יש טופס מסויים לבקשה לדחיית גיוס? (וגם שאלות על דחיית גיוס)

יש טופס מסויים לבקשה לדחיית גיוס? (וגם שאלות על דחיית גיוס)

אהלן
אני מעוניין לדחות גיוס, נותרו לי קצת פחות מחודשיים לפי התאריך הנוכחי ולא קיבלתי עוד תאריך סופי
כרגע התאריך הוא 5.8

רציתי לדעת האם יש טופס מסויים או מבנה ספציפי לכתיבת המכתב? אם כן אשמח שמישהו יביא לי אותו, אם לא ויש משהו שאתם ממליצים עליו אשמח לדעת
ואיך כדאי לשלוח להם?

ויש לי כמה שאלות:

אני מעוניין לדחות בחצי שנה עקב כמה דברים:
מן הסתם להתגייס באמצע החופש הגדול זה ממש באסה ואני ממש צריך את החופש הזה
אני מועמד כרגע לתפקידים הכי חרא בצבא ולא התקבלתי למיונים שלי ואני רוצה לדחות מספיק זמן כדי לבקש ולקבל מיונים חדשים ולבדוק הרבה ובאופן ממוקד על התפקידים שאליהם אני מועמד
אני מעוניין להתחיל את החופש ללא מחויבויות חדשות על מנת לנוח (כמו חלק מאלו שארשום בהמשך כך שגם הם נדחות)
טיפול CBT (סוג של טיפול פסיכולוגי לחרדות חברתיות) הוא לוקח בערך שלושה חודשים, לרוב עוד חודש המתנה ועוד לא יצרתי קשר עם מטפל
וגם אני לא מרגיש בשל נפשית לצבא (ה CBT יכול לעזור בזה, אבל הוא בשבילי בעיקר לטיפול בחרדות חברתיות) ותקופה של חצי שנה תתן לי גם מספיק זמן לעבוד ולהרוויח כסף כדי להתנהל באופן עצמאי יותר ולממן לעצמי דברים חשובים לפני ובזמן הצבא (כמו מה שרשום כאן) ולעשות רישיון למכונית שזה יכול לבגר אותי נפשית וגם חוסר תלות באבא ובאוטובוסים. וגם אני חייב לעשות דיאטה ולהכנס לכושר לטירונות ולשירות, ומניסיון העבר הוכחתי שקשה לי לעשות דיאטה וזה יקח זמן
אני מעוניין לשפר בגרויות כמו ספרות והיסטוריה ולהתחיל לשפר יחידות מתמטיקה ואנגלית שהחומר עוד טרי בראש ואפילו לעשות פסיכומטרי על הדרך (המתמטיקה ואנגלית זה בטוח) וגם אחרי אלו אצטרך חופש

הקיצר אחרי החפירה הזו

1) אני רוצה לבקש... חצי שנה (ועוד קצת אולי, תלוי אם פברואר יצא חודש של גיוס קרבי או לא), לא יודע אם זה יכול להישמע מבחינתם מוגזם או שזה אפילו פחות מדי לדברים שדיברתי עליהם, מה אתם אומרים? לא רוצה שבקשה לא נכונה של זמן תדפוק אותי

2) הדברים שרשמתי למעלה הם בעצם הסיבות שאני מתכוון לרשום (יש יותר מרכזיות שזה צריך חופש גדול, זמן למיונים חדשים, CBT (כולל עבודה ורישיון לבגרות נפשית) ודיאטה-כושר ויש את הפחות מרכזי שזה העניין הלימודי. אני מפחד שזה ישמע להם לא רלוונטי כלכך או לא חשוב כמו שאני עושה מזה או שזה התאמצות בכל דרך כדי לדחות גיוס (את המבחנים הפסיכוטכניים דחיתי עד שקיבלתי צו איסור יציאה מהארץ, את המנילה דחיתי מלא זמן ויכולים לראות את זה כעוד משהו למרות הנתונים היחסית גבוהים שלי) ואז זה רק יפגע בי. מה אתם אומרים?

3) וכמו שאמרתי בהתחלה. רציתי לדעת האם יש טופס מסויים או מבנה ספציפי לכתיבת המכתב? אם כן אשמח שמישהו יביא לי אותו, אם לא ויש משהו שאתם ממליצים עליו אשמח לדעת. ואיך כדאי לשלוח להם?

תודה רבה!

למעלה