איכות עבודה ורמת שרות יוצאת דופן בתחום חלונות האלומיניום

חמנמן

New member
איכות עבודה ורמת שרות יוצאת דופן בתחום חלונות האלומיניום

ודלתות זכוכית למקלחונים. תקופת שיפוץ הדירה הייתה לי קשה מאוד, וביצוע לא מניח את הדעת ברוב הדברים. נקודת אור הייתה עבודת האלומיניום והזכוכית אבל אז זה יצר לזוגתי שתחייה את "הפרדוקס הפולני"... אשתי חובבת מאוד של וילונות ועתה יש לה בעייה הוילון יפה מאוד אבל כך גם גם החלונות החדשים. ועכשיו לענין השרות - בביקורת הסופית של האדריכלית היא שמה לב כי שיניתי את דלת המקלחון כך שהיא נפתחת רק פנימה ולא החוצה למקרה סכנה כמו שהיא תכננה, איש האלומיניום לקח את הטעות שלי על עצמו ושינה את המערך ללא תמורה. מאוחר יותר כאשר שיפצו חיצונית את הבנין הוא בא ופירק את צאלונים והחזירם בגמר השיפוץ ללא עלות כחלק מהשרות לאחר הקנייה. לפני כשבועיים נאלצתי לפרק את כול המקלחת ולהחליף את כול אריחים (לא שמעתי בקול האדריכלית לקחת מפקח בניה) פירוק החלון ודלתות הזכוכית של המקלחת (מערך מורכב) שוב בוצע חלק מהשירות לאחר ההתקנה. זהו איש המקצוע היחידי שהאדריכלית שלנו הסכימה להמליץ עליו מכיוון שהתקשתי למצוא מישהו בעצמי עם המלצות טובות, וזאת גם רק לאחר שראיתי את עבודתו בביתה הפרטי אני לא נוהג כאן להמליץ על בעלי מקצוע אולם השרות כאן ברמה אחרת ממה שנתקלתי עד כה, למי שמעונין מדובר בחברה אליגד ובמנהל שלה אלי מאיר.

בינא

Member
יפה ונעים לקרוא מידי פעם, מחמאות על בעלי מקצוע

חשוב מאוד לשתף בפורום כאלה מניסיון אישי, כי כך מנפים לאט לאט את השרלטנים, הנוכלים, הרמאים ואלו שהבצוע שלהם פשוט על הפנים שלא לדבר על השירות לאורך השנים. מניסיון רב ידוע שבעלי מקצוע טובים אינם נדרשים לפרסומת כי שמם עובר מאחד לשני ובטח בעידן הרשתות החברתיות ולמרות זאת חשוב לפרגן* *גם לאדריכלית שצדקה בדרישותיה ! ההוצאות על כל האלמנטים במבנה, גבוהות יותר כמעט מכל מה שתוציאו בחייכם במכה אחת ולכן עוד יותר חשוב לפרסם כאשר התמורה המתקבלת עולה על הציפיות ועל "המקובל" בשוק. *ההמלצה שלי היא לבצע אך ורק אגניות למקלחות ולא לבצע ריצוף, היות ומייד עם תחילת השימוש במקלחת מרוצפת, לא משנה כמה הגנות איטום תבצעו, המים והחומצות מהסבונים, השמפואים, המרככים ומה לא, יתחילו לעבוד על הרובה, הדבק או הטיטי שאיתם מדביקים ותמיד תימצא למים נקודת חדירה אל המילוי הגבוה מידי מתחת לריצוף... האגניות המגיעות כיום בכל מידה נדרשת, יחד עם תעלות ניקוז מובנות, הם המומלצות ביותר והמחירים משתנים מספק לספק על און אגניות, לכן מומלץ לבצע סקר שוק נרחב וזה נכון לכל אביזרי האינסטלציה. אהבתי את הפרגון ורצוי להמשיך בכך לטובת הקוראים בפורום ואלה שלאחר מכן מספרים להם מה קראו בפורום

למעלה