בלוג בנייה- כנסו כנסו

haimmey

New member
תודה רבה, כייף לשמוע

tomerhe1

New member
שמחתי שאני מייצר השראה לבונים נוספים

וגם בטוח שאתה נהנה מהקבלן שלי.
המון בהצלחה בבנייה

haimmey

New member
הי תומר

אין ספק שכחלק מהמיפוי שלנו את עולם הבנייה נכנסנו גם לבלוג המצויין שלך.
לגבי הקבלן המשותף שלנו, אנחנו מאוד נהנים ומרוצים מהעבודה וההתנהלות מולו.

קיבלנו המון המלצות עליו ואין ספק שהוא עומד בכל.

שיהיה לך המון הצלחה בגמרים

גלמיש1

New member
עד כמה שהפקתי לרפרף על התכניות שלך

ממבט ראשון מהיר - התכנון בגדול נראה נאה וטוב. ואני מניחה כמובן שהוא תואם את הדרישות והרצונות שלכם.

הנה הערה טכנית - קומה ב בגובה המסומן - 297 + לערך. יש לכם 16 מדרגות לפי התכנית - מה שנותן גובה מדרגה של 18.5 סמ. זה גבוה ולא תיקני למדרגות עיקריות בבית.
אגב תקן - המדרגות לא עומדות בו גם בגלל המשולשים בסיבוב. אסור ומסוכן שיהיו שפיצים בקצה הפנימי של המדרגות.

הערה אחרת נוגעת לכיוונים - יש לכם 2 כיווני פתחים גדולים (קירות זכוכית) משמעותיים לשני הצדדים - מזרח ומערב. 2 הכיוונים בהם השמש מגיעה בזוית נמוכה ולכן חודרת לבית ויוצרת חימום מאסיבי וסינוור.אלו הכיוונים שלא רצוי לפתוח בהם פתחי ענק. דוקא שם לא עשיתם תריסים חשמליים ?
מאחר וכבר יש לכם כאלה - אני מציעה לך להקדים תרופה למכה ואם זה לא נעשה עדיין, לדאוג להצללה טובה בחלונות הללו. שילוב של זכוכית LOW-E נגד קרינה מחממת מהתדרים הבלתי נראים (לא תעזור הרבה לבוהק) ואנטי סאן להפחתת הקירנה בתחום הנראה. שילוב של שניהם יפחית באופן ניכר את הבוהק ואת אפקט החממה שתקבלו שם. בנוסף להתקין תריסים או צלונים אחרים . בודאי בחדרי השינה.

בקשר לענין החלל העובר בין הקומות - נוהל על כך דיון בימים האחרונים פה בפורום. אם זה מענין אותך. בכל מקרה אצלכם זה כבר מצב קיים.

haimmey

New member
הי גלמיש

תודה רבה על מעבר התוכניות

התוכניות שהעלתי אינן הסופיות מאחר ואלו נמצאות אצלי ב-PLT (לא מצאתי את ה-PDF שלהן ולכן העלתי את הגרסה הלא סופית).
לגבי המדרגות, בתוכנית העדכנית אין את המשולשים בסיבוב אלא 2 ריבועים גדולים במקום וגם המדרגות מסודרות היטב מבחינת הגובה התקיני והנכון לכל מדרגה.

לגבי הערת הכיוונים, אני מסכימה איתך בהחלט ! נתוני השטח והסביבה לא הותירו לנו המון ברירות: לי היה מאוד חשוב שהסלון שלנו יפנה לכיוון מערב גם בגלל משבי הרוח המערביים והנעימים וגם בגלל שצד מערב שלנו פונה למעין יער קטן ופרטי וזה בדיוק הנוף שרציתי שישתקף מהחדר הכי חשוב בית.
גם במטבח וגם בסלון שיהיו עם ויטרינות גדולות כן יש הכנה לתריס חשמלי שלא צויין בתוכניות שהעלתי.

שוב תודה ואשמח לשמוע על הערה נוספת במידה וקיימת- לומדים בעיקר מזה :)

s h i r i 1

New member
גלמיש, התכניות מפורסמות איפשהו

בפורום? אני סקרנית להעיף מבט.

תודה!

גלמיש1

New member
הן היו פה לרגע, ואז נתבקשתי למחקן.

אני מאמינה שהן יועלו מחדש בקרוב.

haimmey

New member
תוכניות ופוסט חדש

הי חברים,
לקח לי קצת זמן אבל מצ"ב תוכניות הבית שלנו.
אשמח לשמוע כל הערה\הארה על התוכניות.
הדגשים- סלון פונה למערב, מטבח למזרח (בקבצים אין מראה צפון).

בנוסף, פירסמנו פוסטים חדשים בבלוג (אנחנו מתקדמים עם הבית). אתם מוזמנים לקרוא ולהגיב לנו:
www.bonimbonim.com

שיהיה יום מקסים

tomerhe1

New member
תודה!

אני כבר לקראת התקנת חלונות ודלתות ואוטוטו מסיים , עוד כמה פסוטים חשובים ייכנסו לבלוג בקרוב + כמה הפתעות מאוד מאוד עוזרות לכלל הבונים.

שוב בהצלחה.

גלמיש1

New member
הי תומר, בזמנו ברכתי אותך על פתיחת הבלוג

בזמנו גם נרשמתי לבלוג ומשום מה לא קבלתי את העידכונים.
ואני שמחה לראות שאתם מתקדמים לקראת סיום.
יהיה טוב אם תחזור ותזכיר לנו להיכנס מדי פעם , כשיש פוסט חדש .

tomerhe1

New member
תודה!

כן , לשמחתי אנו לקראת סיום, איזה כיף שעד עתה הכל עבר בצורה נפלאה והתהליך היה מדהים (חוץ מהתהליך של המשכנתא
)
אעדכן כשיצאו פוסטים חדשים.
שנה טובה ומוצלחת לכולנו...

moroy

New member
אהבתי את הבלוג

ההתנהלות שלכם היתה נכונה

בטוח שאתם מאד תאהבו את התוצאה הסופית

בהצלחה בהמשך

haimmey

New member
תודה רבה

אנחנו נמשיך לעדכן את הדברים הטובים שיקרו וגם את האלו שפחות (שבתקווה יהיו ספורים מאוד).

למעלה