לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1533915,339 עוקבים אודות עסקים

פורום בונים בית

בונים בית? בואו להתייעץ איתנו איך להפוך את החלום למציאות.  הפורום נועד לדיונים מקצועיים ולתמיכה בבונים. זה המקום להתלבט בדילמות הקטנות והגדולות של התכנון והבניה בדרך הארוכה והמפרכת עד רגע הכניסה לביתכם. נא הקפידו על חוקי ההתנהלות אותם ניתן למצוא בתקנון הפורום. שימו לב! כמוכם גם יתר הגולשים בפורום, כולל אנשי המקצוע (והמנהלת), נמצאים כאן בהתנדבות, ללא קבלת תמורה, מתוך רצון לעזור. אל תעלמו ותשכחו להגיב ולהודות למי שמנסה לייעץ לכם (גם אם תגובתו אינה זו שאליה פיללתם). נהגו בהגינות ותהנו מהפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בונים בית

בונים בית? בואו להתייעץ איתנו איך להפוך את החלום למציאות.  הפורום נועד לדיונים מקצועיים ולתמיכה בבונים. זה המקום להתלבט בדילמות הקטנות והגדולות של התכנון והבניה בדרך הארוכה והמפרכת עד רגע הכניסה לביתכם. נא הקפידו על חוקי ההתנהלות אותם ניתן למצוא בתקנון הפורום. שימו לב! כמוכם גם יתר הגולשים בפורום, כולל אנשי המקצוע (והמנהלת), נמצאים כאן בהתנדבות, ללא קבלת תמורה, מתוך רצון לעזור. אל תעלמו ותשכחו להגיב ולהודות למי שמנסה לייעץ לכם (גם אם תגובתו אינה זו שאליה פיללתם). נהגו בהגינות ותהנו מהפורום. 
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום
הנחיות בנוגע לפרסום בפורום

פורום שיפוץ ובניה
פורום אדריכלות

המידע והעיצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי.
המשך >>

לצפיה ב-'מזגן עם תקלה בייצור'
מזגן עם תקלה בייצור
<< ההודעה הנוכחית
06/03/2020 | 21:04
13
53
לפני שנה וחצי התקינו לי מזגן סמסונג. מהתחלה המזגן עשה בעיות. כל חודש וחצי בערך נגמר הגז. המתקין היה אצלי מספר פעמים למילוי ובדיקות וכנל החברה שלחה מספר פעמים טכנאים משלה. עכשיו לאחר שנה וחצי שאני כבר כמעט מיואש קראתי לחברה שוב והטכנאי מצא (לדבריו) פאק בייצור, דליפה מהיחידה הפנימית. החברה רוצה להחליף רק את החתיכה בפגומה אך מבחינתי זהו לא פתרון. הגיע אלי מלחכתחילה מזגן פגום ואני לא מעוניין בו ורוצה שיחליפו אותו קומפלט או שיחזירו לי את הכסף. האם יש לי בסיס לדרישות ומה אפשר לעשות מול חומות הבירוקרטיה. (אני בכלל לא מדבר על הזמן והכסף שהשקעתי בעניין הזה: טלפונים, פתיחת גבס בקיר סגירת גבס ובסוף מזגן שפשוט לא עבד מברגע שנקנה...) תודה מראש על התשובות
בונים בית >>
לצפיה ב-'אין דבר כזה חתיכה להחליף,אם יש דליפה ביחידה פנימית מחליפים '
אין דבר כזה חתיכה להחליף,אם יש דליפה ביחידה פנימית מחליפים
07/03/2020 | 06:34
12
41
סוללה מושלמת או יחידה קומפלט.
שלח לי יותר פרטים ואנסה לעזור מולם ולסמסונג יש כמה יבואנים ואני עובד מול כולם כי זה לא ברור איזה מזגן זה ,אם זה מזגן מפוצל וזו חברה מס' 1,אז אין עבודות גבס אבל אם זה יחידה ניסתרת של VRF  וכאן יש 2 חברות,אכן יש גבס אבל כאן ישנה בעייה,המערכת תמיד נבדקת בלחץ גבוה 3 ימים לפני ההפעלה ואם קיימת דליפה שכזו זה היה מתגלה כבר בשלב ההפעלה.
בונים בית >>
לצפיה ב-'נראה לי שקניתי ביבואן סמליין '
נראה לי שקניתי ביבואן סמליין
07/03/2020 | 20:11
11
30
אבדוק מחר. המזגן הוא רגיל. אבל ההכנה הייתה מאחורי גבס ולכן כל טכנאי שהגיע פתח את הגבס כדי לבדוק את החיבורים להכנות. דיברתי עם איזו אחראית שיווק לקוחות שאמרה שהיא הבכירה ביותר שאיתה לקוחות יכולים לדבר ושהיא לא יכולה לעזור לי.
בונים בית >>
לצפיה ב-'שלח לי פרטים שלך בפרטי כולל דגם ומתי רכשת ואטפל לך מולם'
שלח לי פרטים שלך בפרטי כולל דגם ומתי רכשת ואטפל לך מולם
07/03/2020 | 20:41
10
30
החלפת יחידת המאייד תפתור לך את הבעיה הזו אבל לגבי הגבס בוא אומר לך את האמת המתקין שלך חאפר,לא מתקינים בשום אופן חיבורי צנרת בתוך קירות,יש אפשרות לחבר בתוך המזגן כך שמרימים את התחתית מעט ומגיעים לחיבור ואם רכשת את הדגם המשולש גם זה לא צריך לעשות.
בקיצור,שלח הפרטים ומחר אני מדבר עם המנכ"ל שלהם ולא עם חברת השרות שלהם שהיא חיצונית ופותר לך את הסיפור.
בונים בית >>
לצפיה ב-'רוב תודות! אחפש ואשלח לך מחר'
רוב תודות! אחפש ואשלח לך מחר
07/03/2020 | 21:16
9
לצפיה ב-'לא צריך לחפש,פרטים שלך '
לא צריך לחפש,פרטים שלך
08/03/2020 | 10:41
8
41
כתובת וטלפון ותקבל שרות כמו שצריך
בונים בית >>
לצפיה ב-'שלחתי בפרטי, תודה רבה!'
שלחתי בפרטי, תודה רבה!
08/03/2020 | 18:27
1
7
לצפיה ב-'קיבלתי וכבר נשלח ,כבר בבוקר הכנתי את השטח.'
קיבלתי וכבר נשלח ,כבר בבוקר הכנתי את השטח.
08/03/2020 | 20:59
12
לצפיה ב-'זה סתם מעצבן. '
זה סתם מעצבן.
08/03/2020 | 19:04
5
46
למה צריך שאתה תפעיל קשרים אישיים? למה הם לא נותנים שרות כזה גם למי שלא מכיר אותך? ואל תבין לא נכון. אין לי כלום נגדך, נהפוך הוא. 
בונים בית >>
לצפיה ב-'רוני,לא הפנמת ?. אתה חי בישראל ,רק ככה זזים ענינים מהר,למה'
רוני,לא הפנמת ?. אתה חי בישראל ,רק ככה זזים ענינים מהר,למה
08/03/2020 | 20:58
4
42
נולדו המאכרים ?? זוכר במשרד הרישוי של פעם?? לא נעזרת בהם היית צריך להגיע לתפוס תור ב 4 בבוקר,אז יש כאלו שעשו קופה כמו זה הח"כ שמואשם עכשיו ויש כאלו כמוני שבשביל הכייף עוזרים כמה שאפשר ומנצלים הכרות מקצועית,אגב בסמסונג אם זה היה לפני חודש לא היתה לי אפשרות,עכשיו עם מנוי מנכל חדש שאני מכיר אז זה מסתדר.
הבעיה עם השרות שלהם זה שהוא קבלן חוץ וזה הולך להשתנות בקרוב. 
בונים בית >>
לצפיה ב-'ודוגמה מבנית בית,הבן שלי מתחיל בניה בקיבוץ,הוגשו התוכניות '
ודוגמה מבנית בית,הבן שלי מתחיל בניה בקיבוץ,הוגשו התוכניות
08/03/2020 | 21:04
3
50
והגרמושקה ומה שצריך,סחבת לא ברורה בוועדה ועד שדנו בתוכנית פתאום הודעה,המדידות לא בתוקף,עברה שנה,ראבק מי מעכב את הועדה,מה האדמה שינתה מידות? עשו מדידות מחדש והגישו, לאחר מכן מישהו מלחשש לבן שלי ,היית פונה לכאן ולכאן והכל היה מסתדר,למה??
בונים בית >>
לצפיה ב-'תגובה מסמסונג הגיעה,תמתין '
תגובה מסמסונג הגיעה,תמתין
09/03/2020 | 08:31
2
42
לשיחת טלפון מהם .
בונים בית >>
לצפיה ב-'המון תודה! התקשרו בגישה אחרת לגמרי. פתאום רוצים לפתור את '
המון תודה! התקשרו בגישה אחרת לגמרי. פתאום רוצים לפתור את
09/03/2020 | 17:33
1
46
הבעיה ולעזור... יחליפו את היחידה הפנימית. המון תודה יוסי!!!
בונים בית >>
לצפיה ב-'בכייף ,שמח שעזרתי .'
בכייף ,שמח שעזרתי .
09/03/2020 | 18:31
9

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ