שאלת מנילה

brandy72

New member
שאלת מנילה

היי, אני כרגע במסלול של מכינה קדם צבאית ובהתלבטויות בנוגע למנילה שלי. אני מאוד מאוד (מאוד!) בעניין של תפקידי חינוך, למעשה אלה התפקידים שאני הכי רוצה ובפרט משק"ית הו"ד. בכל זאת, הייתי שמחה אם תעזרו לי לדרג את המנילה שלי כי אני בבלבול מוחלט. *תפקידים עם מיוני המשך* תחום תפקידי הוראה והדרכה - תחום חובה אשכול הדרכת ספורט מדריכת כושר קרבי אשכול חונכות הדרכה מש"קית הוראה אשכול תפקידי הוראה והדרכה במשרד החינוך מדריכת שמע מדריכה במסגרת החינוך הבלתי פורמלי מדריכת קליטת עלייה מדריכה ב פנימיית יום/מועדוניות מדריכה במסגרת החינוך הפנימייתי מדריכה במרכזי הדרכה ושל"ח תחום תפקידי מבצעים, מודיעין ומחשבים - תחום חובה אשכול תפקידי חיל הים- אלחוטנית אשכול תפקידי מבצעים ופיקוח מש"קית ניווט ותחקור מש"קית בקרה אווירית עובדת מבצעים אוויר (פקמ"צית) מפענחת תצלומי אוויר אשכול תפקידי מודיעין מש"קית בטחון מידע תחום תיאום וסיוע בצה"ל ובמשרד הביטחון - תחום חובה אשכול תיאום וסיוע בצה"ל ובמשרד הביטחון חיילת מוסד חיילת שירות בטחון כללי (שב"כ) חיילת משרד הבטחון חיילת ימ"ל פקידה ביחידת מפא"ת חיילת סגלים מיוחדים תחום תפקידים טכניים - תחום חובה אשכול מקצועות טכניים טכנאית תקשורת מבצעית באגף התקשוב קורס קדם צבאי אלקטרוניקה בחיל האוויר **תפקידים שנקבעים ע"פ יום המא"ה** תחום תפקידי התראה ובקרה הפעלת מערכות התראה תצפיתנית במערך מודיעין השדה הפעלת מערכות קשר ובקרה חיילת מקצועות התקשוב תפקידים בתחום המודיעין, מחשבים וח"א תפקידי מבצעים ופיקוח בקרית שליטה ימית חיילת במערך הטכני של חיל האוויר חיילת במערך הקורסים בח"א עובדת חדר מבצעים תחום תפקידי שירות ואדמיניסטרציה אבחון כוח אדם מאבחנת מדעי התנהגות נציגי שירות טיפול באדם נציגת שירות רכזת מתגייסים סיוע משפטי רשמת משפטית תפקידי פקידות וסיוע מש"קית מטה פקידת לשכה (מזכירה) תחום תפקידי לוגיסטיקה ארגון היחידה טבחית מש"קית שק"ל (שק"ם) לוגיסטיקה מש"קית לוגיסטיקה מש"קית מתנדבים רכזת הובלה מחסנאות טכנית אחראית ניהול מלאי תחום תפקידי אחזקה טכנאית קשר טקטי תחום תפקידי הדרכה ומקצועות חינוך הדרכה מקצועית מדריכת אוכלוסייה לשעת חירום מדריכת חיל הרפואה מדריכת חיל לוגיסטיקה מדריכת חיל קשר ותקשוב הדרכת אוכלוסייה אזרחית מש"קית קישור לכוחות הזרים תפקידי חיל החינוך והנוער מדריכת נוער בסיס מדריכת נוער מרחב רכזת חינוך וידיעת הארץ (חוי"ה) תחום תפקידי טיפול באנשים תפקידי ניהול משאבי אנוש מש"קית מידע מש"קית שלישות רכזת כוח אדם רכזת קישור וגיוס רכזת תנאי שירות (ת"ש) תפקידי רפואה חובשת סייעת רופא שיניים רכזת שירותי רפואה

brandy72

New member
וכעת לשאלות...

קודם כל- ככה דירגתי את המנילה. מה דעתכם? מה הייתם משנים? **דירוג תפקידים על-פי מא"ה ** 1. תפקידי חיל החינוך והנוער: רכזת חינוך וידיעת הארץ (חוי"ה) מדריכת נוער מרחב מדריכת נוער בסיס 2. תפקידי ניהול משאבי אנוש: רכזת תנאי שירות (ת"ש) מש"קית מידע רכזת קישור וגיוס רכזת כוח אדם מש"קית שלישות 3. עובדת חדר מבצעים 4. מאבחנת מדעי התנהגות 5. תצפיתנית במערך מודיעין השדה 6. מש"קית תיאום וקישור **דירוג אשכולות הדורשים מיון המשך** 1 אשכול חונכות הדרכה - משקית הו"ד 2 אשכול תפקידי מבצעים ופיקוח 3 אשכול תיאום וסיוע בצה"ל ובמשרד הביטחון 4 אשכול מקצועות טכניים מספר שאלות: 1. בחלק של המא"ה, אני בהתלבטות אם לסמן ב ב" תפקידי חיל החינוך והנוער" משקית חווי"ה, או משקית קישור לכוחות הזרים. שניהם נשמעים לי מדהימים, הבנתי שלכוחות זרים קצת יותר קשה להתקבל. הפחד שלי הוא שאין לי אנגלית ברמה של שפת אם, אך מצד שני אם זה בתפקידי יום המאה זה אומר שמתקבלים ישירות- לא? 2. בחלק של המיוני המשך, מישהו יכול לספר לי קצת על חיילת ימ"ל? (בתוך אשכול תיאום וסיוע בצה"ל ובמשרד הביטחון), זה נשמע מאוד מעניין, איך מתקבלים לזה? צריך לשלוח מכתב? 3. מה עדיף, מפענחת תצלומי אוויר או סמבצי"ת? אני יודעת שכתבתי המון וממש מצטערת אבל אשמח מאוד לעזרה, המנילה נסגרת עוד יומיים ואין הרבה זמן, תודה רבה רבה!!

למעלה