היי ערב טוב

מצב
הנושא נעול.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי ערב טוב

היי ערב טוב
הפסיכיאטרית שלי המליצה לי על טיפול סיביטי לחרדה שאני סובלת ממנה מגיל צעיר.
החרדה נקראת : "פחד מחורים" (חיפוש בגוגל יתן את השם המדעי).

הבנתי זה די נדיר אבל אשמח על המלצות והעצה למטפלים באיזור פתח תקווה-תל אביב.

נ.ב- פורום מבורך:)!

פחד מחורים

היי ערב טוב
הפסיכיאטרית שלי המליצה לי על טיפול סיביטי לחרדה שאני סובלת ממנה מגיל צעיר.
החרדה נקראת : "פחד מחורים" (חיפוש בגוגל יתן את השם המדעי).

הבנתי זה די נדיר אבל אשמח על המלצות והעצה למטפלים באיזור פתח תקווה-תל אביב.

נ.ב- פורום מבורך:)!
פחד מחורים
תודה על פנייתך לפורום,
מאחר ו CBT הוא בסופו של דבר טיפול ספציפי לבנאדם, נשמח אם תוכל לפרט מעט יותר, כיצד הבעיה באה לידי ביטוי בחייך ובאילו מישורים היא מפריעה.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

פחד מחורים
תודה על פנייתך לפורום,
מאחר ו CBT הוא בסופו של דבר טיפול ספציפי לבנאדם, נשמח אם תוכל לפרט מעט יותר, כיצד הבעיה באה לידי ביטוי בחייך ובאילו מישורים היא מפריעה.
היי
יש לי את הבעיה מגיל צעיר מאוד. זה מופיע בעיקר כשאני רואה דברים בולטים (מי שמבין את החרדה לא צריך הסבר למה זה-הכוונה חורים משונים וכדומה), זה נותן לי תחושה של גועל, חרדה, צמרמורת וכמו תחושת גירוד בראש שאני רוצה להפטר ממנה.
אני לוקחת פרוטין (פאקסט) לאוסידי מגיל 6, והפסיכיאטרית אמרה שמבחינת תרופות זה מספיק והציעה טיפול סיביטי לבעיה, אך ציינה מטפל שיטפל רק בבעיה הזאת.

פוביה מחורים

היי
יש לי את הבעיה מגיל צעיר מאוד. זה מופיע בעיקר כשאני רואה דברים בולטים (מי שמבין את החרדה לא צריך הסבר למה זה-הכוונה חורים משונים וכדומה), זה נותן לי תחושה של גועל, חרדה, צמרמורת וכמו תחושת גירוד בראש שאני רוצה להפטר ממנה.
אני לוקחת פרוטין (פאקסט) לאוסידי מגיל 6, והפסיכיאטרית אמרה שמבחינת תרופות זה מספיק והציעה טיפול סיביטי לבעיה, אך ציינה מטפל שיטפל רק בבעיה הזאת.
פוביה מחורים
תודה על הפרוט
לאור מה שאתה מספר הייתי מציע שתתייעץ עם ד"ר עודד בן ערוש מהמכרז הישראלי של OCD, גם עם זאת לא בדיוק האבחנה.
הוא פסיכולוג בעל ידע רב בנושא של טיפול התנהגותי. אני מניח שהוא יוכל לכוון אותך לטיפול הנכון

בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה