לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1533215,332 עוקבים אודות עסקים

פורום בונים בית

בונים בית? בואו להתייעץ איתנו איך להפוך את החלום למציאות.  הפורום נועד לדיונים מקצועיים ולתמיכה בבונים. זה המקום להתלבט בדילמות הקטנות והגדולות של התכנון והבניה בדרך הארוכה והמפרכת עד רגע הכניסה לביתכם. נא הקפידו על חוקי ההתנהלות אותם ניתן למצוא בתקנון הפורום. שימו לב! כמוכם גם יתר הגולשים בפורום, כולל אנשי המקצוע (והמנהלת), נמצאים כאן בהתנדבות, ללא קבלת תמורה, מתוך רצון לעזור. אל תעלמו ותשכחו להגיב ולהודות למי שמנסה לייעץ לכם (גם אם תגובתו אינה זו שאליה פיללתם). נהגו בהגינות ותהנו מהפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בונים בית

בונים בית? בואו להתייעץ איתנו איך להפוך את החלום למציאות.  הפורום נועד לדיונים מקצועיים ולתמיכה בבונים. זה המקום להתלבט בדילמות הקטנות והגדולות של התכנון והבניה בדרך הארוכה והמפרכת עד רגע הכניסה לביתכם. נא הקפידו על חוקי ההתנהלות אותם ניתן למצוא בתקנון הפורום. שימו לב! כמוכם גם יתר הגולשים בפורום, כולל אנשי המקצוע (והמנהלת), נמצאים כאן בהתנדבות, ללא קבלת תמורה, מתוך רצון לעזור. אל תעלמו ותשכחו להגיב ולהודות למי שמנסה לייעץ לכם (גם אם תגובתו אינה זו שאליה פיללתם). נהגו בהגינות ותהנו מהפורום. 
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום
הנחיות בנוגע לפרסום בפורום

פורום שיפוץ ובניה
פורום אדריכלות

המידע והעיצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי.
המשך >>

לצפיה ב-'מה כיווני הרוח/אוויר שצריכים להיות בתכנון בית פרטי ? '
מה כיווני הרוח/אוויר שצריכים להיות בתכנון בית פרטי ?
<< ההודעה הנוכחית
09/04/2020 | 23:16
3
77
שלום ומועדים לשמחה! 
אנחנו נמצאים בשלב של תכנון בית פרטי בבאר שבע.
אני אדם שסובל מאוד מהקיץ הישראל וחשוב לי שיהיו כיוון רוח/אוויר טובים בבית העתידי (בנוסף לחיסכון הכספי שבדבר).
המגרש הוא מישורי ונמצא בב"ש וכמובן יש גם בתים מסביב. 
אני מעוניין שבמהלך היום והערב (שנמצאים לרוב בסלון) תהיה בריזה טובה בסלון ובאיזורים הציבורים  
ובמהלך הלילה שהבריזה תהיה בחדרים ( חדר הורים)
אני יודע שכווני הרוח הינם משתנים אבל לתחושה וההבנה שלי כיוון הרוח העיקרי ביום מערבי ובלילה יותר מזרחי . האם נכון הדבר? איפה בודקים מידע כזה ? באופן כללי איך מומלץ לתכנן את הבית בשביל לקבל כיווני אוויר טובים ?

בונים בית >>
לצפיה ב-'האמת - יש מזגן, אבל לרחבת ישיבה כדאי צפון מזרח'
האמת - יש מזגן, אבל לרחבת ישיבה כדאי צפון מזרח
10/04/2020 | 02:32
79
שהבית יגן מהרוח המערבית,
בסוף ממילא תלויים בגודל המגרש וכיוון הרחוב למרות שאדריכל שגר מולי סובב את ביתו 45 מעלות מקוי הבניין וכך גם לדו שלו,

בונים בית >>
לצפיה ב-'נושא השפעות האקלים על הבית מורכב קצת יותר מהנדמה.'
נושא השפעות האקלים על הבית מורכב קצת יותר מהנדמה.
10/04/2020 | 17:38
71
בדרך כלל בארץ הבריזה הרצויה מגיעה מהים, מהמערב, אבל המיקום הספציפי של המגרש, תנאי השטח (טופוגרפיה), המבנים באיזור, הפרשי טמפ. בין יום ללילה - וכו. הם בעלי השפעה רבה על מה שיקרה במגרש הספציפי שלכם. 
לפיכך, הפתרון יבוא רק מהתיחסות לתמונה הכוללת. אתה צריך למצוא אדריכל שיש לו גישה לבניה אקלימית, שיעשה מחקר על ההשפעות האקלימיות במקום וידע לתכנן בהתאם. 
אם תשלח לי בפרטי את כתובת המייל שלך - אשלח לך מאמר שיעשה קצת סדר בנושא.
בונים בית >>
לצפיה ב-'שאלה במקומה והתשובה פשוטה יחסית...'
שאלה במקומה והתשובה פשוטה יחסית...
12/04/2020 | 15:27
196
    אין דבר כזה בבאר שבע... "בריזה טובה" היות ובבאר-שבע היא מגיעה עם אבק מכל הסוגים האפשריים (בנין / חול / שאריות חומרים כימיים ועוד...),
לכן המלצתי הכנה מניסיון של שנים רבות של תושבי באר-שבע באשר הם גרים, בנה ביתך כמה שיותר מבודד, (לא בלוקים, בטון וטיח, לא גג רעפים ובטח שלא גג שטוח לא מבודד היטב מבטון...) בודד את הגג שמכניס 80% מהחום היטב, בצע מיזוג מרכזי לכל המבנה, ואל תאמין למי שמנסה למכור לך מזגן בכל חדר... כל זאת, אם אתה באמת סובל מחום, יבש ולח כאחד.
    בית מבודד כולל זכוכית בידודית וזכויכת מונעת קרינת UV, "אנטיסאן" LOW E בפרופילים מספיק עבים כדי לקבל את הזכוכית הבידודית ולא בפרופיל "בלגי" עם זכוכית "טריפלקס" שרק מונעת רעש אבל לא מבודדת בכלל!
בונים בית >>

הודעות אחרונות

18:37 | 22.05.20 fulcrum29
16:24 | 17.05.20 ERsky
13:48 | 16.05.20 mango530
13:46 | 16.05.20 mango530
17:59 | 05.05.20 תומר סופר עורך דין
22:50 | 29.03.20 גלמיש1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ