איך בוחרים חברת בדק בית?

nycjfk

New member
איך בוחרים חברת בדק בית?

קנינו דירת גן מקבלן ולפני מסירה אנו רוצים לבחור חברת בדק בית שתבצע בדיקה לפני המסירה.
ישנם חברות רבות - איך בוחרים בצורה נכונה? יש פרמטרים שצריך לשים לב אליהם?

gdiZ

New member
איך בוחרים חייט? איך בוחרים מורה פרטי? איך היית בוחר קבלן?

gevayu

New member
חיפוש באינטרנט יניב מספיק אפשרויות

טיפ קטן ממי שביצע כזה דבר וכמעט פסל עסקת רכישה של בית בגלל בדק בית -
יש להם נטייה להגזמה ולהסחפות. שזה טבעי וטוב שהם על הצד הבטוח, אבל כדי לבדוק את הדברים, אם מדובר בכשל בינויי במשהו מסויים, כדאי להביא איש מקצוע נוסף המתמחה בתחום הספציפי הזה.
&nbsp
אצלנו רגע וחצי לפני חתימה על העסקה הבאנו איש מחברה של בדק בית כלשהי. הוא עבר עם מד לחות דיגיטלי על כל הקירות והמסמך שהוא הוציא היה מפורט מאוד וכולל מחירים והצביע על בעיות איטום קשות במרתף. טען שצריך לבצע איטום חיצוני מחודש (חצי שנה ייבוש ומאות אלפי שקלים) או איטום שלילי מבפנים (כ-100K). בשלב זה אישתי כבר ויתרה על הבית.
רק אחרי שהיה לי את המסמך פניתי חזרה למוכר והצבעתי על הבעיות. הוא הדף את הבעיה, סירב לרדת במחיר וטען שזה בגלל שלפני 4 שנים היתה הצפת מים בחצר האנגלית והיא הרטיבה את המרתף מבפנים, כלומר האיטום תקין אבל המצע שמתחת לריצוף ותחתית הקירות עדיין לחים. איש הבדק בית טען שדברים כאלה מתייבשים מהר לבדם ושזה לא המקרה.
הבאתי איש איטום מטעמי בדק ותוך מספר דקות חיזק את דברי בעל הבית. טען שהתייבשות עצמאית של דבר כזה לוקחת שנים ובכל מקרה אין צורך בפתיחה של הכל.
הפתרון של זה הוא ייבוש בכמה נקודות. לא דורש ריצוף מחודש והפתיחה של הריצוף היא מינורית. נזק של כ-10K ש"ח. גם זה משהו לא דחוף שלמעשה עברה שנה וטרם ביצעתי.

בדק בית ופיקוח

היי שמי הראל סבאן ואני הנדסאי בניין
אשמח אם תיצור עימי קשר
יש לי הרבה מה לתרום לך בנושא

גלמיש1

New member
שלום הראל. ברוך בואכה לפורום

תמיד נחמד שמצטרפים אלינו עוד אנשי מקצוע - אבל הפורום הזה מתנהל ללא פרסומות. אתה יכול לצרף את שם החברה והטלפון בתוך החתימה שלך, אבל לא עם שלט פרסומת ענק כזה.
אתה מוזמן להגיב להבא לפי הפורמט האמור.

בעלי מקצוע

אני חושב שבלי בעלי מקצוע אין תכלית לפורום הזה
וכן אני צריך להביא אוכל הביתה ע"י פרסום
צר לי שזה כואב לכם
אשתמש בפורמט המקובל להבא.
תודה

גלמיש1

New member
חבל שרק הגעת וכבר מתחיל לבעוט...

לא כואב לנו. אלו כללי הפורום. הגעת למקום חדש מן הראוי שתכבד אותו ואת מנהגיו.
כולנו צריכים להתפרנס, לא רק אתה.
יש פה אנשי מקצוע רבים וכולנו תורמים מזמננו ומרצנו לטובת הציבור, ומי שקורא ומעונין לקבל שרות מקצועי ידע למצוא אותך גם בלי הפוסטר שתופס חצי מעמוד הפורום.
קצת ענווה.

זה רק נדמה לך שתביא אוכל הבייתה מכאן

פרסם היכן שזה רוולנטי ושבאמת יביא לך פרנסה ולא כאן .
מאחל לך פרנסה מוצלחת .

למעלה