שאלה בעניין שקע חכם

olivesocar

New member
שאלה בעניין שקע חכם

שלום,

איך אני יכול להפעיל מקור חשמל (שקע למשל) לפי זמנים קבועים ומוגדרים מראש ומשתנים במשך ימות השבוע?

מישהו סיפר לי שיש כזה שקע חשמל חכם!
עשיתי חיפוש באינטרנט ולא מצאתי את האופציה של הפעלה בזמנים מוגדרים מראש משתנים בכל יום בשבוע.

עזרה בבקשה.

גלמיש1

New member
מאגר, אני לא חושבת שלזה הוא כיוון.

יש אביזרים מתוחכמים יותר בהם ניתן לכוון לתרחיש משתנה. מציעה לשאול בחברות של בית חכם.

מאגר

New member
זה מה שהוא חיפש לפי מה שהוא כתב

איך אני יכול להפעיל מקור חשמל (שקע למשל) לפי זמנים קבועים ומוגדרים מראש ומשתנים במשך ימות השבוע?
זה מה שהוא כתב ולפי זה

Sanchez

Member
איך אתה יכול באמצעות שעון שבת רגיל...
לקבוע זמני הדלקה/כיבוי משתנים לימים שונים בשבוע ? זה לא אפשרי.
ישנם שעוני שבת דיגיטליים שכן יודעים לעשות את זה.
&nbsp
ישנם רכיבים "טיפה" יותר מתוחכמים, שיודעים להתחבר גם לרשת ובעזרת אפליקציות פשוטות מאפשרים תכנות.
&nbsp
רציתי גם לתת דוגמאות, אבל נראה ששואל השאלה נעלם וזה לא מעניין אותו במיוחד...

אבי519

New member
שעון שבת רגיל דיגיטלי זה פתרון מעולה.

לא מציע להשתמש בכאלה שמתחברים לאינטרנט ולאפליקציות בגלל ההאקרים הבאגים והתקלות שמאפיינים כל מערכת ממוחשבת.

Sanchez

Member
צודק ! מציע בכלל להתנתק מהאינטרנט...
מחברת החשמל וממים זורמים.
מי צריך את השטויות הללו, כשהאקרים יכולים לפרוץ לך ולהפעיל לך את הדוד.

שקע חכם

שלום olivesocar ,
הפתרון הטוב ביותר למה שאתה מחפש הוא השקע החכם , בו נעשה שימוש בהתקנת מערכות בתים חכמים. מיובא על ידי חברת IOT DIGITAL מתל אביב (וישנן גם חברות נוספות). השקע מתחבר באמצעות קונטקטור (מגען) למגוון גדול של אלמנטים ורכיבים חשמליים בבית ומאפשר לשלוט בהם. השליטה מתבצעת על ידי מערכת ניטור ובקרה המחוברת לשקע החכם והכל מתבצע על ידי ודרך חיבור אינטרנטי. חיבור זה , מאפשר שליטה דרך מחשב או טלפון באמצעות אפליקציה על כיבוי והדלקה של המכשירים שבמעגל שהגדרת , שעות שימוש קבועות או משתנות בימות השבוע , כיבוי אוטומוטי מס' דקות או שעות לאחר ההדלקה של המכשיר, פילוח אופי צריכה , חישובי זרמים נומינליים של מכשירי החשמל המחוברים למעגל ההזנה שמחובר לבקר ועוד.
מצ"ב תמונה לדוגמה.
בהצלחה

למעלה