Torchwood miniseason 3

• פותח הנושא tsou
  • פורסם בתאריך

tsou

New member
../images/Emo58.gif Torchwood miniseason 3

רק מפני שסוף סוף ראיתי משהו (בנוסף לסאמסון הקוריאנית המלדיקה!) ו... יתכן שאני לא מוסמכת להביע דיעה מכיוון שדילגתי על מרבית עונה שתיים לאחר שהשתעממתי רצח בעונה 1, אבל... לא ממש יצאתי הרוסה מהפיניש... כלומר מעבר לזה שדי ברור שג'ק יחזור, כל סיפור העלילה הפריע לי. יותר מדי רפרנסים מציאותיים שגורמים לפיקציה להיראות, וולל, מגוחכת מדי. אבל יש מוסיקה בסג"ית ממש ברגעי המצוד אחרי הילדים. והשחקניות (הבת של ג'ק והאחות של , שוב שכחתי את שמו, המאהב שלו) מעולות. בגדול, העדפתי את הדוקטור.

MIDNIGHT SKY

New member
התכוונת ליאנטו?? *ספוילרים*

אני עצובה מזה שהוא מת.]= וג'ק..אני לא בטוחה שהוא יחזור לכדה"א שוב. את רואה דוקטור הו במקרה?

tsou

New member
כן! ../images/Emo13.gif

המוות שלו באמת היה עצוב אבל היות ולא הכרתי אותו מעונה 2 זה נגע בי פחות.. את הדוקטור ראיתי עד לסוף עונה 2 עם כמה פרקים פה ושם מעונות ההמשך- אהבתי ה ר ב ה יותר בזכות ההומור וזה שהיו שם יותר פילטרים בין רפרנסים מהמציאות הבריטית/עולמית לבין הסטורי-ליין

MIDNIGHT SKY

New member
תראי עונה 3

לא הכי מוצלחת לדעתי,די מיותר אפילו בגלל הפרידה מרוז.. אבל אולי ראית את פרקי סיום העונה השלישית ששם ג'ק מופיע. הוא אמר שבסוכנות הזמן קראו לו "הפנים של בו" מוכר לך במקרה?

tsou

New member
במקרה, כן ../images/Emo13.gif

פרקי ג'ק כלולים בפרקים שכן ראיתי

ק אסף

New member
אם את אוהבת את רוז...

אז עונה 4 היא עונה בשבילך. לייתר דיוק פרקי הסיום. וגם לג'ק יש רגעים לא רעים בכלל.

MIDNIGHT SKY

New member
הפרקים האלה היו עצובים ]=

אבל היה די ברור שהדוקטור יעזוב אותה שוב.. מעניין מה יקרה כשהוא ייראה אותה שוב [=

tsou

New member
בקרוב,

אני צריכה להחליט מה לראות קודם- פרק 13 מבית הבובות, שני פרקים מקינגס, שמונה פרקים (=עונה 2) מאפר לאפר.. חיים קשים...

duron

New member
ראיתי, לא טיפסתי על הקירות

כמו בשבוע שעבר, משהו חסר לי...

duron

New member
לא הרגשתי מתח

או ציפיה או התרגשות הכל זרם, כולם עשו בדיוק מה שציפיתי מהם (כמעט)

tsou

New member
אני בפרק 11

בהמלצתך דחיתי את בית הבובות 13 לסוף ..

למעלה