לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83048,304 עוקבים אודות עסקים

פורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו לקבל מענה  לשאלות מצוות קלינאי התקשורת הבכיר של "שטיינר מכשירי שמיעה" במגוון נושאים הקשור לשמיעה ושיקום שמיעה: שיקום שמיעה אצל תינוקות , ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה, זכויות אנשים עם ליקוי שמיעה ועוד. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו לקבל מענה  לשאלות מצוות קלינאי התקשורת הבכיר של "שטיינר מכשירי שמיעה" במגוון נושאים הקשור לשמיעה ושיקום שמיעה: שיקום שמיעה אצל תינוקות , ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה, זכויות אנשים עם ליקוי שמיעה ועוד. 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים  הבאים - פורום מקצועי חדש בתחום השמיעה ומכשירי שמיעה!

בפורום זה אשמח לענות לשאלות הגולשים בתחומים של בדיקות שמיעה וליקויי שמיעה הן אצל ילדים והן בקרב מבוגרים וזקנים, וכמובן בכל מה שקשור למכשירי שמיעה, שתל השבלול ואביזרי עזר לשמיעה.
המשך >>

לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
<< ההודעה הנוכחית
14/04/2019 | 11:00
3
116
שלום, יש לי ליקוי בינוני בתדרים הגבוהים, ואני זקוקה למכשיר. אני לרוב בסביבה פעילה (ילדים, עבודה). אני רוצה את המכשיר הכי מתקדם ונוח. הייתי במכון אחד שהמליץ לי לקחת מכשיר של חברת widex מדגם Beyond220-F2 ric BTE
אני מנסה להבין האם יש דגמים/חברות טובות יותר שיכולות להתאים? 
למה כדאי לשים לב בעת הרכישה?
תודה מראש

מכשירי שמיעה >>
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2019 | 12:52
2
117
שלום מירב,
המכשיר שהוצע לך הינו מכשיר ברמה בסיסית ועל כן גם בחברת WIDEX ישנם מכשירים מתקדמים יותר.
על מנת להחליט על רמת מכשיר מתאימה חשוב להיפגש לייעוץ עם קלינאי תקשורת כדי שיוכל להבין לעומק את הסביבות היומיומיות בהן את נמצאת. ככל שהסביבה רועשת יותר (ולפי מה שרשמת נראה שאכן את נמצאת בסביבות מאתגרות) כדאי לבחור מכשיר עם סינון רעשים מיטבי ועל כן לבחור ברמה גבוהה. 
ממליצה לך לקרוא על מכשירי השמיעה השונים הקיימים בשוק. תוכלי למצוא מידע מפורט על כל חברה באינטרנט. בדרך כלל המידע ברור וידידותי.
בנוסף, בעת ההחלטה על המכשיר חשוב לדרוש תקופת ניסיון על מנת לבחון את המכשירים ובנוסף לבדוק כמה זמן האחריות על המכשירים והיכן מתבצע שירות התיקונים של המכשירים.
בהצלחה וחג שמח!
שמרית
מכשירי שמיעה >>
לצפיה ב-'איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?'
איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?
17/04/2019 | 23:06
1
87
אין לנו שום מידע, כי כל חברה מחזיקה מכשירים אחרים (אולי כדי לא להתחרות עם השני)
כבר שאלתי אותך בעבר וענית תשובה מעורפלת כמו שכתבת עכשיו.
זה סוד כמוס מידע על מכשירי שמיעה?
מדוע כמנהלת הפורום את לא יכולה לספר על מכשירי השמיעה שמשווקים בארץ?
ומה טיבם? או לפחות מה המכשירים המתקדמים היום.
תודה
מכשירי שמיעה >>
לצפיה ב-'איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?'
איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?
( לעמוד שלי בתפוז )
18/04/2019 | 15:33
94
שלום מרטין,
כפי שכתבתי קודם, נהלי הפורום מונעים ממני לתת מידע שיווקי.
מאחר ואני קלינאית תקשורת העובדת בחברת שטיינר המשווקת מכשירים של סונובה העולמית, אוכל לכתוב מידע רק על מכשירים אלו.
אכן, כל חברת מכשירים משווקת באופן בלעדי מכשירים של חברה מסויימת, כאשר בכל חברה ישנם הבדלים בין רמות המכשירים השונות המתבטאים ביכולת סינון הרעשים, ברמת הדיוק לעקומת השמיעה ועוד.
המידע לגבי כל מכשיר תלוי מאוד בירידה הספציפית בשמיעה ובצרכים האישיים ולכן לא יהיה מקצועי מצידי לתת מידע מפורט שלא פנים מול פנים.

ניתן לקרוא כיום באתרי החברות עצמן על המכשירים המשווקים דרכם, אולם הדרך הטובה יותר להבין מהם ההבדלים, הינה לפנות למכונים עצמם ולהגיע לייעוץ אצל קלינאי התקשורת. בייעוץ תשוחחו על ההבדלים בין רמות המכשירים, אך גם על השירות הניתן בכל מכון.

אני מקווה שהתשובה מובנת יותר כעת.

חג שמח
שמרית

מכשירי שמיעה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמרית בן ציון, קלינאית תקשורת בוגרת אוניברסיטת חיפה. עובדת כאודיולוגית בחברת שטיינר מזה מספר שנים. בעלת ניסיון בכל סוגי בדיקות השמיעה והתאמת מכשירי ש
עוד...

הודעות אחרונות

07:03 | 29.10.19 אורחים בפורום
16:06 | 24.09.19 אורחים בפורום
18:35 | 18.08.19 אורחים בפורום
08:44 | 04.08.19 מרטין עדן
18:10 | 31.07.19 אורחים בפורום
11:24 | 10.06.19 אורחים בפורום
21:43 | 27.04.19 אורחים בפורום
10:02 | 17.04.19 אורחים בפורום
17:59 | 14.04.19 אורחים בפורום
11:00 | 14.04.19 אורחים בפורום
11:47 | 03.04.19 מרטין עדן
10:07 | 31.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ