קניית אלומיניום, דלתות וריצוף מסין

chipopo4

New member
קניית אלומיניום, דלתות וריצוף מסין

שלום,
האם אתם מכירים מישהו שרכש את כל האלומיוניום, דלתות, וריצוף מסין.
האם משתלם לבית שמוערך ב 120,000 ש"ח אלומיוניום לרכוש בסין ?
בברכה,
נירו

120 אש"ח כולל הובלה והתקנה, כולל שלב משקופים עיוורים?

תוריד את הביקורים הללו (לפחות 2 ולרוב יש גם מקצה תיקונים שלישי) ואת שעות העבודה של המתקינים. יישאר לך פחות מ 120. לא יודעת כמה עולה להוביל מכולה, אבל אני מניחה שאם תצליח לחסוך משהו בהיקף הזה - זה יעלה לך בזה שאין מישהו קרוב שנותן אחריות מ-א' עד ת'...

Sanchez

Member
במבט לאחור...
לא היתי מביא אלומיניום בשום פנים ואופן.
אלומיניום זה משהו שדורש ביקורים חוזרים ל FINE TUNING.
אם יש לך מישהו שיתקין לך וגם מתחייב לחזור כמה פעמים לכיוונים ופינישים...רק אז היתי שוקל.
האם בדקת לגבי תריסים ? שמעתי שאין שם תריסים ובטח שלא תריסי אור (שנפוצים מאוד בבתי קרקע). מה לגבי מנועים ?
דלתות זה סבבה. אבל מי יקח מידות ? לא שזה תורה מסיני, אבל ראיתי כשאצלי לקחו מידות והתחשבו בכל מיני פרמטרים שלא חשבתי עליהם.
ריצוף בהחלט היתי מביא משם.
&nbsp
בקיצור, היתי מביא משם מוצרים שלא מחייבים מידות מדויקות !
שלא תבין לא נכון...אני הייתי חסיד מאוד גדול של להביא מסין את כל תכולת הבית. ברגע האחרון ויתרנו כיון שהבנו שהנסיעה לא תתאים לנו. אין לנו יכולת לקבל החלטות מיידיות ולסיים קנייה מיידית. לוקח לנו יותר זמן וזה לא מתאים לנסיעה לסין שמחייבת סגירה סופית עוד באותו יום.
שכנים שלנו שכן נסעו ורכשו תכולה מלאה, מתחרטים על כך, אבל זה בגלל שנסעו עם מלווה לא מתאים.

קניה מסין

בניה זה פרויקט יזמי גדול ומורכב שנעשה ללא נסיון קודם. לנסוע לסין זה סתם להוסיף סיבוכיות מיותרת שעלולה לסבך את כל הפרויקט.

בנוסף, דיברתי עם אנשים שנסעו לשם שממש התחרטו על כך שהם נסעו. יש לי קבצים של אקסל של אנשים והמחירים לא עד כדי כך זולים שהם מצדיקים את זה.

למעלה