זכוכית "סבתא" ומשטח עץ....

זכוכית "סבתא" ומשטח עץ....

שלום! שואלת גם כאן... אנחנו בעיצומו של שיפוץ המטבח.אנו מחפשים: 1. מקום בו ניתן לרכוש זכוכית "סבתא"- רצוי מקום עם כמה דוגמאות. 2. מקום בו ניתן לרכוש פלטה לאי מעץ אלון מבוקע(שמעתם על דבר כזה???) תודה!

רשר

Well-known member
מנהל
זכוכית סבתא - זכוכית עם דוגמת לחיצה בחום

יש גם טריפלקס עם דוגמה בצד אחד

רשר

Well-known member
מנהל
קשה למצוא ברשת

אני חושב שבתמונת "חדרי הילדים יש במרכז הויטרינה

yulevi

New member
אלון מבוקע

או אלון רסטיק קיים כזה עץ אך קשה להשיג משטחים מוכנים,צריך להעזר בנגר שידביק לוחות ויבנה את המשטח

avi5199

New member
אנחנו עשינו בחלק התחתון של החלונות

ראי חלון מטבח אצלי. הזמנתי את הזכוכית אצל הזגג שעבד עם מתקין החלונות (סמיר פרח), לא היתה לו בעיה להשיג את זה במגוון דוגמאות. הזכוכית בתמונה בחלק התחתון של החלון היא מסוג סבתא-טריפלקס, אפשר גם לא טריפלקס. www.samirfarah.com http://www.samirfarah.com/

אמא של29

New member
זכוכית סבתא יותר יקרה מזכוכית רגילה?

גם אנחנו עושים אצל סמיר בלגי ברזל זכוכית טריפלקס.

avi5199

New member
נדמה לי שכן אבל לא מי יודע מה

את צריכה להפגש עם הזגג של סמיר והוא יראה לך דוגמאות ומחירים. את החלק שעשוי מזכוכית סבתא לא חייבים לעשות טריפלקס (זה מוזיל את המחיר ). גם אם כל החלונות מטריפלקס חלונות קטנים כאלה לא צריכים להיות מטריפלקס. אצלי עשיתי הכל טריפלקס 3X4 אבל בדיעבד אני חושב כל הנושא של טריפלקס די מיותר, הטריפלקס מיועד לבטיחות, כדי שכשזכוכית נשברת שלא יעופו שברים, לכן בחלון קטן זה ממש לא משמעותי אם זה טריפלקס או זכוכית שכבה אחת. אגב אם הזגג יספר לך שזכוכית טריפקלס 3X4 יותר קשה לפריצה מ 3X3 ... זה שטויות במיץ, זה סתם יקר יותר ולא נותן כלום, שתיהן נשברות די בקלות (עשיתי נסיונות בעצמי על השאריות של הזגג ).

תודה לכולכם על העזרה!../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

וגם למי שכתב לי במייל. שוב, המון תודה!!

למעלה