טלפון לכבדי שמיעה

צלף

New member
כן נכון ../images/Emo127.gif יש לי אחד כזה אנלוגי

הוא טוב לשימוש במצב T - רק העוצמה שלו קצת חלשה, הבעיה שרק טלפונים אנלוגים ישנים טובים למצב T - החדשים הדגיטלים יש איתם בעייה...

צלף

New member
KX-TC1001

אבל זה ישן - אני כבר לא זוכר מתי קניתי אותו - בטח לפני חמש שנים על כול פנים הוא די טוב אבל לא הכי טוב לטעמי..., התקלה היחידה שהייתי צריך להחליף סוללות ניטענות - אבל זה עשיתי רק פעם אחת, כמו כן קול ציפצוף שלו חלש מידי במכשיר שמיעה - אבל עכשיו עם השתל אין לי בעיה, אבל כמו שכתבתי קודם אין תחליף להתנסות אישית...

bni7

New member
לא ציינת האם אתה מרכיב מכשיר שמיעה או לא,

זה תלוי ברמת שמיעה,יש כאלה שאינם מרכיבי מכשירי שמיעה ושומעים ברמה מספקת,אך לא ברמה שיש בה צורך בהגברת שמע בטלפון,או כאלה שיש שמיעה בירידה קלה,ויש צורך בהגברה קלה לשיפור שמע,באמצעות תוספת הגברת וליום,ללא צורך בהרכבת מכשירי שמיעה. מומלץ לנסות במקום את טלפון. מה שידוע לי שבחנויות המשווקות טלפון עם פקס,אינן מאפשרות לנסות,מה עוד שאינן מכשירים מחוברים לקו.... מה שנאמר כאן,הן מניסיון האישי,ואינן מתאימות לכל אחד. מכשירי שמיעה במצב T מתאימות לרוב סוגי טלפון,שכן הן מאפשרות סינון רעשים ומשפרות איכות שמע. במכשירי טלפון המשולבות עם פקס אינן תומכות בהגברת שמע,רק במצב של סיפקר,אכן ניתן לשמוע גבוה...תלוי איזה דגם. בברכת יום נפלא ורגוע,ומתפלל כל יום שחיילינו יחזרו בשלום,אמן בן ציון חן

bni7

New member
תנסה באתר קבוצת חן-מבחר גדול...

בקרוב יושק 2 דגמים חדשים של טלפונים המתאימים ועוד מבחר גדול של אביזרי עזר. יש למה לצפות בקרוב בעז"ה.

moran f

New member
אם היה גילוי נאות מצדך, אולי היה פרגון מצידי.

אבל כשאתה מפרגן לעצמך ושולח אנשים לקנות ממך בלי לציין שהם קונים ממך - מישהו צריך לדאוג לגילוי הנאות. בקשר למקצועיות אני באמת לא יכולה לעשות הרבה.

למעלה