סכמ"ש

../images/Emo260.gifסכמ"ש ../images/Emo22.gif../images/Emo63.gif

תודו שהתגעגעתם! סכמ"ש בסימן סגירת החופש וחזרה ללימודים
שם בישראל: גיל: שיר השבוע: מאכל השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: בילוי השבוע: הדבר הכי מצחיק השבוע: ציטוט השבוע: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: תמונת השבוע (אם בא לכם): התחדשות השבוע: השאלה המתחלפת: חסכתם פעם למשהו שממש רציתם? מדגישומטית לנוחיותכם
http://on.liorshemesh.com/mo/2.0/

משתפת פעולה

שם בישראל: תמר גיל:
שיר השבוע: פרסטו מתוך קיץ של ויואלדי D: מאכל השבוע: הסלט מהחדר אוכל בדגניה דבר טוב שקרה השבוע: צפון עם חברים. היה מהמם. דבר רע שקרה השבוע: הייתי צריכה לעשות המון דברים חשובים ולהחליט המון החלטות חשובות אבל סתם הדחקתי הכל וסתם התבטלתי אז המון זמן מבוזבז. אוה- ונפיחות קדם וסתית מעצבנת. (TMI?
) בילוי השבוע: כינרת עם האנשים מההרכב. הדבר הכי מצחיק השבוע: וואה היה המון. אחלה שבוע
ציטוט השבוע: "משטרים טוטליטריייייייייייייייים..." ~אינטונאציה קריפית~ משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: הצו הראשון כוס-פאקינג-אמ-אמקקקק. אין לי מושג מה אני עושה שתהיו בעניינים. אני אלך בסוף פריסטייל ואגיע לכלא. תמונת השבוע (אם בא לכם): לא כ"כ בא לי. האמת. התחדשות השבוע: נעלי בובה שחורות סולידיות (
) ב30שקל מסקופ. השאלה המתחלפת: חסכתם פעם למשהו שממש רציתם? לפני ארבע שנים, חסכתי כל החופש לאייפוד קלאסיק שמשרת אותי נאמנה עד עצם היום הזה :)

גמאני ../images/Emo210.gif

כי כשיש לך מחר מבחן הסוציולוגיה אתה תעשה כל חוץ מללמוד...... (קוראים לזה הכחשות של לפני מבחן. יש לי תואר בזה) שם בישראל: נוי D: גיל: כמעט 16? שיר השבוע: queen - dont stop me now מאכל השבוע: אמא דיי פצועה מראש השנה. מאז, אני ילדה מוכה בלי אוכל בבית. אז אני פשוט אתעלם מהשאלה
דבר טוב שקרה השבוע: חברה שלא ראיתי הרבה ישנה אצלי! דבר רע שקרה השבוע: גיליתי שהמבחן בסוציו לא סתם אחרי החופש אלא בידיוק ביום שחוזרים מהחופש. בילוי השבוע: 12 ש"ש כל לילה. הדבר הכי מצחיק השבוע: לא זוכרת! ציטוט השבוע: על אחותי: "עזבי, היא תמיד ישנה. אם היא לא ישנה, היא פשוט לא בבית..."
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: שום דבר מיוחד
תמונת השבוע (אם בא לכם): רעבות אך יצירתיות
התחדשות השבוע: ג'ינס שחזר מתיקון נחשב? השאלה המתחלפת: חסכתם פעם למשהו שממש רציתם? טוב, אני שאלתי אז מן הסתם
חסכתי ללפטופ המון המון זמן, והוא מושלם. זהו. (באזור ה3 אלף...)

shoham95

New member
בא לי בא לי

שם בישראל: שהם גיל: 16.9 שיר השבוע: צער- דודי בר דוד מאכל השבוע: אוכל דבר טוב שקרה השבוע: גלעד חזר הביתה
דבר רע שקרה השבוע: לא זוכרת בילוי השבוע: טיול עם המשפחה, הופעה של אהוד בנאי בפסטיבל הסרטים, צובחוץ, תל אביב הדבר הכי מצחיק השבוע: חברים (הסדרה) משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: וואו. כלום? התחדשות השבוע: הרבה דברים, אין לי כוח לפרט
השאלה המתחלפת: חסכתם פעם למשהו שממש רציתם? נראה לי שלא...

BellyTheCat

New member
סכמ"ש ../images/Emo108.gif

שם בישראל: מעדיפה להישאר אלמונית
גיל: כמעט 16 ^^ שיר השבוע: ABBA- Honey Honey מאכל השבוע: מממ..ערמונים
דבר טוב שקרה השבוע: בילוי עם המשפחה דבר רע שקרה השבוע: נגמר החופש. עד חנוכה.
בילוי השבוע: עם המשפחה
הדבר הכי מצחיק השבוע: אנשים שחוזרים מנומנמים מהחופש
ציטוט השבוע: "הדיאטה של אחרי החגים - זה עכשיו!" משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: השנ"צ של שישי?
תמונת השבוע (אם בא לכם): נהה. התחדשות השבוע: שמלה יפה ב-50 ש"ח
השאלה המתחלפת: חסכתם פעם למשהו שממש רציתם? כן, כדי לקנות מתנה שווה ליומולדת של מישו

BellyTheCat

New member
בגדים כמובן ../images/Emo99.gif

אבל זה היה מזמן חחח. עכשיו אני כבר שואפת לחסוך כסף שאני מקווה להרוויח *בעצמי* מתישהו, ולא דמי כיס

למעלה