שלום חברים

מצב
הנושא נעול.

jacolevi

New member
שלום חברים

שלום חברים
אני סובל כבר שנים רבות מחרדות , אבל בזמן האחרון העניין מתדרדר קצת ולכן הומלץ לי טיפול CBT . אני גם נוטל ציפרלקס 10 מ"ג ליום כבר כמה שנים טובות אבל המחשבות לא מרפות ממני ופשוט ממאיסות לי את החיים.
חשבתי לנסות טיפול בCBT ואני מחפש מטפל/ת ברעננה (או בסביבה) שמטפל במבוגרים (אני בן 70 ), ולכן אם מישהו מהמשתתפים כאן יכול להמליץ על מישהו טוב , עדיף כמובן מתוך נסיון אישי אבל לא חייב .
תודה רבה ויום טוב .

טיפול CBT

שלום חברים
אני סובל כבר שנים רבות מחרדות , אבל בזמן האחרון העניין מתדרדר קצת ולכן הומלץ לי טיפול CBT . אני גם נוטל ציפרלקס 10 מ"ג ליום כבר כמה שנים טובות אבל המחשבות לא מרפות ממני ופשוט ממאיסות לי את החיים.
חשבתי לנסות טיפול בCBT ואני מחפש מטפל/ת ברעננה (או בסביבה) שמטפל במבוגרים (אני בן 70 ), ולכן אם מישהו מהמשתתפים כאן יכול להמליץ על מישהו טוב , עדיף כמובן מתוך נסיון אישי אבל לא חייב .
תודה רבה ויום טוב .
טיפול CBT
שלום ותודה על פנייתך.
יש לנו קליניקה בכפר סבא.
אתה מוזמן לפנות אלינו בטלפון 036851551

טיפול בחרדה

שלום חברים
תודה רבה ויום טוב .
טיפול בחרדה
תודה על פנייתך
אני מחזק את ההצעה של יובל, מעבר לכך אתה יכול למצוא מטפלי CBT מוסמכים באתר של האיגוד לטיפול קוגניטיבי התנהגותי. יש שם רשימות של מטופלים מוסמכים, כולל התמחויות, שפות ואזור טיפול

בנוסף לכך, כרופא, לא יכולתי שלא לשים לב לעובדה שאתה מציין שמינון הציפרלקס שאתה נוטל הוא 10 מג'. יש מקום שתתייעץ עם הרופא המטפל ולשקול לעלות את המינון ל- 20 מג'.
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה