תמונות מהבית שלי

Taliland

New member
תמונות מהבית שלי

שלום לכולם!
כבר המון זמן לא הייתי פה (בעיקר בגלל האפליקציה הגרועה בטלפון וחוסר גישה למחשב/ טבלט). עזרתם לי המון לאורך התכנון והבניה עם המון שאלות ועצות. לא להאמין שכבר כמעט 4 שנים שאני עוקבת באדיקות אחרי הפורום הזה. רציתי לשתף אתכם בתמונות מהבית שלי שעברנו אליו לפני כמעט שנה. אלה הן בעיקר תמונות שקשורות ל״עיצוב פנים״, אבל זה הפורום היחיד שאני פעילה בו אז אני מפרסמת פה, יחד עם התוכניות האדריכליות(כל מה שהצלחתי למצוא אלה התוכניות של החשמל). כבר נתתי לכם בעבר טעימה מהמטבח הצבעוני כשרק התקינו אותו ועכשיו תמונות נוספות במצב ״מגורים״. ולאור התגובות הקודמות שקיבלתי אקדים ואענה: לא, זה לא גן ילדים, ולא, לא נמאס לי מהצבעוניות (להיפך, מחזיקה את עצמי כדי לא להפוך אזורים נוספים לצבעוניים).

גלמיש1

New member
מקסים!!!! תתחדשו לכם.

לא זכרתי את התכנית אבל את המטבח הצבעוני כן וכן. וכבר אז אמרתי שהוא מדהים, ואת בחורה עם אומץ וטעם!
פינת האוכל פשוט מעוררת תיאבון. אני מתה על שילובי הצבעים שלך.
גם הגינה נראית (ככל שרואים מפה) יפה והילד שלך נראה מאושר בה.
כיף כיף כיף לראות!

ונהדר שהצלחנו לסייע במשהו ביצירה הזאת.

אני רואה מהתמונה שויתרתם על המחסן שמאחורי הסלון, וטוב שכך, הפרופורציות שלו היו בלתי סבירות. אבל - מה שנוצר עכשיו זה סלון מאד גדול. אני מציעה לך למצוא דרך לחלק אותו לשתי פינות כדי "למלא" קצת את החלל הגדול ושפינת הישיבה לא תיראה קטנה כל כך בתוך מרחב גדול.
כדאי לחשוב על פרישת שטיח גדול בפינת הישיבה סלון שיספק הגדרה יותר טובה של איזור הישיבה.

נשמח לעוד צילומים של שאר החללים בבית , למשל המטבח המוגמר, וכו.

גלמיש1

New member
והחתולים....יפהפיים שכמותם. כולי קנאה

(לייגוני הרב אני אלרגית לחתולים)

Taliland

New member
תודה!

תודה רבה על המחמאות. וגם על החתולים
היינו מחוייבים למחסן הזה מבחינה של ניצול שטח עיקרי.. ברור שהוא לא במיקום אידיאלי... הסלון באמת גדול ורחב, -5.5 - 5 מטר אבל אין כל כך איך לחלק. שקלנו אולי שפינת האוכל תהיה שם אבל זה לא היה נכנס. הרוחב הוא 5 מטר ומרחק אידיאלי מהטלוויזיה הוא 3.5-4 מטר, אז זה לא מספיק להרבה. בתמונות הספה קצת דחופה לאחור (כנראה אחרי שהפעלתי שואב), אבל היא בעיקר ממוקמת קדימה יותר כך שיש מעבר נוח לספריה. שוקלים לשים מאחורי הספה איזה שולחן ארוך שיהיה נוח להניח דברים. בינתיים הילדים מנצלים היטב את כל המרחבים של הבית למשחקים

גלמיש1

New member
בשטח של 5X5 אפשר לעשות עוד פינה אינטימית ליד הספריה

כורסה נוחה עם מנורה עומדת לידה ושטיח עגול קטן....והופ - יש לך פינת קריאה מוגדרת.
&nbsp
לגבי מרחק צפיה, לדעתי המרחק הכי נוח הוא של 3-3.5 מ. (תלוי כמובן בגודל המסך) ככה שזה משאיר עוד מקום.
&nbsp
בכל מקרה - כאמור כדי שהספה/פינת הישיבה לא תהיה רפסודה שצפה בים הסלון - שטיח גדול יעזור מאד לעגן אותה למקום, וגם להגדיר מרחב אינטימי, וגם להכניס קצת רכות.

Taliland

New member
ננסה את מה שהצעת

אנחנו באמת עדיין משחקים עם החלל. נבדוק אם זה מסתדר שם. תודה!

Taliland

New member
4 חתולים

2 טריקולור יות, אחד שחורלבן, ואחת אפורה
בהמשך גם כלב או שניים, ואחרי שהשכנים ירגעו מהבניה שלנו המטרה הבאה היא תרנגולות (3-4).

בית מקסים

אהבתי מאד מאד.
זה בית שהוא שיקוף הטעם של מי שגר בו. בלי שום כניעה לטרנדים ו"מה יחשבו עלינו".
פשוט, שמח ומקסים.

Taliland

New member
תודה!

באמת הבית הזה מיועד לנו ורק לנו. והיו שניסו להוריד אותנו מכל מיני רעיונות לא פופולריים של רצפת עץ, מטבח ועוד, אבל החלטנו ללכת עם מה שאנחנו אוהבים ולא ״מה יקרה אם נרצה למכור״....

רשר

Well-known member
מנהל
כל הכבוד על האומץ לכתוב בתוכנית "חור"

Taliland

New member
זה באמת חור,

פיר למעלית עתידית אם נרצה. לא שמתי לב שכתבו חור ולא פיר

רשר

Well-known member
מנהל
קשה, קשה מאוד להרגיע את התקף הצחוק - תודה