אשמח להמלצה על פירמה טובה לתעלת ניקוז לחדר הרחצה

חמנמן

New member
אשמח להמלצה על פירמה טובה לתעלת ניקוז לחדר הרחצה

בחניות כול אחד ממליץ על חברה אחרת, ואהבתי מאוד את ההגדרה "תוצרת אירופה"... שבת שלום, תודה רבה מראש

Sanchez

Member
בזמנו קניתי באמזון תעלות תוצרת ALCA PLAST...
יש בכל מיני אורכים ובכל מיני גימורים.
אנחנו מאוד מרוצים.
זוהי חברה צ'כית, לכן אולי אמרו לך תוצרת אירופית.
פלסאון מייבאים אותם לארץ.

בינא

Member
המלצה חמה: קנו רק מתוכנן בארץ גם אם מיוצר עבור החברה בחו"ל

רכישה של ציוד מסוג זה מ"פלסאון", עדיפה על כל תוצרת אחרת כי תוכנן בישראל בהתאמה מלאה לצרכי הצרכן הישראלי, קשיות המים ומערכות הדלוחים. עקרונית, לא מומלץ לרכוש רק את התעלה, אלא אגנית עם תעלת ניקוז. כל המבצע ריצוף בשפוע על מילוי למקלחת, סופו שיגלה רטיבויות בחדרים הסמוכים וגם בסלון או עליות רטיבות בקירות ובמשקופי הדלתות, כי המים עם חומצות הסבונים, השמפואים, המרככים ושאר מוצרים, יודעים להמיס את הרובה, את הטיט שמדביק את האריחים לכלום (מילוי) שמורכב מחצץ דק ("סומסום") ולמעשה תפוסים רק ביניהם...ולהגיע דרך המילוי לכל רחבי הבית...* * ידוע שאדריכלים ואנשים "אוהבים" את המראה של רצפה שנכנסת למקלחת, אבל כמו דברים יפים אחרים, זה לא פרקטי ויוצר הוצאות אחזקה לאורך שנים...

קירות ורצפת מקלחת אוטמים ב2 שכבות

לפני הריצוף. מבצעים גם הצפה לבדיקת האיטום. זה מונע את ההשלכות שאתה מתאר ומייתר אגנית שמכערת את המקלחת. אני בעד פרקטי ויפה ביחד.

בינא

Member
יפה מאוד בתאוריה ואם הייתי נמצא שם כדי לוודא שמבוצע כראוי...

הבעיה היא שמי שמבצע, על-פי-רוב, לא מבין בכלל איך ומה הוא צריך לעשות וככה נראות הבעיות שקוראים לי לבדוק ולתת יעוץ לתיקונים. עם כל הכבוד, לי אגנית מתאימה נראית טוב מאוד עם כל ריצוף... לאורך שנים, גם 2 שכבות האיטום אינן עומדות בפרץ...מהרבה בדיקות וניסיון לאורך השנים, בעיקר מאז שה-"סומסום" נכנס במקום חול לריצוף...

חמנמן

New member
לצערי רכשתי שתי מערכות תוצרת פלסאון ולמעשה יבוא מצ'כיה!

ממש לא ייצור מקומי ישראלי שמתאים למים הקשים כאן... ולעניות דעתי גם לא מוצר איכותי התעלה גם קשה לניקוי. וחשוב מזה שרות "על הפנים". עתה אני שוקל להתקין מערכת תוצרת Unidrain ומצוי בשלב חיפוש חוות דעת על המערכת.

Sanchez

Member
קשה לניקוי ?
יש שם מנגנון גאוני שמאוד קל לפירוק וניקוי.
המנגנון למעשה עוצר מהלכלוך להמשיך הלאה לצנרת ובסופו של דבר לסתום אותה.

אחת לכמה זמן מרימים את הרשת, מוציאים את המנגנון בשניה אחת, מנקים אותו ומחזירים הכל חזרה.

לגבי השירות...לכן אני משתדל לקנות הכל בחו"ל ובמיוחד באמזון.
בארץ אין את המילה שירות במילון.
בלי המנגנון הגאוני הזה, הדבר יגרום לסתימת הצנרת וכולנו יודעים איך זה לנקות את כל הג'יפה הזאת.

בינא

Member
"תוצרת" פלסאון לא יכול להיות מיבוא...

תוצרת פלסאון מיוצרת בארץ. ספקים וחנויות המתהדרים בשם "פלסאון", אינם "נציגי" המפעל, אלא רוכשים את תוצרתו. לפלסאון יש מחלקה שלימה שאנשיה "רצים" לבדוק תקלות כדי לתקן ליצר טוב יותר, לכן אינני מבין איך אתה מספר שהשירות "על הפנים" או שסבלת ממנו... רוכש מערכות ואביזרים מתוצרת "פלסאון" או כל מוצר ישראלי אחר, מוגן 3 פעמים: 1) ע"י האינסטלטור שהתקין ; 2) ע"י הספק שסיפק לאינסטלטור (או לרוכש הישיר) ; 3) ע"י צוות המפעל שמטפל בתלונות ספקים ; אף פעם אין קשר ישיר של הרוכש למפעל, לכן המפעל מטפל בספקים ומכאן שאינני מבין איך יכול להיות שהשירות של המפעל לא טוב. למוצרים שנרכשים מתוצרת חו"ל, אין אחריות מפעל אלא יבואן שמספק לסיטונאים שמוכרים הלאה... בכל מקרה, מומלץ לרכוש תוצרת ישראל.

Sanchez

Member
לרכוש תוצרת ישראל ?
וזה לא שאני נגד...
אבל קודם בוא נשאל מה מייצרים כאן בכלל ?
ואם כבר מייצרים כל מיני מוצרי נישה, כמעט אף פעם לא ראיתי שהאיכות גבוהה מאיכות מערבית.

בינא

Member
רכישת תוצרת ישראל בימים אלה חיונית להקמת הכלכלה על רגליה

מה שכתבת על היצור בארץ פשוט איננו נכון. מיצרים כאן מוצרים בטיב שמקנאים בו בעולם, בטח בשטח הפלסטיקה, צנרת ואביזרים שהקיימות שלהם ארוכת שנים ומותאמת לתנאים בארץ ובמקוחות "קשים" בעולם. מוצרי צנרת המים, הדלוחים והביוב, ידועים בכל העולם, אם זה "פלסאון", "מצרפלס", "נטפים", "כנרת", "גולן", חוליות ועוד ועוד... תקצר היריעה...

Sanchez

Member
דיברת הרבה אך לא אמרת כלום...
נתת דוגמאות של מוצרים שנמצאים "תחת הטיח/בטון".
מוצרים כאלה לא מייבאים לארץ...לפי דעתי לא בגלל איכותם של המקומיים, אלא בגלל מכסי מגן (לא מוצדקים בדרך כלל) !!!
&nbsp
אני דיברתי על מוצרים ש"רואים בעיניים".

רשר

Well-known member
מנהל
לצערי אתה טועה - פלסאון מיבאים הרבה ציוד מחו"ל

איך אני יודע - עבדתי במחסן בקש"ת (לא קיים יותר) וראיתי את המכולות מחו"ל נכנסות ואת המוצרים יוצאים ללקוחות, אגב זה לא סוד אלא כתוב גם באתר החברה ועל כל מוצר מיובא, עדיין היבוא באחריות פלסאון כולל השרות

רשוי

New member
לא עקרוני מאיזה מוצא צנור הביוב או הניקוז ,החשוב אלה השפועים

למעלה