קולמקס משחקת במחירים ובציטוטים???

הסוחרת

New member
קולמקס משחקת במחירים ובציטוטים???

שלום,
כול מי ששם לב לגרף במטח אצל החברה הנ"ל מסכים שהיום ואתמול היו שם הפסקות של קבלת ציטוטים ואז פערים מפחידים, דבר שעלול להוציא סקאלפרים מעסקאות בהפסד!
בתאריך 29/05/2017 היה איזה ספייק תנודתי בגרף של היורו דולר באינטרוול 5 דקות בשעה 13:40 דקות בשעון של המערכת, את הספייק הזה אין בחברת FXCM ו- REAL FOREX שנחשבות יותר אמינות (ולקחו אישור ריגולציה בלי קיצורי דרך).
*********** כול מי שהפסיד מהספייק הנ"ל מוזמן מינימום ללכת להתלונן ברשות לניירות ערך או לתבוע וזה תהליך בלי הרבה בירוקרטיה עם תוצאה מצדיקה************
תהיו ערים לברוקרים כולם גם FXCM ו- REAL FOREX וכו'.. אני סוחרת דרך שלושת החברות האלה וכול פדיחה שיעשו אתעד פה..
חברות קטנות בגודל כוס של עקרב לא סוחרת דרכם וכול מי שעבדו עליו שם מגיע לו! לא להיות פראיירים של ברוקרים!
מכירה מישהו מאחורי הקלעים באיזה חברת מטח גדולה ומספר לי הרבה דברים שכול הזמן מנסים לעשות כול מיני דברים לא שלא חוקיים אלא על הגבול כדי להרוויח יותר!

הסוחרת

New member
דיברתי עם קולמקס

ואמרו שהייתה בעיה עם השרת אתמול ובגלל זה לא הייתה קבלת ציטוטים ולכן הופיעו פערים!
והם מתקנים את הבעיה ואת הגרפים המוזרים שיצאו.. ככה התשובה הייתה..

תמרוש36

New member
היי סחורת האם

יצא לך למשוך כסף מהחברה
מה ההתרשמות שלך מהחברה
פשוט המליצו לי על החברה ודיברתי איתם השאירו רושם שזו החברה הכי טובה
בארץ אם עמלות די נמוכות האם זה נכון
כדי לפתוח שם חשבון
אשמח לתשובה

תמר

הסוחרת

New member
קולמקס היה לה עבר של ניסיונות שלא לתת כסף לאנשים שהרוויחו

עוד לא משכתי כסף אבל בקרוב אבקש למשוך ואעדכן תגובה שלהם.
אני לוקחים לי עמלת משיכה 40 $ ןעמלת הפקדה 15 $ ועמלת סגירת חשבון 150 $ .
ולגבי ספרדים אני סוחרת רק ביורו דולר ולכן יש לי ספרד 1.3-1.5 פיפס בערך כי אני סקלפרית. לגבי חוזים עתידיים וכו' אני לא יודעת כמה עמלות.
מה שחשוב הוא: ====> הם לא החברה הכי טובה בארץ ממש לא!!!!!
מה זה רושם טוב בכלל?!
אני עבדתי בטויגה אם שמעת עליה (UFX) ויודעת מה שמתרחש מאחורי הקלעים.. רושם טוב זה כארטה הם רק לומדים איך לתת רושם טוב..
למשל FXCM היא חברה הרבה יותר אמינה ומונפקת בנסדק.. ואין לה עבר של גניבות.. קולמקס לפני הרגולציה היה לה עבר של גניבות וכל הזמן ניסו לא לתת לאנשים את הכסף שהרוויחו.. מכירה סיפורים של אנשים באופן פרטי..
עכשיו לקחו רגולציה בסבב שני רק.. ופחות טריקים ללקוח.. אני בעצם אצלם כי העבירו אותי מחברה אחרת (פרוטריד) שקולמקס רכשה אותה כי החברה הנרכשת לא קיבלה רגולציה, ועכשיו התאחדו עם קולמקס..
אבל בגדול חברה שיש לה רגולציה היא פחות ויותר בסדר.. אבל עדין צריך להיזהר..
בהצלחה

eytan5878

New member
צודקת-הפתרון רובוט לטווח בינוני\ארוך+שיתוף פעולה עם סוחרים

למעלה