../images/Emo32.gif../images/Emo263.gif../images/Emo6.gif

אימי פצועה כבר מראש השנה, מה שאומר שאוכל בבית אין יותר מידי. לפיכך ובהתאם לזאת אתמול כשההורים הלכו לסבתא אני ואחותי (18. צבא) החלטנו להתפרע ולהכין פתיתים ברוטב! שימו לב לספיישל- בחיים לא הכנו פתיתים! ולא רוטב! ושלא נדבר על פתיתים ברוטב...
אניוואי, הכנו ואכלנו ותוך כדי אנחנו מתחילות להריח שרוף... אנחנו ממשיכות לאכול (תוך כדי שזה מתבשל על הגז כמובן) ולאט לאט זה מקבל גם טעם שרוף... אממה, זה בכלל לא נראה שרוף! הקיצר אכלנו. עד שראינו מאיפה בא השרוף. כל התחתית של הסיר פחם. אחותי התפחלצה. "נוי, שרפנו את הסיר" "שיט." "מה אנחנו אומרים לאמא??" אז התקשרתי להורים. "הלו אבא?... אני חושבת ששרפנו את הסיר."
(אגב. בסוף מסתבר שהוא סתם היה מלוכלך. טוב אי אפשר לקרוא לזה סתם, זה היה בערך חצי סנטימטר פחם עד שהגענו לסיר עצמו. נאבקנו בזה כל הלילה וזה עדיין בתהליכי ניקיון
) ממש ניסוי קולינרי שנגמר באסון. יש לכם גם אחד לחלוק?
בואו נחיה את הפורום!

shoham95

New member
היי גם אני גרועה בבישול! High five!

אני יודעת להכין רק חביתה וסלט
אה, ופעם הכנתי פסטה (רביולי כזה, אבל לא הכנתי את הרביולי, הוא היה מוכן. זה היה כמו להכין פסטה
) ואפילו רוטב! וזה אפילו יצא טעים! ובזה מסתכם נסיוני בבישול.

יש לי!

|כוכב| אני ואחותי הכנו עוגה, ורצנו אותה בתבנית עגולה, אז הוצאנו תבנית עגולה ושפכנו לתוכה את כל התעורבת. לקחתי את התבנית כדי להכניס לתנור ובדרך כל התערובת נשפכת על הריצפה דרך החיבור בין הבסיס של התבנית לשוליים שלה. זה מה שקורה שמתמשים בתבנית נפתחת! מאז - רק עוגות מרובעות. |כוכב| חברה באה והכנו ארוחת ערב. *מטגנות חביתות* חברה: "אני רוצה לשבור את הביצה! אני רוצה לשבור את הביצה!", כעבור שנייה: הביצה השבורה על הרצפה. (כמובן שכל אלו קרו בדיוק אחרי שהמנקה ניקתה את הבית) |כוכב| זכרון מר מימי ילדותי. הייתי אצל חברה ואמא שלה השאירה שניצלים ואמרה שנטגן אותם (ד"א- איזה חוסר אחריות). עכשיו, אני אוהבת רק שניצלים דקים. אז חברה שלי אמרה אוקיי יש פטיש שניצלים... קיצר דפקנו על השניצל, והצלחת נשברה! (כן שקד, מי דופק שניצלים על צלחת?) |כוכב| דברים כמו להפשיר פיתה במשך 20 דקות במקום 20 שניות....

למעלה