התלבטות בעניין רכישת מיטות

יעל גגג

New member
התלבטות בעניין רכישת מיטות

אני צריכה לקנות מיטה וחצי (3 כאלה)
הבנתי שיש מיטות שהן בסגנון ספה, כלומר - המזרן הוא חלק מהמיטה
ויש מיטות כפי שהיו תמיד - בסיס + מזרן
לא מצליחה להגיע למסקנה מה טוב יותר, מה כדאי יותר
איזה יתרונות יש לזה ולזה?
מישהו יכול לעזור? מנסיון, מידע?
תודה

גלמיש1

New member
יש מיטות שהן ממש כמו ספה, עם "קיפול" לאורך, וניתנות לפתיחה

יש מיטות ספה (כגון ספפה של עמינח)
ויש מיטות רגילות.
מה נכון לך? רק את יודעת. באופן אישי אני לא סובלת את ה "ספפות" למיניהן. ומיטה נפתחת טובה לחדר אורחים או למי שלא ישן בבית בדרך כלל.
ככה שלמתבגרות שלי קניתי מיטה וחצי רגילה, עם ארגז מצעים נפתח (מזרון מתרומם) , וזה אחלה. (שלא לדבר על חצי מחיר מכל הספפות למיניהן).

יעל גגג

New member
תודה. אני בהחלט נוטה למיטה ועליה מזרן.

אם יש לך המלצה על מקום לא יקר בו רכשת, אשמח.

Sanchez

Member
הקטע שיש לשים לב אליו הוא המזרן !
זה נכון אולי להגיד חצי מחיר מ"כל הספפות", אבל הכל שאלה של מזרן ששמו על אותה המיטה.
אפשר לשים מזרן של 5000 ש"ח על מיטה וחצי רגילה שעלתה 1500 ש"ח.
אפשר לקנות ספפה של חברה עלומת שם ב 2000 ש"ח. ואפשר גם לקנות ספפה של חברה ממותגת וחשמלית עם מזרן אינטגראלי שתעלה סביב 3000-5000 ש"ח.
&nbsp
הכל שאלה של איך רוצים לישון (סוג מזרן), איך רוצים שהמיטה תראה (עיצוב) וכמובן התקציב.

יעל גגג

New member
זה נכון. האמת היא שאני די מוגבלת בתקציב.

אנחנו אחרי שיפוץ ומדובר ב-3 מיטות. אני צריכה לחפש משהו שלא יהיה במחיר מופרז.

לניז

New member
מיטה במידה כזאת היא בדרך כלל זמנית לכן לדעתי לא שווה להשקיע

במוצר יקר
במיוחד עם הילדים כבר בני נוער.
מגיל מסויים הם כבר רוצים /צריכים מיטה 190/140
לכן במיוחד שכרגע אתם מוגבלים תקציבית , הייתי קונה בסיס פשוט ומזרון נוח לילדים שאפשר למצוא בתווך מחירים גדול.

גלמיש1

New member
מאחר ומטרת

המיטה היא לשינה, והחלק החשוב לשינה הוא המזרן אז זה כבר פוסל את המיטות שהמזרן הוא חלק מהמיטה , כי אין גמישות בחירה.
הקושי הוא תמיד בבחירת המזרן ( קשה לזכור ולהשוות בחנות בין המזרנים) - לא אכנס לסוגי המזרנים (קפיץ, לטקס, ויסקו...) אלא כיצד לבחור, "הנוסחה" הפשוטה והיעילה היא לבקש בחנות את המזרן בדרגת הקושי הכי גבוהה שיש להם, לשכב עליו מספר דקות ( לפחות 10 דקות) אם לא נוח לרדת דרגת קושי אחת וכך הלאה עד שתמצא דרגת הקושי הכי גבוהה אך עדיין נוחה

למעלה