הידרוצלה - מה עכשיו?

הידרוצלה - מה עכשיו?

הפנו אותי לפורום הזה.... יש לי אשכך שמאלי רגיל, וימני ענק. הלכתי לבדיקה לפני שנה וחצי, שלחו אותי לעשות אולטראסואונד, ולא מצאו כלום,אחרי חצי שנה הלכתי שוב, ומצאו לי הידרוצלה,זה מים בשק האשכים, והפנו אותי לניתוח. מאז לא דיברתי על זה, לאחרונה סיפרתי להורים שלי, והלנו שוב לאורולוג שיסביר לאבא שלי שדאג. עכשיו מאז, שהוא גם נגע בי,רק כועב ל יעוד יותר. וגם אני דואג פתאום מאוד מהניתוח, לא רק מהכעבים, אלא גם שזה הרדמה מלאה.... איזה מזל יש לי- בד"כ זה רק מתגלה אצל תינוקות...כאילו אין לי מספיק חרא בחיים. אז זהו,רציתי לכתוב אתזה, וגם לדעת אם מישו עבר את הניתוח הזה?

הידרוצלה

הידרוצלה הינו נוזל באשך. בעיה שכיחה שהטיפול במידה ומדובר כמו שאתה אומר בהידרוצלה גדולה הינו ניתוח. הניתוח אינו מסובך וההחלמה קצרה, הכאבים קיימים אולם נפתרים בעזרת משככי כאבים. מוטב לעבור את הניתוח מאשר לדחות אותו בגלל חשש מכאבים ומהרדמה. ההידרוצלה לא תיפתר מעצמה. בברכה

תודה אך עדיין שאלה

האם לא ירד דם בשתן לאחר הניתוח? האם אפשר לקיים מגע מיני לאחר שבוע, או שזה ישפיע לרע לזרע?

הידרוצל

ניתוח הידרוצל אינו קשור למערכת השתן, כך שלא צפוי דם בשתן לאחר הניתוח. קיום יחסי מין אינו בעייתי לאחר הניתוח ואין קשר בין הניתוח לאיכות הזרע. בברכה

זה הגיוני?

שהייתי באולטראסאונד בספטמבר הרופא אמר שצריך ניתוח אבל לא דחוף נתןו לי בכל זאות הפניה ולפני שבוע התקשרתי והוא חזר אליי בשישי לקבוע למחר ניתוח בלי שוםםםםםםםםםםםםםםםםםם בדיקה לפני זה נראה לי לא הגיוני לא בדיקה נוספת לא דם לא כלום:

בדיקות לפני ניתוח

הניתוח אינו דחוף, וישנם פציינטים המעדיפים להמשיך עם ההידרוצל ולהמנע מניתוח. לגבי בדיקות לפני ניתוח- פציינט בריא מתחת לגיל 40, לא נדרש לשום בדיקות לפני ניתוח מסוג זה, לפי הנחיות משרד הבריאות. בהצלחה

למעלה