם באב יחיד או בכל דבר אחר שהוא עושה.

אבל ברודצ'ארצ' נהדרת. ומחר יש פרק. ואני ממש במתח.
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
01/04/2013 | 22:00
18
לצפיה ב-'אופס עוד לא הגבתי.'
אופס עוד לא הגבתי.
01/04/2013 | 20:52
3
100
אהבתי. ממש. אבל לא ציפיתי לא לאהוב כי זו קלרה וזה פרק פתיחת עונה (סוגשל) וזה מופאט ויאי. אז יאי

אבל ההתלהבות הראשונית עברה כי עברו כבר כמה ימים ולא בא לי לחפור יותר, אז רק כמה דברים-

הספר עם הגילאים המחוקים של קלרה היה נפלא. וגיל 23 לא מופיע שם. בגלל שזה מופאט אני משערת שזה חשוב. וגם האישה בחנות שנתנה לה את המספר של הדוקטור חשובה.

קלרה אוסוולד פור דה ווין. אוסווין!

והסנוג בות'
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' 23'
23
01/04/2013 | 23:55
2
79
שימי לב,
היא פספסה את 23 בספר שלה
היא לא הצליחה לכתוב בסיסמה לוייפיי 23, יצא לה 24.
פרק הספיישל החמישים של דוקטור  הו יתקיים ב- 23 בנובמבר.
פרק הכריסטמס התרחש בתאריך 23 לדצמבר.
וגם, קלרה נולדה בתאריך 23 לנובמבר 1866, נכון לפרק הכריסטמס.

נראה אותך ישנה עכשיו בלי לחשוב על מה מופאט יעשה לנו!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-' מעולה. מופאט. '
מעולה. מופאט.
01/04/2013 | 23:57
75
היה חסר גם גיל 16 אם אני לא טועה. אני מחכה לראות איך מופאט יבוא לנו בהפוכה עם כל הספקולציות, ויביא משהו שאף אחד מהפאנדום לא חשב עליו
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'וואע. על כל אלה לא חשבתי.'
וואע. על כל אלה לא חשבתי.
02/04/2013 | 09:34
64
אינסומניה עד נובמבר!
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'אז באיחור רב ראיתי את הפרק'
אז באיחור רב ראיתי את הפרק
04/04/2013 | 20:57
1
47
ואעע איזה כיף שזה חזר
פרק מעולה לפתיחת עונה! (סוגשל... החצי הראשון של העונה היה לגמרי סוגשל עונת מעבר כזאת - כמו שהיו הספיישלים אחרי עונה 4 שנועדה להפרד יפה מאיימי ורורי. רק בספיישל כריסמס התחילה העונה באמת, וגם זה היה פרק מאוד כריסמסי אחרי הכל עם המון דמויות אורח והרבה כריסמס ולא באמת פרק פתיחת עונה. אז זה לטעמי פרק פתיחת העונה האמיתי).
בכלמקרה-
אני נורא מחבבת את קלרה עד עכשיו. היא חמודה ומגניבה והרבה יותר בוגרת מאיימי. ואהבתי את זה שהיא לא ישר קופצת לטארדיס עם הדוקטור אלא אומרת לו שיבוא מחר ואולי היא תגיד כן. היא הזכירה לי את דונה בקטע הזה. נראה שיש לה הרבה פוטנציאל, וכמו שכבר אמרו פה לפניי - היא לא דומה לאף קומפניון אחרת. ויש לה קסם משלה
האויב של הפרק היה ממש מגניב עם האנשים שמטעינים אותם ועם הוויי-פיי ועם התחנות בסיס הקריפיות האלה שנראות כמו אנשים מקדימה ואז מאחורה אין כלום ושהם האקינג לאנשים (כי "פורצים" לא נשמע טוב בהקשר הזה) ומגבירים אצלם כל מיני תכונות ואעע זה מגניב.
עד כה הגרייט אינטלג'נס לא נראה מגניב וקריפי יותר מידי, לא כמו הסיילנס למשל. מקווה שלא יעשה מזה משהו מעפן כמו הסדק... אבל הבנתי שהוא אויב ישן אז נחכה ונראה.
מה שכן - הפתיח החדש מביך מרוב שהוא גרנדיוזי כאילו, כן, הוא יפה ומהמם מבחינת הגרפיקה וכל זה, אבל כל כך לא מתאים לסדרה הזאת. זה כל כך לא הדוקטור. הפתיח של 4 העונות הראשונות היה פשוט ומושלם. גם הפתיח של עונות 5-6 היה סביר. זה פשוט...
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'הפתיח החדש'
הפתיח החדש
05/04/2013 | 08:31
37
הוא סוג של מחווה לסדרה הישנה... גם אני לא אוהבת אותו
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-'קצת שאלות :) '
קצת שאלות :)
05/04/2013 | 00:48
1
55
טוב אני חדשה וזה.. נראלי מובן XD
יש משהו שממש הפריע לי בפרק- תמיד בדוקטור יש חוק ברור של אי אפשר לזוז על הקו זמן שנמצאים בו אבל בפרק הזה הדוקטור וקלרה פשוט מדלגים על הלילה! זה לא אמור להיות לא אפשרי או משהו?
וזה היה בעוד כמה מקומות שאני לא ממש זוכרת..
tאה ואם מישהו יכול להסביר על הקטע עם ארל'ס קורט זה יהיה להיט כי לא הכי הבנתי למה התכוונתם
דוקטור הו וטורצ`ווד >>
לצפיה ב-''
05/04/2013 | 02:51
56
אסור לחצות את קו הזמן של עצמך, כי אז יש סכנה של פרדוקס סבא (אם תעברי אחורה בזמן ותרצחי את סבא שלך בילדותו, לא תוולדי, ואז לא יהיה מי שירצח אותו, ואז כן תוולדי וכו'. יש לזה פתרונות אבל לא כ"כ בפיזיקה של דוקטור הו)
לפעמים עושים את זה - ב Smith & Jones הוא מתבדח שאסור לעשות את זה אלא אם זה בשביל טריקים זולים :)

במקרה הזה זה פשוט יותר - הם עוברים קדימה בזמן, לא אחורה. זה כמו לישון כל הלילה, רק בלי הלישון. אין שום בעיה במסע קדימה בזמן לפי הפיזיקה של התוכנית, וגם את ואני נוסעות בזמן - שניה אחת קדימה לעתיד בכל שניה.

-=-

Earl's Court זאת בדיחה חצי-פנימית. יש ליד תחנת הרכבת התחתית בארל'ס קורט בלונדון יש תא משטרה מושבת, שנבנה שם לכבוד התוכנית. מה שגב' קיזיט אומרת בפרק זה שיבדקו טוב טוב שהטארדיס שהופיעה על גדת התמזה באמת הופיעה שם עכשיו, כי כבר היתה להם בעבר פדיחה שהם הסתערו על ה"טארדיס" בארל'ס קורט והתברר להם שזה סתם.

הסיבה שאני תמיד ממורמרת עליה היא שגרתי לידה כמה חודשים, עברתי לידה כל יום ולא ממש ראיתי את התוכנית אז אפילו לא שמתי לב אליה. Perception filter?
דוקטור הו וטורצ`ווד >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ