פנינה קטנה ומתוקה ...

Sanchez

Member
זה כבר טיפה יותר נורמאלי...
ועדיין מדובר על בית שעוצב לז'ורנאלים.
ברור שזה לא בית שחיים בו ביומיום, אחרת מה עושה לו העץ על גבי שולחן פינת אוכל, שהישבה בו פחות נוחה מדרגש טיפוסי של כלא גוואנטנמו ?!

זו שהגבתי אליה כמובן :)

אני אוהבת מינימליזם ועציצים :)
וכן - כפי שהצביע סנשז - גם נוחות!
נכון שלא מעניין אותי מה יש להם במקרר, אבל מוצאת חן בעיניי מאד העציציאדה והפשטות :)
רצפת הטרצו, חלונות לבנים פשוטים, עץ וצבעים רכים, אבל בלי לוותר על צבעוניות והמון ירוק - זו אני :)
בבית השני לא הייתי מוצאת את עצמי.
ככה סתם בפני עצמו הוא כנראה היה נראה לי מאד נחמד, אבל ליד דירת החמד - הכל נראה גרוטסקי בעיניי :)

Sanchez

Member
כן, רצפת טרצו...
במיוחד כשהחליפו אריח אחד שממש לא דומה לכל השאר.
אני גם ממש מתלהב מהדלת תריס המתקלפת בחדר השינה, פשוט תענוג !
&nbsp
אבל המקרר פשוט שובר אותי, אני לא מפסיק להסתכל על התכולה.
כאילו מה בעלי הדירה חשבו לעצמם, כשבאו לעשות עליהם כתבה ופתחו את המקרר לסדרת צילומים ? לפי דעתי צריך לאשפז שם מישהו, עדיין לא החלטתי אם את בעלי הבית, או את כותב הכתבה... או אולי את כולם גם יחד.

בסדר, לא לטעמך. למה זה מוציא ממך כאלו אגרסיות?

גוויית התריס על הקיר גם לא לטעמי, אם הייתי מקבלת את הבית הייתי מורידה אותה.. אבל זה הכל בערך.
ולא - לא הייתי שומרת את תכולת המקרר :) סתם טאצ' דבילי, אבל לא צריך להתרגש!

Sanchez

Member
למה אגרסיות ?
אני פשוט לא מצליח להבין את המהות של הדביליזם הזה.
מה ניסו להעביר לנו הקוראים, ע"י זה שפתחו לרווחה את המקרר ?
לא שהתלהבתי שם ממשהו, אבל כשהגעתי לתמונה של המקרר זה שבר אותי לגמרי !
גם אם ממש אהבתי את מנורות הקיר הנחמדות שמצאות שם לאורך המסדרון, המקרר הרס הכל

אגב, זו נדמה לי לא הכתבה הראשונה שם, שבה פתחו מקרר לרווחה. יש שם למישהו פטיש כנראה למקררים פתוחים.

גלמיש1

New member
באמת טפשי שמראים את תכולת המקרר. מה אכפת לי מה יש להם שם?

כמו שלא אכפת לי מה יש להם בארון התרופות, או בארון הבגדים....
זו טעות של הכתבת/עורכת ששכחה שזו כתבה בנושא עיצוב, ולא כתבת תדמית לחבר'ה או לצמחונות.
אבל זה לא מעלה ולא מוריד מעצם הענין העיצובי של הדירה.
את הטרנד המטופש (לטעמי) של תריסים מתייפחים וטיח נופל... (ראה ערך שלמה גרוניך) עדיין יש לי סימפטיה! לדירה הקטנה והחמודה שמשקפת את האישיות של בעליה ולא מתחפשת למשהו אחר. לטעמי הם הצליחו לעשות הרבה עם מעט מאד כסף ושטח.

Sanchez

Member
לא מצליח להתחבר לדבר הזה...
זה מחזיר אותי שוב ושוב לאמירה שאני דוגל בה, שאדריכלות היא לא מדע מדוייק.
היתי קורא לאדריכלות- אמנות אולי. במקרה של הכתבה הנ"ל זה גם רחוק מאמנות...
מישהו החליט, שלשים סולם ישן מהפח באמצע הסלון ועליו שני צמחים הופך את הכל למשהו שצריך להגיש לכולם ולהראות שיש כאן אצבע מכוונת?? ?
ומה עם לפתוח את המקרר ולהראות רבע אבטיח ? וזה שיש להם תמיד טחינה ממש מעניין לי את הבי$ים, שדוקא אותם לא מצאתי שם מצד ימין בדלת.

למעלה